Форум Рідного Міста

Любомир Буняк

Юрій Сєров - 7-4-2003 у 00:05

Минув рік від моменту як мером Львова став Любомир Буняк.
В останньому "Поступі" цьому присвячено 2 сторінки. Такого "мачілава" я не чув з моменту виборів. Його звинувачують в усіх смертних гріхах. Починаючи від поганого прибирання вулиць зимою і закінчуючи ненавистю до журналістів. Чи справді Буняк такий поганий мер? ()

marco - 7-4-2003 у 08:19

Читав я цю статтю. Про ніяке "мочілаво" (ну й слово придумано) там не йдеться. Як на мене, цілком виважена і об'єктивна стаття. Там подано контраргументи Буняка на всі закиди щодо його роботи, які звучать з різних боків. З того що він відповідає кожен читач може робити свій висновок.
Однозначно, що ніякого журналістського негативізму там немає.
Мова йде очевидно про статтю: http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=8835

Фабіян - 9-4-2003 у 16:03

А мені інтерв'ю з мером в "Поступі" сподобалось. Єдине, що зробили журналісти, так це мабуть, надрукували його без редагування. Читав інтерв'ю в "Українській правді" з Жиріновським - стиль чимось схожий.
А про Буняка можу сказати, що посада мера не його рівень і не для нього. (мав можливість спілкуватись з п.Буняком особисто). Людина прийшла з потужньої структури з фантастичним бюджетом, підтримкою з боку влади і можливістю одноосібного керування. Він звик приймати рішення одноосібно і не любить жодних заперечень. А тут рада, 90 депутатів, дірявий бюджет і безмежна торба проблем, більшість з яких з бородою.
Помилився пан Буняк у виборі однозначно. Зараз сам розуміє і мабуть жалкує. Йшов би собі спокійно до Верховної ради і не мав би клопотів, тим більше можливість мав хорошу.

Юрій Сєров - 10-4-2003 у 15:42

Можливо, ця стаття і є "цілком виважена і об'єктивна стаття", але прочитавши її в мене було відчуття, що поспілкувався з Джанґіровим чи Лапікурою :). Я не міг позбутися відчуття, що його хочуть примусити негайно ж подати у відставку. Читав "Поступ" і до того, як Буняк став мером, але про Куйбіду таких статей не пригадую (не стверджую, що їх не було).

Мер Львова прозвітував за рік роботи

Роман Голощук - 10-4-2003 у 22:29

А ось як висвітлює прес-конференцію Буняка "Львівська газета"

УЧОРА Любомир Буняк підбив підсумки своєї річної діяльності на посаді міського голови. Під час прес-конференції він заявив, що своїм найбільшим здобутком вважає стабілізацію роботи комунальних підприємств міста. “Нам досталась важка спадщина, – зазначив Любомир Буняк. – Комунальні підприємства були на грані катастрофи, була загроза їх приватизації. Загальні борги за енергопостачання складають близько 135 млн. грн.”.

За словами мера, за рік його перебування при владі борги не зросли, проводиться 100-відсоткова проплата за поточне використання електроенергії. Любомир Буняк укотре наголосив на тому, що ВАТ “Львівобленерго” здійснює відключення безпідставно. Ймовірно, що міська рада, підрахувавши збитки, спричинені зупинками транспорту та відключеннями МКП “Львівводоканал”, звернеться до суду. Проте судові тяганини не є метою мера.

Свою головну передвиборну обіцянку – цілодобове водопостачання за два роки – Л.Буняк пам’ятає. Не забув і своєї заяви про те, що подасть у відставку, якщо не дотримає слова: “Я не відмовляюсь від своєї обіцянки, це мене лякає. Ми робимо цю програму, і якщо львів’яни скажуть піти у відставку, то я піду, я не тримаюся за крісло. Хоча я знаю, що це не є кращим варіантом. Бо я знаю, що означає для міста міський голова. Я взяв на себе зобов’язання і хочу це робити”.

