Форум Рідного Міста

Дешеві авіаквитки

Юрій Сєров - 17-1-2012 у 01:00

Можливо комусь буде цікаво (наприклад Яремі :) ) - зараз дуже дешеві квитки зі Львова до Варшави і Кракова (на деякі інші напрямки здається також) пропонує фірма ЛОТ.
До Варшави і назад в березні-квітні можна злітати за 563 гривні.
До Кракова і назад за 800 грн.
Львів-Прага-Львів 1347 грн.


Ярема П. - 17-1-2012 у 11:04

Ну, дорогувато Краків-Львів, нещасні 350 км, а така ціна.
От Київ-Краків-Київ ціна вже нормальна, але одне погано - пересадка в Варшаві. З Кракова Аеросвіт на Київ літає зранку, там теж ціна більш-менш...
Хоча, якщо порахувати, то поїздка до Кракова машиною складається з ціни страхівки+ціна бензини на дорогу туди і назад і по місту/околицях. Плюс до того ще й багатогодинні черги на кордонах.
Або інакше: маршрутка до Шегинь, прорив з боєм через піший перехід, поїзд до Кракова (4-5 годин, 45 злотих=11-12 єврів в одну сторону), аналогічний маршрут в зворотньому напрямку.
Або: автобус зі Стрийського, всі принади їзди сидячи, стояння на кордоні, і то само в зворотньому випадку.
Але знаєте галицьку душу, постою і двайцять годин на кордоні, але крейцар збережу :baddevil:

Катерина Слобода - 17-1-2012 у 11:09

Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  

Але знаєте галицьку душу, постою і двайцять годин на кордоні, але крейцар збережу :baddevil:

Якщо їхати в суботу-неділю, то черг практично нема як для автобусів, так і для автомобілів....

Ярема П. - 17-1-2012 у 12:33

До Катерина Слобода: Розкажи мені....

Більше того, поляки зараз знову бастують, бо їх митників оминуло підвищення зарплати, рухаються як мокре горить, і черги по 6-10 годин вам забезпечені.

Катерина Слобода - 17-1-2012 у 15:39

Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  

Більше того, поляки зараз знову бастують, бо їх митників оминуло підвищення зарплати, рухаються як мокре горить, і черги по 6-10 годин вам забезпечені.

На Корчовій не бастують, на Медиці бастують...

Ярема П. - 17-1-2012 у 18:28

Катерино, давайте не будемо ля-ля. Кілька днів тому я вистояв чудесних 8 годин на Корчовій.
http://www.tur-info.pl/p/ak_id,9175,,celnicy,celnik,protest,strajk,...
http://celnicy.pl/content.php?795-Uchwa%B3a-nr-1-2012-ZZ-Celnicy-PL

Катерина Слобода - 17-1-2012 у 20:59

Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
Катерино, давайте не будемо ля-ля. Кілька днів тому я вистояв чудесних 8 годин на Корчовій.

Значить мені кілька днів тому пощастило більше, ніж Вам ;) якихось 45 хвилин разом на двох митницях...

Ярема П. - 17-1-2012 у 22:05

Вони напевно Вас перелякалися :D

Юрій Сєров - 17-1-2012 у 23:24

Для авіаперевезень це не те що дешево, а можна сказати "на шару". За 560 гривень раундтріп в Варшаву - це можна і просто так злітати на екскурсію. Навіть автобусом здається буде дорожче.
В Краків можливо і не найдешевший варіант, але як для авіа, то це дешево. Єдиний мінус - пересадка в Варшаві. Це швидше для любителів покататися літаками.
До речі, незабаром має 100% бути рейс Краків-Львів-Краків, але ще невідомо чи прямий чи з проміжним приземленням у Вроцлаві.

p.s. Навіщо в цій дискусії обгворювати затори на автокордонах? :baddevil:

Катерина Слобода - 18-1-2012 у 12:34

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

p.s. Навіщо в цій дискусії обгворювати затори на автокордонах? :baddevil:

Прихована реклама польських авіаліній :baddevil:

Катерина Слобода - 18-1-2012 у 12:38

Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
Вони напевно Вас перелякалися :D

напевно :) я закупила карнавальних масок монстрів всяких, одну приміряла випадково :baddevil: :lol:

Юрій Сєров - 26-3-2012 у 16:02

ЄвроЛОТ відкриває пряме сполучення:
Краків - Львів - 4 рази в тиждень
і Вроцлав-Львів - 2 рази в тиждень.

Може і не дуже дешево, зате швидко :)
Від 99 злотих в одну сторону

Ярема П. - 26-3-2012 у 17:19

Де ти знайшов? Я щось не знайшов в них на http://eurolot.com/ інфи про це.

Юрій Сєров - 26-3-2012 у 23:52

http://www.pasazer.com/in-9976-eurolot,uruchamia,13,nowych,polaczen...

Олесько - 28-3-2012 у 18:16

Квитки дійсно по 99 злотих, я собі вже придбав, остаточна ціна так і залишилась 99 зл. Час дуже зручний, такий рейс цікавий не лише пасажирам з/до Вроцлава, але й доброї частини східної Німеччини.

Враховуючи, що за таку ціну ще й уникаємо спілкування з загальмованими митниками/прикордонниками з обох сторін кордону в Шегинях - це прямо подарунок!