Форум Рідного Міста

Вибори Президента - 2014

Юрій Сєров - 29-3-2014 у 22:25

Залишився ще день до завершення терміну реєстрації, але всі основні кандидати подали заявки.

Бажаючі стати президентом станом на сьогодні:

Бойко Юрій Анатолійович;
Добкін Михайло Маркович;
Кузьмін Ренат Равелійович;
Рабінович Вадим Зіновійович;
Тігіпко Сергій Леонідович;
Юлія Тимошенко;
Олег Тягнибок;
Петро Симоненко;
Олег Ляшко;
Петро Порошенко;
Анатолій Гриценко;
Наталія Королевська;
Дмитро Ярош;
Ольга Богомолець;
Олег Царьов;
Дарт Вейдер.

Список може збільшитися...

Основне протистояння, очевидно, зведеться до протистояння Порошенко-Тимошенко. Наразі перевага у "шоколадного зайця", якого підтримав ще й Удар з Кличком.
Даремно Тимошенко балотується, підозрюю, що сценарії 2005-го знову підуть повним ходом, про "любих друзів" і ін.
Хоча і в Порошенка є купа ґанджів - олігарх, який повним ходом співпрацював з регіоналами.
Є декілька кандидатів (Гриценко, Богомолець), які симпатичні як політики, але ж у них зовсім немає команди...

Тігіпко мав би ще шанси на другий тур, якби його підтримала ПР.

Частина колишніх придворних бояр балотуються, щоб уникнути наразі судових переслідувань?

З Царовим незрозуміло взагалі - очолити жидобандерівську країну вирішв? :baddevil:

З Королевською все ясно, мрії так просто не позбудешся... :)

Юрій Сєров - 31-3-2014 у 22:10

http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/31/7020824/

Може я чогось не розумію, але звідки ці незрозумілі самовисуванці і звідки в них по 2,5млн.грн?!?


Юрій Сєров - 1-4-2014 у 13:31

У мене якесь таке нехороше передчуття, що Росія зірве наші вибори.
Можливо, навіть з застосуванням смертельних технологій а-ля діоксин.

Андрій Пелещишин - 1-4-2014 у 19:29

А чого Росії зривати вибори? Два основних претенденти чудово керовані з Кремля, які проблеми? Та й лад у нас тепер парламентсько-президентський.
Більше питань у росіян може буде до виборів у ВРУ. Але до того часу усі пережеруться зі всіма, і в Путінського режиму буде все класно.
Росії не страшні наші зміни на посадах - усі ці персони давним давно на крючку у росіян. Росію непокоїли системні зміни у державі. Можливо саме зупинка цих змін і консолідація суспільства навколо політикиків минулої епохи і було надзавданням агресії.

Юрій Сєров - 2-4-2014 у 14:13

Щоб відтягнути призначення легітимного президента і спробувати провернути анексію сходу України чи повернення "живого".

Андрій Пелещишин - 2-4-2014 у 21:50

Той що буде, легітимнішим за теперішнього все рівно не буде. А Янукович тут їм точно не потрібен. А так матимуть маріонетку тут і страшилку для маріонетки там.
До речі, розкішна стаття про тандем Порошенко-Кличко. http://www.pravda.com.ua/articles/2014/04/2/7021142/
Кличко вкотре розчарував. Я десь мав надію (хоча і ілюзорну), що він людина "не з цього світу" і зміг би освіжити атмосферу політики в Україні. Але це виявилося марним сподіванням. А поведінка "висуваюся- не висуваюся" взагалі викликає сумніви щодо багатьох аспектів особистості. Краще би він залишився просто громадським діячем і спортсменом. Як Лижичко чи Вакарчук.

У згаданій вище статті згадується одне прізвище з команди Порошенка, яке добре знайоме мені. Якщо це справжній контекст у статті вказано, то я вже знаю, за кого на виборах не голосуватиму.

Max Yuzhakov - 2-4-2014 у 23:13

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  

Кличко вкотре розчарував. Я десь мав надію (хоча і ілюзорну), що він людина "не з цього світу" і зміг би освіжити атмосферу політики в Україні. Але це виявилося марним сподіванням. А поведінка "висуваюся- не висуваюся" взагалі викликає сумніви щодо багатьох аспектів особистості.

