Форум Рідного Міста

Щодо декотрих можливих _економічних_ причино Майдано-Кримо-вОйни.RU

dr.Trollin - 28-9-2014 у 18:47

-1-
http://www.fontanka.ru/2014/09/08/132/
Дмитрий Травин: Экономика рухнула так, как не предполагал ни один пессимист
-A-Экономист, профессор Европейского университета в Петербурге Дмитрий Травин
-B-Ирина Тумакова, "Фонтанка.ру"

...
у меня есть такое своё объяснение, почему крымская и украинская истории происходят.
- Это тоже – из области экономики?

– Вот смотрите. По итогам прошлого года было ясно, что экономика остановилась и что нет никаких вариантов её дальше раскрутить. Власть поняла, что она больше не имеет средств, чтобы поднимать благосостояние народа и в благодарность за это получать голоса на выборах. Выход только один: если нельзя купить голоса народа – надо сделать так, чтобы брать их у народа бесплатно. Создание массовой эйфории, по сути, привело к тому, что в ситуации, когда в экономике положение дел ухудшается, люди говорят: я обожаю эту власть, я готов потерпеть, лишь бы эта власть продолжала существовать дальше и Крым был бы наш. Власть добилась чего хотела.

- Любви? Такое иррациональное чувство.
– Да. Народ перестал реагировать рационально и реагирует иррационально. Но это не вечно. Линкольн говорил, что можно недолгое время обманывать весь народ, можно долго обманывать часть народа, но нельзя весь народ обманывать бесконечно. Но до выборов 2018 года этого запаса эйфории, наверное, хватит. А дальше власть может ещё что-нибудь придумать.

-2-
baghdad_thief 28 вересень 2014 05:14
http://ofeliyadd.livejournal.com/95937.html?thread=34207169#t342071...

Чого це "нє прєдполагал"?..
Воно ще не знає, ЯК воно рухнуло!!!...

Все ЩЕ ГІРШЕ для них. Вони благати будуть повернення 93 року в Бога!!!.

Бо - .... з кредиторів чухаються поки лише "шортові", тобто бандюки всілякі і пройдисвіти. Це нормально!!! Це всього лише декілька сот дірок в скронях... Це пустоші!!!!

Але в жовтні підуть питання про гроші в тих, хто "тримався до кінця", тих - хто живе під гаслом "Такими грошима не ризикують!!!.."

І вони, ті хто відповідальний за ці гроші, котрими не ризикують - самі будуть благати розпродажу всієї РФ в роздріб і гуртом - бо так треба. Ну - треба так!!!.. Але хто сказав, що можна продавати двічі те, що тобі тим більше не належить вже?...

Корисні копалини вони лише тоді корисни, коли копалини. А коли недоговіроздатність накатується на неплатіжеспроможність, а?... Ааа... Правильно - це інфляція, безробіття і борги!!!!... Криза?... Ні, це не криза... це м'який, білий, спритний - але трохі товстий сибірський представник фауни... Він розповнішав, але він дістався завданної точки!!...

Я просто не хочу зараз писати більше, просто ... я вже писав, скрегіт вже був, але то рвало поки обшивку судна... А от зараз крига вже проходить машинне відділення... Що цікаво, на відміну від фактологичного корабля - вони там хоч якось за місця в лодках бились - а тут і лодок менше, і місця дорожчі, і фактично - тих, кого вдасться врятувати майже не буде...

"І тішіна... І только мєртвие с косами..."

Юрій Сєров - 29-9-2014 у 10:54

Мене вже починають дратувати ці картини апокаліпсису в Криму і Московії.
Нам що до того? Поки грубий сохне, сухий здохне.
Нам треба активно готуватися до зими. І йдеться не лише про енергоносії, а й про забезпеченість наших військ. Бо як посиплеться лінія фронту, то москалі точно підуть у наступ.