Форум Рідного Міста

Екстремальність як товар

Андрій Пелещишин - 1-8-2016 у 15:20

Прочитав ось це https://lenta.ru/articles/2016/08/01/jump/

Цитата:
Американский скайдайвер Люк Айкинс установил уникальный рекорд, совершив прыжок без парашюта с высоты 7600 метров. Через две минуты полета 42-летний экстремал приземлился на натянутую над землей сетку размером 30 на 30 метров. Скорость свободного падения достигла 53 метров в секунду. «Лента.ру» — о том, что случилось до и после безумной акции.
....

Люк Айкинс выпрыгнул из легкомоторного самолета над городом Сими-Вэлли в штате Калифорния с высоты 25 тысяч футов (чуть более 7600 метров). В полете его сопровождали трое. Один вел прямую трансляцию для телевидения. Другой периодически давал Айкинсу вдохнуть из кислородной маски. Третий корректировал полет.

Экипировка спортсмена — зеленый костюм для парашютных прыжков, шлем, на шее — толстый воротник для фиксации позвонков при приземлении. На груди закрепили видеокамеру, сигнал с которой тоже принимали телевизионщики.


Я розумію (хоча і не дуже поділяю) схильність до екстремальних захоплень і вчинків як спосіб перевірити себе, отримати унікальні враження, адреналін те-се...

Але те, що відбувається зараз нагадує найгірші сценарії з деяких американських фантастів, коли люди заради суспільної втіхи і на замовлення мас-медія ризикують життям у найдикіші способи. Колись така фантастика (років 25 тому ) виглядала мені геть надуманою і притягнутою за вуха... А тепер це вже звичайна реальність.. Сумно

Тарас Сокальський - 3-8-2016 у 19:43

ХЗ, в принципі власне життя належить йому, і ризикувати ним -- його повне право))) Якщо хлопака вважає, що це -- найзмістовніше, на що він здатен -- прапор йому в руки. Втім, навряд чи я буду тратити свій час на перегляд того відео...
"Кожен дуріє по своєму" (народна мудрість)
А всілякі ризиковані забави на публіку типу стрибання з коня через перевернутий плуг -- надбання не фантастики чи сучасного медіапростору, а нашої ж класичної реалістичної літератури...

Андрій Пелещишин - 3-8-2016 у 22:54

Я до речі, відео теж не подивився. Але почитав коментарі до новини. Там було пару прикольних.
Особливо сподобалася чиясь думка, що якби чоловік промазав кілька метрів мимо необхідної точки приземлення, то число переглядів відео взагалі би зашкалило ... :)

Тарас Сокальський - 4-8-2016 у 18:28

Ще оригінальний комент розшарили:
Цитата:
Американец прыгает с высоты 7,6 км без парашюта и весь мир переживает, восхищается, радуется, что угадал и прямо на страховочную сетку…
А тут целая страна исполняет аналогичный трюк без парашюта и даже без страховочной сетки, а мир - ноль внимания…

:lol:

Андрій Пелещишин - 7-8-2016 у 16:16

І це один з аспектів, для чого ЗМІ поширюють екстремальні розваги. Вони суттєво відволікають від суспільних проблем. Знову ж, просто втілення антиутопічних футуристичних творів... :(