Форум Рідного Міста

МММ

Андрій Пелещишин - 22-1-2012 у 12:37

Невже ця земля приречена бігати по одному замкнутому колу ідіотизму і безпамятства?
Коли вже людська маса зрозуміє, що мати пам'ять це не тільки правильно, але і вигідно, за умови що цією пам'яттю таки користатися?
Хтось скаже, що може і не так багато людей клюнуло цього разу, але ж висить гіганська реклама МММ зразу позаду оперного? І напевно окупляється!

Ірина Роздольська - 22-1-2012 у 14:38

Хтось вже туди впакувався знову?????

Віталій Проценко - 23-1-2012 у 14:16

"Ця земля приречена бігати по одному замкнутому колу ідіотизму і безпамятства" поки люди не наберуться об"єктивності. Як можна судити про систему МММ не знаючи її суті?

Тарас Гулка - 23-1-2012 у 15:14

Цитата: Початково розміщене учасником Віталій Проценко  
"Ця земля приречена бігати по одному замкнутому колу ідіотизму і безпамятства" поки люди не наберуться об"єктивності. Як можна судити про систему МММ не знаючи її суті?


:sing:
Так, а що там знати. Суть вкладається в одне речення, взято з оф. сайту
"Суть финансовой пирамиды состоит в том, что вкладчикам выплачиваются деньги за счет последующих."
і
"Вы получаете от 20 до 75% от ваших вкладов ежемесячно."

Все просто - піраміда розвалиться тоді, коли спаде наплив лохів.
Перші кілька сот (тисяч) "куплять жене сапоги", решта - заплатять за ці "сапоги".

і перефразую вас же:

"Ця земля приречена бігати по одному замкнутому колу ідіотизму і безпамятства" поки люди не навчаться дивитись в минуле.

П.С. Згадалсь улюблена приказка мого покійного тата "Мудрі вчаться на чужих помилках, дурні - на своїх"

Віталій Проценко - 23-1-2012 у 15:53

"Вы получаете от 20 до 75% от ваших вкладов ежемесячно." - але є одне але, яке змінює понятття "лохотрон" на ризиковане високоприбуткове вкладення грошей...Всіх попереджають, що в будь який момент можна втратити гроші, але люди всеодно вкладають... Дехто говорить що вкладають тому, що лохи.. Але вкладають тому, що це можливість, яку вам не дасть ні держава, ні банки, які майже нічим суттєво не відрізняються від МММ. Вкладають в МММ-2011 студенти, і люди, які хочуть, але не можуть заробити і вкладають не продані квартири, а гроші, які не означають великого ризику. Знайдіть інші високоприбуткові вкладення без ризику і ви станете фінансовим генієм...
"Перші кілька сот (тисяч)"??? - в піраміді зараз 10 000 000 вкладників...і працює вона рік...так що сапоги купили як мінімум 70% а це "трошки" більше, ніж кілька сот тисяч!

Andreas - 23-1-2012 у 19:51

Та ні, то всьо окозамилювання... Я тільки от що зі Львова приїхав, вражений іншим. Всі банки, як на підбір, беруть гроші на депозит під 20% річних. Плакати, настирлива реклама в зомбоящику з дурепським дієсловом "А де ви банкінгуєте?".
Тобто, процент по кредиту в тих банках становить мінімум 25%. Людоньки добрі, назвіть мені галузь, яка дає в Україні більше 25% прибутковості, щоб брати такі кредити для її розвитку!
А так, людина читає "Ага, 75% щомісячно... ну ясно, лохотрон для дурнів, а я ж розумний, покладу в звичайний банк під 20%" І попався. Через півроку банку не стане, гроші накриються "мєдним тазіком".
Шпаркаса мені на ощадкнижку платить 2% річних. Будівельна фірма (процвітаюча і прибуткова), куди я знечів*я вклав пару євро - 6%.
Процент по кредиту в нас 6-7%. Іпотека - 2,5-4%.
От і думайте, чому вся Західна Європа не поміняла свої єври на гривні і не поклала в українські банки під 20%.

Віталій Проценко - 23-1-2012 у 20:15

В тому, що банки настільки піднімають ставки МММ зіграло чи не найпершу роль, доречі. Всі тепер кладуть не на річні депозити, а на короткі строки в МММ (тобто на рахунки в банках), і якщо МММ рухне, то банкам як мінімум прийдеться дуже несолодко...А якщо припустити, що їм і до цього було не солодко...То, можливо, погрози Мавроді щодо розвалу кредитно-фінансової системи не такі вже й безглузді.
25% - кредитна ставка, от і думайте, чому підприємництво занепадає...
20% депозитна ставка, от і думайте, що банк не фінансова піраміда...Цікаво де банк заробляє 20% (в ідеалі), якщо фондовий ринок 2011р. впав на 40%

Андрій Пелещишин - 23-1-2012 у 20:30

Цитата:
Тобто, процент по кредиту в тих банках становить мінімум 25%. Людоньки добрі, назвіть мені галузь, яка дає в Україні більше 25% прибутковості, щоб брати такі кредити для її розвитку!

Інфляція і нічого більше. В депозитні відсотки закладена інфляція. Якщо Нацбанк її не забезпечить, то колеги попросять Арбузова допомогти. Це в контексті депозитів. А в контексті кредитів - тут уже я не знаю. Ніколи кредитів не брав.
Пригадую, що Андреас колись дивувався, що я дивувався, навіщо люди в Україні беруть кредити :)


Пане Проценко, ви тут представляєте МММ?

Віталій Проценко - 23-1-2012 у 21:04

А кредитні відсотки - це депозитні%+плата на потреби банківської установи.

А що, представники МММ тут не мають права голосу? Ні, я представляю не МММ, а об"єктивність. Бо не розумію чому всі кричать "Лохи", коли навіть не розуміють суті системи і мотивів вкладників. Немає ніякого лохотрону. Є високоризиковані вклади.

Юрій Сєров - 23-1-2012 у 21:13

Цитата:
Є високоризиковані вклади

Мені це швидше нагадує тоталізатор. Ставиш на те, що твої гроші повернуться :)

Відносно відсотків банків - усі підняли, очевидно прогнозують інфляцію.
Цитата:
Людоньки добрі, назвіть мені галузь, яка дає в Україні більше 25% прибутковості, щоб брати такі кредити для її розвитку!

У нас завжди були значно вищі відсотки на депозити, в тому числі і на валюту, в тому числі і у відносно надійних банках.

Тарас Гулка - 23-1-2012 у 22:28

Цитата:

в піраміді зараз 10 000 000 вкладників


Так напишіть вже 100 млн., всерівно ніхто не перевірить.

Але давайте на сек. уявімо, що це правда. І зробимо прості підрахунки.
Отже припустімо, що середній вклад 200 у.о. (хоча десь читав, що розказують про 1000 у.о., але візьмемо мінімум), І нехай ставка 30% (хоча нагадаю обіцяна від 20 до 75).

Тепер просто порахуємо, скільки має бути коштів, щоб виплатити всім вкладникам кошти, наприклад через рік.

Прості розрахунки в екселі показують, що за рік буде потрібно:
46 596 170 244 вічнозелених або 372 млрд. грн.

