Форум Рідного Міста

Статистика ветеранів другої світової в Україні

Андрій Пелещишин - 9-5-2017 у 16:08

Коли я ще вчився в молодшій школі, вчителька казала "бережіть ветеранів, їх скоро не буде". Це був початок 80-х. Я реально пам'ятаю тих стомлених життям людей, не не виглядали навіть на свої літа, а певно значно гірше. Про ветеранів 1 світової чи громадянської воєн тоді мова навіть не йшла (хоча на той момент громадянська була ближче, ніж зараз друга світова щонайменше на 10 років!!).
З того часу пройшло понад 30 років. Вже багато років як пішли зі світу мої батьки, які були ще дітьми під час війни. Не впевнений, що є серед нас і вчителька, яка тоді повчала берегти ветеранів.
А число ветеранів збільшується і збільшується. Вони розмножуються!
Дуже гарна стаття на цю тему
http://uainfo.org/blognews/1494307225-skolko-ostalos-veteranov.html

Декілька цитат і цифр.
"Бюджетне" число ветеранів десь між 800 тисяч і 1,2 мільйони. Це ті, які споживають матеріальні бюджетні блага за те, що вони "ветерани".
Теоретично, максимально можливе число ветеранів-мужчин на цей час не може перевищувати 41 тисячу (це ті чоловіки, які були призовного віку в той час і дожили до сьогодні). Не факт, що всі вони воювали, це очевидно.

І цитата від якої стає геть огидно за актуальний стан справ.


Цитата:

Ветеранами войны, согласно данного закона являются, кроме всего прочего:

участники боевых действий в Западной Украине, Беларуси, Латвии и Литве - так называемые борцы с бандитизмом. То есть те, кто уничтожал антисоветское подполье и партизанское движение (УПА, Чорны Кот и БВА в Беларуси, Лесных Братьев в Литве и т. д.)

Участники «освободительного похода» в Западную Беларусь и Украину 1939 года, когда РККА в союзе с нацисткой Германией разделила Польшу.

участники подавления антисоветского восстания в Будапеште (1956 год) - те самые, которые из танков расстреливали жилые дома

участники боевых действий в Северной Корее в 1950-1953 годах. Напомню, что тогда советская армия (которой «там не было») воевала против Миротворческого контингента ООН (!!!)

участники боевых действий в Камбодже 1970 года, в результате которых к власти окончательно пришли «красные кхмеры», уничтожившие ни много ни мало 2,75 миллионов человек.

участники подавления восстания в Чехословакии 1968 года и дальнейшей оккупации этой страны.


І реальні білоруські цифри


Цитата:

В процессе подборки данных удивился ещё раз - в Беларуси (про которую говорят, что она советская) количество ветеранов по состоянию на май 2017 10 746 (десять тысяч семьсот сорок шесть) человек. Просто там давно решили не раскидывать деньгами - поимённый учёт и проверка с отсевом ряженных оказались выгодным делом.


Враховуючи різницю в населенні, ці 10 тисяч гарно кореспондуються з 40 тисячами можливих українських ветеранів.

Рост - 10-5-2017 у 09:51

Дуже наглядна інформація в контексті зрізу суспільства.
Один мільйон чоловік - подавляюча більшість з яких паразити, які живуть за наш з вами кошт. Це лише псевдоветерани, чи ветерани-енкаведисти, вбивці українців, венгрів, чехів, афганців.
Тепер додайте сюди паразитів з різних сфер - медичної, освітньої, бізнесової тощо. Щоб усвідомити масштаби гідри, яка охопила наше суспільство.
Як індикатор здоров'я суспільства пропоную використовувати привладні виборні структури - депутатів, мерів. Вони є лакмусовим папірцем, кого вибирають люди. Ми все-таки не північна нігерія, зфальсифікувати на виборах можна декілька відсотків максимум (а рівень фальсифікації теж є ознакою здоров'я суспільства), тому різні ради є нашим дзеркалом. Злодій завжди підніме руку за злодія.
То скільки в наших радах ригіоналів? Скільки популістів і аферистів? Скільки просто злодіїв? Хто їх туди вибрав? Той, кому некомфортно жити в прозорій воді. Той, кому треба, щоб правоохороні закривали очі на їхні дрібні махінації, а у вдячність вони закриють очі на великі махінації і знову "правильно" проголосують на наступних виборах.
Так що не треба кричати "зрада", усвідомлюючи масштаби проблеми, треба проливати максимум світла на це все. Злодій боїться світла.
І добре, Андрію, що ти підняв тут цю тему. Треба, щоб вона обговорювалась.

Юрій Сєров - 10-5-2017 у 10:03

... і разом з тим ветерани УПА досі невизнані. Це все, що треба знати про стан української держави на цей момент.

Андрій Пелещишин - 10-5-2017 у 19:17


Цитата:

То скільки в наших радах ригіоналів? Скільки популістів і аферистів? Скільки просто злодіїв? Хто їх туди вибрав? Той, кому некомфортно жити в прозорій воді. Той, кому треба, щоб правоохороні закривали очі на їхні дрібні махінації, а у вдячність вони закриють очі на великі махінації і знову "правильно" проголосують на наступних виборах. Так що не треба кричати "зрада", усвідомлюючи масштаби проблеми, треба проливати максимум світла на це все. Злодій боїться світла.


Справді, той мільйон не тільки в матеріальному (не такі вже неймовірні кошти вони споживають), але і в духовному плані є гальмом для суспільства.
От я особисто знайомий з десятком активно діючих професорів у віці 75-80 років. Щось я ні разу не чув від них стогнання на тему війни, хоча напевно підлітками вони добряче натерпілися. Є серед них і євреї, можна собі уявити, свідками яких жахів вони були... Але за 20 років спілкування (інколи доволі душевного) ні разу не чув ніяких стогонів..
Напевно, просто люди мають заняття, корисні суспільству, є потрібні людям і відповідно мають гідність і бажання жити завтрашнім днем, незважаючи на свій вік. А не отруювати світ міазмами надуманого ветеранства. Якщо щось розказують з молодості, то веселі байки часів "ПольщІ" хіба..
Певно з того ж тіста були і мої батьки, 1932 та 1936 року народження. Фронт перейшов через їхні села щонайменше двічі, потім були жахи польських зачисток, "Вісла".. Але чомусь вони не робили вигляд, що вони "ветерани", а жили чесним життям, і до останнього дня життя повноцінно працювали...