Форум Рідного Міста

Запис звуку на PC (+)

Рост - 4-4-2003 у 13:44

Є в мене потреба записати деяку подію. Чоб мати можливість підредагувати деякі моменти, та й вилучити втрату якості при записі на магніину стрічку, вирішив писати одразу на PС.

Після пошуків в Інеті, зупинив вибір на програмці Sonic Foundry SoundForge 6.0.
Тільки що зробив тестовий запис - зі свого плеєра протягом півгодини писав радіо Люкс. Запис вийшов дуже якісний.
Звукова карточка не професійна - іниегрована на материнській платі A-Open, на чіпсеті Intel i-815.

Це так, для інформації. Може кому пригодиться...

Ігор+ - 4-4-2003 у 18:32

А де його взяти, він же комерційний ?

Maluy - 7-4-2003 у 08:58

Досить довгий час працював з музикою і можу сказати що ідеальної програми нема яка б ідеально знімала всі шуми, але трохи можливо.

Щодо Sonic Foundry SoundForge 6.0., дійсно хороша програма, можу ще також порадити професійну програму для редагування і запису звуку, програму QBase (точно не пам'ятаю назви але якщо потрібно то можу подивитись). Правда ця програма працює з дорожками але має досить хороші ф-ії!!!

P.S. Ще хочу додати, що щоб там не говорили але при здійснені запису звуку на РС відіграють важливу роль такі компуненти, як: звукова карта, мікрофон, шнур на ВХ\ВИХ, якщо запис з мікрофона, то приміщення

Рост - 7-4-2003 у 12:55

2 Ігор+
програма шароварна. Витягнув її з інету. Знайти можна пошуковиком FTPSearch.

2 Maluy
Особливо якість АЦП звукової картки! Як я вже казав, через інтелівську карточку мого робочого комп`ютера досить незле цифрується. Студійного запису, звісно, не вийде, але для певних цілей цілком достатньо.
А вот пробував писати на нотбук НР omnibook xe4500 (4-й пень, купа мізків і все таке), то вже далеко не така якість виходить.