Форум Рідного Міста

ЧЄ 2012. Фінальна частина

Юрій Сєров - 9-6-2012 у 13:23

Ну що ж, почалося! :)

Група А. Перший ігровий день

Польща-Греція 1:1

Для мене результат став трохи несподіванкою, думав, що поляки переможуть. Натомість греки і характер проявили і до перемоги були ближче.

Росія-Чехія 4:1.
Росіяни вразили, дуже сильна в них команда. Розкатали чехів наніц. Досвід показує, що команди, які громлять суперників в групі, потім грають погано. Будемо сподіватися... :baddevil:

Ярема П. - 9-6-2012 у 20:07

Ха, а сьогодні не несподіванка? Голландці перший раз від 1967 року продули Данії!

Максим Стюфляєв - 9-6-2012 у 20:15

Ніхто не в курсі, чому голос коментатора так явно випереджає картинку? Дуже дратує :baddevil:

Ольга Косовська - 9-6-2012 у 20:56

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

Ну що ж, почалося! :)



Ага, дійсно, що почалося, перший день, перша бійка....http://www.pravda.com.ua/news/2012/06/9/6966318/

Юрій Сєров - 9-6-2012 у 23:00

Голандія - Данія 0:1 - це справді сенсація.

Та й поразки португальців не чекав...

Ярема П. - 9-6-2012 у 23:08

Дойчлянд убер аллєс :) Я думав португальці виграють.

Юрій Сєров - 10-6-2012 у 00:46

Голос і відео справді розсинхронізовані.
Чому - пояснити не можу, але таке часом трапляється.
Вувузелів нема - і то слава Богу!

Думав португальці з німцями нічию скатають. В принципі, за моментами, так і мало бути.


Ярема П. - 10-6-2012 у 11:08

Найкраще коментували поляки на TVP HD - пригадували різні моменти з історії, смішні ситуації, жваво коментували сам перебіг. Порівняв з нашим - і переключив назад.

Юрій Сєров - 10-6-2012 у 13:45

Звернув увагу, що на вчорашньому матчі у Львові все ж було немало вільних місць...

Tempika - 10-6-2012 у 13:57

Так, місця були в перших рядах, і досить багато. Вживу все виглядає чудово, і стадіон, і сам футбол :-) Гадаю, все пройде добре.

Ярема П. - 10-6-2012 у 16:11

В порівнянні з Харковом у Львові було набагато більше заповнено.

Юрій Сєров - 10-6-2012 у 19:59

Італія - Іспанія - оце класний матч!
Якби ще не гальмо Торрес... :(

Юрій Сєров - 10-6-2012 у 21:09

Ця група тішить! :sing:

Ярема П. - 11-6-2012 у 15:13

Які прогнози на сьогодні?;)

Demyan - 11-6-2012 у 15:51

1 0 шведи виграють,
2 1 французи

Юрій Сєров - 11-6-2012 у 18:39

Наразі при рівній грі виграють англійці.

Але десь хвилині на 35-ій сталася знакова подія: в ефір прорвався Сергій Савелій!!!! Не знаю як йому це вдалося... :)

Вже 1:1

Ярема П. - 11-6-2012 у 19:27

Як реаліст 1:0 Україна програє, як патріот 1:1 нічия.

Юрій Сєров - 11-6-2012 у 20:20

Ну я поганий прогнозист, дуже часто помиляюся... Мій прозноз, буде 2:1 на користь Швеції, точніше Ібрагімовіча...
Сподіваюся, що вчергове помилюся.

Dmy - 11-6-2012 у 20:32

Фунтік і Фред дали протилежні прогнози: кнур напророкував перемогу шведів (ну, тут все ясно - свиня, що з неї взяти?), а тхору, певно, на яскравих прикладах розповіли, що зроблять зі свинюкою після таких прогнозів, і він нашаманив вікторію нашим.

Юрій Сєров - 11-6-2012 у 21:45

Офф-топ. Задовбали фразами "Розтопчемо шведів, як під Полтавою". Під Полтавою шведи були на нашому боці. Проти Росії.

Юрій Сєров - 11-6-2012 у 21:45

Значить буде нічия. По грі - так і виглядає.

Юрій Сєров - 11-6-2012 у 21:57

Получай дєрєвня трактор...

rost - 11-6-2012 у 22:46

Олеееее!!! :sing::sing::sing::sing::sing:
Ще не вмерлa Україна!!!!

