Форум Рідного Міста

Наші команди в єврокубках

Тарас Гись - 4-12-2011 у 21:46

З чим на вашу думку пов'язані провальні виступи в єврокубках наших команд (крім Фк Металіст...)...???

129344.jpg - 59kB

Іванко Попович - 4-12-2011 у 23:00

Думаю...футболісти з кожним роком більше розслаблюються...для них футбол перестає бути грою...він стає для них роботою...а в глобальному сенсі футбол плавно переходить у політику...(

Оля Покровецька - 5-12-2011 у 23:17

Цитата:
а в глобальному сенсі футбол плавно переходить у політику...(


І це найгірше, що може бути... Ще не хватало, щоб Мілевський в мери подався, а Шевченко в депутати....
І, правильно, для них це робота, ще й платять за неї добре, навіть коли нічого не робиш:)

Іванко Попович - 6-12-2011 у 20:39

Цитата: Початково розміщене учасником Оля Покровецька  
Цитата:
а в глобальному сенсі футбол плавно переходить у політику...(


І це найгірше, що може бути... Ще не хватало, щоб Мілевський в мери подався, а Шевченко в депутати....
І, правильно, для них це робота, ще й платять за неї добре, навіть коли нічого не робиш:)


...правильно що робота? А Ви знаєте як більшість наших українців ставиться до роботи? ПРЕПАСКУДНО!!! Вони не люблять її виконувати і так зараз і є з футболом!!! Футбол, на мою думку, не має бути роботою...(...хіба що чуть-чуть кавальчик)...футбол має бути життям... Для деяких іноземців, у яких робота не є розгільдяйством футол залишається красивою і чудовою грою...а ми...вірніше наш футбол у велигій гузиці.... :(

щодо футболу і політики...я не маю на увазі буквально...щоб футболісти ставали політиками...я більш глобально беру...що у футболі усе частіше гру вирішують не гравці, ,футболісти...а їх наставники, власники, гроші і т.д. і т.п. :(

Оля Покровецька - 9-12-2011 у 15:46

Цитата:
щодо футболу і політики...я не маю на увазі буквально...щоб футболісти ставали політиками...


я так і зрозуміла Вас, а написала це так, для висловлення думки) Тому що смішно, як тепер в нашій країні ставляться до футбол. 100% погоджуюсь(((