Форум Рідного Міста

Нападницька сторінка, щоб їм...

Рост - 14-7-2012 у 20:32

Коротше кажучи, сталася прикрість, чи то пароль хтось десь спер, чи сам сервер, де сторінка моя лежить, поламали, але хтось покопався в мене, в файлику .htaccess
Після чого при заході на неї броузер репетує, що, мовляв, сторінка нападницька.
Ок. Пароль поміняв, файлик я виправив, перевірив усі решта (там чистий хтмл, без будь-яких скриптів), все в порядку.
Але браузер то продовжує репетувати.
Хтось з цим стикався? Які подальші дії, щоб вилучити сторінку з "чорного списку"?

Thror - 14-7-2012 у 21:16

Хром блокує навіть цю сторінку форуму бо тут є лінк на той сайт. Наскільки я памятаю, от це вирішувалося через Google Webmasters Tools

vovka - 14-7-2012 у 21:28


http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=ru&answer...
http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?answer=168328
Запрос на антивирусную проверку: убедившись, что спам и вредоносный код полностью удалены, вы можете запросить у Google антивирусную проверку. Google проверит сайт и в случае положительного результата снимет с сайта ярлык предупреждения на странице результатов поиска.


Рост - 14-7-2012 у 21:55

Дякую, Володя.

ПС. За кого той гугель-мугель себе має? Тепер він осмілюється надавати інструкції, які я, бачте, маю зобов'язатися виконувати, а завтра він що собі дозволить?

Тарас Гулка - 14-7-2012 у 22:49

В мого клієнта подібне було. Я вичистив всі сторінки, але гугл продовжував матюкатися. Через 1-2 дні перестав сам по собі. Я так розумію пройшовся по сайту черговий раз і побачив, що все чисто.

Thror - 15-7-2012 у 08:48

Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Дякую, Володя.

ПС. За кого той гугель-мугель себе має? Тепер він осмілюється надавати інструкції, які я, бачте, маю зобов'язатися виконувати, а завтра він що собі дозволить?


Краще ще й гуглу подякувати, за те що він безкоштовно попередив всіх хто заходить на сторінку про небезпеку і врятував потенційних клієнтів від зараження вірусом.

Можна ніяких інструкцій невиконувати і сидіти чекати поки робот сам прийде. Може і тиждень пройти.

Дивуюсь людський невдячності.

Рост - 15-7-2012 у 15:35

Цитата: Початково розміщене учасником Thror  
Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Дякую, Володя.

ПС. За кого той гугель-мугель себе має? Тепер він осмілюється надавати інструкції, які я, бачте, маю зобов'язатися виконувати, а завтра він що собі дозволить?


Краще ще й гуглу подякувати, за те що він безкоштовно попередив всіх хто заходить на сторінку про небезпеку і врятував потенційних клієнтів від зараження вірусом.

Можна ніяких інструкцій невиконувати і сидіти чекати поки робот сам прийде. Може і тиждень пройти.

Дивуюсь людський невдячності.


Ви дещо незрозуміли, про що я говорив.
Пропоную самому пройти цю процедуру, щоб стало зрозумілішим.
Зараз гугл видає інструкції, під якими потрібно підписатися (галочку поставити на разі), що зобов'язуєшся їх виконати. А що завтра? Завтра він уже буде висувати умови, без яких ти свою сторінку не зможеш зробити? Інтернет уже належить гуглу?

А щодо попередження я жодних претензій не маю і навіть вдячний. Безмірно.

ПС, Я не хочу ставати тупою вівцею, яку будуть заганяти в красиво помальоване стійло і потихеньку стригти. А вівці водитимуть хороводи, взявшись за руки, чи що там у них замість рук, і співати: "дякуємо всемогутньому гуглу за турботу про нас, неприкаянних"".
Якось так.

Thror - 15-7-2012 у 16:19

Я проходив цю процедуру- вона абсолютно логічна і нормальна.

Тупою вівцею? Що за крайнощі. Наразі ніхто нічого не обмежує, неподобається відкритий інтернет - є TOR.
Якісь протести проти того чого немає. Привіт Дон Кіхоту.

"Інтернет уже належить гуглу?" - ось тут знак питання вже зайвий. Велкам.

Рост - 15-7-2012 у 20:42

Цитата: Початково розміщене учасником Thror  
Я проходив цю процедуру- вона абсолютно логічна і нормальна.

Тупою вівцею? Що за крайнощі. Наразі ніхто нічого не обмежує, неподобається відкритий інтернет - є TOR.
Якісь протести проти того чого немає. Привіт Дон Кіхоту.


Привіт вівцям.
Навіть в полеміку вступати не хочу. Різні світогляди.
Я не вважаю за нормальне, коли організація, не маючи на це юридичних прав, обмежує свободу людей, а ще нав'язує приймання до виконання якихось своїх інструкцій.
Це ознаки авторитаризму і силового захоплення влади над спільними ресурсами.

