Форум Рідного Міста

Мультиварка: допомога чи клопіт

Каріна Крутченко - 6-12-2014 у 15:08

Задивлялась на мультиварки. Нарешті маю. І мультиварку і зайвий клопіт. Що не печу, все пригорить. Після каші, особливо з манки, та й після інших страв, кришку не домиюсь, тягну в мийку разом з мультиваркою.

Галина Руденко - 7-12-2014 у 18:50

То в вас мабуть кришка не знімається.,тому мити незручно. В мене така також. А в сестри знімається, то зовсім інша річ.

Юрій Сєров - 8-12-2014 у 11:51

На відміну від техніки типу телевізора, пральки, які дуже гармонійно увійшли в життя, хлібопічки, мультиварки вимагають наполегливості від своїх власників... :)

Оксана Пилипей - 10-12-2014 у 10:59

Та на чому наполягати, то ж техіка, на неї не вплинеш

Юрій Сєров - 10-12-2014 у 12:18

Дивитися щось замість телевізора неможливо, прати вручну ніхто не буде, бо це значно довше і складніше. А варити можна і в баняку, хліб можна купити.

Галина Руденко - 14-12-2014 у 18:01

Як на мене, то головне призначення мультиварки - це економія часу, і аж ніяк не смак страв. Тому кожна господиня повинна обирати головне для себе.

Юрій Сєров - 15-12-2014 у 12:41

Власне, що не завжди мультиварка дає економію часу.

Оксана Пилипей - 20-12-2014 у 12:28

Велике значення має якість товару, виробник. Якщо в скороварки не держе клапан, як скаржаться багато на редмонд м-110, то що ж то за скороварка, краще без такої функції. В мене питання: чи дійсно якщо готуеш в скороварці зберігається більше вітамінів?

Каріна Крутченко - 21-12-2014 у 17:32

Цитата: Початково розміщене учасником Оксана Пилипей  
Велике значення має якість товару, виробник. Якщо в скороварки не держе клапан, як скаржаться багато на редмонд м-110, то що ж то за скороварка, краще без такої функції. В мене питання: чи дійсно якщо готуеш в скороварці зберігається більше вітамінів?

А хто їх порахує, ті вітаміни? Пишуть кому що заманеться. А про редмонд таке пишуть http://innovations.rbc.ua/rus/bitva-mul ... 2014161900

Галина Руденко - 28-12-2014 у 11:31

Редмонд то тільки клопіт, це від багатьох чую. Шось і пласмаса погана, і покриття чаши неякісне. То взагалі рашевське. Хай йому... Коли мультя нормальна, то велика допомога. Перші страви в ній я не готую, а те що протушкувати, підсмажити, "розмалинити" це гарно робити

Каріна Крутченко - 28-12-2014 у 14:52

Подруга каже, що моя готовка в мульті виглядає як ритуал. Ні задоволення, ні розчарування. Уваги до себе потребує ця техніка

Оксана Пилипей - 30-12-2014 у 08:43

Нашо нам ті рашевські редмонд в Україні!!! Задовбали рекламою! :mad:Чи купувати нічого? Тільки їх кастрюлі недороблені!

Ирина Карбенина - 13-2-2015 у 03:13

Не знаю, мені дуже зручно. У меня фірма Філіпс. Дуже економить час. Наприклад, закинула усе на суп і пішла з дитиною спокіно на вулицю гулятись, прийшли - тут вже готовий суп стоїть. Або на плов уже закинула, обрала програму та пішла спати. Мені спочатку просто було дуже важно себе "перевчити" від сковорідок та кастюль:D

Ирина Пашковец - 21-9-2015 у 09:53

Главное брать мультиварку-скороварку. Чтобы готовила быстро и больше видов блюд. Муж очень любит холодец с мультиварки.
Мы брали за маленького ребенка. Очень лез к газовой плите, боялись за пальчики. Теперь я спокойна и времени у меня больше, так как над кастрюлей стоять не нужно.

Юрій Сєров - 22-9-2015 у 13:10

Моя мультиварка Philips китайської збірки за рік користування вже двічі виходила з ладу - горів запобіжник перший раз, "фуз" другий раз. Не зовсім зрозумів, що вони мали на увазі під словом "фуз" - нагріваючий елемент чи запобіжник. На щастя, гарантія 2 роки.
Помітив в сервісному центрі цілий склад тих філіпсів, працівник пояснила це популярністю саме філіпсовських мультиварок. Хоча, як на мене, то трохи занадто часто вона в нас горить.

Вікторія Кравчук - 23-9-2015 у 19:53

мультиварка - дуже гарна річ!! це реальна допомога на кухні. головне навчитись користуватися)

Ксанна Руда - 15-3-2016 у 10:08

Удома я їй не користуюся, а ось на відпочинку дуже потрібна річ. Завжди тягну із собою на море, поки я на пляжі засмагаю, вона варить замість мене їжу всій родині ))

Ирина Карбенина - 26-4-2016 у 04:24

Спочатку все було добре, але коли вийшла на роботу то мені легше замовити їжу до дому, тому за цілий день так набігаюсь, що стояти ще біля плити я не в змозі. Колимама з нами жила, тоді було добре прийдеш з роботи а там вже на тебе чекає щось смачненьке) а зараз самі викручуємось як можемо)

Андрій Пелещишин - 25-4-2018 у 19:46

Колись ставився до цього дуже скептично, але зараз реально "підсів". Більшість їжі готуємо в мультиварці, якість і смак однозначно кращі. Крім того, менше того газу з відповідними наслідками.

Семен Арсауленко - 18-1-2019 у 10:06

Мультя - це по факту електроплита + таймер, ну і тефлонова каструля.
Якщо скороварка - буде економніше від газу. Ну і в цілому таймер знижує увагу до приготування.

Але от плов в мульті - це рисова каша з м'ясом.

Андрій Пелещишин - 19-1-2019 у 00:51

Я плов люблю і готую. Тому не погоджуюся. Якщо готувати без води, каша не вийде. Буде таки плов. Цибуля і м'ясо (можна і без м'яса) дають трохи вологи, щоби рис став їстивний, але не розварився.