Так, для порівняння, дохідна частина бюджету України на 2012 рік. 332 млрд.
МММ вже працює більше року, відповідно Мавродій при бажанні може купити Україну, ще й здача залишиться. :sing:

Ну, а якщо ще другий рік так ударно попрацюєте, то треба вже буде 1 085 601 540 748 у.о.

Ви кажете як банки дають 20% річних, тут МММ нам пропонує 20-75% місячних! або мінімум 890% річних :o

Рост - 23-1-2012 у 23:08

Взагалі то в МММ я зла не бачу, як такого.
Це просто система перерозподілу коштів, з одних рук в інші.

Є люди, яким подобаються азартні ігри. Такі можуть свідомо вкладатися в цю піраміду. Як і в тоталізаторі (тут влучно підмітив Юрко), всі вкладають, хто виграє - гроші отримує, хто програє - втрачає. Такі правила, вони відомі наперед.
Є просто тлумки. Але якщо людина не дружить з розумом, то вона все рівно гроші втратить, як не тут, то там.

Тобто, будучи замкнутою на собі системою, яка виплачує прибуток верхнім за рахунок нижніх, але при цьому не втручаючись в економіку, МММ нічого злого не робить.

А от на відміну від цієї піраміди банки, біржі, які вже реально зав'язані на економіку, і є справжнім злом, яке породжує інфляцію.

Ну і не подобається МММ привладним особам теж тільки тому, що воно вступає з ними в війну за грошові потоки.
Бо, бач, Іван, замість піти кредит взяти в їхньому банку, несе кревно зароблені в МММ.

Так що най сі бавлят, кому хочеться.

Dmy - 24-1-2012 у 01:18

Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Взагалі то в МММ я зла не бачу, як такого.
Це просто система перерозподілу коштів, з одних рук в інші...
якщо людина не дружить з розумом, то вона все рівно гроші втратить, як не тут, то там...
Тобто, будучи замкнутою на собі системою, ... не втручаючись в економіку, МММ нічого злого не робить...
Так що най сі бавлят, кому хочеться.
Крадіжки та грабунки - це теж системи перерозподілу коштів з одних рук в інші. Й вони теж не втручаються в економіку.
А якщо людина не дружить із розумом, не поставила собі металеві двері, не провела сигналізацію чи просто забула закрити хвіртку; замість тримати руки в кишенях ловить гав у маршрутці, то ... так їй і треба?

Отже, злодії нічого злого не роблять? Най сі бавлят?

Рост - 24-1-2012 у 02:37

А звідки така аналогія? Як на мене, зовсім не тему.
ммм вроді як насильницьким чи шахрайським (тобто, обіцяти одне, а насправді інше) методом нічого ні в кого не забирає... В квартиру ні до кого не вривається, в кишеню нишком не лізе...
Хочеш - граєш в ті забави, не хочеш - не граєш...
Як казав проф. Преображенський - "разруха не в клозетах, разруха в головах".

Dmy - 24-1-2012 у 06:06

Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
А звідки така аналогія? Як на мене, зовсім не тему.
ммм вроді як насильницьким чи шахрайським (тобто, обіцяти одне, а насправді інше) методом нічого ні в кого не забирає... В квартиру ні до кого не вривається, в кишеню нишком не лізе...
Хочеш - граєш в ті забави, не хочеш - не граєш...
Як казав проф. Преображенський - "разруха не в клозетах, разруха в головах".
Зважаючи, що називати шахрайством. Грань тонка. Є шахрайство із правової, а є - з моральної точки зору.
Професор Преображенський на то і професор, щоби висловлюватися грамотно, але гросмейстер Остап Ібрагімович теж знав 400 порівняно чесних способів ... м-м-м (:)) "перерозподілу коштів".
Щодо конкретного випадку, то цікаво, якщо
"я кажу правду, лише правду, але не всю правду",
чи це - шахрайство?

Рост - 24-1-2012 у 09:58

Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
А звідки така аналогія? Як на мене, зовсім не тему.
ммм вроді як насильницьким чи шахрайським (тобто, обіцяти одне, а насправді інше) методом нічого ні в кого не забирає... В квартиру ні до кого не вривається, в кишеню нишком не лізе...
Хочеш - граєш в ті забави, не хочеш - не граєш...
Як казав проф. Преображенський - "разруха не в клозетах, разруха в головах".
Зважаючи, що називати шахрайством. Грань тонка. Є шахрайство із правової, а є - з моральної точки зору.
Професор Преображенський на то і професор, щоби висловлюватися грамотно, але гросмейстер Остап Ібрагімович теж знав 400 порівняно чесних способів ... м-м-м (:)) "перерозподілу коштів".
Щодо конкретного випадку, то цікаво, якщо
"я кажу правду, лише правду, але не всю правду",
чи це - шахрайство?

Враження, ніби ти прилетів з іншої планети, і тепер тебе дивує стан справ тут у нас...
Шахрайство на кожному кроці. Виробник не договорює всю правду про свій виріб, ти про все дізнаєшся в процесі експлуатації. Мобільний оператор в договорі на 38-й сторінці маленьким шрифтом робить помітку, яку авось не помітять (і часто як раз не помічають), державні мужі розказують з екранів телевізорів. як вони про нас усіх дбають, а насправді тільки й займаються розкраданням наших же грошей... На фоні того якесь ммм мало не зразок чесності.

Все, часу не маю, мушу йти.

Андрій Чулик - 24-1-2012 у 10:44

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  
Цитата:

в піраміді зараз 10 000 000 вкладників


Так напишіть вже 100 млн., всерівно ніхто не перевірить.

Але давайте на сек. уявімо, що це правда. І зробимо прості підрахунки.
Отже припустімо, що середній вклад 200 у.о. (хоча десь читав, що розказують про 1000 у.о., але візьмемо мінімум), І нехай ставка 30% (хоча нагадаю обіцяна від 20 до 75).

Тепер просто порахуємо, скільки має бути коштів, щоб виплатити всім вкладникам кошти, наприклад через рік.

Прості розрахунки в екселі показують, що за рік буде потрібно:
46 596 170 244 вічнозелених або 372 млрд. грн.

Так, для порівняння, дохідна частина бюджету України на 2012 рік. 332 млрд.
МММ вже працює більше року, відповідно Мавродій при бажанні може купити Україну, ще й здача залишиться. :sing:

Ну, а якщо ще другий рік так ударно попрацюєте, то треба вже буде 1 085 601 540 748 у.о.

Ви кажете як банки дають 20% річних, тут МММ нам пропонує 20-75% місячних! або мінімум 890% річних :o


Піраміда це дуже складна модель яка у першу чергу залежить від притоку нових учасників+коштів та поведінки самих її учасників і аж ніяк не залежить від загальної суми боргу. Тобто не лише математична складова відіграє роль, але і психологічна.

А відносно розрахунків то можна припустити, що середньозважений відсоток депозитів становить 40-45%, тоді відповідно і самій системі потрібно рости зі швидкістю не меншою за ці відсотки. Але додатково росте степінь довіри до системи і відповідно збільшується сума середнього вкладу. Врахувавши те, що система подвоює к-сть учасників що ~1,5 місяці то вона спокійно може існувати ще дуже довгий час.

