Форум Рідного Міста

Результати виборів до ВРУ 2012.

Андрій Пелещишин - 28-10-2012 у 18:27

Створюю окрему гілку для обговорення результатів парламентських виборів.

Андрій Пелещишин - 28-10-2012 у 18:33

Уже є перші неофіційні "алкогольні" екзитполи.
Не вдаючись у деталі можна зробити висновок: влада вибори програла, режим вибори виграв.

Влада програла, так як отримала вкрай негативну суспільну оцінку. Дві третини виборців ясно дали зрозуміти, що вони результатами не задоволені. Значне число виборців віддало голос тим партіям, які в першу чергу асоціюються з принципово агресивною до влади позицією.

Режим переміг. Адже складність політичного поля, низька якість списків та мутна ситуація з мажоритаркою гарантує режиму тверду і не надто дорогу більшість у парламенті. З чим їх можна і привітати.

Юрій Сєров - 28-10-2012 у 19:55

Не сказав би, що "влада програла"...
За декілька хвилин будуть офіційні екзит-поли, які думаю, будуть дуже близькими до результатів. Але судячи з "алкогольних", то регіони отримали десь -5% (порівняно з парламентськими 2007 і першим туром президентських 2010), що цілком прогнозовано для партії влади. Ці 5% пішли в + комуністам.

Сюрпризом став для мене результат Свободи. Соціологи давали їм менше. Ну і Кличко, звісно, дуже потужний спурт.

Разом з тим, збереглася біполярність суспільства: ПР+Комуняки = Свобода+ОО. Кличко, здається, підібрав виборців Тигіпка, і з обох боків ще по декілька відсотків.
БЮТ втратив, через неучасть Тимошенко, об'єднання з ФЗ може й було помилкою, причому для обох сторін.

Юрій Сєров - 28-10-2012 у 20:03

Хех, за екзит-полами ПР то менше набирає за Водку на 3%, якщо вірити першим двом екзит-полам.

Свобода на рівні з Комуняками і Ударом - це мабуть сенсація.
В цілому позитивно, що нові сили, хоча й в Ударі купа людей, які вже давно в політиці...

Юрій Сєров - 28-10-2012 у 20:15

Ляшко і Пасічник таки відгризли 2 відсотки :mad:

Андрій Пелещишин - 28-10-2012 у 20:19

Цитата:

Не сказав би, що "влада програла"...
За декілька хвилин будуть офіційні екзит-поли, які думаю, будуть дуже близькими до результатів. Але судячи з "алкогольних", то регіони отримали десь -5% (порівняно з парламентськими 2007 і першим туром президентських 2010), що цілком прогнозовано для партії влади. Ці 5% пішли в + комуністам.

Влада (у розумінні партія, яка зараз при владі) повністю програла. 70% виборців проголосували за партії, які однозначно вважають себе опозиційними і жорстко критикують владу. Он, 5% перейшло до комуністів, які пропонують "натовкти пику мажорам"

Інша справа, що це ні на що не вплине...

Свобода отримала логічний результат. По-перше при опитуваннях люди не завжди казали, що вони за Свободу. Друге - явка прихильників Свободи традиційно є максимальною. Третє - їм вдалося спіймати хвилю "проходжу/не проходжу" в додатньому аспекті. Багато хто голосував за них, без симпатії, але щоби не пропали 4,5% голосів...

А от Королевський звичайно карта не пішла... що тішить :)

Андрій Пелещишин - 28-10-2012 у 20:24

До речі, Свобода може набрати більше ніж по екзит-полах. По селах екзит-поли деколи занижають, а ще люди (особливо на Сході) не налаштовані казати, що вони голосували за Свободу..


І що, невже давній прогноз, що для Януковича єдиний шанс виграти в 2-му турі виборів Президента це мати в опонентах Тягнибока, може справдитися?

Андрій Пелещишин - 28-10-2012 у 20:28

Трохи більше року тому їхав у потязі з донеччанином, викладачем ДНУ. Він переконував, що серед студентів його вузу Свобода користається популярністю.. Таки видно, що користає. Цікаво, чи по Донбасу Свобода пройшла бар'єр?

Тарас Гулка - 28-10-2012 у 20:34

Вирішальну роль у формуванні ВРУ відіграють мажоритарники. А там варто очікувати багато цікавого.
Думаю кінцева ситуація з партіями з врахуванням мажоритарників буде досить сильно відрізнятися.

