Форум Рідного Міста

Цікаво, відсутність літніх кафешок (+)

Рост - 21-4-2003 у 09:47

Це теперішня позиція нашої міської влади? Якщо так, я аплодую Буняку. На прикладі парку Костюшка це має позитивні результати. Варта пригадати хоча б шатро "Кока-Коля" в центра парку, в альтанці. Шум, гам, п`яні крики і співи... А зараз чисто, спокійно. І вигляд нормальний, а то приїжджають іноземці, а у нас як якийсь циганський табір з тими шатрами. Несолідно!

Mr Shape - 4-7-2003 у 01:20

Дозвольте не погодитися
наскільки я знаю, там, у альтанці в парку, завжди було досить спокійно, музика не грала так голосно, як наприклад, у Княжому келиху, що вуха пухнуть; не було жодного "Шум, гам, п`яні крики і співи", було караоке, але не вважаю це чимось поганим, я там любив часом просто посидіти, відносно чисте повітря і спокій, до того ж там пиво було за доступними цінами. Добре, нехай не можна у парку, але чому забрали всі столики, що стояли біля Університету? тепер навіть немає де пива попити на вулиці, хіба що біля Головної пошти, бо в самому центрі пиво занадто дороге, взяти хочаби той келих або Червону троянду тощо. А щодо циганського табору, то нехай повиганяють зі стометрівки бомжів, шльондр і пенсіонерів із шахами і доміно (хай грають собі у скревику біля свого будинку чи на балконі). Ось коротко і все.

Юрій Сєров - 4-7-2003 у 01:29

Я також підтримую таке рішення - туалет платний і багато ходило поза нього, караоке "Ґаспада афіцери" - просто добивало. Парк - історична пам'ятка - там має бути тихо, мають бавитися діти і гуляти закохані.
Пива попити і пограти більярд можна деінде, а потім йти в парк на повітря.