А відносно того, що всі почнуть знімати - це можливо лише, якщо розпочнеться цілеспрямоване втручання самої влади і т.п. Але оскільки самі учасники морально готові до ймовірних утисків збоку держави то підняти паніку є надзвичайно складно.

Для людини критично знати те, що вона володіє коштами і зможе отримати у будь-який момент суму яка буде потрібна, а не тримати все під подушкою.


Тарас Гулка - 24-1-2012 у 12:56

Паніку навести дуже просто. Достатньо невеликого коливання долара, кілька повідомлень в інтернеті, що хтось не може зняти кошти (навіть, якщо ці повідомлення фіктивні), або достатньо щезнути якійсь проміжній ланці (здається, це називається "десятник" чи "сотник") і побачите просто лавинноподібний відтік коштів. І не потрібно ніякого втручання влади.
Остання криза це яскраво показала, коли люди кинулись знімати депозити з банків.

З іншої строни, втручання влади теж досить реальне. Незабувайте, що все відбувається через вебмані (чи я помиляюсь? ), хоча це не так і важливо . В будь-якому випадку, в кінці року всім учасникам потрібно сплатити 15% податку із заробленого. А я чомусь переконаний, що мало хто платить. А раз так - то втручання податкових органів можна очікувати в будь-який момент.

Інший випадок. Самі кажете, що потрібно 40-45% приросту щомісяця. Але наступить момент коли система вичерпає потенційний ресурс - і що тоді? А момент наступить досить швидко. На сьогодні це має бути 4 млн. народу в місяць. Через рік, навіть якщо вся Україна вступить, цього буде явно замало.

Прогнозую, що рано чи пізно наступить момент, коли ми побачимо тисячі людей під верховною радою з претензіями "А куда дивилась влада?"

Доречі, надибав статтю стосовно МММ - http://www.telejob.ru/blist.phtml?id=876 рекомендую почитати. І в першу чергу "десятнику" Віталію Проценко і "сотнику" Андрію Чулику.

Андрій Чулик - 24-1-2012 у 14:13

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  
Паніку навести дуже просто. Достатньо невеликого коливання долара, кілька повідомлень в інтернеті, що хтось не може зняти кошти (навіть, якщо ці повідомлення фіктивні), або достатньо щезнути якійсь проміжній ланці (здається, це називається "десятник" чи "сотник") і побачите просто лавинноподібний відтік коштів. І не потрібно ніякого втручання влади.
Остання криза це яскраво показала, коли люди кинулись знімати депозити з банків.

Пане Тарасе, коливання долара чи іншої валюти системі неважливі, тому що в МММ-2011 можна зберігати гроші у еквіваленті будь-якої валюти та швидко переводити з однієї в іншу згідно офіційних курсів.
Якщо зникає якась проміжна ланка(десятник/сотник чи тисячник), система це бере на себе. Зрівняти це можна з тим, якщо б касир банку утік з грошима які були в касі.
Відносно повідомлень в інтернеті, то у жовтні-грудні були спроби провокувати паніку, як зі сторони україніських і російських ЗМІ та збоку нашої влади, але нічого окрім пришвидшення росту самої системи це не дало. Учасники готові до подібних ситуацій, оскільки їх завчасно про такі речі попереджають.

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  

З іншої строни, втручання влади теж досить реальне. Незабувайте, що все відбувається через вебмані (чи я помиляюсь? ), хоча це не так і важливо . В будь-якому випадку, в кінці року всім учасникам потрібно сплатити 15% податку із заробленого. А я чомусь переконаний, що мало хто платить. А раз так - то втручання податкових органів можна очікувати в будь-який момент.

Та які там вебмані .. :) Все відбувається як обмін коштами між фізичними особами. Я перекидую зі свого банківського рахунку/картки на ваш або ж навпаки. А відносно податкової, то "заробленим" у цьому випадку вважається сума яку людина знімає з рахунку. Відповідно учасникі можуть платити або не платити 15%, це все залежить виключно від них самих.

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  

Інший випадок. Самі кажете, що потрібно 40-45% приросту щомісяця. Але наступить момент коли система вичерпає потенційний ресурс - і що тоді? А момент наступить досить швидко. На сьогодні це має бути 4 млн. народу в місяць. Через рік, навіть якщо вся Україна вступить, цього буде явно замало.

МММ-2011 є міжнародною, тому говорити про те, що система припинить/сповільнить свій ріст, явно передвчасно.
Відносно, що буде після того, якщо більшість візьме участь у МММ - то тут досить цікавий момент. Звичайно, що відсотки швидше за все будуть знижені, але і сама піраміда "замкнеться". Приклад: Ви хочете купити будинок, знімаєте гроші, віддаєте їх продавцеві та отримуєте будинок у свою власність. Продавець, у свою чергу, кладе їх назад до системи.

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  

Прогнозую, що рано чи пізно наступить момент, коли ми побачимо тисячі людей під верховною радою з претензіями "А куда дивилась влада?"

А ви б мовчали якщо б у вас держава забрала ваші гроші ? Якщо влада вдасться до "врегулвання", то людей не буде тисячі, їх будуть сотні тисяч-мільйони. Але оскільки МММ-2011 працює повністю у правовому полі, то зробити щось проти самої системи є надзвичайно важко.

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  

Доречі, надибав статтю стосовно МММ - http://www.telejob.ru/blist.phtml?id=876 рекомендую почитати. І в першу чергу "десятнику" Віталію Проценко і "сотнику" Андрію Чулику.

Цій статті вже понад 1 рік. Тоді ще сам Мавроді не знав як все буде функціонувати. Зараз системі вже більше одного року, більшість процесів відпрацьовано і вона цілком готова до подальшого росту.

Андрій Пелещишин - 24-1-2012 у 20:32

Цитата: Початково розміщене учасником Ірина Роздольська  
Хтось вже туди впакувався знову?????

Як не складно побачити з дискусії - так!

Тарас Гулка - 24-1-2012 у 22:16

Цитата:

Пане Тарасе, коливання долара чи іншої валюти системі неважливі, тому що в МММ-2011 можна зберігати гроші у еквіваленті будь-якої валюти та швидко переводити з однієї в іншу згідно офіційних курсів.

Круто звичайно. Зберігати можно то в будь-якій, а от конвертнути чи вивести сумніваюсь. Просто згадайте останню кризу. Коли заборонили і депозити знімати і валюту міняти.
Цитата:

Якщо зникає якась проміжна ланка(десятник/сотник чи тисячник), система це бере на себе. Зрівняти це можна з тим, якщо б касир банку утік з грошима які були в касі.

Андрію, схаменіться. Яка система. Немає ніякої система. Є певні усні домовленості між людьми, і якщо завтра частина людей пропаде - то ви навіть не зможете довести, що вони вам щось винні. Стосовно касира - то касир несе певну відповідальність, бо працює, отримує зарплату і може бути притягнута до відповідальності за певні порушення. А яку ви несете відповідальність? Ви завтра можете спокійно вивести гроші своєї десятки (сотні) на Кіпр, самому туда виїхати і що далі? Яку відповідальність понесете ви? Не існує жодної організації, жодних паперів, жодної відповідальності.
Цитата:

Приклад: Ви хочете купити будинок, знімаєте гроші, віддаєте їх продавцеві та отримуєте будинок у свою власність. Продавець, у свою чергу, кладе їх назад до системи.