Thror - 15-7-2012 у 21:02

Ну успіхів у боротьбі:-) Років за 10 подивимось на результати.

vovka - 16-7-2012 у 19:17

Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Цитата: Початково розміщене учасником Thror  
Я проходив цю процедуру- вона абсолютно логічна і нормальна.

Тупою вівцею? Що за крайнощі. Наразі ніхто нічого не обмежує, неподобається відкритий інтернет - є TOR.
Якісь протести проти того чого немає. Привіт Дон Кіхоту.


Привіт вівцям.
Навіть в полеміку вступати не хочу. Різні світогляди.
Я не вважаю за нормальне, коли організація, не маючи на це юридичних прав, обмежує свободу людей, а ще нав'язує приймання до виконання якихось своїх інструкцій.
Це ознаки авторитаризму і силового захоплення влади над спільними ресурсами.


монополія..
гугл багато де використовує своє положення.

в IE на сторінку можна було б зайти без проблем, тому Майкрософту рекомендації гугля нідочого.
а Firefox і Chrom виконують рекомендації гугла. в Firefox цю опцію можна відключити точно (Хром не юзаю не знаю), я в себе відключив і заходжу на будь який сайт, але інші 90% по замовчуванню ніяких настройок не міняють.

ну це все дрібниці ))

а от поведінка гугла з аккаунтами Adsense і виплатою грошей нагадує реальних рекетирів . І нічого йому не зробиш :) в них навіть людей немає в службі підтримки адсенса для наших відсталих країн. роботи одні.

Потрібно більше різних пошуковців. Монополія завжди погано.


p.s. Дуже тішуся коли читаю що на гугл наклали черговий штраф в кілька мільйонів :) це трошки їх зупиняє ))

rost - 16-7-2012 у 19:56

Цитата: Початково розміщене учасником vovka  

в IE на сторінку можна було б зайти без проблем, тому Майкрософту рекомендації гугля нідочого.
а Firefox і Chrom виконують рекомендації гугла. в Firefox цю опцію можна відключити точно (Хром не юзаю не знаю), я в себе відключив і заходжу на будь який сайт, але інші 90% по замовчуванню ніяких настройок не міняють.
Chrome власна розробка Google. Чиїх ще рекомендацій він повинен би прислуховуватися? Firefox (на наступних 3 роки принаймі) буде поводити себе так само, бо Mozilla є non-profit organization(неприбуткова організаія, здається), і фінансуєься в основному за контрактом з Google. Але є не розумію проблеми. Є купа інших брозерів "до кольOру, до вибOрy". Hе подобається Gооgle, є IE, iх "дев'ятка" цілком пристойна + Safari, Opera etc.
Цитата: Початково розміщене учасником vovka  

а от поведінка гугла з аккаунтами Adsense і виплатою грошей нагадує реальних рекетирів . І нічого йому не зробиш :) в них навіть людей немає в службі підтримки адсенса для наших відсталих країн. роботи одні.

Потрібно більше різних пошуковців. Монополія завжди погано.
Знову не розумію, не подобається adsence не користуйся і не плати. І пошуковців є теж купа. Немає ніякої монополії.

vovka - 20-7-2012 у 01:05

Цитата:
[quote=113327&tid=9167&author=rost]Chrome власна розробка Google. Чиїх ще рекомендацій він повинен би прислуховуватися? Firefox (на наступних 3 роки принаймі) буде поводити себе так само, бо Mozilla є non-profit organization(неприбуткова організаія, здається), і фінансуєься в основному за контрактом з Google. Але є не розумію проблеми. Є купа інших брозерів "до кольOру, до вибOрy". Hе подобається Gооgle, є IE, iх "дев'ятка" цілком пристойна + Safari, Opera etc.

в мене взагалі ніяких проблем немає з браузерами, проблеми в Роста ))) а я тих всіх няньок повідключав і хромом взагалі не користуюсь.




Цитата: Початково розміщене учасником vovka  

а от поведінка гугла з аккаунтами Adsense і виплатою грошей нагадує реальних рекетирів . І нічого йому не зробиш :) в них навіть людей немає в службі підтримки адсенса для наших відсталих країн. роботи одні.

Потрібно більше різних пошуковців. Монополія завжди погано. [/ rquote]Знову не розумію, не подобається adsence не користуйся і не плати. І пошуковців є теж купа. Немає ніякої монополії.

тобто не плати ? таке враження що ти незнаєш що таке адсенс і про що взагалі йде мова.

взагалі якась дивна логіка )) не подобається не користуйся - так можна сказати коли є багато альтернатив які +- за ці ж гроші виконують +- ці ж функції.