Форум Рідного Міста

Найкраще аніме

Христинка Салигіна - 4-12-2011 у 22:09

Яке ваше улюблене аніме?
І яке ваше ставлення до цього жанру загалом?


Галя Рифяк - 5-12-2011 у 01:08

важко вибрати щось одне. улюблене за мотивами манги Аї Ядзави NANA, Paradise kiss. також Ouran Highschool Host Club, Detroit Metal City, Drrr!, FLCL, Fullmetal Alchemist, Spice and wolf, K-on!, Lucky star, Kuragehime, Nekojiru-sou, Nichijou. переважна більшість робіт студії Гіблі (дуже сподобалася одна з останніх "Karigurashi no Arrietty").

окремо, мабуть, варто сказати про Великого Вчителя Онізуку (це вже класика)

дуже цікаве і специфічне Sayonara Zetsubou Sensei (бачила лише кілька серій першого сезону і наразі не можу продовжити... важко вирішити, з якою версією озвучки чи сабів краще дивитися цей шедевр).

із багатосерійних улюблені Ван Піс та Детектив Конан.

здається, основне написала (звіряюся зі своїм списком). аніме я обожнюю ще з тих часів, коли у п'ятирічному віці випадково по ТБ натрапила на Босоногого Гена (про Хіросіму). той шок, який пережила тоді під час перегляду, ніколи не забуду.

до речі, аніме це не жанр, а все-таки вид кіномистецтва - японська анімація. саме аніме має цілу купу жанрів. тому мені завжди дивно, коли чую негативні відгуки про аніме від людей, які у кращому випадку переглянули одне чи два. для мене це звучить так само, як фраза "я не люблю кіно" чи "я не читаю книги". в таких випадках відповідають, значить ще не бачив чи не читав того, що тобі справді сподобається. із аніме так само. можна знайти щось для абсолютно кожного.

(^___^)/

Христинка Салигіна - 5-12-2011 у 07:20

Я колись дуже дивувалася коли мої друзі з захопленям розповідали мені про кожного разу аніме і зовсім не розуміла їх.
Але коли мене практично примусили подивитись одну серію аніме, то я вже від екрану відірватись не могла.
Це дійсно кіномистецтво =)
І мабудь його найбільша загадка і відмінність від інших це те, що мало хто може залишитись байдужим і не переглянути його повністю.

Христинка Салигіна - 5-12-2011 у 08:05

Єдиний мінус аніме:
їх так багато, що наврядчи можливо переглянути їх усі :(

Тетяна Комісарчук - 5-12-2011 у 19:35

Я, коли була маленька, дивилась Сейлор мун. В мене і розмальовки були, і наклейки..... Смішно зараз згадувати:D
Уявляю, що якби зараз переглянути цей мультсеріал. Думаю, по-інакшому сприйнявся б;)

Оля Покровецька - 19-12-2011 у 14:01

Цитата:
дивилась Сейлор мун. В мене і розмальовки були, і наклейки..... Смішно зараз згадувати:D



та чого? це краще за сьогоднішні мультсеріали про чудернацьких потвор зі зеленою рідиною замість крові:D

Окрім Маша та Ведмідь! Це єдиний сучасний, нормальний дитячий мультфільм) Дивлюсь його з племінницею :D

Оля Покровецька - 19-12-2011 у 14:03

до аніме ставлюсь нейтрально:)
колись дивилась, зараз ні

Julia_Lukyanova - 23-11-2012 у 16:49

Улюблене, мабуть, Mushishi (не знаю чи хтось бачив, але воно мене просто зачарувало *_*)
хоча...мені здається, що краще вибирати улюблене аніме за жанром)
наприклад, якщо б мене попросили порекомендувати якусь комедію, я б обрала Ouran High School Host Club чи GTO...
з жахів особливо запам'ятались Higurashi no naku koro ni та Shiki
якщо говорити про пригоди, то це мабуть Samurai champloo)
і взагалі, є повно хороших аніме: Ergo Proxy, Nana, Trinity Blood, Yamato Nadeshiko Shichi Henge, Nodame Cantabile, Bakuman, Junjou Romantica, Paradise Kiss, Skip Beat....всіх і не злічити)