Форум Рідного Міста

Кого Ви вважаєте симпатичнішим: Йена Сомерхолдера (Щоденники вампір...

Іра Піка - 30-11-2012 у 13:16


Йена Сомерхолдера і Роберта Паттінсона чомусь дуже часто порівнюють..як за зовнішністю,так і за акторською майстерністю. Як на мене, ці два актори є абсолютно різними! Мій улюблений актор-це Йен=)А як на Вашу думку,хто симпатичніший з цих двох акторів?

1729818_globalgreenusa5thannualawardsseasonrnnlltunrvel.jpg - 26kB VS images56.jpeg - 3kB






Dmy - 1-12-2012 у 00:55

Джонні Деппа - "Едвард - руки-ножиці" ;)

Наталка - 1-12-2012 у 21:54

Нє, Кіану Рівз - "Дублери" :D
Якщо серйозно, то мені обоє зовні не подобаються, ані більше, ані менше, ніяк. Але Паттінсон, здається, непоганий актор. (Я, до речі, бачила лише першу частину Сутінок, і то, заради цікавості, більше "нє винєсла душа поета" (с). Але час покаже. Роберт ішшо молодий.

Любов Лесів - 1-12-2012 у 22:39

Йен ....він супер ))))

Рост - 2-12-2012 у 02:01

А можна всіх подивитись?

Іра Піка - 5-12-2012 у 17:29

Паттінсон-непоганий актор....але він якийсь....вічно похмурий...деколи в його міміці і з*являються якісь нотки позитиву,але вони не є тривалими....а Йен-він такий позитивний...його гра очима є настільки виразною..і взагалі я "Щоденники вампіра" тільки і тому дивлюся, бо там знімається Йен...))))

Любов Лесів - 6-12-2012 у 22:03

Іра я тоже )))

Петро Гонсалес - 7-12-2012 у 00:57

Заголовне запитання від Іра Піка:
Цитата:
Кого Ви вважаєте симпатичнішим: Йена Сомерхолдера (Щоденники вампірів) чи Роберта Паттінсона (Сутінки)?

І відповідь на нього (Іра Піка):
Цитата: Початково розміщене учасником Іра Піка  

Йена Сомерхолдера і Роберта Паттінсона чомусь дуже часто порівнюють..як за зовнішністю,так і за акторською майстерністю. Як на мене, ці два актори є абсолютно різними! Мій улюблений актор-це Йен=)А як на Вашу думку,хто симпатичніший з цих двох акторів?

А це відповідь Любов Лесів!
Цитата: Початково розміщене учасником Любов Лесів  
Йен ....він супер ))))

Репліка Рост(Модератор):
Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
А можна всіх подивитись?

Чергова відповідь на своє ж запитання Іра Піка:
Цитата: Початково розміщене учасником Іра Піка  
Паттінсон-непоганий актор....але він якийсь....вічно похмурий...деколи в його міміці і з*являються якісь нотки позитиву,але вони не є тривалими....а Йен-він такий позитивний...його гра очима є настільки виразною..і взагалі я "Щоденники вампіра" тільки і тому дивлюся, бо там знімається Йен...))))

Любов Лесів солідарна з Ірою Піка:
Цитата: Початково розміщене учасником Любов Лесів  
Іра я тоже )))


То що, дівчата вже переросли «Баффі – винищувачку вампірів»? )))
SMG_as_Buffy.jpg - 14kB

(Цікавий тред...))

Юрій Сєров - 7-12-2012 у 00:58

Нє, Баффі однозначно файніша за перших двох :lol:

Петро Гонсалес - 7-12-2012 у 01:04

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Нє, Баффі однозначно файніша за перших двох :lol:

Та нє, це файні дівчата з цієї гілки гарніші за Баффі! Такі білявки... :saint:

Любов Лесів - 8-12-2012 у 15:56

:):saint:

Іра Піка - 8-12-2012 у 16:20

А я дивилася Баффі-декілька серій....) До речі,там нормальні актори....мені подобався Марк Блукас...)

Юлія Рижова - 12-12-2012 у 23:31

На мою думку симпатичніший Дженсен Еклз:D як за зовнішністю,так і за акторською майстерністю:D