Форум Рідного Міста

Щось сі стало з білайном

Рост - 6-2-2012 у 21:51

Вже скільки років я на бі 29, аж тут, нежданно...


з 13.02.2012 при поповненні рахунку скретч-карткою будь-якого номіналу, або на 40 грн і більше через термінали, на рахунок нараховується 100 нетарифікованих хвилин на Білайн, Київстар, і 30 тих же нетарифікованих хвилин на всіх інших операторів. І так кожного дня протягом місяця з дня поповнення.

Я не зрозумів - де нас дурять?

Туйка подробиці

Юрій Сєров - 7-2-2012 у 03:07

Шкода, я вже позбувся свого білайну...
Мабуть Київстар хоче вдихнути нове життя у віртуального оператора...

Рост - 15-2-2012 у 15:24

Ну що, працює воно.
Година сорок хвилин халявних в день на КС і Бі при поповненні раз в місяць на 40 і більше грн. Це зовсім навіть добре.
На інших операторів виявились 30 хвилин не нетарифікованими, а по 15 коп. Хоча в рекламі воно звучало, як 30 нетарифікованих. Я ще дивувався, як так вони умудрились. На щастя, когнітивного дисонансу не сталося, 15 коп. за хвилину :)

Ярема П. - 16-2-2012 у 15:00

А що сі стало з Білайном в роумінгу? В нас дві картки начисто відрубує в роумінгу, тільки телефони першої необхідності. Я думав це тільки на одній карточці, а це на двох, так що це не випадковість. І це почалося якраз тоді, коли вони з Київстаром злилися.

Рост - 16-2-2012 у 22:40

Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
А що сі стало з Білайном в роумінгу? В нас дві картки начисто відрубує в роумінгу, тільки телефони першої необхідності. Я думав це тільки на одній карточці, а це на двох, так що це не випадковість. І це почалося якраз тоді, коли вони з Київстаром злилися.

В роумінгу за кордоном?
Бо в Україні білайн же постійно в роумінгу КС.
А в Європі - в мене в жовтні минулого року працював, в Боснії.

Ярема П. - 16-2-2012 у 23:46

А от цікаво чи зараз працює, хоча б в Польщі?

Рост - 17-2-2012 у 01:58

Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
А от цікаво чи зараз працює, хоча б в Польщі?

Ну, вибач, тільки заради того, щоб перевірити, в Польщу їхати не буду :)
Але минулого жовтня КС і Бі уже давно були, як об'єдналися.

А наступні пункти бралися до уваги?
- Послуги роумінгу автоматично підключені всім абонентам Beeline, але слід переконатися, що у вас не встановлене блокування дзвінків у роумінгу.
- Мінімальний розмір коштів на особовому рахунку для здійснення GPRS сесій, вихідних дзвінків та передавання текстових і мультимедійних повідомлень у роумінгу складає 25 грн.

Ярема П. - 17-2-2012 у 13:07

Всьо так як треба, нічого не заблоковано, грошей на рахунку більше 50 грв. Та і в основному тільки смс цікавили, щоб доходили і щоб можна було відіслати.

dr.Trollin - 19-2-2012 у 06:32

роумінгового оператора перемкнути?
-- у вас на Еру першим ставить? - мо іншого: інтерконнекція бо заглючила?

Ярема П. - 19-2-2012 у 20:19

Перепробував під’єднуватися до всіх сіток, а також 4 телефони. Результат нульовий. Тільки телефони першої необхідності. Навіть пробував надоїдати локальним операторам, сказали то не в них проблема, шукати на Україні.

Рост - 19-2-2012 у 20:20

А що сказали в Україні?