Андрій Пелещишин - 28-10-2012 у 20:35


Юрій Сєров - 28-10-2012 у 20:54

Цитата:
Влада (у розумінні партія, яка зараз при владі) повністю програла. 70% виборців проголосували за партії, які однозначно вважають себе опозиційними і жорстко критикують владу.

У такому розумінні програла, але для прикладу в 2007 БЮТ+НУНС мали 32%, причому БЮТ тоді критикували Ющенка, тобто десь також не були владою.
ПР же дістав лише -5%. У моєму розумінні - це не та поразка, яка мала би бути на тлі "пакращень", які настали. :mad:

Свобода в Донецьку багато не набрала. Але Харків і Дніпропетровськ здається подолала прохідний бар'єр.

Відносно Королевської. Наш нарід голосує душею і ніколи не ведеться на відверто штучні, комерційні проекти. Досвід Озимих поколінь не навчив їх, що це марне вкладання грошей. Результат на рівні Ляшка при тій інтенсивності реклами - це курам на сміх. Цікаво, скільки голосів їм додав Шевченко? :)

Юрій Сєров - 28-10-2012 у 20:55

Здивувала реінкарнація комуняк...

Андрій Пелещишин - 28-10-2012 у 21:00

Ну нема на сході протестної сили, що прийнятна для старших людей. А людям так хочеться сказати "фе" владі. От і голосували... А за кого ще їм голосувати? І щоби російська мова і щоби хоч на словах опозиція?

Юрій Сєров - 28-10-2012 у 21:01

Ще буде прикольно, якщо Свобода обійде комуністів... :)

Юрій Сєров - 28-10-2012 у 21:02

Могли за Удар. Дивно, що відьма знову не вискочила, як гриць з конопель...

Юрій Сєров - 28-10-2012 у 21:08

Цікаво, що вийде по мандатах.
Десь 100 мають регіонали з комуністами по списках. По мажоритарці думаю 125 вони отримають :(

Андрій Пелещишин - 28-10-2012 у 21:49

Дані по регіонах:

http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/1415083-dani-ekzit-pol...

Свобода тільки в 5 областях не проходила понад бар'єр. В Києві біля 25%. У нас взагалі... Навіть Херсонська і Миколаївська область пропустила Свободу в ВРУ.

Результат ПР по столиці показує, що у випадку якихось масових тусовок у них там свого електорату нема, доведеться підвозити ... На одного регіонала два з половиною свободівця :) :)
Здається, очікувалася перемога Удару по Києву, але її не сталося.

Юрій Сєров - 28-10-2012 у 22:57

Ще одне спостереження: Удар має дуже рівномірний по Україні результат. Чи скористається вона такою перевагою - покаже час.

Юрій Сєров - 28-10-2012 у 23:04

Молодець, ...

Yuschenko.jpg - 27kB

Андрій Пелещишин - 29-10-2012 у 09:02

Як красиво здали округ! Молодці опозиціонери! Молодці! Особливо Кличко зі своїм вмінням бігати по граблях


Андрій Пелещишин - 29-10-2012 у 10:37

О, ще одні молодці!
http://cvk.gov.ua/vnd2012/wp040pt001f01=900pf7331=197.html

Юрій Сєров - 29-10-2012 у 13:29

Що цікаво, УДАРівці всюди треті. А скільки помпи було, коли познімали своїх непрохідних кандидатів...

Цікавий округ 211. http://cvk.gov.ua/vnd2012/wp040pt001f01=900pf7331=211.html
Тєрьохін чубиться з Бабенком, а пройти може регіонал. Наразі лідирує УДАРівець, але власне це є округ де ТРЕБА було домовитися і не було б жодних проблем. А так, за приблизної рівності, точно пропхають регіонала...

Dmy - 29-10-2012 у 22:52

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Як красиво здали округ! Молодці опозиціонери! Молодці! Особливо Кличко зі своїм вмінням бігати по граблях
Не зрозумів, з якого це часу 21980 > 23428?
Те саме щодо 2269 > 2757.

Ось по 211-му київському - там так. Але там же і суперечок не було, начебто, бо Терьохін і Бабенко йдуть "ноздря в ноздрю" - кого знімати треба було?

Андрій Пелещишин - 29-10-2012 у 23:55

А вони там такі провидці, що знали що в сумі їм 3% забракне, і тому можна не зніматися? То чого тоді взагалі за перемогу боротися? А теоретично від зняття міг би синергетичний ефект виникнути..

