Форум Рідного Міста

Грип 2013

Андрій Пелещишин - 15-1-2013 у 11:30

Цьогорічний грип - рідкісне паскудство. Відчув на собі. Горло, температура, голова, суглоби - ніби нічого не забув? :)
Виводить людину з ладу капітально :(

Ольга Косовська - 15-1-2013 у 20:06

а в мене майже те саме :( Правда в мене лиш суглоби і голова болить, а от температура не вище 37,4 і не нижче 37 , і так уже декілька днів :(

Dmy - 16-1-2013 у 09:49

А може, це у вас зубки ріжуться?;)

Наталка - 16-1-2013 у 22:26

У малого також горло болить страшенно, температура 38, лихоманить - дуже схоже на грип. Завтра лікаря закличемо... :(

Valentyna Ageeva - 18-1-2013 у 18:43

Прогнозують спалах епідемії на кінець січня-початок лютого. За даними МОЗ, начебто, але офіційної інформації я поки що не бачила.

Valentyna Ageeva - 18-1-2013 у 18:44

Цитата: Початково розміщене учасником Наталка  
У малого також горло болить страшенно, температура 38, лихоманить - дуже схоже на грип. Завтра лікаря закличемо... :(

Якщо горло болить, це будь-яка інша інфекція, але не грип.

Елена Войтович - 29-3-2013 у 15:39

Мою колегу дуже сильно розібрало. Лікувалася тижня два, розказувала, що випила дві чи три упаковки Арбідолу (я тільки можу поспівчувати її печінці...), вийшла з лікарняного - і все одно погано почувалася. Пішла знов н а обстеження, там кажуть: від вірусного захворювання почався запальний процес... І оце знов другий тиждень її нема, лікується і бере відпустку, їде десь в санаторій, бо зовсім вже здоров'я зірвала.
Я от, до речі, не можу зрозуміти: одні радять при грипі чи грві нічого не робии, просто збивати температуру і вилежуватися вдома, інші - пити зразу противірусне. Кому вірити?:)

Лариса Молодіна - 30-3-2013 у 16:59

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Цьогорічний грип - рідкісне паскудство. Відчув на собі. Горло, температура, голова, суглоби - ніби нічого не забув? :)

і ускладнення на легені і нирки... моя сусідка дуже важко його перенесла

Лариса Молодіна - 30-3-2013 у 17:02

Цитата: Початково розміщене учасником Елена Войтович  

Я от, до речі, не можу зрозуміти: одні радять при грипі чи грві нічого не робии, просто збивати температуру і вилежуватися вдома, інші - пити зразу противірусне. Кому вірити?:)

мені лікар зразу виписав противірусний препарат, інгавірин, і сказав зразу ж пити. хочі його там всього по таблетці в день приймати треба, але подіяв швидко, усього три дні хворіла

Елена Войтович - 31-3-2013 у 10:00

І що, за три дні/таблетки допомагає?
То мабуть файно, менша "хімічна" нагрузка на організм

Лариса Молодіна - 31-3-2013 у 15:59

Допомагає)) Принаймні, мені допомогло.
З приводу нагрузки, то не знаю напевне, але так, мабуть менша. Лікар казав, що на печінку й нирки не впливає, як то вміють деякі інші.

Катерина Морозова - 7-11-2013 у 13:24

ттт дуже боюсь заразитись, не можна хворіти, дітей шкода. Тому я при перших симптомах, просто закидаюсь противо вірусними препаратами, одразу ж.
Не знаю правильно це чи ні, але дуже боюсь заразити дітей.

Ольга Горова - 12-11-2013 у 15:42

А мені завжди дістається, як тільки хтось з дітей захворіє, так обов'язково і я услід..

Вадим Кущ - 2-1-2014 у 12:58

варто підсилювати імунітет, тоді і процес одужання буде швидший!

Вадим Кущ - 25-4-2014 у 10:59

можу похвалитися, що завдяки якісному підвищенню імунітету, цього зимового сезону жодного разу навіть не хворів не те що грипом, а навіть і легкими простудними. Тому підвищуйте свій імунітет і лікуватися не доведеться!!!