Форум Рідного Міста

Думаю про новий смартфон. BlackBerry.

Рост - 15-8-2012 у 18:49

Коротше кажучи, користуючись уже років 6-7 Palm Treo 650, маю проблему.
Уже другий Трео, після сильного падіння, наказав довго жити (це не апарати слабкі, це в мене експлуатація жорстка :) ).

А проблема в тому, що після Трео всі решта смартфони - це просто жах. У всьому - зручність і простота користування, міцність, тривалість роботи від одного заряду.

І в цьому ряду сьогоденної попси окремо стоїть BlackBerry. Судячи з того, що зміг вичитати в інеті, по зручності користування мають як мінімум Пальмі не програвати.

Чи мав хтось з ними справу?

В Україну їх возять, тобто вони є локалізовані.

Юрій Сєров - 16-8-2012 у 00:10

Трохи вивчав питання.
За відгуками хороші апарати, надійні.
Але є нюанс, наскільки я знаю. Вони локалізовані для Росії. Українську мову вони не підтримують, принаймні вводу нема (можливо це стосується не всіх моделей).
Є ніба якась одна програмка, яка дозволяє вводити текст українською, але її потрібно купувати.

Sashko Nedoviziy - 17-8-2012 у 20:43

Росте, почекай осені — як вони випустять нову ОС (==не загнуться), можна брати, а як нє — краще вже якийсь захищений і ділу кінець...
Бо РІМу гіршішає день на день...

Рост - 17-8-2012 у 22:28

Цитата: Початково розміщене учасником Sashko Nedoviziy  
краще вже якийсь захищений і ділу кінець...

Отуйкаво прошу розмусолити, а то я не допер.


А РІМу гіршає з тих же причин, з яких Пальмі РІПнулося: в ці смутні часи панти і цяцки наше фсьо.

Юрій Сєров - 19-8-2012 у 19:49

Попри всю повагу до Пальми, мені виглядає, що Блекбері мав (має?) вагоміші позиції серед бізнес-смартфонів.

Рост - 19-8-2012 у 20:21

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Попри всю повагу до Пальми, мені виглядає, що Блекбері мав (має?) вагоміші позиції серед бізнес-смартфонів.

Тссс! Про метрвих або добре, або ніяк! :)

Катерина Слобода - 19-8-2012 у 21:34

Маю друга, який вже давно користується тільки BlackBerry, задоволений дуже, про інші навіть слухати не хоче...

Tempika - 20-8-2012 у 09:38

..може, цей? http://www.htc.com/ua/smartphones/htc-chacha/
..якби я 2 роки назад не купила wildfire, то перед цим б не встояла.

Рост - 20-8-2012 у 09:48

Це андроїд, Таню. А він пожирач батарей. У всіх знайомих з телефонами на ньому батарея тримає день, максимум два, якщо повезе. Мене це категорично не влаштовує.
Всі ці мульті-тачі, плавні прокрутки і інші красівості вимагають багато роботи процесора, а це все енергія. Одразу видно, що андроїд розробляли комп'ютерники, а не телефоністи.

Andreas - 20-8-2012 у 20:45

Ой, ну не треба... Моя електрична книжка на "Андроїді" працює 8 годин в активному режимі з включеним WLAN. Без WLAN - 11 годин.
Корочє, підзарядка раз на три доби - і ніяких відключень. Не в лісі ж живемо, розетку якось знайдемо.
Андроїд - класна річ.

Рост - 20-8-2012 у 22:04

Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
Ой, ну не треба... Моя електрична книжка на "Андроїді" працює 8 годин в активному режимі з включеним WLAN. Без WLAN - 11 годин.
Корочє, підзарядка раз на три доби - і ніяких відключень. Не в лісі ж живемо, розетку якось знайдемо.
Андроїд - класна річ.