А якщо не понесе. Ви описуєте ідеальну систему, коли більша частина населення відмовиться від банків, кас і т.д. залишаться тільки МММ.
Цитата:

А ви б мовчали якщо б у вас держава забрала ваші гроші ?

Та тут не треба втручання держави. Будь-яка піраміда рано чи пізно розвалюється. Зверніться до історії світової економіки. А вас вже накрутили, що розвал можливий тільки при втручанні держави.
Цитата:

Але оскільки МММ-2011 працює повністю у правовому полі, то зробити щось проти самої системи є надзвичайно важко.

Вона працює в правовому полі тільки тому, що немає жодної системи. Немає жодної реєстрації, реально нема нікого і нічого. Є просто віртуальні операції. Відповідно і домахатися нема до чого.

І наостанок. Просто уявіть (не кажу повірте, бо ви всерівно не повірите), що щось там сталося (не суттєво, що, чи держава втрутилась чи інші фактори) і піраміда розвалилася. Як ви думаєте кого будуть шукати, щоб бити морду обдурені вкладники вашої сотні: вас чи Мавроді?

На цьому усуваюсь від дискусії, оскільки не бачу сенсу її продовжувати. Ви є сотником, займаєте вищу ланку, і в будь-якому випадку заробите свої відсотки. Вам потрібно залучати нових членів (зрештою за бенер в центрі 20 тис. в місяць платити треба якось) - тому які б аргументи я не наводив, ви будете розказувати свою казку.

Віталій Проценко - 25-1-2012 у 02:14

НІХТО НІКОМУ НІЧОГО НЕ ДОВЕДЕ!Ні про яку об"єктивність тут і говорити не варто. Тому й сказано: Якщо не довіряєте - то не вкладайте.Бо вас ніхто не чіпає і на банер дивитися теж не змушує. А те, що хтось кричить "Лохи" характеризує тільки автора...Бо це не роздуми про укр.менталітет, а скоріше спосіб самоствердження - а це вже дійсно менталітет, але не український, а окремої групи з неадекватною самооцінкою. А час, дії і результати покажуть хто є хто...

Тарас Гулка - 20 ТИСЯЧ В МІСЯЦЬ...Ви впевнені?? Ця сума просто смішна і навіть близько не була біля реальної!! Ви так сліпо вірите ЗМІ, і всім їх цифрам (хоча з цифрами у них взагалі погано). Бо вони типу запитали в Брок.. Але, якщо ви орієнтуєтесь на інформацію ЗМІ, а не на першоджерела, то і об"єктивності там буде приблизно на стільки відстїотків, на скільки ЗМІ вгадали цифру.

Андрій Чулик - 25-1-2012 у 18:16

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  

Круто звичайно. Зберігати можно то в будь-якій, а от конвертнути чи вивести сумніваюсь. Просто згадайте останню кризу. Коли заборонили і депозити знімати і валюту міняти.

Гроші зберігаються на поточних рахунках. Ніяких депозитів.

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  

Андрію, схаменіться. Яка система. Немає ніякої система. Є певні усні домовленості між людьми, і якщо завтра частина людей пропаде - то ви навіть не зможете довести, що вони вам щось винні. Стосовно касира - то касир несе певну відповідальність, бо працює, отримує зарплату і може бути притягнута до відповідальності за певні порушення. А яку ви несете відповідальність? Ви завтра можете спокійно вивести гроші своєї десятки (сотні) на Кіпр, самому туда виїхати і що далі? Яку відповідальність понесете ви? Не існує жодної організації, жодних паперів, жодної відповідальності.

Ок, давайте викинемо слово система. Є чітка домовленість між людьми і ця домовленість дозволяє організовувати весь процес. Тут люди самі обєднуються та допомагають одні одним.
Відносно відповідальності, то задумайтеся яку відповідальність несуть банки чи інші фін установи незважаючи на стоси підписаного вами паперу ? Фонд гарантування вкладів ? Та це просто смішно. Влада робить практично все, що завгодно прикриваючись економічними кризами та іншими чинниками.. її не цікавить народ ((
Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  

Цитата:

Приклад: Ви хочете купити будинок, знімаєте гроші, віддаєте їх продавцеві та отримуєте будинок у свою власність. Продавець, у свою чергу, кладе їх назад до системи.

А якщо не понесе. Ви описуєте ідеальну систему, коли більша частина населення відмовиться від банків, кас і т.д. залишаться тільки МММ.

А чому не понести, якщо це найкращий варіант для збереження коштів і тут все всім платиться.

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  

Цитата:

А ви б мовчали якщо б у вас держава забрала ваші гроші ?

Та тут не треба втручання держави. Будь-яка піраміда рано чи пізно розвалюється. Зверніться до історії світової економіки. А вас вже накрутили, що розвал можливий тільки при втручанні держави.

Ну подумайте, чому має розвалитися піраміда ? За ідеальних умов піраміда може існувати максимально довго.

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  

Цитата:

Але оскільки МММ-2011 працює повністю у правовому полі, то зробити щось проти самої системи є надзвичайно важко.

Вона працює в правовому полі тільки тому, що немає жодної системи. Немає жодної реєстрації, реально нема нікого і нічого. Є просто віртуальні операції. Відповідно і домахатися нема до чого.

Згідний з вами на 100%. Але чому так важко повірити в те, що люди можуть об'єднуватися та саморганізовуватися у такі величезні структури ?

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  

І наостанок. Просто уявіть (не кажу повірте, бо ви всерівно не повірите), що щось там сталося (не суттєво, що, чи держава втрутилась чи інші фактори) і піраміда розвалилася. Як ви думаєте кого будуть шукати, щоб бити морду обдурені вкладники вашої сотні: вас чи Мавроді?

Знаючи історію МММ і чим то все закінчилося в дев"яностих, тепер люди приймають рішення брати участь чи ні абсолютно свідомо, а не під впливом масованої зомбуючої рекламної кампанії як це було в 1994 році. Усі розуміють що розикують і прицьому керівники будь-якого статусу знаходяться практично на рівних умовах зі звичайними учасниками.
На жаль наш народ навіть не намагається зрозуміти як саме працює структура, а про якийсь аналіз я просто мовчу. Шкода.

Рост - 26-1-2012 у 21:38

З сьогоднішнього анекдот.ру, в тему:

Реклама в интернете "Заработать деньги с помощью онлайн-казино - РЕАЛЬНО!" - абсолютно правдива: её разместители действительно зарабатывают на идиотах приличные деньги.

