Форум Рідного Міста

Перевірка лічильників води

Андрій Пелещишин - 8-2-2005 у 15:52

Прийшла писулька від Приватного Підприємства "Камелот" (цікаво, а хто там головний? не король Артур часом?) щодо необхдіності в максимально короткий термін запросити і оплатити фахівця цього ПП (цікаво, вони в кілтах ходять?), який прийде, демонтує, перевірить і потім назад вкрутить лічильники на воду. Інакше я буду переведений на вкрай не вигідний тарифний план оплати послуг водопостачання.
Ну як вони то роблять - я вже в курсі. Вже колись приходили. ;)
Тут Інший момент - я зателефонував в Водоканал, і там сказали, що їм ПП "Камелот" не указ, і провіряти будуть тоді коли вирішить Водоканал, якщо, звичайно бачитиме в цьому необхідність. А з писулькою повідомили що зробити - викинути і забути.
І будь тут мудрим!

Юрій Сєров - 8-2-2005 у 22:32

Дивно. Я таке вже проходив. Минулого разу прийшов лист з Водоканалу, в якому була рекламка "Камелоту" (Подейкують, що король Артур - зять начальника водоканалу ;)) і в якій пропонувалися послуги цього ПП. Так що я не знаю. Чув, що відповідно до вимог повірка лічильника холодної води - раз в 3 роки, гарячої - раз в 2 роки. Було по 2 для двох. Якщо це справді так, то це "геніально". Доведеться мати з цим справу не раз в 2 роки, а раз на рік :(. До речі, і мені то скоро треба буде робити. Ненавиджу такі процедури!

Громов Сергій - 9-2-2005 у 12:22

Ги-и-и-гиииииииии :lol:

А ще з'явився "Мегабанк", який розсилає книжки з пропозицією супер-мега-пупер оплатою за всі комунальні і житлові послуги - 999 в одному.

Я не пошкодував часу, обійшов всі інстанції на предмет "що це воно такє" - вода, світло, газ категорично заборонили платити на їх користь по тих книжках, хоча "Мегабанк" посилається на якісь закони місьради.

Що скажете ?

Тарас Гулка - 20-3-2005 у 11:31

Під час ремонту проводив таку перевірку лічильника.
Згідно норм перевірку лічильника холодної треба робити раз на 2 роки. Як мені пояснили у Водоканалі, можна його самому зняти і занести в той самий "Камелот" - це якась фірма при Водоканалі, яка офіційно і тільки вона робить перевірку лічильника. Після перевірки там же замовляєш собі чудіка, який протягом двох тижнів має прийти і поставити пломбу, при чому до мене спочатку передзвонили і спитали коли я буду дома. Точно не памятаю, але плата за все приблизно 40 грн.

Андрій Пелещишин - 20-3-2005 у 11:51

Цитата:
к мені пояснили у Водоканалі, можна його самому зняти і занести в той самий "Камелот" - це якась фірма при Водоканалі, яка офіційно і тільки вона робить перевірку лічильника.

Як мені повідомили по телефону на Волоканалі, з цього року самостійно знімати лічильники заборонено.
А процедура зняття має тепер виглядати ніби так - приходить чоловік з Водоканалу, перевіряє як стоїть лічильник. Потім приходить чоловік з Камелота - його знімає і тащить до себе, де перевіряє, чи той правильно міряє. Потім приходить і вішає назад. Потім знову приходить чоловік з Водоканалу і перевіряє правильність установки.
Наскільки я зрозумів, те що вони казали. І ще вони казали, що 2-річний термін не є обов'язковим, і то Камелот просто грошей побільше хоче заробити. А вони ініціюватимуть перевірку, коли вважатимуть за потрібне.

Станкевічас Сергій - 15-9-2006 у 18:41

Повірка всіх лічильників на всі енергоресурси повинні виконуватися силами та за рахунок постачальників цих енергоресурсів.
Це вимоги закону про метрологію та відповідних правил користування енергоресурсами, в тому числі і водою.

Лєна Дадукевич - 6-2-2007 у 18:00

І зрозумій що робити правильно... У нас лічильник вже більше 3-ьох років і нікого не цікавить його перевірити. Чомусь... Самій просити перевірити- якось...не правильно, адже кожен має займатись своєю справою.

Лєна Дадукевич - 6-2-2007 у 18:01

А справді цікава назва... Чому саме "Камелот"?;)

Марян Скрига - 25-4-2007 у 14:07

В моїх батьків ставили лічильник коли я ще у школі вчився, а ще ніхто не повіряв його.:lol:

Demyan - 25-4-2007 у 14:42

В інструкції вказано що потрібно нести на перевірку в водоканал кожні 2 роки. Після перевікри вам дають акт. Так ніхто не перевіряє. А соь може прийти пеервірка черз 10 років і скаже покажіть 5 актів по перевірці -я кщо нема- ну думаю штрафи будуть:)..

Остап Шумин - 25-4-2007 у 16:17

Водоканал сам повідомляє, коли потрібно принести лічильник на перевірку, принаймі так мені сказала тьотя, якій я повідомляю показник лічильника :)

Ярема П. - 25-4-2007 у 19:07

В мене перестав крутитися лічильник на гарячу воду, хоча вода далі тече нормально. А от лічильник застопорив на одному місці. Хто знає, що робити в такому випадку?

Юрій Сєров - 25-4-2007 у 22:47

Тішитися!:)

Ярема П. - 26-4-2007 у 15:22

Я то тішуся наразі, але ситуація мені не до вподоби, бо тітонька, яка приймає покази, вже починає дивуватися, що нічого не змінюється. Так що ж все таки треба робити?

Юрій Сєров - 26-4-2007 у 15:33

Взагалі то треба купити лічильник, встановити його і викликати когось з водоканалу, щоб запломбували. А ще краще задзвонити їм.

Ярема П. - 26-4-2007 у 16:01

Ще розкажіть мені скільки вони мене заставлять заплатити за витрачену воду...

Юрій Сєров - 26-4-2007 у 19:09

Від моменту зняття лічильника до моменту його встановлення і пломбування - оплата здійснюється на "загальних" підставах, тобто в залежності від того скільки людей прописано. Існує норматив на одну людину. Там насправді не аж так багато.

Лєна Дадукевич - 21-11-2007 у 15:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
В мене перестав крутитися лічильник на гарячу воду, хоча вода далі тече нормально. А от лічильник застопорив на одному місці. Хто знає, що робити в такому випадку?

Офіційно повідомити сюсю контору з вимогою перевірки, бо потім точно причепляться зі штрафом. Так в енергоконторі до одного мужчини причепились і (свідком розмови була) такий Штрафище виписали - жах, на 4 нулі!:mad:

Лєна Дадукевич - 21-11-2007 у 15:55

А дійсно, чому вони не приходять перевіряти лічильники? В інструкції по експлуатації ж написано - кожні 2 роки. Вони ж не жили б, якби щось не нахімічили потім зі штрафами.:baddevil:

Юрій Сєров - 24-4-2010 у 23:40

Перевірки лічильників повертаються.
http://zik.com.ua/ua/news/2010/04/20/225427
Дехто вирішив відновити прибутковий бізнес...

Іван Дівеєв - 25-4-2010 у 12:10

Ага, до нас також "прийшов" папірець про повірку. Навіть не в поштову скриньку, а так позасовували всім в щілини скриньок як якусь рекламу. Без вихідних даних, без адресата, лише їхній телефон. Папірець відправився за призначенням - у смітник.