Терьохін та Бабенко звичайно обидва праві, тут питань нема. І я не здивуюся, що зі своєю правотою обидва пролетять мимо ВРУ (щиро надіюся, що там хоч хтось з двох таки переможе). Мудрість людей, особливо в політиці напевно не в тому, щоби довести свою правоту любою ціною, а таки досягнути корисного ефекту.
Правда в цьому контексті виникає ключове питання - а хто що бачить за бажаний ефект, і наскільки цей ефект співвідноситься з тим, що декларується. Але, на жаль, це вже нам навряд чи дано буде знати.

Dmy - 30-10-2012 у 00:51

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
А вони там такі провидці, що знали що в сумі їм 3% забракне, і тому можна не зніматися?

Терьохін та Бабенко звичайно обидва праві, тут питань нема. І я не здивуюся, що зі своєю правотою обидва пролетять мимо ВРУ (щиро надіюся, що там хоч хтось з двох таки переможе). Мудрість людей, особливо в політиці напевно не в тому, щоби довести свою правоту любою ціною, а таки досягнути корисного ефекту.
Тут відразу 3 нюанси.

По-перше, про 3%, звісно, ніхто не знав. Але, якщо вже сумарно програли (одна пара, щоправда, ще ні:)), то про "зразкову здачу округу" говорити, мабуть, не конче коректно.

По-друге, ось ці 2 "солодкі парочки" - суперники Момота і Губського, здається, взагалі не були предметом торгу. Чомусь. "УДАР" зняв свої 26, "Батьківщина" - свої, а тоді почали чубитися за Київ. Навіть не за область.
А в області, між іншим, теж є такий собі 95-й округ, де сумнозвісному Петру Мельнику протистоять "двоє з ларця". І ось там - уже бачу - крутиться "кіно". Бо вони лідирували вдвох, потім підрахунок було зупинено на кілька годин на 12,75% бюлетенях, тепер відновили, і за якихось 3% Мельник рвонув на 2 корпуси вперед. От би де зосередитись партіям: і кандидатам, і спостерігачам, і хто там ще у них є тверезий:(

По-третє - хибна процедура, внаслідок якої, справді, не винен ні Терьохін, ні Бабенко.
"Батьківщина" з "УДАРОМ" на рівні керівництва, пригадую, домовилися про кон'юнкцію умов: 1) є сильний провладний конкурент; 2) соціологія виявляє суттєву перевагу одного з опозиційних кандидатів. Тоді інший знімається.
Як на мене, слід було обмежитися першою умовою, а щодо другої продумати механізм, який би включав: 1) паритетність зняття (без будь-яких соціологій); 2) компенсації "офірним ягнятам", як від своїх, так і від партнерів; 3) не доведення справи до останніх днів, а зняття за 1-1,5-2 місяці до виборів.

Dmy - 30-10-2012 у 01:07

Ще трохи "помедитував" щодо "зразкової здачі".
По-моєму, її ми спостерігали не вчора, а рік тому, коли БЮТ дружно, в єдиному екстатичному злитті з Регіонами проголосував чинний закон про вибори з поверненням туди мажоритарників.
От тоді вони і здали зразково Верховну Раду наступного скликання.

Юрій Сєров - 30-10-2012 у 08:46

http://cvk.gov.ua/vnd2012/wp040pt001f01=900pf7331=216.html
У Ляпіної те ж саме на окрузі. Причому Ляпіна, якій УДАР радив знятися "робить" ударівця, але не факт, що регіонала...

Відносно закону, таки обажався БЮТ. Зараз би спокійно набирали більшість. :(

Андрій Пелещишин - 30-10-2012 у 10:16

Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
Ще трохи "помедитував" щодо "зразкової здачі".
По-моєму, її ми спостерігали не вчора, а рік тому, коли БЮТ дружно, в єдиному екстатичному злитті з Регіонами проголосував чинний закон про вибори з поверненням туди мажоритарників.
От тоді вони і здали зразково Верховну Раду наступного скликання.


Відносно цього у мене заперечень немає жодних. Прийняття закону про вибори вже зразу означало перемогу чинної влади.
Апеляції до того, що новий закон хоч недопустить зловживань, є безглуздими, тому що і зараз ми бачимо масу негативу. З другого боку, так чи інакше, екзіт-поли би відбулися і принаймні тоді можна було би впевнено говорити про нелігітимність обраного парламенту. А так... Довести щось по мажоритарних округах, та ще й у випадку коли "партнери" самі тлумлять один одного, практично неможливо.
При відсутності мажоритарки і війни на самознищення між опозиціонерами на місцях було би значно менше...