Юрій Сєров - 11-6-2012 у 22:46

Молодці!
Я таки помилився! :sing:

Хоча, поклавши руку на серце, гра була нічийна.

Максим Стюфляєв - 11-6-2012 у 22:51

:sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing::sing:

Марія Павлюх - 11-6-2012 у 23:00

Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Фунтік і Фред дали протилежні прогнози: кнур напророкував перемогу шведів (ну, тут все ясно - свиня, що з неї взяти?), а тхору, певно, на яскравих прикладах розповіли, що зроблять зі свинюкою після таких прогнозів, і він нашаманив вікторію нашим.

:sing::sing:Добре що здійснився прогноз тхора!:sing::sing::sing::sing::sing: В центрі Львова вже чути гучні гуляння вболівальників!:sing:

Максим Стюфляєв - 11-6-2012 у 23:07

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  


Хоча, поклавши руку на серце, гра була нічийна.
Це все відносно. За грою могли і виграти, і програти. Без фарту не обійшлося, але хіба футбол взагалі буває без фарту? ;) Перший крок зробили, попереду найважче. А завтра чекаємо "Варшавську битву", сподіваюся, з таким самим результатом. ;)

Дмитре, а ви сьогодні в Донецьку не були на стадіоні? Що, справді фани скандували "Росія, Росія"? :o Бо в мене погано показує УТ-1, довелося дивитися англійців та французів по Футболу під коментар "качки" з Москви. Нареготався я з нього до схочу. :lol: Так цей видатний коментатор запевняв, що трибуни скандували "Росія" і що в нього відчуття, ніби він у Лужниках, палко Донецьку дякував. Але мені здалося, що насправді кричали "Франція", а не Росія. Як сам донбасівець маю великі сумніви, що в Донецьку на матчі групи в якій грає Україна наші ні з того ні з сього почнуть підтримувати східного сусіда. :baddevil:

Роман Голощук - 11-6-2012 у 23:11

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Ну я поганий прогнозист, дуже часто помиляюся... Мій прозноз, буде 2:1 на користь Швеції, точніше Ібрагімовіча...
Сподіваюся, що вчергове помилюся.


От молодець! Давай так і далі прогнозуй :)

Юрій Сєров - 11-6-2012 у 23:41

Вже трохи емоції пройшли...
Відскочили все-таки наші. В кінці цілком могли пропустити і було б не так весело.

З Францією і Англією захист має бути значно концентрованішим і обережнішим.

Юрій Сєров - 13-6-2012 у 20:47

Данія-Португалія 2:3.
Шкода датчан. Результат мабуть справедливий, але я вболівав за датчан.

Крістіна взагалі не вражає...

Роман Голощук - 14-6-2012 у 09:38

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  


Крістіна взагалі не вражає...


Вгадайте що скандували вболівальники, коли Роналдо вдруге "запоров" вихід один на один?
- "Месі, Месі" :)

Андрій Пелещишин - 15-6-2012 у 09:17

Іспанія вчора сподобалася.. Але Сільва таки скупий на останній пас :(

Андрій Пелещишин - 16-6-2012 у 12:14

Ну що, Україна учора показала свій справжній рівень. У якийсь момент навіть складно стало вболівати, занадто відчувалася різниця в класі з французами. І не думаю, що саме погода так нашим завадила, швидше навпакти допомагала.

Ігор Домін - 16-6-2012 у 12:44

Не втрачаємо оптимізму. На разі ми ще й досі маємо більше пунктів ніж поляки))) Але різниця в класі з Францією була очевидна,що поробиш? Так само буде і з Англією. Але ж все одно треба грати. Це досвід, який треба набувати і використовувати. Трагедії не сталося, ми ще не така футбольна країна, щоб вбиватися від кепського мату з французами, просто сильніший суперник показав нам помилки, які маємо виправити. В Греції теж футбол на низькому рівні, але вони одного разу якось зібралися і наваляли всім, значить і ми маємо шанси, треба тільки вірити і працювати, працювати, працювати...

Ігор Домін - 16-6-2012 у 12:47

Цього разу знов вболіваю за німців і вони зможуть. Хотів би щоб вони зустрілись з іспанцями і з*ясували хто кращий.

