Форум Рідного Міста

Перспективи навчання на 5 курсі у вищому навчальному закладі.

Маруся Крищук - 1-12-2011 у 18:22

В мене виникло питання: варто здобувати освіту спеціаліста чи магістра, чи просто йти на роботу,маючи неповну вищу освіту?
Як зробити правильний вибір людям(думаю таких багато)
, які стоять на межі 4-5 курсу??7

Надія Гучко - 1-12-2011 у 19:55

Звичайно йти на 5! А от магістр чи спеціаліст? Думаю магістр має більше переваг.

Андрій Пелещишин - 1-12-2011 у 21:43

Відсутність повної вищої освіти рано чи пізно дасться чути. Краще її мати.
Якщо не до вподоби спеціальність, за якою навчалися на бакалавраті, то зверніть увагу на можливість стати магістром за спеціальностями "специфічних категорій", на яку можна поступати з різних бакалавратів. Наприклад, на спеціальність "Консолідована інформація"

Оля Покровецька - 2-12-2011 у 17:28

А як бути, коли ніхто не розуміє, як ти кажеш "Консолідована інформація"??? Питають "І що? І ким ти будеш?"
І розказуй все, що пише про спеціальність.... Чому не можна було б назвати спеціальнісь простіше? Зрозуміліше для суспільства....

На 5 курс 100% потрібно іти... Але от чи залишитись краще на ДК і мати спеціаліста, і знати, що ти діловод:):) чи і ти на КСІ...?

Андрій Пелещишин - 2-12-2011 у 19:29

Цитата:
розказуй все, що пише про спеціальність.... Чому не можна було б назвати спеціальнісь простіше? Зрозуміліше для суспільства....

Перелік спеціальностей - прерогатива Кабміну, що тут скажеш, це не наша прерогатива.
А з другого боку, якщо людина прагне магістерського ступеня, не зможе розібратися і поцікавитися, де що і як вчать? А назви інших спеціальностей нічим не кращі.. "Еколого-економічний моніторинг", "Інноваційний менеджмент", "Інтелектуальні системи прийняття рішень".... Нема на то ради, треба сідати і розбиратися. Інакше який же це магістр, який двох слів боїться?
P.S. Автори концепції спеціальності "Консолідована інформація" пропонували назвати її "Конкурентна розвідка".
Про зміст і характер навчання на цій спеціальності можна знати в викладачів кафедри СКІД НУ ЛП. Координати є на сайті
http://skid.ridne.net

Оля Покровецька - 2-12-2011 у 20:48

Цитата:

P.S. Автори концепції спеціальності "Консолідована інформація" пропонували назвати її "Конкурентна розвідка".


Краще вже те, що є)

Так, Ви праві, назви спеціальностей одна краща другої:( Просто ми б хотіли, щоб в дипломі писало магістр..."документознавство та інформаційна діяльність", але нажаль писатиме щось одне :(

Андрій Пелещишин - 2-12-2011 у 22:12

Ви ще державного класифікатора професій не бачили... Отам можна "раритети" знайти..!!

Вікторія Сивоус - 7-12-2011 у 20:40

Якраз тобі Машулька треба йти на магістра, потім на аспіранта,щоб працювати на нашій улюбленій кафедрі!!))


Оля Покровецька - 19-12-2011 у 14:06

Оо, я за! думаю для нас місце знайдеться:D

тільки б закінчити вдало 4-ий курс! Думаю, з мене спеціаліста буде достатньо...

Андрій Пелещишин - 19-12-2011 у 18:02

Навчання в аспірантурі зараз обмежують тільки для магістрів (тих, що свіжоспечені). Ну хіба для тих спеціалістів допускають, хто ще кілька років тому закінчив.

Lesia Malynovska - 20-12-2011 у 15:01

я свого часу теж роздумувала йти чи ні на 5 курс. Благо, взяли на державний та ще й в групу магістрів)) Рік пройшов і отримала диплом, хоча суттєвої різниці між тим чи була б магістром, чи спеціалістом не бачу. Тобто, якщо умови сприяють, то не вчитися 5 курс то якось і грішно)) Тим паче, якщо вже відівчився 4. А що воно дає по частині працевлаштування - тут питання таке собі. Просто я свято вірю в те, що людина, якщо має хороші знання, навики і завдатки може стати хорошим працівнтком і в майбутньому можливо навіть керівником і без ВО

Demyan - 20-12-2011 у 15:13

В кожній ситуації окремо треба дивитися, я на 4 курсі вже мав роботу, доздав деякі екзамени екстерном і перевівся на заочне - причому закінчив швидше на пів року ніж мої одногрупники. Правда мав проблеми з воєнкою - бо з дипломом бакалавра давали мол. лейтенанта, я повністю пройшов воєнку, здав присягу ну і т.д. всі документи на руках - але прийняли закон скасувати таке звання, а політех спрацював швидко - осінню вже прийшла повістка :).

Роман Голощук - 20-12-2011 у 16:26

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
... Правда мав проблеми з воєнкою - бо з дипломом бакалавра давали мол. лейтенанта, я повністю пройшов воєнку, здав присягу ну і т.д. всі документи на руках - але прийняли закон скасувати таке звання, а політех спрацював швидко - осінню вже прийшла повістка :).


Ну для дівчат така ситуація не важлива :)