Форум Рідного Міста

Занепад львівських музеїв

Hanor Narasson - 20-8-2011 у 18:44

Просилися діти, аби повезти їх до Львова на екскурсію.
Спочатку повезла мама. До етнографічного музею. Пам'ятаю, що в дитинстві він справив на мене величезне враження. Народний одяг, вироби народних промислів. Це я про тодішню постійну експозицію, виставки Василя Біласа та Сядристого - річ окрема.

Поїхали. Приїхали. Питаю: "Ну, як?" "Там пусто... Тільки виставка годинників цікава".

Наступного тижня поїхав з ними. Показав Цитаделю, корпуси Університету, де вчився. Йдемо до Національного музею на Драгоманова. Epic fail!!!:mad: Ремонт... І краю не видно...

Спускаємося на вул. Стефаника, до картинної галереї. Заходимо...
Років 25 тому моя однокласниця-мистецтвознавець влаштувала мені багатоденну екскурію. Починаю шукати знайомі картини. Нема... Нема ні "Ловців коралів", ні взагалі більшості "італійців"...
Ні Хонтхорста, ні Рубенса... Ні Кранаха... Ну поляки ніби ще є...

ДЕ Ж ВОНО ВСЕ??????
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Андрій Пелещишин - 20-8-2011 у 19:51

Ще до підбірки Природознавчий музей додайте :(


Hanor Narasson - 20-8-2011 у 20:15

Ну, то вже "віджалуване"...:( Коли я розказую 30-40 річним, що там є скелет мамонта, викопаний у Бориславі, то це сприймається, як "прєданья старіни дальокой"...:rolleyes:

dr.Trollin - 21-8-2011 у 19:18

-1- не "віджалуване" -- воно же там є (точно є -- я з вахтером тамошнім щонедільно на дзвінниці є).
щезо звідтіль є навіть у центрі (відкритий музей привИдної річки Полтва)
-2- проблема не так у рім, що "все десь зникло"
(до речі -- можна ж і задати питання керівництву Галереї...
- воно там таки навпроти входу в експозицію є)
як в тому, що мало люду прагне там бути
зокрема тому, що не досить фахово проводиться просування того, що є/мають.

Андрій Пелещишин - 5-3-2013 у 22:50

Цитата: Початково розміщене учасником Hanor Narasson  
Ну, то вже "віджалуване"...:( Коли я розказую 30-40 річним, що там є скелет мамонта, викопаний у Бориславі, то це сприймається, як "прєданья старіни дальокой"...:rolleyes:


Відкрилася виставка з тим (чи не з тим? - напевно з тим, бо з під Борислава) мамонтом і волохатим носорогом. Музей дуже гарно відремонтований, можна зайти .. у внутрішній дворик.. і усе... На жаль, музей став суто академічною установою, для відвідувачів наразі діє жалюгідна виставка з трьох кімнат, де власне з чогось такого є лише залишки мамонта і носорога. А тушки дикого кота чи лисиці вибачте, але враження не справляють.
Якийсь музей при природоохоронному коледжі в Шатцьку має десь так раз в 5 багатшу експозицію для відвідувачів.
Ну але хоч щось. Зрештою, той мамонт і носоріг багато чого вартують. От тільки багаторазовими бахілами людей мучити безглуздо, краще би закрили останки за скло.

Юрій Сєров - 6-3-2013 у 00:48

Наскільки я знаю, то експозиція лише на етапі розвитку, якийсь там грант виграли і буде на що подивитися за декілька років...