Форум Рідного Міста

І з якими почуттями ви підете завтра на вибори?

Андрій Пелещишин - 27-10-2012 у 14:38

І з якими почуттями ви підете завтра на вибори?

Якщо підете, звісно :)

Юрій Сєров - 27-10-2012 у 16:14

Мабуть піду.

З негативними. Якесь відчуття, що ніц не зміниться, а якщо зміниться, то в гіршу сторону. ПР собі нарахують те, що треба.
Питання в одному у буде у них конституційна більшість чи ні. Можливо, вона їм і не вигідна. А можливо і потрібна, щоб другий раз Януковича вибрати в парламенті зразу на 10 років.

З Свободою також не зрозуміло... Пройдуть/не пройдуть - неясно. Якісь у мене враження, що з ними взагалі чиста вистава: буде щось на зразок наберуть 4.99 і не пройдуть (відберуть ці голоси в БЮТу!) - в якості відмазки - погано порахували, викинули з бюлетенів(вже почалося на Волині) і т.д.

І по моєму 117 округу по мажоритарці нема кандидата, за якого проголосував би з позитивними емоціями...

Наталка - 27-10-2012 у 16:35

Піду.
З відчуттям білки, яка роками бігає в колесі, намагаючись знайти вихід назовні, а у неї ніц не виходить, даруйте за тавтологію.
Цілком несподівано уся моя родина - мама, батько, тітка і небога - будуть голосувати за "Свободу".
По мажоритарці - за кандидата від Удару, знаємо добре, непоганий дядько, порівняно з типу-єдиним від ПР - так узагалі щире золото.

vovka - 27-10-2012 у 23:15

голосувати йду, але ще так і не визначився за кого. Або свобода хоч і неподобаються мені радикали, або кличко.
бюти яценюки і т.п. мені щось не подобаються - нема в них харизматичного лідера, якісь вони неудачніки. хватить з них.


по мажоритарці взагалі не в курсі хто в мене в окрузі. щось небачив толком реклами від кандидатів. хоч би похвалилися чимось хто і що зробив доброго в окрузі ))

Рост - 27-10-2012 у 23:58

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  


З Свободою також не зрозуміло... Пройдуть/не пройдуть - неясно. Якісь у мене враження, що з ними взагалі чиста вистава: буде щось на зразок наберуть 4.99 і не пройдуть (відберуть ці голоси в БЮТу!) - в якості відмазки - погано порахували, викинули з бюлетенів(вже почалося на Волині) і т.д.


Якщо судити по плодах, то Свобода тільки триндить, і нічого не робить. Маю стійке враження, що вони створені тільки для того, щоб відібрати голоси.

Наталка - 28-10-2012 у 17:43

Та у на Київщині нас всі триндять, і нічого не роблять, окрім тих, що "працюють" від ПР. Тільки я тої роботи наїлася по самісіньку горлянку...