Форум Рідного Міста

Якість роботи мережі Life у Львові?

Ольга Василишин - 3-12-2011 у 16:32


Sashko Nedoviziy - 5-12-2011 у 10:01

Користуюсь їх "інтернетом за копійку" в машині для сервісу корків і рідко - глянути електронну пошту. Для Яндекс.корків вистарчає цілком, пошта так-сяк ходить, а от спроби роздати даний інтернет на планшет закінчуються постійними обривами зв'язку.

Тепер не по темі: успішно роздається на планшет інтернет від МТС, але він тормознутий, ага. Гугломапи повертаються дууужеее повііільно.

Юрій Сєров - 5-12-2011 у 12:29

Цитата:

Користуюсь їх "інтернетом за копійку" в машині для сервісу корків і рідко - глянути електронну пошту. Для Яндекс.корків вистарчає цілком, пошта так-сяк ходить, а от спроби роздати даний інтернет на планшет закінчуються постійними обривами зв'язку.

Тепер не по темі: успішно роздається на планшет інтернет від МТС, але він тормознутий, ага. Гугломапи повертаються дууужеее повііільно.

Дотепер користався МТС-ом для роздачі, тепер хочу спробувати Лайф. Але судячи з вашого досвіду - не варто. Спробую замовити невеликий пакет для тестування.

Sashko Nedoviziy - 5-12-2011 у 12:31

Юра, у них є "вільний лайф максимум захід", там якраз є послуга "інтернет за копійку" - 12 грн на місяць за 1200 Мб - якщо треба, я можу дати картку на пару днів попробувати. Можливо, то винен апарат, а можливо - мережа. Подробиці - особисто.

Юрій Сєров - 5-12-2011 у 13:17

Цитата:

у них є "вільний лайф максимум захід", там якраз є послуга "інтернет за копійку" - 12 грн на місяць за 1200 Мб

О, це добре, в мене якраз він і є здається. Буду тестувати, враженнями поділюся.

Юрій Сєров - 6-12-2011 у 23:58

Приступив до тестування.
Працює і на телефоні і роздає.
Швидкість: 200 кбіт/сек на завантаження, 150 кбіт/сек відвантаження.
Єдиний недолік - це лайф. Ті 1200 Мб - це не просто 1.2 Гіга, це 40 Мб в день :(

Теоретично можна брати інші пакети, дорожчі. Але незрозуміло чи можна буде зберегти в наступному місяці мегабайти, замовлені в цьому, якщо дозамовити менший пакет перед закінченням терміну попереднього.

Юрій Сєров - 7-12-2011 у 00:47

До речі, не можу знайти на сайті лайфа - як перевіряти залишок мегабайт на день :(

Sashko Nedoviziy - 7-12-2011 у 10:05

Я не озадачувався таким пошуком, бо на смартфоні стоїть програма, яка рахує кількість переданих даних. Відтак поставив ліміт в 30 Мб на день - тоді буде пищати - і забув.

Юрій Сєров - 7-12-2011 у 12:21

Вже дізнався: *121# Вчора чомусь не спрацьовувало.
Програма на смартфоні це добре, але якщо роздавати нет то чи рахує вона також.
Взагалі той мобільний інтернет провокує неочікувані втрати грошей і це дратує. Якось оператори мали б попереджати, коли закінчується замовлений пакет і включаються драконівські тарифи. І це не тільки лайф-а стосується.