З моїх небагатьох знайомих, багато хто позитивно ставився
до Кличка, як до кандидата. І трохи стали сумніватися після
низки інтерв'ю. Якщо просто казати, то симпатії залишились,
але ці інтерв'ю не те що слабкі були, але може трохи "не дотягували".

Сам думаю що розумне рішення. А от з УДАР незрозуміло.
На місцевих виборах за них голосував, здається. Пишуть що
для них це рішення не дуже добре, але не певен. Якщо УДАР
і Солідарність будуть у коаліції у ВР.

До речі, дебати обіцяють з новим директором НТКУ,
але кандидатів забагато.

Юрій Сєров - 3-4-2014 у 00:08

Складається враження, що про кого з кандидатів почитаєш, то виключаєш його зі списку тих, за кого хотілося б проголосувати.
Маю на увазі тих двох, з яких хтось один стане президентом.

Max Yuzhakov - 3-4-2014 у 00:21

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Складається враження, що про кого з кандидатів почитаєш, то виключаєш його зі списку тих, за кого хотілося б проголосувати.
Маю на увазі тих двох, з яких хтось один стане президентом.

Ну то класика. :)

Якщо у термінах політсил дивитись, то тій що існує,
треба віддати належне. А друга для мене віртуальна.

З іншого боку кандидат від першої бував при владі
значно більше, якщо у простих термінах.

p.s.: Можливо помиляюсь, я не профі у політиці,
хоча стежу як можу.

p.p.s.: А з іншого боку, все одно мабуть буде два тури,
тому у першому можливо щось буде нове. Принаймні те,
що Кличко забрав свою кандидатуру десь озвучували як
спосіб обійтися одним.

Юрко Юринець - 11-4-2014 у 11:41

Серед цієї шобли кандидатів є дві особи варті уваги. Богомолець і Гриценко.
Ці вибори напевне будуть вільні від адміністративного і бандитського впливу. Буде працювати тільки фальшива реклама і фальшиві рейтинги. Через те треба голосувати як хто вважає краше для держави не дивлячись на рейтинги ідумаю результат всіх дуже здивує

Юрій Сєров - 13-4-2014 у 13:05

Особи варті уваги.
Але ніколи не стане президентом людина без команди.
А Гриценко мені щось останнім часом не подобається. Таке враження, що він просто злиться, що посварився з БЮТ і, відповідно, лишився без посади.

Андрій Пелещишин - 21-5-2014 у 23:30

Не подобається мені думка, що Порошенко стане Президентом. Не тому, що є зараз кращий вибір, а тому, що знову попали в ситуацію "відсутності вибору". Але нема на то ради, залишається надія, що суспільство подорослішало, і новому президенту доведеться вести більш відповідальну політику.
Суспільство дало "червону картку" усім попереднім лідерам (Тимошенко, Тягнибок, регіонали), але не спромоглося (а як воно могло це зробити?) дати нових лідерів. Порошенко, Ляшко, Гриценко, Ярош - це або знатні тролі або просто везунчики долі, які не мають ні команд, ні серйозних моральних засад. Ситуація з командою Порошенка просто катастрофічна..
Найгірше, що через півроку почнуться парламентські вибори і там теж усякого налізе.
У мене тверде переконання, що Росія почала конфікт на Сході насправді заради того, щоби суспільство витратило енергію Майдану не на суспільні реформи на всіх рівнях, а на скріплення (консервацію) прогнилих силових і політичних структур, у яких на кожного авторитета є і матеріали і впливи російської влади чи спецслужб.

Андрій Пелещишин - 25-5-2014 у 19:14

Порошенко - президент?
У п'ятірці, окрім Ляшка, нікого свіжого. Сумно.
Результат Добкіна не може не тішити. Хай подякує сепаратистам. Бажання попіаритися на федеративних ідеях завело в глухий кут.
Тягнибока з Ярошом взагалі не видно (це до питання про "фашизм" і т.п.). Ляшко з'їв їхні голоси. Любить наш народ "всяке.. " (згадалася одна пісенька пана Шнура).. дешевий піар любить наш народ :)

Юрій Сєров - 25-5-2014 у 20:22

Схоже, що президент.
Мабуть, сподівання, що революції здатні винести на поверхню нові імена не справджуються. Потішив результат Тягнибока, Симоненка і Добкіна.

Андрій Пелещишин - 25-5-2014 у 21:19

Ну побачимо, як то все буде. Зрештою кожен президент є настільки поганим, наскільки йому дозволяє народ.