Форум Рідного Міста

Хто займається виробництвом карбонових панелей для динаміків?

Галина Лев - 12-1-2016 у 21:34


Доброго вечора, громадо.

Так мене щойно озадачив товариш з Німеччини, що аж згадала пароль на форум. А оскільки тут купа світлих голів з Політехніки і не тільки, то куди ж іще писати? Шукає він компанію в Україні, бажано у Львові, яка могла б виготовляти сендвіч-панелі (мембрани) з вуглецю для плескатих динаміків. Дуже тяжко мені з ним порозумітися в тому питанні, тому надсилаю сторінку, де самі динаміки зображені.

http://images.google.de/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fsonoplanar.com%2...

А в приєднаному додатку сама панель.


Буду дуже вдячна за підказку!

img_5527_300x300_.jpg - 17kB

dr.Trollin - 12-1-2016 у 23:03

-1- "Виготовлення"
яко _Монтаж_ (викруткова збиранка)?
чи "_з сировини_ (з нуля) ?"

-2- колега - то Gerd-Peter ?



Рост - 13-1-2016 у 00:00

В приєднаному фото не бачу карбону. Може мається на увазі скловолокно? Зовнішні стінки зі скловолокна, всередині якийсь вспінений наповнювач?
Збиває з пантелику слово "мембрана". Як правило, мембрана - це якась коливальна система, наприклад, дифузор динаміка.
Так що йому потрібно? Панелі для корпусів з заданими характеристиками?
Виготовлення - в промислових масштабах, я розумію? Бо нічого не заважає одиничний екземпляр зробити йому на місці.
В індивідуальних акустичних проектах я як скловолокно, так і карбон використовую. Але це індпошив, так би мовити.

dr.Trollin - 13-1-2016 у 15:01

не відомо - я (здається _його_) ще впряму мЕйлово запитав. але теж ніц нема інфовідповіді (принаймні поки що)

Галина Лев - 14-1-2016 у 01:14

Мій товариш - Ганс. То партнер засновника. Мені він писав про Carbon Fiber мембрану. Якось так.

hansjbrammer@yahoo.de Пошта Ганса.


Дякую, хлопці, що відгукнулися!!!

Галина Лев - 14-1-2016 у 01:51

P.S. Спілкується наразі англійською, німецькою. Якщо вигорить щось тут з виробництвом, вчитиме українську. Неодмінно.)

Галина Лев - 16-1-2016 у 23:54

Ганс буде тут з 26-го січня. Тиждень точно. Якщо хтось має думки і запитання щодо цієї теми, пишіть у приват. Можна буде спокійно переговорити. Також, думаю, можна йому представляти проекти, що ви хотіли б запустити, але немає коштів чи щось таке. Він не мільйонер, але доволі ініціативний дядько і коло знайомих таке, що корисне для бізнесу.

Галина Лев - 29-1-2016 у 00:01

Отже, Ганс приїхав сюди, і вже третій день я поволеньки вникаю в суть справи.

Взірець панельки і раму маю тут до 9-го.

З рамами простіше, бо вони можуть бути з дерева чи тирсоплити, тому дам собі ради. А от вуглець... Його є де взяти, але робити ті панелі треба з гарячим пресом і автоклавом. Тому потрібні люди, котрі за це візьмуться. Дуже потрібні. Якнайшвидше. Тільки тоді, коли партнер у Німеччниі побачить взірець, можна говорити твердо про організацію виробництва тут.



Сергію, щодо Петера. Він має лише 10%, і дещо намутив з китайцями, тому не варто взагалі з ним контактувати.

Галина Лев - 29-1-2016 у 00:12

О, і ще запитання до політехніків: де у вас кафедра чи лабораторія, чи щось таке, де можуть експериментувати з подібним обладнанням? Чи може маєте там кого знайомого?