Форум Рідного Міста

Ілюзія обману 2 (фільм)

Veronica Ilchenko - 15-12-2015 у 19:21

Прем’єра: 10 червня 2016 р. (США)
Тривалість: 1г 55х
Композитор: Браян Тайлер
Жанри: Екшн, Трилер, Кінокомедія

Компанія Lionsgate оголосила дату виходу продовження фільму "Ілюзія обману", повідомляє The Hollywood Reporter. Картину планується випустити 10 червня 2016 року.

Як відзначає видання, в сіквелі знову знімуться актори з першої частини - Джессі Айзенберг, Марк Руффало, Вуді Харрельсон, Айла Фішер, Девід Франко, Морган Фріман і Майкл Кейн. Режисером на цей раз стане Джон М. Чу ("Крок вперед 2" та "Крок вперед 3D").

Нагадаємо, що перший фільм заробив у світовому прокаті більше 230 мільйонів доларів.

article_5498.jpg - 130kB

Іванна Кожушана - 23-11-2020 у 17:15

Обожнюю цей фільм і всі його частини! Декілька раз передивилась. Дякую, що нагадали :)
Схожий до нього серіал "Теорія брехні". Доктор Лайтман і його колеги вміють розпізнавати брехню за будь-яким рухом, жестом чи необережним словом. До "Групи Лайтмана" звертаються за допомогою федерали, уряд, Конгрес і навіть прем'єр-міністр Узбекистану.
Жанр - детектив, сезонів -3.
https://uaserials.pro/225-teorya-brehn-sezon-1.html

Марта Живиляк - 4-12-2020 у 14:10

коли я дивилася цй фільм, що час дуже швидко пройшов, а я даже незамітила, мені дуже сльно сподобався цей фільм, а кінець дуже не сподівний, я рекомендую подивитися всім :D

Ілюзія обману 2 (фільм)

Андріана Носаль - 10-12-2020 у 19:14

Мої враження від цього фільму досить позитивні. Фільм створений для тих хто любить непередбачуваний сюжет.