:)

Андрій Чулик - 31-1-2012 у 14:11

Цитата: Початково розміщене учасником Руслан Кравець  


ПриватБанк будет блокировать платежи участников МММ-2011

ПриватБанк открывает Горячую линию для участников МММ-2011

Блокировка ПриватБанком платежей на счета организаторов «МММ 2011″ сохранила украинцам более 2 миллионов гривень


А це ви як приклад показали ? Вдало.
Уявіть собі, у вас на рахунку лежать ваші гроші, а банк вам заявляє - сорі, але ми краще знаємо що це за гроші і робитимемо з ними все, що будемо вважати за потрібне. Круто, ідеальний приклад, посто зразок для наслідування :)

Марян Кирилич - 7-2-2012 у 09:31

А я беру участь в МММ. Навіть десятником став. Ризикую невеликою сумою, яка за рік може зрости в 400 (!) раз. Цифра неймовірна, звичайно. Але раптом це правда? А як пропаде, то й не сильно шкода. Це значно імовірніше, ніж виграти в лотерею чи в букмекерів

Юрій Сєров - 4-3-2012 у 23:22

Цитата:
А я беру участь в МММ. Навіть десятником став. Ризикую невеликою сумою, яка за рік може зрости в 400 (!) раз. Цифра неймовірна, звичайно. Але раптом це правда? А як пропаде, то й не сильно шкода. Це значно імовірніше, ніж виграти в лотерею чи в букмекерів

А Вас не хвилює морально-етичний момент? Коли все розвалиться і до Вас прийдуть пенсіонери з сльозами на очах і скажуть, що ви забрали в них останні гроші?
Для учасників є два варіанти - або у вас все вкрадуть або ви вкрадеше у інших.

До речі, вчора увечері інтерв'ю з Мавроді на УТ-1, ще є гроші на оплату прайм-тайму...

Андрій Чулик - 7-3-2012 у 03:20

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата:
А я беру участь в МММ. Навіть десятником став. Ризикую невеликою сумою, яка за рік може зрости в 400 (!) раз. Цифра неймовірна, звичайно. Але раптом це правда? А як пропаде, то й не сильно шкода. Це значно імовірніше, ніж виграти в лотерею чи в букмекерів

А Вас не хвилює морально-етичний момент? Коли все розвалиться і до Вас прийдуть пенсіонери з сльозами на очах і скажуть, що ви забрали в них останні гроші?
Для учасників є два варіанти - або у вас все вкрадуть або ви вкрадеше у інших.

До речі, вчора увечері інтерв'ю з Мавроді на УТ-1, ще є гроші на оплату прайм-тайму...


Поясніть мені де цей морально-етичний момент і хто у кого краде ??? У більшості випадків так можуть апелювати лише люди які навіть не намагалися розібратися як саме працює структура.

Якщо дійсно щось станеться, що чим далі тим менш ймовірніше, то звичайно що будуть невдоволені... без цього нікуди. Але. Тут ніхто нікого не намагається обманути і т.п. тут все чітко:
- жодних гарантій, усі усвідомлюють що вони ризикують, це самостійний вибір кожного
- усі в рівних умовах, як звичайні учасники так і десятники сотники і т.п.

А відносно праймтайму, звичайно, що система має підтримувати позитивну динаміку, тому єдине у що інвестуються кошти - це реклама та PR.

До речі, хто має бажання можете зайти до нас у офіс (Ангеловича 24) та посперечатися в живу на дану тему :)

Юрій Сєров - 7-3-2012 у 12:42

Система приречена на загибель і це почнеться, коли притік коштів стане меншим за відтік.
Система ж не заробляє грошей ніяким чином (навіть якби заробляла, то такої прибутковості ніякий бізнес не дасть), вона не може з прибутків платити ці шалені відсотки вкладникам.

Рост - 17-3-2012 у 00:00

http://www.lifenews.ru/news/85597

Андрій Чулик - 17-3-2012 у 02:35

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Система приречена на загибель і це почнеться, коли притік коштів стане меншим за відтік.
Система ж не заробляє грошей ніяким чином (навіть якби заробляла, то такої прибутковості ніякий бізнес не дасть), вона не може з прибутків платити ці шалені відсотки вкладникам.


Ок, давайте нехай буде по вашому. Припустимо, що наступить такий період. Давайте логічно подумаємо коли він наступить ? Якщо все всім платиться, то навіть ярі скептики з часом вступлять у систему. Тоді коли може наступити такий час ? Ну швидше за все коли практично усі будуть у системі. Що буде тоді ? Та все просто, система закільцюється. Люди які зніматимуть гроші щоб щось придбати, куплять необхідну річ, а продавці знову покладуть гроші назад у систему, оскільки там вони найшвидше ростуть.

Ось доречі цікаве відео колишнього противника системи http://www.youtube.com/watch?v=8UaqJfrTSp0&feature=player_embed...

Юрій Сєров - 17-3-2012 у 12:09

Цитата:

Давайте логічно подумаємо коли він наступить ? Якщо все всім платиться, то навіть ярі скептики з часом вступлять у систему.


Не можна логічно думати і водночас брати за основу абсолютно нелогічне твердження. З якої радости всі мають вступити??? І не потрібно тверезомислячих людей називати скептиками :)

Щоб спрогнозувати, коли наступить такий період, потрібно мати дані про всю систему.
Але досить одного сюжету сьогодні в новинах, що піраміда валиться, завтра велика кількість людей побіжить забирати гроші, а післязавтра ті, хто вже не зможуть забрати, прийдуть "подискутувати" у ваш офіс на Ангеловича 24. :baddevil:

Система не розвалиться, якщо ніхто ніколи не буде забирати з неї гроші, але який сенс людям обмінювати гроші на фантики?

Тарас Гулка - 17-3-2012 у 16:07

Наскільки зрозумів із новин, виплати припинили. Бо виявляється в правилах є пункт, згідно якого, якщо немає зв'язку з Мавроді - то виплати тимчасово припиняються, щоб не було паніки. По-моєму, геніально!!! Достатньо в певний момент зібрати всі доступні кошти і чкурнути кудись за кордон. От і все: немає зв'язку - немає виплат. А які притензії - в правилах же написано все.

І ще. Із сайту, лінк на який кинув Рост : "Сам Мавроди полностью признал свою вину и сказал, что является неплатежеспособным из-за большого количества долгов." Щось машинка не працює, якщо засновник весь в боргах :)

Андрій Чулик - 19-3-2012 у 00:12

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  
Наскільки зрозумів із новин, виплати припинили. Бо виявляється в правилах є пункт, згідно якого, якщо немає зв'язку з Мавроді - то виплати тимчасово припиняються, щоб не було паніки. По-моєму, геніально!!! Достатньо в певний момент зібрати всі доступні кошти і чкурнути кудись за кордон. От і все: немає зв'язку - немає виплат. А які притензії - в правилах же написано все.

І ще. Із сайту, лінк на який кинув Рост : "Сам Мавроди полностью признал свою вину и сказал, что является неплатежеспособным из-за большого количества долгов." Щось машинка не працює, якщо засновник весь в боргах :)


Тарасе, ну потратьте ви тих 30 хв та почитайте оф сайт і після цього аргументовано апелюйте. Як тут можна зібрати усі кошти тим більше у режимі спокою ??? в цей час ніхто нікому нічого не перераховує... + уявіть собі, зараз у системі біля 20 000 000 учасників, це у свою чергу біля 200 000 десятників, як чисто фізично зібрати з них усі кошти ? ви знущаєтеся ? :)

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

Не можна логічно думати і водночас брати за основу абсолютно нелогічне твердження. З якої радости всі мають вступити??? І не потрібно тверезомислячих людей називати скептиками :)

Ок, припустіть якщо все всім платиться вже понад рік і продовжуватиме платитися, то чому б і не вступати ?

