Форум Рідного Міста

Підкажіть як боротися з гемороєм...

Оксана Пилипей - 5-5-2012 у 20:55

Доброго усім вечора шановні форумчани!
Підкажіть. будь ласка ,чи стикалися ви з такою хворобою як геморой і як її лікувати, бо у мене як виліз після пологів невеличка, звиняйте, шишечка то так час від часу вилазить і знову ховається..
дитинка маленька зі мною, чоловік постійно на роботі, ніяк не зберуся до лікаря..

Горват Корнелія - 6-5-2012 у 09:56

Дуже просто, Оксано! Варимо буряковий квас і споживаємо його і як ліки, і як тонізуюче - через тиждень геморою нема. Отже: кип"ятимо 5 л води, тремо на великій тертушці 500 гр буряку, вкидаємо його в окріп і зразу вимикаємо газ. Даємо настоятися 3 год, коли вода ледь тепла цідимо. Додаємо 150 гр цукру, 20 гр дріжджів, гарно перемішуємо і на добу в тепле місце для бродіння. Потім по пляшкам і в холодильник. Квас готовий! Споживайте і виздоровлюйте! ;)

Каріна Крутченко - 7-5-2012 у 23:40

Ой, а ви знаєте у мене свекруха собі отими усіма народними срЄдствами залікувала геморой ледь не до операції, усе ми її до лікаря відправляли а їй хтось там шось порадив чи огірка, чи медом мазати то вона пару місяців помазала, то такого вигрібала від лікаря, так літала....

В решті реш приписали їй свічки, і таблеток кучу. а про народні срєдства сказали і думати забути!

Hanor Narasson - 8-5-2012 у 12:47

Ну, від бурякового квасу лиха не буде...

Але слідкувати за станом (_|_) таки треба.:cool:

Мій колєга, переживши операцію, і видужавши видав цікаву сентенцію:
"Здорова (_|_) — всьому голова!":cool:

Горват Корнелія - 8-5-2012 у 14:43

Ну, від бурякового квасу лиха не буде...



Згодна на всі 100! Треба і вірити. Так би мовити "додайте дещицю самонавіяння"!)
У моїй родині допомагає.:)

Оксана Пилипей - 8-5-2012 у 15:52

Якщо вже аж так вмовляєте, то піду робити і собі квас, бо лікуватися треба ,а вибратися до лікаря ну аж ніякої змоги немає зараз...

Hanor Narasson - 8-5-2012 у 20:43

Цитата: Початково розміщене учасником Горват Корнелія  
Варимо буряковий квас і споживаємо його


Радив би замінити слово "споживаємо" на чітке та однозначне "п'ємо".:lol:
А то трафунки бувають розмаїті...:baddevil:


Цитата:

а їй хтось там шось порадив чи огірка,
:o:o:o:o:o:o:o:o

Hanor Narasson - 8-5-2012 у 20:46

От цікаво, що буряковий квас є в меню "Панської чарки" - місця, де харчуються ті, що в ОДА гм... протирають штани.:baddevil:

Видать, воно таки помічне...:wow:

Лариса Молодіна - 13-5-2012 у 12:25

У моєї бабусі, цартво їй небесне,на старості років теж був виліз геморой. Лікар однозначно казав, що операцію робити не слід, бо може е тільки гірше зробити.
Бабуя ж така яра противниця ліків була, що жах от тільки їй картоплинку давай потерту чи у каніфолі намочену турундочку "туди" і вилікує..
ех, чули бви запах тієї каніфолі по усій квартирі...жах..

Долікувалая оцими народними до того, що лікар в примусовому порядку випиав мазь проктозан і казав з неї аплікації робити...

Оксана Пилипей - 13-5-2012 у 12:28

Цитата: Початково розміщене учасником Лариса Молодіна  
У моєї бабусі, цартво їй небесне,на старості років теж був виліз геморой. Лікар однозначно казав, що операцію робити не слід, бо може е тільки гірше зробити.
Бабуя ж така яра противниця ліків була, що жах от тільки їй картоплинку давай потерту чи у каніфолі намочену турундочку "туди" і вилікує..
ех, чули бви запах тієї каніфолі по усій квартирі...жах..

Долікувалая оцими народними до того, що лікар в примусовому порядку випиав мазь проктозан і казав з неї аплікації робити...


Я перепрошую, але я так розумію що у вашої бабусі був внутрішній геморой, а при ньому ж ніби свічки призначають? Хіба ні?

Лариса Молодіна - 13-5-2012 у 12:43

Цитата: Початково розміщене учасником Оксана Пилипей  


Я перепрошую, але я так розумію що у вашої бабусі був внутрішній геморой, а при ньому ж ніби свічки призначають? Хіба ні?


Взагалі то так, але цю мазь проктозан можна і всередину застоовувати. за допомогою пеціального аплікатора вставляти туди, накільки я памятаю))

Оксана Пилипей - 13-5-2012 у 12:51

Лариса Молодіна
ААА, починаю розуміти як це))
Я до лікаря до речі вже зібралася завтра йти...

Ой, а ще хотіла запитати, а проктозан. це ж наші українькі ліки? Так?

Лариса Молодіна - 13-5-2012 у 12:56

Оксана Пилипей
І правильно зробите, що до лікаря підете!!!!
Ні, наскільки я памятаю проктозан це німецькі ліки.
Хіба наші умільці вміють робити нормальні ліки крім аспірину та активованого вугілля?)))

Каріна Крутченко - 13-5-2012 у 13:04

Мені здаєтья, що наші фармацевти навіть і в апірин шоь таке домішують що від нього тільки гірше стає...

Оксана Пилипей - 13-5-2012 у 13:06

Та ну то таке, є й наші ліки нормальні прото це вже залежить від совіті людей, що їх роблять......