Форум Рідного Міста

Поїздки за товаром в польщу

Максим Трут - 5-9-2012 у 11:52

Хто їздив в Польщу?на яку суму можна везти?може хтось цим займається?пропоную оплату якщо покажуть,розкажуть чим де і як краще закупитись.Цікавить побутові хімія,порошки,салфетки,памперси і тд. і тп.Які ціни в Польщі?:D

Юрій Сєров - 5-9-2012 у 12:28

Згідно з новим законодавством, везти можна автотранспортом на суму 500 євро.

Стандартна схема: туди з пляшкою горілки (везуть ще інші товари, але це треба бути в курсі, що варто везти), назад з продуктами і хімією.
Купувати справді треба знати де, бо ціни у супермаркетах і магазинах біля піших переходів приблизно ті ж, що й у наших магазинах.

Максим Трут - 5-9-2012 у 12:44


Знаю що зі Львова люди по 5чол. збираються і однією машиною їдуть на закупи в Польщу та привозять собі на торгові точки товар.

Максим Трут - 5-9-2012 у 12:46

Знаю також що якщо товар одноплановий(підприємницького характеру),то навіть з суми 500€ потрібно платити податок.

З польщі

Максим Трут - 22-9-2012 у 12:44

В понеділок був в Польщі.перший раз вирішив їхати маршруткою до шегинь(22грн).пішки перетнути границю(за1год).і далі на автобусі до перемишля(6.5грн). І ось я в Теско.е що купити за хорошою ціною,але потрібно запастись терпінням щоби ознайомитись з цінами.купив речі для себе та жінки на осінь в середньому на 20-30%дешевше чим у нас,і якість приємно вражає.дитячі Памперси та порошки,салфетки,спонжики дешевше чим у нас.на зворотній дорозі хотів зайти в бедронку за їжею,але мав повні сумки і зразу на границю поїхав.кордон на Україну перейшов за 1год.15хв.на нашій границі записав кількість товарів які можна везти без податку для себе.наступного разу їду машиною(потрібно зелену карту (десь 250грн на 1міс.))+бензин,але якщо купляти товару на 500€ то дорога окупиться.(все одно вигідніше чим у нас)