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

Але досить одного сюжету сьогодні в новинах, що піраміда валиться, завтра велика кількість людей побіжить забирати гроші, а післязавтра ті, хто вже не зможуть забрати, прийдуть "подискутувати" у ваш офіс на Ангеловича 24. :baddevil:

За цей тиждень вилилося стільки бруду зі сторони змі на МММ, що при такому потоці інформації лопнув би будь-який банк. У моїй структурі, де вже понад 500 чоловік буквально 2-3 чоловіка хочуть отримати виплати 1 з яких планова.
Учасники готові до паніки тому, що тут усе прозоро і ніхто нічого не приховує.

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

Система не розвалиться, якщо ніхто ніколи не буде забирати з неї гроші, але який сенс людям обмінювати гроші на фантики?

Люди знімають виграші і не малі, але знімають рівно стільки скільки їм реально потрібно тому, що не має сенсу тримати їх чи в банку чи десь в іншому місці... швидше вони ніде не ростуть.

Відносно фантиків. А що таке гроші ? це не фантики ??? Вони мають ціну через те що ми усі їх підтримуємо, почнемо довіряти МАВРО, буде МАВРО котуватися...

Народ, не дивіться на це все крізь призму старого МММ і не думайте що тут хтось вас хоче обманути і т.п., зараз все дуже сильно відрізняється. Потратьте ви цих кілька хвилин, проаналізуйте і вже тоді робіть висновки.

Андрій Пелещишин - 19-3-2012 у 08:24

Цитата:
Народ, не дивіться на це все крізь призму старого МММ

Як це можливо, якщо і назва та сама і організатори і символіка?

Max Yuzhakov - 19-3-2012 у 23:21

Схоже цього разу зливаються грамотно,
під керівництвом генералів.
Мабуть буде сіквел :sing:

Viktor Tkachenko - 20-3-2012 у 19:56

Цитата: Початково розміщене учасником Max Yuzhakov  
Схоже цього разу зливаються грамотно,
під керівництвом генералів.
Мабуть буде сіквел :sing:


Щось таки на це схоже.

Ярема П. - 21-3-2012 у 17:55

Мавроді заарештували за добу до того, як він збирався втекти за кордон за підробленим паспортом. - де тут ті соловейки, що про МММ заливалися? Свої грошики встигли вивести чи ні?:mad::mad::mad:

Юрій Сєров - 21-3-2012 у 18:07

Ще один момент: чи не відповідатимуть десятники і сотники за зникнення коштів?

Андрій Чулик - 22-3-2012 у 00:28

Цитата: Початково розміщене учасником Viktor Tkachenko  
Цитата: Початково розміщене учасником Max Yuzhakov  
Схоже цього разу зливаються грамотно,
під керівництвом генералів.
Мабуть буде сіквел :sing:

Щось таки на це схоже.


А з чого ви це взяли ? з купи бруду яка зараз виливається ?? так така ж картина і в листопаді була, і що ? :)))

Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
Мавроді заарештували за добу до того, як він збирався втекти за кордон за підробленим паспортом. - де тут ті соловейки, що про МММ заливалися? Свої грошики встигли вивести чи ні?:mad::mad::mad:


Ви що знущаєтеся ?Ось відео, подивіться хто такий Дмитро Голубов... http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=WC2qzg...


Шкода все ж таки, що через, так званий, "стадний інстинкт" народ навіть не намагається аналізувати і сліпо вірить усьому що пишуть змі (((

Андрій Чулик - 22-3-2012 у 00:39

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Ще один момент: чи не відповідатимуть десятники і сотники за зникнення коштів?


Тут ніхто нікому нічого не обіцяє та не гарантує, тому відповідальності вони не понесуть. Ви не повірите, але тут все тільки на довірі ... всі суми від 100 до 100000, виключно на довірі. Дивно правда ? і як це воно так може існувати ? цікаво, не вже всі 20 000 000 лохи :) ? А що ви скажете коли їх буде 100 млн або 500 млн ? а це станеться доволі швидко :)

Юрій Сєров - 22-3-2012 у 01:17

Звідки у Вас число - 20 мільйонів???

В одній з статей згадується, що в Києві 3.5 тис. Добре, якщо 50 тис. на всю Україну набереться.

Андрій Чулик - 22-3-2012 у 01:51

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Звідки у Вас число - 20 мільйонів???

В одній з статей згадується, що в Києві 3.5 тис. Добре, якщо 50 тис. на всю Україну набереться.


Інформація з офіційного сайту. А преса жовта нагадує мавпочок, хтось один щось сказав, а всі інші мавпують, ще й донавигадують купу всього ... Я раніше думав, що хоча б "Зеркало недели" (zn.ua) друкують дійсно перевірену інфу, але на жаль вони такі ж як і усі інші
http://news.zn.ua/SOCIETY/mavrodi_hotel_pokinut_rossiyu_po_poddelny...

Тарас Гулка - 22-3-2012 у 09:56

Андрію, а ви не пробували хоч на секунду задуматись, щодо правдивості цифр, з оф. сайту? А може вони ліві і пишуться зі стелі, щоб показати як все чудово і прекрасно.
Мені чомусь це нагадую комуністичну партію за союзу. Всі "враги народу" і лише партія говорить чисту правду.
Так і у вас. Всі ЗМІ поливають брудом і лише святий Мавроді розказує правду життя.


Цитата:

А що ви скажете коли їх буде 100 млн або 500 млн ? а це станеться доволі швидко


Це станеться рівно тоді, коли Мавроді буде мати настрій виправити 20 на 100 або на 500.

Юрій Сєров - 22-3-2012 у 12:14

Цитата:

Це станеться рівно тоді, коли Мавроді буде мати настрій виправити 20 на 100 або на 500.

+500!

20 млн. це по всьому СНД чи лише в Україні? :)

Андрій Чулик - 22-3-2012 у 23:22

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата:

Це станеться рівно тоді, коли Мавроді буде мати настрій виправити 20 на 100 або на 500.

+500!
20 млн. це по всьому СНД чи лише в Україні? :)


Це тільки у Львівській області ... :))))

Система міжнародна, немає жодних обмежень чи кордонів, це просто відносини між людьми які дотримуючись певних правил обмінюються грошима.
Та і взагалі сама ммм-2011 - це фікція, пусте місце .. немає насправді нічого.
Я розумію що це важко усвідомити, але це на даний момент чи не єдиний спосіб щось змінити у світі, як би це пафосно не звучало...

Роман Голощук - 23-3-2012 у 14:10

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Чулик  

... Та і взагалі сама ммм-2011 - це фікція, пусте місце .. немає насправді нічого.
...


Ось це чиста правда! :)

Sashko Nedoviziy - 23-3-2012 у 17:29

Судячи з пропонованих показників ліквідності система має переплюнути нарко- та нафтоторгівлю разом узяті...
На разі я уявляю лише одну таку річ - друк грошей. Але станок не у МММ.

Чи я щось переплутав, чи лижі не їдуть... п'ятниця, втомився.