Юрій Сєров - 30-10-2012 у 10:51

І тут Ударівці могли підсобити: http://cvk.gov.ua/vnd2012/wp337pt001f01=900pf7331=215.html

Словом, шкода, що три опозиційні сили не змогли домовитися по ось таких округах. +3 мандати - це багато...

Андрій Пелещишин - 30-10-2012 у 18:59

Я дивлюся на результати пропорційних виборів, і не можу зрозуміти, навіщо ж опозиція пішла на той закон.. Скільки би не вкрали голосів, все рівно більшість би сформувати ПР+КПУ не вдалося би. А так профітькали перемогу.

Андрій Пелещишин - 30-10-2012 у 20:15

http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp040pt001f01=900pf7331=132.html

Таки з Регіонів пиво УДАРу... Заслужили!

Андрій Пелещишин - 30-10-2012 у 21:13

Трохи абстрагуюсь від актуальної ситуації.
У певному сенсі мажоритарні вибори є дуже жорстко дискретними. По кожному округу тільки один переможець. І коли різниця між кандидатами з протилежних сил вимірюється кількома десятками чи сотнями голосів, виглядає несправедливо, що ніби весь округ стоїть на одних політичних засадах.

Цікаво було би порахувати по мажоритарці скільки фізично людей проголосувало за кожну з партій, і наскільки це відрізняється від розподілу за округами.

Юрій Сєров - 30-10-2012 у 21:40

Те голосування мабуть було частиною якихось домовленостей. Може Юлю мали випустити. Або навпаки невипустити.

Іллєнка не пускають... :(, але Свобода бореться.

Наталка - 30-10-2012 у 21:51

Довгий пролетів по нашому округу, хвалити Бога...
Обризкав на прощання слиною опонента, звинувативши його в фальсифікаціях - ну, та хто б сумнівався, що цей... діяч навіть програти гідно не може. Після того, як він роздавав продуктові набори, вимірювачі тиску з підписом "Олесь Довгий", не кажучи вже про його діяльність в Київраді - воно ще розповідає, як вирішило "тисячі питань" (с)
Хай Бог мене простить, та сподіваюся, що вислів "Горе переможеним!" у випадку з Лесиком спрацює буквально, до останньої літери, і навіть до знаку оклику. :mad: Хоча навряд чи, звісно. Таке не тоне...

Юрій Сєров - 30-10-2012 у 21:58

Відносно "справедливості" мажоритарки. Колись чув цікаву думку, що вибори мають бути лише пропорційними, причому бар'єр має бути на рівні 1 депутата, а не 5%.
Чому опозиція погодилася на мажоритарку - можна лише здогадуватися.

Андрій Пелещишин - 30-10-2012 у 23:21

Зараз так захопливо товчуться за ті кілька округів, що залишися невизначеними. А через місяць 20 депутатів з тих фракцій знайдуть купу прагматичних причин увійти у більшість.

Юрій Сєров - 31-10-2012 у 15:03

В Києві перемагають ті, кого просив зняти "УДАР"
http://www.pravda.com.ua/news/2012/10/30/6976212/

Ну і що це було як не провокація з боку Удару?

Юрій Сєров - 1-11-2012 у 15:53

Ще один вкрай проблемний округ: http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp040pt001f01=900pf7331=223.html На цю хвилину пораховано 76.23 відсотків. І також Ударівець йде третім, а БЮТівець - другим. Відставання мінімальне від "самовисуванця". Це єдиний Київський округ, який опозиція може не виграти.

Як результат такої "злагодженої" роботи програли 14 округів:
http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/1417516-pidklali-sviny...

Тобто можна сказати -28 мандатів...

Dmy - 2-11-2012 у 02:15

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Ще один вкрай проблемний округ: http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp040pt001f01=900pf7331=223.html На цю хвилину пораховано 76.23 відсотків. І також Ударівець йде третім, а БЮТівець - другим.
Перепрошую, "БЮТівці" - це всі, хто не УДАРівці?
Не пригадую, аби "Свобода" хоч із кимось домовлялася про взаємозняття.

Юрій Сєров - 2-11-2012 у 12:05

Тут вже я помилився. Мені прикро, що опозиційні сили загалом не змогли досягти домовленостей, в цьому випадку шанси Свободівця очевидно вищі...

