Форум Рідного Міста

Потрібна людина зі Львова

Алена Мельник - 16-9-2011 у 07:32

Дорогі форумчани зі Львова, звертаюсь до вас за порадою і допомогою. Я, мій брат, мама і тато всі ми народилися на Україну. І якийсь час жили у м. Львові. І мої батьки навіть одружилися у м. Львові. Зараз ми в ж живемо в іншій державі. Проблема полягає в те, що моїй мамі потрібна довідка з Львівського РАГСу, про те, що вона там вийшла заміж. А отримати цю довідку можна особисто мамі чи іншій людині за дорученням. Їхати особисто мамі за довідкою з іншої держави це дуже дорого, та й важко їй буде, не молода вже. Варіант скласти довіреність на іншу людину, щоб він отримав за неї довідку і вислав поштою. Тільки де знайти таку людину? Допоможіть будь ласка, питання життя і смерті!

Tempika - 16-9-2011 у 17:47

Пообіцяйте винагороду, може хто з студентів і згодиться.

Юрій Сєров - 16-9-2011 у 21:10

З головного РАГСу чи з якогось з відділень?

Зоряна Рибак - 18-9-2011 у 19:22

Олена добрий вечір мене звати Зоряна я щойно зареєструвалась на цьому сайті прочитала про вашу проблему і вирішила вам допомогти мені 29 років одружена можу вам зробити таку послугу от тільки мене цікавить, як ви зробите довіреність чи треба, щоб хтось зробив за вас ?

Зоряна Рибак - 18-9-2011 у 19:28

Забула сказати, що в Україні за любу довідку, документ тощо треба заплатити кошти я недавно робила собі витяг і хочу сказати, що він мені обійшовся недешево в 74грн за 1 банальний папірець у нашій державі дуже важке та несправедливе життя.

Алена Мельник - 19-9-2011 у 12:02

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
З головного РАГСу чи з якогось з відділень?

Архів РАГСу знаходиться за адресою Івана Франка 157