:cool:

Андрій Чулик - 23-3-2012 у 22:44

Цитата: Початково розміщене учасником Роман Голощук  
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Чулик  

... Та і взагалі сама ммм-2011 - це фікція, пусте місце .. немає насправді нічого.
...


Ось це чиста правда! :)


Саме так і вже понад 1 рік вона існує виключно на довірі без купи паперових договорів які насправді нічого не гарантують і т.п.

Роман Голощук - 24-3-2012 у 01:29

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Чулик  
Цитата: Початково розміщене учасником Роман Голощук  
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Чулик  

... Та і взагалі сама ммм-2011 - це фікція, пусте місце .. немає насправді нічого.
...


Ось це чиста правда! :)


Саме так і вже понад 1 рік вона існує виключно на довірі без купи паперових договорів які насправді нічого не гарантують і т.п.


Поясніть, як "фікція, пусте місце" може існувати?

Андрій Чулик - 24-3-2012 у 04:05

Цитата: Початково розміщене учасником Роман Голощук  
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Чулик  
Цитата: Початково розміщене учасником Роман Голощук  
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Чулик  

... Та і взагалі сама ммм-2011 - це фікція, пусте місце .. немає насправді нічого.
...


Ось це чиста правда! :)


Саме так і вже понад 1 рік вона існує виключно на довірі без купи паперових договорів які насправді нічого не гарантують і т.п.


Поясніть, як "фікція, пусте місце" може існувати?


Воно існує в голові у людей так само, як і існує у всіх нас свідомість того що за долари можна купити майже усе на світі.
Але уявіть собі, що усі люди просто беруть та відмовляються від доларів, що з ним станеться ? Рухне звичайно...

Гроші - це універсальний еквівалент товарів чи послуг про який домовилися люди. Так само і в МММ - усі учасники домовилися що курс МАВРО(валюта в МММ) буде рости по відношенні до усіх інших світових валют зі швидкістю від 20 до 75% на місяць. Все просто.

Юрій Сєров - 24-3-2012 у 20:43

Це ж скільки грошей в МММ треба було вкласти, щоб не спати о четвертій ночі... :rolleyes:

Андрій Чулик - 25-3-2012 у 21:30

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Це ж скільки грошей в МММ треба було вкласти, щоб не спати о четвертій ночі... :rolleyes:


:))) ну це вже організаційні клопоти

Тарас Гулка - 25-3-2012 у 22:12

Цитата:

Так само і в МММ - усі учасники домовилися що курс МАВРО(валюта в МММ)


Ну скажемо ніхто не домовлявся, а одна людина поставила перед фактом, при тому, наскільки я розумію, час-від часу змінює правила.

Але не про це...
Тут випадково в пресі натрапив на замітку про МММ і аж поліз на сайт Мавроді перевірити чи пишуть правду. Виявилось правду.

Виявляється Мавроді обіцяє погасити всі борги по МММ-94, борги ощадбанку СССР і заразом вклади людей в інші піраміди, як раніше були і рухнули.... :o

І саме цікаве терміни:

"При нормальном ходе событий я надеюсь полностью рассчитаться со всеми зарегистрировавшимися гражданами по всем долгам (и своим, и чужим, и государственным :-)) до конца этого года."


Ну, що сказати, єдина надія, що після всіх виплат людям, Мавроді заодно ще й виплатить весь зовнішній борг України...

Андрій Чулик - 27-3-2012 у 00:42

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  
Цитата:

Так само і в МММ - усі учасники домовилися що курс МАВРО(валюта в МММ)


Ну скажемо ніхто не домовлявся, а одна людина поставила перед фактом, при тому, наскільки я розумію, час-від часу змінює правила.

Але не про це...
Тут випадково в пресі натрапив на замітку про МММ і аж поліз на сайт Мавроді перевірити чи пишуть правду. Виявилось правду.

Виявляється Мавроді обіцяє погасити всі борги по МММ-94, борги ощадбанку СССР і заразом вклади людей в інші піраміди, як раніше були і рухнули.... :o

І саме цікаве терміни:

"При нормальном ходе событий я надеюсь полностью рассчитаться со всеми зарегистрировавшимися гражданами по всем долгам (и своим, и чужим, и государственным :-)) до конца этого года."


Ну, що сказати, єдина надія, що після всіх виплат людям, Мавроді заодно ще й виплатить весь зовнішній борг України...


Не варто на когось надіятися, краще брати ініціативу у свої руки :)

Олександр Лекун - 18-5-2012 у 23:11

Давайте не "умнічати":sing: Хтось з вас хоча б гривню туда вклав? Вивчив систему з середини? Знайомих може питали, тих , що вклали? Читали відгуки вкладників на форумах? По телебаченню може бачили, що комусь не виплатили по їх запиту?
Переливаєте з пустого в порожнє, не маючи при цьому поняття про що говорите.
:sing:Почитайте краще журналістський експеримент::sing:

Первая часть «Внутри пирамиды: как мы вкладывали деньги в "МММ-2011" и выводили их»:
Внутри пирамиды: как мы вкладывали деньги в "МММ-2011" и выводили их / Статьи / Деньги семьи / Финансовый гид на Prostobank.ua


Вторая часть (продолжение) «Внутри пирамиды: как мы вкладывали деньги в "МММ-2011" и выводили их (Продолжение)» :
Внутри пирамиды: как мы вкладывали деньги в "МММ-2011" и выводили их (Продолжение) / Статьи / Деньги семьи / Финансовый гид на Prostobank.ua

Консультації щодо участі в МММ 2011. Реєструю в свою команду МММ 2011. Швидкий ріст.
(О98) 64З 1О 1О;
Skype: mmm2011box

Dmy - 21-5-2012 у 23:30

Нєпоняф! Попередній пост - це реклама?:mad:

Щось активісти тут частенько змінюються - вже третій пішов. Вахтовий метод?

Юрій Сєров - 21-5-2012 у 23:57

Цитата:
Щось активісти тут частенько змінюються - вже третій пішов. Вахтовий метод?

Попередні вже десь певно на Карібах гріють пузо :D

До речі, бачив в суботу на Коперника групу активістів з хоругвами. Виглядало, що приїхали з якогось мітингу.

У той час уряд планує заборонити фінансові піраміди.

Sashko Nedoviziy - 22-5-2012 у 17:14

Щось черговий зник швидко.

Може хтось покаже реальний мерс куплений на "зароблене" в МММ? То ж яка рекляма би була...

Олександр Лекун - 22-5-2012 у 19:06

Що тут коментувати? пуста ваша балаканина!
по суті ж нічого не сказано.
Вас Остап Дроздов (канал ЗІК) назвав би "класичними галичанами" :
- нарікають постійно на владу, яка погана, як все погано,
- то їм не так, то їм не так.
- все обговорять, які східняки погані
ООО, навчають інших. Ух, як люблять навчати інших.
- патріотизм. Ух, одягнуть вишиванку, вийдуть в центр, заспівають пісні. Ну й на тому патріотизм закінчиться. Розійдуться додому, і знову будуть обговорювати, як все погано, несправедливо. ААА, і держава перед ними в боргу.
- І багато говорять. Говорять багато. Про що? Суті не знайти...
В той час, як інші працюють.