Андрій Пелещишин - 16-6-2012 у 17:04

Цитата:

Не втрачаємо оптимізму. На разі ми ще й досі маємо більше пунктів ніж поляки))) Але різниця в класі з Францією була очевидна,що поробиш? Так само буде і з Англією. Але ж все одно треба грати. Це досвід, який треба набувати і використовувати. Трагедії не сталося, ми ще не така футбольна країна, щоб вбиватися від кепського мату з французами, просто сильніший суперник показав нам помилки, які маємо виправити. В Греції теж футбол на низькому рівні, але вони одного разу якось зібралися і наваляли всім, значить і ми маємо шанси, треба тільки вірити і працювати, працювати, працювати...

Грати потрібно завжди і прагнути перемоги теж, це безперечно. Засмучує, що в команді багато вікових футболістів, яким той досвід, що можна отримати на таких поєдинках, не дуже і потрібен.
Не зрозуміло також до кінця, наскільки самовіддано грав кожен з наших. Чомусь в те, що Шевченко боровся на максимумі я вірю (зрештою, саме його воля до перемоги витягла Україну в попередньому матчі), а от чи інші боролися так само - не впевнений... Цікаво, що зразу після нашої блідої поразки, Швеція в матчі з значно сильнішим за себе суперником показала як можна грати в очевидно програшній ситуації.

Максим Стюфляєв - 16-6-2012 у 23:01

Russia Goodbye! :sing:

А поляків шкода :(

Ігор Домін - 16-6-2012 у 23:36

Прагнення до перемоги виявили знов греки! Віват Елада! Отак треба битись, землю гризти і рвати суперника не зважаючи на турнірну ситуацію.
Щодо досвіду - це стосується саме молоді, яка нічого окрім шахтаря і динамо не бачила і взагалі про футбол вищого гатунку нічого не знає. А Шева - він молодець, він своє зіграв, все що треба довів. І рівень нашої збірної можно побачити навіть не в порівнянні з рівнем суперників, а в порівнянні з відношенням до гри наприклад Шеви і Тимощука. Це на сьогодні - не найкращі гравці світу, але вони грають просто в інший футбол, до рівня якого наша збірна поки ще не доросла. Але це можливо. Ще раз нагадую про греків. Є чому повчитись. Приємного футболу і нехай нам пощастить!!!

Юрій Сєров - 17-6-2012 у 20:17

Що ж. Після сумного дня поразки нашої збірної, учора був цілком радісний день, коли в обох сусідів здохли корови! :)
Гірше за них ми вже виступити не зможемо, а чи зможемо краще - покаже час.

Сьогодні боротьба продовжиться і шанс на друге місце найвищий у португальців. Датчани, на жаль, швидше за все пролітають. :(

Андрій Пелещишин - 17-6-2012 у 21:39

Цитата:
коли в обох сусідів здохли корови!

Ми знаходимся між ними, тому можем загадати бажання! :D

Ігор Домін - 17-6-2012 у 23:16

Гірше від поляків зіграли голандці. І це мене дивує. Не пам*ятаю таких слабких виступів від помаранчевих.

Юрій Сєров - 18-6-2012 у 02:50

То не те, щоб слабкий виступ - це провал! Мати такий підбір гравців і так зіграти... Жах!

У нас також погані новини - Шевченко травмувався :(

Юрій Сєров - 18-6-2012 у 14:44

Ну що, зіграють нині іспанці з хорватами 2:2 чи в більш результативну нічию, щоб і пройти і вибити італійців?

Ігор Домін - 19-6-2012 у 09:30

Як же ж дістали італійці зі своїм катеначчо, просто вбивають. Сподіваюсь на німців, вони примушують суперника бігати, приємно дивитись такі "живі" матчі. Шкода хорватів, були близко від виходу з групи. Цього року всі групи майже однаково сильні, тільки німецька більш "смертельна".

Андрій Пелещишин - 20-6-2012 у 12:29

Учора стало шкода наших, не такий вже сильний був суперник :(
Але помилки в обороні і брак Шевченка звичайно призвели до заслуженого результату

Юрій Сєров - 21-6-2012 у 18:36

Ну що ж. Продовжуємо далі дивитися вже без уболівальницьких емоцій.

Особисто мені з самого початку було зрозумілим, що з такої групи вийти буде практично нереально. І навіть тут я писав, що всі свої очки ми візьмемо зі Швецією.
Англійцям і шведам ми могли протиставити хіба що шалену самовіддачу, але після перемоги над шведами, на інші матчі її забракло.
Це максимум на що наша збірна здатна сьогодні і з цим треба змиритися. Ми не зганьбилися, а достойно билися.

