Форум Рідного Міста

Кінець трудовим книжкам?

Андрій Пелещишин - 6-8-2015 у 22:10

Міністр-"легіонер" Абрамовічус хоче ліквідувати такий документ як "трудова книжка".
http://ua.korrespondent.net/ukraine/3548396-abromavichus-khoche-pok...
Цитата:
Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус підготував пакет законів про скасування трудової книжки. Про це він написав у своєму Твіттері.

"Ховаємо совкову спадщина. Вислав на узгодження в інші органи пакет законів щодо скасування трудової книжки. Чекаємо реакції", - написав міністр.


Очевидно на зміну цьому документу повинна прийти якась електронна система. З одного боку - час таки настав, 21 століття на дворі. З другого - не хочеться, щоби було як з ЄДЕБО

Юрій Сєров - 7-8-2015 у 00:00

У нас є електронна система обліку виборців, а ще була призовників...
Щоб не вийшло на старість років шукати свідків, що ти працював... :)

Андрій Пелещишин - 7-8-2015 у 10:56

У принципі я якогось дискомфорту від трудової книжки не відчуваю. Мені зручно, що є документ, у якому зібрано усі найважливіші моменти моєї роботи. Думаю, що це універсальне для всіх. І думка, що такого документу тепер не буде, трохи мене засмучує. Електронні замінники можуть бути неякісні або ж незручні, просто глючні.
Інша справа, що завжди дуже напрягає певний психоз навколо трудової. Типу "не загуби", а то це буде кінець життя і по всьому.
Напевно, оптимальним було би наявність трудової з можливістю спрощеного її відновлення або формування з електронних баз при необхідності (навіть як додаткова платна послуга).

Юрій Сєров - 8-8-2015 у 10:34

Власне, треба спочатку створити сервіс, куди перенести всі записи про працівників. Задача масштабна...

Андрій Пелещишин - 14-8-2015 у 16:13

Формально з 2000 року такий реєстр функціонує. Правда, наскільки точно він відображає вміст трудової - не скажу.

Думаю, що таких речей як "догана" чи "відзнака" в ньому точно немає.

Особливістю трудових книжок є ще те, що працедавець бачив історію свого працівника. Тепер уже такого не буде. Мабуть це правильно.

Андрій Пелещишин - 25-8-2015 у 10:36

Яке журналістське роз'яснення щодо нововведення. http://www.epravda.com.ua/publications/2015/08/24/556111/
Занадто "позитивний" стиль викладу матеріалу залишає відчуття, що сказано далеко не все.