На рахунок Мерса!
Треба спочатку поцікавитись, чи, бува, ніхто не їздить на мерсі від МММ, а ПОТІМ піддавати сумніву. Кілька кліків мишкою в гуглі - і "вуаля", "евріка"!
Так що "рекляма" є... :sing:


Андрій Пелещишин - 22-5-2012 у 19:28

Цитата:

Що тут коментувати? пуста ваша балаканина!

І справді? То навіщо коментувати?

Олександр Лекун - 22-5-2012 у 21:57

ап:sing:

Андрій Пелещишин - 22-5-2012 у 22:06

Олександре, беззмістовні повідомлення є порушеннями правил Форуму.

Олександр Лекун - 23-5-2012 у 06:36

Системно, що основне. І тим не менше вас (і не тільки конкретно про Вас) не забанили. ( Мабуть, бо ви - адмін :lol: )
Прецедент виходить.

Отже, якщо будуть елементи конструктиву в даній темі - "зовидимось":sing:
Всіх благ!

Sashko Nedoviziy - 23-5-2012 у 09:01

Олександр.. Ви не зрозуміли. Якщо МММ це так круто, як Ви розповідаєте - покажіть Ваш Мерс, куплений на "зароблене" в МММ, я Вам маркетингову ідею зливаю безкоштовно. Відправляти по результати пошуковиків вже потрошку стає моветоном, ба навіть якщо Ви справді так вважаєте, що треба до пошуковиків, замість запитувати, якої холєри Ви тут робите?

Стосовно пустих балачок. Ну як сказати. Я маю якось перемикати свідомість між роботою - ото балакаю з людьми, з якими мені приємно спілкуватись. Стосовно якогось пана Остапа - ну то його думки, чого зливати за свої? Більшість людей тут мають дуже пристойні роботи, машини, хати, щось роблять для покращання життя щонайменше їх сімей та невеликого кола соціуму, що їх оточує, а що робите Ви?

А стосовно Вашого "Сюда я больше не ездок..." - Ви в курсі, який з класиків літератури то так гарно описав?
:baddevil:

Тарас Гулка - 23-5-2012 у 12:30

Цитата: Початково розміщене учасником Олександр Лекун  

...
В той час, як інші працюють.
...


Так от власне, що інші то працюють, і не надіються на манну небесну. А ви надієтесь вклавши 100 баксів за рік отримати 1000 і нічого при цьому не робити. Хоча ні, - треба ж на форумах інших агітувати. Бо звідки візьметься 1000.

Ігор Домін - 24-5-2012 у 10:49

А може треба було вже давно просто закрити цю гілку? Очевидно, що неадекватна людина пише, про що тут говорити взагалі? Знов то все розвалиться, знов люди втратять гроші и все стане на свої місця. Нема чим перейматись.

Demyan - 24-5-2012 у 11:04

А мавродій ввів надзвичайний стан....і знизив проценти з 40 до 10.... :) знайомий вклав :mad: звісно нічого не отримав...хоча попереджали його...але він нікого не слухав...

Ігор Домін - 24-5-2012 у 13:03

Пане Деміан! Ви що знайомого не врятували від цієї помилки? Цікаво що собі думають люди, коли несуть гроші до піраміди? Для мене це просто ледачі, безвідповідальні люди, що хочуть легких грошей. І чомусь доля їх завжди за жадібність карає.

Demyan - 24-5-2012 у 13:14

Не вийшло ніяк! він з києва, перекосило сильно, захотів швидких грошей....ше мене переконував вступити в лави :)...три тижні тому почав хвалитися скріншотами - скільки в нього "на рахунку", потім прислав мені те що він "вивів" ті гроші.....але заявка на виведення сформована, а реальні гроші в процесі - не виводяться....

Юрій Сєров - 24-5-2012 у 13:28

Цитата:
.і знизив проценти з 40 до 10....
- а це вже звичайний відсоток банківського депозиту, а може навіть і менше... :)
Наступним кроком буде -10%? :)

Ігор Домін - 25-5-2012 у 13:25

Да хоч -20, все одно ніхто свої гроші не дістане. Буде дурням наука, ще один майстер-клас від маестро-Мавроді. Він як санітар лісу - вичищує суспільство від "слабих" громадян.

Тарас Гулка - 30-5-2012 у 14:19

Як і очікувалось, прийшов кінець МММ

http://www.pravda.com.ua/news/2012/05/30/6965625/

Мавроді порадив всім викручуватись самим і чекати кращих часів

Юрій Сєров - 30-5-2012 у 14:25

Чекаємо Андрія Чулика і Олександра Лекуна на форумі. Хай ще раз нам розкажуть, як все класно в МММ. :)

Dmy - 30-5-2012 у 14:53

"Об'єктивну" думку Віталія Проценка теж не зле було би почути;)
Як там "що обіцяють - виконують" чи щось таке.

Sashko Nedoviziy - 31-5-2012 у 11:19

Як то що? МММ-2012, фенікс! >>> http://www.lenta.ru/news/2012/05/31/newmmm/

(треба запастись пивом і попкорном, втретє це буде просто феєрія; хоча новина може і липова)

А якщо чесно - маю думку, що таке можна проробляти по колу. Ну хто не думав "ні, більше трьох разів на одні і ті ж граблі наступити нереально" чи "тепер вже все точно"?...

Dmy - 31-5-2012 у 14:15

Під учорашньою статтею на УП про гаплик був коментар (мабуть, уже потонув у нових враженнях) кшталту:
в цьому теж є свій позитив - люди отримали безцінний досвід і тепер зможуть краще підготуватися до участі в нових пірамідах.

Ярема П. - 31-5-2012 у 14:40

Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  

в цьому теж є свій позитив - люди отримали безцінний досвід і тепер зможуть краще підготуватися до участі в нових пірамідах.

:lol::lol::lol::lol:
Ну це так типово: стати на граблі, дістати в голову, потім стати ще раз - теж дістати в голову, потім стати ще раз - щоб переконатися, що дійсно голова болить від удару граблями

Андрій Пелещишин - 16-6-2012 у 17:08

http://www.pravda.com.ua/news/2012/06/16/6966854/
Цитата:
Відновлення роботи проекту МММ-2011, виплати за яким були заморожені в кінці травня, вже неможливе, а грошей на розрахунки з усіма його учасниками не вистачить.

Про це заявив у суботу творець гігантської фінансової піраміди 1990-х Сергій Мавроді у відеозверненні на своєму сайті, повідомляє РИА Новости.

"Режим спокою, власне, і вводився, щоб всі заспокоїлися <...> Коротше кажучи, в нинішній ситуації - треба дивитися правді в очі - продовження МММ-2011 неможливе", - сказав Мавроді.


Цікаво, хоч крихта сорому є в тих людей, які розказували всюди, у тому числі і тут, як все класно-класно?

Dmy - 17-6-2012 у 02:23

Та нє, ну чьо кіпішувати?
Мавродій же сказав, що із цієї ... як її ... реклами МММ-12 зніме і всім-всім МММ'ам-11 усе віддасть.
Я просто не уявляю, як можна не повірити в такі душевносказані слова.

Юрій Сєров - 25-6-2012 у 23:22

Дуже схоже ... :)

MMM.jpg - 41kB