Наталка - 2-11-2012 у 20:56

Азаров прозоро натякнув, що невдоволений киянами. Що "ми стільки зробили, що більше просто неможливо, то, може, не треба було того всього робити для киян"? (с)
Завжди впирало, що ці курвині сини виконання своїх обовязків позіціонують, як нечуваний подвиг, за який їм усі мусять дупу цілувати. Пропала гречка, за бюджетні гроші куплена, і дит.майданчики, на ті самі бюджетні кошти, дарма будували...

Юрій Сєров - 3-11-2012 у 01:00

Краєм вуха слухаю п'ятничні політичні балагани, цікава фраза прозвучала: "Київ вже почав очищатися..." :)

Наталка - 3-11-2012 у 12:46

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Краєм вуха слухаю п'ятничні політичні балагани, цікава фраза прозвучала: "Київ вже почав очищатися..." :)

Так, я навіть не чекала :)
Моя свекруха пробачити не може Лисову, що він нашу церкву подарував УПЦ МП. Будувала уся громада, але він сказав "Церква стоїть на землі, що належить мені, і я давав найбільше грошей на будівництво" - і віддав храм московському патріархату. Прокрутив там щось по своїх депутатських каналах... А потім товариші з УПЦ МП зробили там одну службу, здається, п’ятничну, на українській мові, і почали кричати "Ось, тепер той, хто хоче служби на рідній мові, не може нам нічого закинути - є аж раз на тиждень така служба, в одній церкві" (від УПЦ МП, звісно) на весь Київ, в кінці географії - з Воскресенки, приміром, де моя мама живе, всього дві години їхати :) ) Богу дякувати, що Лисов іслам не прийняв, бо прокидалися б ми від крику муедзіна.
Утім, як я вже казала, Терьохін мене тішить не набагато більше. Шкода, що не пройшов Бабенко, та що вже говорити...

Андрій Пелещишин - 4-11-2012 у 10:10

Влада по чуть-чуть відсуджує собі округи..

Юрій Сєров - 4-11-2012 у 14:36

Не розумію ту владу. Ну це ж і примітивно і тупо. Невже не краще просто перекупити потім того депутата для своєї більшості?!?! Це ж і удар по електорату опозиції і спокійно все і перед Європою все порядно виглядає...

Андрій Пелещишин - 4-11-2012 у 19:24

Через мажоритарку влада забезпечила собі формальну перемогу, зате випустила на вільні хліби місцевих князьків, яким дуже хочеться потрапити у ВРУ. Не виключаю, що зараз вони діють за своєю ініціативою. Не випадково Герман каже, що:
Цитата:
"Якщо суспільство продемонструвало таку високу свідомість, якщо були випадки, коли дійсно "Беркут" бив людей, які прийшли, щоб продемонструвати своє прагнення до вільного вибору - хтось має за це відповісти і ця відповідальність має бути суворою", - додала вона.

"Я думаю, що люди довели на цих виборах, що з ними треба рахуватися, що вони мають гідність, і за гроші, навіть за дуже великі, гідність українського народу не купиш", - зазначила радник президента.

Вона також вважає, що губернатори, які втручалися в підрахунок голосів, повинні бути звільнені від займаної ними посади.

"Кожен губернатор, який втручався у підрахунок голосів, повинен бути звільнений з роботи. Я думаю, якщо будуть доведені ці речі - то це обов'язково буде", - заявила Герман.

"Зараз те, що відбувається в декількох округах, відбувається на шкоду владі. Той, хто виправляє на місцях, повинен за це відповісти, тому що ніхто так не шкодить владі, як такі чиновники на місцях, які таку підлість підтримують", - підкреслила вона.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/4/6976640/

Зараз Янукович показово мовчить. Здати своїх в умовах, коли не за горами вибори Президента, це значить, втратити авторитет серед місцевих князьків, які можуть і забоятися щось мутити на місцях. Продавлювати - теж не надто.. Особливо за півроку до виборів Київради.

Андрій Пелещишин - 4-11-2012 у 19:27

Не зрозуміло, навіщо Гриценко поспішно вискочив з своєю ініціативою "онулення" списків. Варіант дуже складний і по своїй суті "непублічний", ефективна реалізація його вимагає дуже кропітких узгоджень і тонкого прорахунку. Заграли президентські амбіції?

Андрій Пелещишин - 4-11-2012 у 21:12

У понеділок організовують мітинг.. А чого в робочий день на 10 ранку? Де вони сьогодні були? На пікніках?

Юрій Сєров - 4-11-2012 у 23:44

Обнулення списків, то ще таке.... А от як обнулити мажоритарку? Для цього потрібно прийняти депутатові присягу, а аж потім обнулятися. Це буде ще не так скоро. Можливо, спробують натиснути таким чином на владу, щоб лишили на користь опозиції "проблемні" округи...

