Форум Рідного Міста

чи вважаєте Ви "Сам у дома" частинкою Нового року?

Оля Марчук - 11-12-2011 у 17:07


Hanor Narasson - 11-12-2011 у 17:41

Прошу модераторів об'єднати теми. А ще краще видалити зовсім "щоб неповадно було"!:baddevil:

Андрій Пелещишин - 11-12-2011 у 17:47

Цитата:
чи вважаєте Ви "Сам у дома" частинкою Нового року?

Так, разом з тазіком олів'є, бражкою під назвою "Шампанське" і черговими блазнями в черговому бездарному шоу

Ольга Косовська - 11-12-2011 у 18:24

а ще одноманітні вітальні смс, від людей які нагадують про себе лише на новий рік

Hanor Narasson - 11-12-2011 у 19:31

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Цитата:
чи вважаєте Ви "Сам у дома" частинкою Нового року?

Так, разом з тазіком олів'є, бражкою під назвою "Шампанське" і черговими блазнями в черговому бездарному шоу


Пардон мусьє... "Совєцкоє Шампанськоє"!!!!:lol:

Між іншим, чи звернув хтось увагу, що вже ніхто з ностальгією не згадує "Галубой Аганьок"? Бояться... О, шо справжнє ісскусство робить!:saint:

Елена Войтович - 21-1-2012 у 13:17

"Сам удома" - то насправді зовсім не паскудний фільм, просто його у нас настільки часто показують,що вже усім набив оскомину,звідси й такий негатив:)

Ірина Роздольська - 21-1-2012 у 13:22

А "С льогкім паром" вам ще не надоїв?

Лариса Марчук - 25-1-2012 у 20:19

все, що занадто - нездорово. то і "Самого вдома", і "Іронії долі", й інших фільмів, які часто крутять,стосується.

Іра Піка - 30-11-2012 у 13:30

Для мене Новий Рік - це мандаринки, цукерки на ялинці, хороша компанія і звісно "Сам удома"=))))

Любов Лесів - 30-11-2012 у 20:07

"Сам у дома " це дійсно частинка Нового року .Особливо люблю його дивитися коли за вікном падає сніжок в дома пахне мандаринками і ялинкою ,я пю гарячий чай з смачними печенюшками.....уммм..хочу Нового року )))

Averkova_Olya - 1-12-2012 у 15:03

Який Новий рік без Келвіна)сама його вже чекаю з нетерпінням) але також є багато інших фільм і старіших, і новіших-не гірших за це:D

Наталка - 2-12-2012 у 13:15

Ні, не вважаю. Бачила кілька разів, та й усе. А на різдвяно-новорічні свята дивимося, зокрема, "Різдвяні канікули" з Чеві Чейзом, "Поганого Санту" з Біллі Бобом Торнтоном (попереджаю, це дуже чорна і дуже нецензурна комедія, підійде не всім, але якщо від творчості Леся Подерев’янського ви не зомліваєте, то можете глянути, але без дітей в радіусі 20 м!!!), ще "Крижаний врожай" (теж неоднозначний фільм) - а також "Реальну любов", і "Полярний експрес" (мультик), але найулюбленіші (мої) - це "Різдвяний котедж" про юність художника Томаса Кінкейда, з неперевершеним Пітером О’Тулом і талановитим Джаредом Падалекі, і - "У джазі тільки дівчата" (не знаю, чому, але саме ця комедія завжди створює в мене відповідний настрій, і асоціюється з Різдвом). Отаке... :)

Юлія Рижова - 9-12-2012 у 23:18

Цитата: Початково розміщене учасником Оля Марчук  


Звичайно!! Обожнюю цей фільм... Як же без нього... І він мені поки що не набрид:)

Оксана Швора - 18-12-2012 у 01:28

Є фільми, які можна переглядати безліч раз і які ніколи не набриднуть! "Сам у дома" один з них і, так, він є частинкою мого Нового Року)

Христина Рак - 25-12-2012 у 21:21

Так, це наче ритуал на Новий рік обов'язково переглянути цей фільм. Я його тільки перед Новим роком і дивлюся, а от весною, літом чи осінню він так "не дивиться", немає інтересу,а також новорічного і різдвяного настрою до цього фільму:)

Марта Мартинець - 25-12-2012 у 22:32

Мені складно уявити святкування Нового року без перегляду одного з найулюбленіших моїх фільмів "Сам у дома", сам він став для мене доброю новорічною традицією =)

Олена Генералова - 27-12-2012 у 01:54

Так, обов"язково! Хоч, Кевіну вже далеко не 9 років. Але він назавжди залишається у пам"яті маленьким Кевіном МакКалістером і приємноє святковою мелодикою, що супроводжується духом Різдва та Нового Року...