Я суджу за відгуками своїх знайомих і товаришів.
В друга був смартфон Андроїд, при активному використанні бувало добу не витягував.
В хорошого знайомого віднедавна (декілька місяців) завівся HTC, не пригадую модель, десь під 400 уо коштує, на Андроїді, питаю, скільки батарея тримає - день. Ще декількох знайомих, уже далеких, питав про їхні телефони на андроїді, максимальний час - два дні, при ощадливому використанні.
А електронна книжка - тут не показник, вона ж не телефон.
Те, що не в лісі живемо - без сумнівів. Але чомусь напружує мене думка, що кожного дня треба телефон в розетку пхати, інакше є імовірність що наступного дня, в самий невідповідний момент він виключиться.

Юрій Сєров - 21-8-2012 у 11:04

Може то не Андроїд, а великий екран?

Андрій Пелещишин - 21-8-2012 у 18:19

Ех, яка цікава тема!

Росте, а памятаєш, крім твого був ще один такий самий Трео у той самий час куплений? Його власник також періодично пробує відмовитися від нього, а потім роздратований повертається назад... :)
І що цікаво, навіть зовнішній вигляд агрегата не те що застарів, а навпаки став ще більше актуальний. :) Люди дивляться з повагою і захопленням - розуміють, що то якийсь дико наворочений пристрій ;)
От і скажіть мені, чи мала Palm One шанс вижити в цьому світі споживання, так недалекоглядно роблячи електроніку, яка майже десять (!) років надійно працює без жодних поломок, без застарівання як фізичного так і морального? Це ж бомба як під фірму так і під індустрію! От нормальний Самсунг чи Асер вже через півроку хочеться замінити чимось іншим... Хоч ніби вибирав-вибирав... Зазначу, що на добрих два роки старіший за твій Трео Palm TX мій синок уже другий рік пробує доламати, і ну ніяк, ніяк!
І що смішно - що те, за що сварили Палми тоді - зараз виявляється дуже і дуже! Рост захоплюється акумулятором Трео, якому 7 років, а тоді всі казали, що там слабі акумулятори і мало тримають. ТХ сварили за металевий корпус, а зараз це вже просто ознака шику :)

Цитата:
Може то не Андроїд, а великий екран?

І одне і друге. Андроїд має підтримку купи всього, і якщо пристрій того немає, в системі воно так чи інакше десь ресурс їсть. Зрештою, людина не купляє Андроід, вона купляє пристрій. Рост шукає заміну не ПалмОС, а Трео 650.. А зараз економ пристроів з операційками так не дуже...
А ті вкусняшки здається таки добре не працюють. Той самий гравіті сенсор створює купу незручностей в повсякденному використанні, а коли потрібно - пристрій починає гальмувати, перевертання екрану перетворюється в цілу історію..

У Трео кнопка збоку - звінок виключити. У мого товариша НТС з андроідом, і щоби виключити дзвінок, йому треба зробити цікавий рух рукою. Треба було бачити, як на розмові з начальником він починає якісь паси руками виробляти, бо та зараза не реагує, як треба :)


Росте, а ти на Нокії не дивився? Наприклад E5 в повноклавіатурному форматі?

Зазначу ще, що Трео був дорогий, 700 баксів здається... Значить і адекватну заміну треба шукати в тій же ціні

Андрій Пелещишин - 21-8-2012 у 18:22

А ще Палм робила повністю металевий стилус! Повністю!! Це ж марнотратство та втрата можливості заробити на продажі резервного, коли пластик трісне в руках користувача, що роздратовано тикає ним у "замерзлий" екран :)

Рост - 22-8-2012 у 02:48

Так, Андрію, ти дуже точно все розказав про Трео. Це практично ідеальний смартфон, з точки зору зручності користування ним, як телефоном, тобто основною його функцією. І знайти йому заміну ой як не легко.
До речі, повністю металевий стилус - це взагалі фетиш :) Наскільки приємно тримати його в руці!

До нинішніх Нокій я відношуся скоріше негативно. А Симбіан - це взагалі жах жахливий з його заморочками.
На разі я пробую знайти ще новий Трео. А якщо вже зовсім не вдасться, то буду ближче знайомитись із Блекбері.