Наталка - 5-11-2012 у 17:09

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Обнулення списків, то ще таке.... А от як обнулити мажоритарку? Для цього потрібно прийняти депутатові присягу, а аж потім обнулятися. Це буде ще не так скоро. Можливо, спробують натиснути таким чином на владу, щоб лишили на користь опозиції "проблемні" округи...

Правду кажучи, мені обнулення списків - будь-яких - видається небезпечною грою. Уже сказали в ПР, що, в разі відмови від мандатів мажоритарників-опозиціонерів, до ВР підуть "другі місця". І так воно й буде. Копати конституцію нашим Донам ох не вперше...

Юрій Сєров - 5-11-2012 у 19:14

Це ПР-хід, причому вже зараз виглядає не надто вдалим. Мітинг на аж тисячу людей виглядає радше смішним...

Андрій Пелещишин - 5-11-2012 у 19:19

Цитата:
Це ПР-хід, причому вже зараз виглядає не надто вдалим. Мітинг на аж тисячу людей виглядає радше смішним...


Та нормально, чого смішним.
Хтось правильно на УП сказав в коментарях, що формально проблема "вкрадених" голосів стосується жителів лише кількох округів. Місце під ЦВК застовбили, створили інформаційний привід для Заходу. Влада підіграла по дурному всякими ОМОНами і сумоїстами.
Ідуть позиційні бої перед 2015. Кожен укріплює позиції. Думаю, більше 5 мандатів не відвоюють, але більше і не потрібно. Далі ПР доведеться укладати коаліцію з комуністами, а це знову ж репутаційні втрати, обмеження електорального поля.
А більший мітинг не факт, що всім і в опозиції потрібен. Там зараз три гетьманчики, у кожного свій інтерес, а спільного не буде ніколи.

Юрій Сєров - 6-11-2012 у 12:20

Ще й отакі результати можуть бути http://glavnoe.ua/news/n114007

Азаров погрожував, а цей - зробив.

Наталка - 7-11-2012 у 12:36

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Ще й отакі результати можуть бути http://glavnoe.ua/news/n114007

Азаров погрожував, а цей - зробив.


Не він один. Кілька вже "розумників" таке саме зробили...

Юрій Сєров - 7-11-2012 у 12:55

Вчора по ТСН був сюжет, що це неправда. Але і неправда те, що він "зробив дорогу", причому для селян. У якомусь селі на Вінничині він засипав болото щебенем, причому це йому вигідно, бо тією "дорогою" їздять машини на його молокозавод.

Наталка - 10-11-2012 у 22:28

Наведу цитату російською, з ОБКОМу, вона мене просто убила:
"Представитель «Батькивщины» в ЦИК Руслан Князевич отметил, что теперь понятно, зачем власти была мажоритарная система.
«Она была нужна не для того, чтобы стать ближе к избирателям, а для того, чтобы не допустить к власти оппозицию, которая получила суммарное большинство голосов», - сказал Князевич" (с)

Тобто опозиція раніше була певна, що мажоритарку влада повернула винятково для того, аби бути ближче до виборців? Тільки тепер їм усе "понятно"? :baddevil: :mad: Слухайте, то я дурепа, чи хтось придурюється, аби уникнути незручних питань, штибу "Якої мами ви голосували за зміни до Закону про Вибори"?!

Юрій Сєров - 11-11-2012 у 01:40

Та це просто смішно слухати реакції апазиціонерів :)
Вже писав, голосування про мажоритарку - це, імхо, був якийсь "розмін" або підкуп. Але найімовірніше, що апазицію тоді також "развєлі как катят".

Оці проблеми на мажоритаці, це знову ж таки мабуть певні звена ланцюга, які ведуть до виборів у 2015 році...

Андрій Пелещишин - 13-11-2012 у 12:44

І ще раз зведений аналіз про те, як одні іншим дорогу переходили.

Юрій Сєров - 13-11-2012 у 12:48

Посилань нема...

Юрій Сєров - 6-12-2012 у 16:05

Після голосних заяв про складання мандатів усі спокійно стали депутатами. А ВР попереднього скликання склала повноваження.

Юрій Сєров - 12-12-2012 у 17:26

Так опозиція "чистила ряди", так боролася за округи, а в результаті вже станом на сьогодні самі протягнули в списку 2 тушки. А скільки їх буде загалом?