Форум Рідного Міста

Проблеми весняної втоми

Тетяна - 15-4-2003 у 12:23

На дворі весна і де-хто, незважаючи на сонячну погоду, весь час позіхає, куняє та відчуває втому. Чому?
Якщо у Вас все в порядку зі сном, то причиною може бути брак кисню та вітамінів. Тому намагайтеся 1 год. на день, як мінімум, гуляти на свіжому повітрі.
А стосовно вітамінів - вже з'явилася перша зелень на базарах, та й зелену цибульку ніхто не забороняє розводити на підвіконні.:)

кецо - 15-4-2003 у 13:12

Я б не радив їсти першу зелень з базарів.
Краще як на мене купити упаковку вітамінів і провести курс лікування.

Nazar - 15-4-2003 у 15:11

Ну то ще як сказати. Для мене досить переконливо виглядало, коли люди, що працюють в теплиці, самі споживали свою продукцію. І то біологи за освітою, тому напевно знають, що їдять.

Але завжди є "але". Цей факт добре відомий також і всім торгашам з базару, і тому на запитання : "звідки овочі?" вони завжди відповідають "Наші, тепличні". Прикро.

А про авітамінозний позіхаючий стан - згода, часто зустрічаю. Хоча в мене радше потенційне хронічне недосипання, бо коли неділею висплюсь, то незнаю куди дівати ту енергію.:wow:

Тетяна - 15-4-2003 у 16:11

Цитата:
Першим відправив користувач кецо
Я б не радив їсти першу зелень з базарів.
Краще як на мене купити упаковку вітамінів і провести курс лікування.

На все є своє "але", як правильно відмітив Nazar.
Можна з'їсти вітамінку і місяць відходити від страшенної алергії, а можна отруїтися капусточкою з нітратами.:(
До всього слід підходити розумно. Якщо на базарі стоїть бабця з пучечком цибульки, кропу або редиски, то скоріше це її тепличні продукти. А от велика кількість ранніх помідорів викликає де-який сумнів стосовно їхньої екологічності.
На разі профілактичний курс полівітамінами є непоганою альтернативою раннім сумнівним овочам.

Nazar - 15-4-2003 у 21:06

То про бабців скраєчку.
моя дружина має цілу теорію, як мусить виглядати бабця, що продає яблука. Там враховане і місце торгу, і зовнішній вигляд бабці, вигляд яблук (бажано щоби були найнегарніші), або щоби то були діточки, якістоять збочку та торгують...
Дурниці це все! Вони давно знають, що ці місця є самі прибуткові, і дають на реалізацію тим бабцям свої троха підпсуті товари іншокраїнного(не суперечить правилам форуму?) походження, тому в споживача абсолютно нема вибору, хіба купувати у своїх провірених та постійних постачальників ранніх вітамінів.