Рост - 10-9-2012 у 20:46

Знайомство з БлекБері відклалося - знайшовся новий Трео 650 за... здогадайтесь! За 63 уо, і це вже з доставкою!
Версія для східного ринку, з прошитими кракозябрами, в смислі ієрогліфами. При бажанні тепер з китайцями спілкуватися можу :) І от, чи це просто версія прошивки нова, чи в цій крякозябристій так було ізначально, але виправлена деяка проблема з гучністю в старих трео 650. Тепер, як я говорю, співрозмовники кажуть, що ніби прямо в вухо :) А раніше трохи глуховато було.
У всьому решта Трео як Трео.
Заодно деякий софт обновив, а то руки не доходили, по принципу - працює, то не чіпай :)

Андрій Пелещишин - 10-9-2012 у 21:35

Це типу новий? Його ще випускають?

Рост - 10-9-2012 у 21:50

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Це типу новий? Його ще випускають?

Ні, звичайно, давно не випускають. Новий - в смислі, що він не був у вжитку. Ще декілька років назад їх новими продавали десятками на ібею. Зараз уже майже нереально знайти такий, але мені повезло.

Юрій Сєров - 13-12-2012 у 11:39

Блекберрі випускає новий телефон
http://ua.korrespondent.net/business/web/1437764-opublikovano-persh...

Я так розумію, що тепер уже всі роблять "айфони", форм-фактор з клавіатурою вже нікому не потрібний.
Трохи дивно, бо ББ раніше орієнтувалися трохи на іншу цільову аудиторію.


Катерина Слобода - 21-1-2013 у 22:08

Порівняння BlackBerry Z10 i iPhone 5 обережно, відео німецькою! ;)

volkorny - 9-2-2013 у 23:38

Колеги мають Блекбері планшети (RIM роздавав за зобов'язаний написати будь-яку програмку і закинути її в їх магазин), не взахваті - дуже швидко сідає батарея, навіть в сплячому режимі. Надіюсь з телефонами краща ситуація...

З андроїдами ситуація справді мене дивує, не розумію чому не можна зробити андроїд телефон щоб тримав так само як айфон (при такій ж ціні звісно). З практики бачу що новий SGS3 з постійною активною синхронізацією пошти живе стільки скільки Iphone4 у віці 2.5 роки.

Скільки Трео 650 тримав новий якщо постійно включений EDGE і на пошту приходить листів 100 в день? (20-50 МБ трафіку в день)



volkorny - 10-2-2013 у 00:14

Цитата: Початково розміщене учасником volkorny  

З андроїдами ситуація справді мене дивує, не розумію чому не можна зробити андроїд телефон щоб тримав так само як айфон (при такій ж ціні звісно).

Планшетик Nexus 7 показує що є світло в кінці тунелю...
Функціонал, автономність, якість, ціна - все дуже привабливе.

Рост - 13-2-2013 у 17:42

Цитата: Початково розміщене учасником volkorny  
Колеги мають Блекбері планшети (RIM роздавав за зобов'язаний написати будь-яку програмку і закинути її в їх магазин), не взахваті - дуже швидко сідає батарея, навіть в сплячому режимі. Надіюсь з телефонами краща ситуація...

От при чому тут планшети, ще й невідомої моделі, до цієї теми, в якій мова іде про смартфони?
Інформація, яку я назбирав від реальних власників цих апаратів оптимістична, і в плані роботи батарейки теж - від одного заряду ці телефони працюють довше, ніж айфон, і вже тим більше андроїд.

Цитата: Початково розміщене учасником volkorny  
Скільки Трео 650 тримав новий якщо постійно включений EDGE і на пошту приходить листів 100 в день? (20-50 МБ трафіку в день)

У мене в використанні уже третій трео. Експлуатація жорстка, падіння і таке інше. Найдовше вдалось прожити першому, 4 роки. Батарея, що в новому, що в 4-річному тримала однаково довго.
Ввімкнутий ЖПРС сам по собі на заряд не впливає. Користування поштою віку батареї помітно не укорочувало, але у мене не настільки жвава переписка, в день бувало не більше десятка-другого листів. Перевірялась пошта раз на 10-15 хв.
От що реально садило батарею за добу, це аська (клієнт чатопус). Ну але не дивно, хоч трафік там мізерний, але звертання до сервера постійні.