Форум Рідного Міста

Нокія, прощай!

Андрій Пелещишин - 29-4-2014 у 19:18

багато технологічних галузей, мали бренди, які ставали синомімами усій галузі.
IBM - великих ЕОМ та персоналок, Xerox - копіювальних апаратів
Може Нокія і не стала свого часу синонімом мобільних телефонів, але стала брендом "за замовчуванням".
Шкода і сумно, але Nokia більше нема. Якийсь невиразний бренд "Ои" пропонується навзамін. Але це вже не те. Думаю, що і цей, уже Майкрософтівський, проект, просто зникне.
Колись так зникли чудові мобільники Сіменс, потім десь щезли Алкател і Моторола. Прийшов час і Нокіа, вони не встояли в нових умовах.
Сумно. Покоління користувачів телефонів початку 2000 уже не матиме жодної марки тих часів.
Нокіа, як всі піонери, більше дбала за якість. Мої Нокія, що ще валяються десь дома (а є і такі, що використовуються), працюють як дзигарок. Для фірми в умовах стабілізації ринку це стало катастрофою. Навіщо купляти нове, якщо працює старе? А ще в мене є Нокія в титановому корпусі, мало хто такі бачив. 8910 чи якось так. Це просто юверірна робота. І сладер у ній так і не зіпсувався за 12 років.

А ще сумно, що фірма Nokia , хоч і залишається, вже не буде символом того, що і маленька країна у цьому світі може завоювати свою, відчутно велику нішу у ринку та побуті людей.

Юрій Сєров - 3-5-2014 у 19:15

BlackBerry ще раніше також "пішли спати". У нас вони щоправда не встигли зайняти свою нішу...