А сьогодні чехи спробують пройти португальців.

Юрій Сєров - 22-6-2012 у 20:42

Чехи не змогли, подивимося, що покажуть нині греки.

Andreas - 23-6-2012 у 09:00

"11 Героїв" (так свою збірну в Німеччині називають) розтерзали "11 Спартанців" (а так - в Греції)

Нажаль, довелося зняти з авта український прапорець. Німецький поки що лишається.

Юрій Сєров - 25-6-2012 у 02:40

Чвертьфінали показали наскільки слабкою була група поляків і росіян. Та й наша виявилася не найсильнішою.
Нас очікують цілком логічні і цікаві напівфінали. Чи зможуть еспанці своїм контролем подолати Рональдо і Ко і чи зможе Бундесмашина пройти цілком непросту Італію.

Ігор Домін - 27-6-2012 у 23:05

Пане Андреас, адже Євро ще триває і Україна ще над тим працює - поверніть український прапор)) Поляки на разі прапорів не сховали ще. Ми ще багато чого можемо виграти на цьому святі футболу.

Юрій Сєров - 28-6-2012 у 00:20

Ех, не повезло Крістіні. Везе сильнішим! :)

Dmy - 28-6-2012 у 01:06

Йому навіть не дали вдарити :(
Мессівсекупив :mad:

Юрій Сєров - 28-6-2012 у 17:38

Мав бути масний знак оклику з претензією на Голден Бол, а вийшло як завжди... :)

Роман Голощук - 29-6-2012 у 08:40

А Бундес машина у грі з Скуадри Адзуррою поламалася повністю :( Німеччина провела відверто найслабшу гру в турнірі. А от СуперМаріо свої моменти впевнено реалізував.

Андрій Пелещишин - 29-6-2012 у 13:07

Італія грала блискуче. Але якщо і в фіналі буде таке недбале використання гольвих моментів, удача може від них відвернутися.

Юрій Сєров - 29-6-2012 у 19:50

Це не бундесмашина поламалась, це італійці насипали їй піску в карбюратор. :)
Перекрили весь центр і все, що могли робити німаки - це вішати з флангів. Правда і за такої гри німці мали свої козирі - високих Гомеза і Клозе. Але і тут в них нічогісінько не виходило. Може, вони вже подумки були в фіналі. Та й другий гол - очевидна позиційна помилка захисника. Чи не Лама...


Андрій Пелещишин - 29-6-2012 у 20:37

Поки пауза перед вирішальним поєдинком..
Таке питання: чи задоволені ви організацією трансляцій?
За себе скажу - я незадоволений повторами. Мало і короткі. Показують лише завершення епізодів, без ігрової логіки, що призвела до них. Багато чого не повторюють.

Юрій Сєров - 29-6-2012 у 22:38

Мене вбило в післяматчевій серії пенальті, здається портів з іспанцями, вони замість повторити як воротар ледь не зловив м'яч, повторили лице гравця, що бив...

Андрій Пелещишин - 30-6-2012 у 08:39

Ага, було таке. Вони не всі пенальті повторили...

Юрій Сєров - 2-7-2012 у 16:59

Ну що ж... Іспанці показали, що вони реально найсильніші у Європі, та й, мабуть, світі.
Фінал показав, що вони можуть не лише нудно-монотонно катати м'яч, а й захищатися і проводити ювелірні вертикальні контратаки. Другий гол - взагалі шедевр: пас Чаві просто ювелірний і 4 захисники-італійці просто спостерігали як м'яч влітає в їх ворота. Другий тайм - просто догравання, 11х10 - це взагалі було знущанням.

Андрій Пелещишин - 2-7-2012 у 20:00

На мою думку, тренер італійців зробив неприпустиму помилку з ризикованими замінами чим вбив команду.

Юрій Сєров - 2-7-2012 у 21:25

Ну не знаю, мені здається, що при 0-2 вони просто "поплили" і заміни тут ні до чого. Крім того, перша була вимушена.

Андрій Пелещишин - 2-7-2012 у 21:38

Ну так, але навіщо було всі використовувати до 60ї хвилини? Ризикував і програв.

Юрій Сєров - 2-7-2012 у 22:25

Думаю, так краще, ніж як Блохін, ми летимо 2:0, а він чекає 80 хвилиини... :)