Форум Рідного Міста

Театр Леся Курбаса.

Таня - 15-4-2003 у 15:21

Одного разу на день народження ходила на виставу в театр Курбаса. Сподобалось страшенно, навіть мій коханий, був у захопленні. у нас залишилось бажання приїхати ще раз до Львова. плануємо на початок травня поїздку. мене цікавить питання про вистави, які будуть в таетрі, і про виставки взагалі. можливо є сайт, який відображає детально всі мої запити. Дякую всім, хто допоможе в пошуках.

13angel - 14-5-2003 у 23:40

Я теж був на День Валентина на концерті в театрі, мені сподобалось, але приміщення можна було б зробити і кращим...

Odarka - 15-5-2003 у 12:04

З 15-24 серпня театр Леся Курбаса буде проволити міжнародний театральний фестиваль. Театри будуть грати на відкритих майданчиках і всі зможуть безкоштовно побачити всі вистави, головне - бажання!!! Детальнішу інформацію про фестиваль напишу пізніше.

Anatoly - 20-8-2003 у 15:12

Привіт всім, власне з самого театру ... так би мовити з перших рук
Сайт театру знаходиться за адресою\
http://www.kurbas.netfirms.com

Найближчим часом тобто
в пятницю буде
"Благодарний Еродій" за Сковородою (на мою думку найкраща вистава театру)
в суботу "Хвала Еросу" за Платоном ("Цьона он лайн";)

і в неділю "Сіленус Алкібіадіс" теж за Платоном:sing:

петрусь - 1-12-2003 у 23:33

Привіт вам всім
на днях я вперше за довгий час побував в театрі.Це була "Хвала Еросу" .Це просто супер.Постановка, гра акторів класна а співи - нема слів. Хочу ще.

петрусь - 1-12-2003 у 23:54

тільки що дивився їх сайт, гарно зроблено. Вся необхідна інформація там є.Дякую Anatyliyu

Рост - 2-12-2003 у 12:09

Так, вони цікаві люди.
Декілька чоловік у свій час приходили до нас на айкідо займатись.
Потім дехто навіть капуейро зацікавився. І займався :)

петрусь - 2-12-2003 у 23:12

і що дійсно займались???? я вірю що вони дуже пластичні але щоб це робити????

Олексій Мачехін - 3-12-2003 у 08:27

До чого тут одне до одного?

Рост - 3-12-2003 у 09:23

А звідки ж та пластика взялась? Вони дуже багато для цього працюють.

Катруська Пономаренко - 27-2-2008 у 23:19

Я була сьогодні на виставі в тетрі Курбаса. Прикольненька вистава, дуже цікаво поставлена -Одержима- називається, за Лесею Українкою. В ній брали участь музиканти з гурту -Замкова Тінь-, кльово співали. Мені сподобалось.