Любомир Буняк висловив сподівання, що сьогодні під час сесії міської ради програму “Воду” приймуть. До цього часу здійснювали низку заходів для покращання водопостачання. Тому міський голова сподівається, що вже цього літа гаряча вода таки буде. Ба більше, мер висловив сподівання, що у червні після запуску реконструйованих ділянок водогону житловий район Сихів матиме воду цілодобово.

Своїми невдачами Любомир Буняк вважає кадрові питання. “Я не знайшов ще всіх потрібних людей. Кадри потрібно вирощувати. Можу сказати, що ще будуть зміни в чиновницькому складі”. До речі, останні зміни в Ратуші – результат службового розслідування: звільнено з посади начальника комунального майна.

Мабуть, до невдач мера можна зарахувати і чисельні акції громадської непокори – страйки освітян, таксистів. Сам Любомир Буняк зауважив: “У більшості регіонів України такого не відбувається. А ці страйки організовують одні й ті самі люди – маленька профспілка, яка всіх збурює. Це шкодить громаді міста. Давайте згуртуємося довкола влади. Адже ми хочемо робити добро”.

Загалом Любомир Буняк називає свій перший рік головування важким. А також вважає, що посада мера позбавила його багатьох радостей життя. “Я сьогодні шкодую за тою свободою, яку я мав. Я хотів би вільно піти купити підсніжники і помилуватися ними. Я сьогодні не можу ходити на роботу пішки, тому що не маю свободи”.

Наталя Онисько
Джерело - Львівська газета

Яндрух - 16-4-2003 у 10:20

Хіба може маріонетка дозволити собі думати самостійно!
Якщо на нього покладене Великим Режисером завдання - підготувати "грунт" у Львові до през. виборів, остаточно збаламутити й так не дуже свідомого львівського виборця.

Юрій Сєров - 17-4-2003 у 00:10

Мені не здається, що Буняк маріонетка. А мочать його сподвижники Садового.

Олександр Ганущин - 17-4-2003 у 13:56

икликає інтерес на Форумі тема Буняка. А воно й не дивно - адже ще, здається, Лаврентій Берія свого часу висловився: "... У кожної помилки є прізвище ім'я та по-батькові". І для переважної кількості львів'ян усі негаразди з водою, теплом, комунальними тарифами мають одне прізвище - Буняк.
Хай там що кажуть прихильники нинішнього мера, число яких серед простого населення неухильно зменшується, але слід шанованому міському голові слід таки щось міняти у стилі керівництва та трохи коректувати власні кадри. Важливо не тільки зробити добру справу, а ще і правильно її подати. Вислови на кшталт "катастрофічно люди падали і ламають собі ноги" і що "кожному мішок з піском на шиї не підвісиш" як і виправдовування "це у преси конфлікт зі мною" варто забути назавжди. За незадовільну роботу слід таки когось позвільняти. Контакт з депутатським корпусом "пролєтаріями всєх стран" теж треба налагодити. І про воду у віддалених від елітних районів будинках варто дбати - тільки рік залишився. А там гляди і справа піди - покохають там чи ні, але таки заповажають нашого міського голову мешканці нашого міста.
Попереду у мера важкі політичні часи. Створений вже образ фракції "Наша Україна" у міській раді, з наближенням до президентських виборів може пригадати невиконані обіцянки. Та що там пригадати - тут і до недовіри двома третинами депутатського корпусу недалеко. А там і вибори - якраз разом з президентськими у 2004р. Тому сьогодні для міського голови і політичне питання є питанням життя і смерті.
А те, що не маріонетка - цілком згідний

Andriy_1000 - 21-4-2003 у 12:27

Мені взагалі дивно, як то ви у Львові обрали такого, мяко кажучи, неврівноважено психічно чоловіка?

Яндрух - 23-4-2003 у 16:23

А нічого дивно - глянувши на останні наші през. вибори та й недавні "мерські" вибори, можна дійти висновку - "маленького" (за висловом Ющенка) українця ще довго будуть таким чином дурити.