Форум Рідного Міста

Води в крані стане більше

Юрій Сєров - 26-2-2008 у 11:21

"Львівводоканал" розробив програму переходу до системи цілодобового водопостачання
ЛМКП "Львівводоканал" розробив програму переходу до системи цілодобового водопостачання міста Львова у 2008 році. Головною метою програми є покращення водозабезпечення мешканців міста. Програма передбачає технічні заходи, реалізація яких проводитиметься за кошти міського та державного бюджетів та власних коштів комунального підприємства. Загальний бюджет програми - 74,25 млн грн, в тому числі 42,95 млн грн з міського бюджету, 22,9 млн грн субвенції з Держбюджету України, 8,4 млн грн - власні кошти підприємства, - повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради.

Внаслідок виконання технічних заходів, відповідно до Програми, передбачений поетапний перехід до розширеного графіку водопостачання міста (від 12 до 18 год. на добу).

Терміни впровадження:

Лютий-березень - введення в експлуатацію 2 зони, розширення графіку подачі води для 290 тис. мешканців Франківського, частково Залізничного та Сихівського районів (район обмежений вулицями: Стрийська - мікрорайон “Броньова” - Наукова - Трускавецька - Кульпарківська - Виговського - Кульчицької - С.Петлюри - Хоробрих - Кульпарківська - Городоцька - Ст.Бандери - Коперніка - Зарицьких - Кубанська - Стуса - Героїв Крут - Тернопільська - П.Мирного - Угорська - пр. Червоної Калини - Хуторівка (Шувар).

Квітень-травень - введення в експлуатацію 4 зони, розширення графіку подачі води для 158 тис. мешканців Залізничного та частково Шевченківського районів (район, обмежений вулицями: Широка - Сяйво - Городоцька - Любінська - Кульпарківська - Ранкова - Кульчицької - Виговського - Любінська - Авіаційна; Величківського - Шевченка - Роксоляни - Широка - Левандівська; ж/м Рясне-І - Рясне-ІІ).

Квітень-травень - введення в експлуатацію 10 зони, для 15 тис. мешканців мікрорайону „Під Голоском”.

Травень-червень - введення в експлуатацію 6 зони, для 47 тис. мешканців Шевченківського району (район, обмежений вулицями: Варшавська - На нивах - Зимова - Чубинського).

Травень-червень - введення в експлуатацію 8 зони, для 100,6 тис. мешканців Сихівського району (район, обмежений вулицями: Зелена - Кримська - Стуса - Тернопільська - Луганська - Хуторівка - Освицька - Вернадського - Полуботка - Сихівська - Зелена - Вулецька - Пасічна).

Липень 2008 р. - введення в експлуатацію 5 зони, 87 тис. мешканців мікрорайону Збоїща (район, обмежений вулицями: Збоїща - Щурата - Замарстинівська - Варшавська - Клепарівська - Шевченка - Городоцька - Б.Хмельницького - Польова - Богданівська - Пластова).

Серпень 2008 р. - введення в експлуатацію 9 зони, 50 тис. мешканців Личаківського району (район, обмежений вулицями: Тракт Глинянський - Личаківська - Філатова - Пекарська - Тершаківців - Левицького - Зелена - Керченська - Пасічна, Прогулкова - дорога Кривчицька - Ніщинського, Личаківська - Винниченка - Замкова - Мусоргського).

Серпень-жовтень 2008 р. - введення в експлуатацію 3 зони, 32 тис. мешканців Личаківського району (район, обмежений вулицями: Дж. Вашингтона - Пасічна - Медової Печери).

Серпень-вересень 2008 р. - введення в експлуатацію 1а зони, 3 тис. мешканців Личаківського району (район, обмежений вулицями: Погулянка - К.Левицького - Студенток - О. Теліги).

Вересень-жовтень 2008 р. - введення в експлуатацію 4а зони, 20 тис. мешканців Залізничного та Шевченківського районів (район, обмежений вулицями: Золота - Єрошенка - Бортнянського - братів Міхновських - Городоцька - С. Бандери - Матейка - Озаркевича - Я. Мудрого - Шевченка).

http://zaxid.net/newsua/2008/2/26/102042/


В кінці року подивимося... :)

Лєна Дадукевич - 24-9-2008 у 05:54

констатую.
я живу в самісінькому центрі.
і маю сказати, що води в крані за останні місяці 2 стало набагато менше настправді.

Марія Вибранівська - 24-9-2008 у 08:04

Я живу в Винниках. Вода є постійно (тьху-тьху-тьху...)
Але ж рижувата теж майже завжди. І накипу від неї в каструлях, страх скільки. Уявляю, що в мене робиться в опалювальному котлі з нагрівним елементом...

Юрій Сєров - 24-9-2008 у 08:42

Краще уявіть, що у вас в нирках.:rolleyes:

Степанюк Василь - 25-9-2008 у 10:23

"Рижувата" вода - це проблеми комунікації. В такому випадку краще поставити водяний фільтр. Щоб не доводилось уявляти що там у нас в нирках ;)

Степанюк Василь - 25-9-2008 у 10:26

А от графік водопостачання (Шевченківський р-н) розширили порівняно з минулим роком.

Odarka - 25-9-2008 у 10:41

Я живу на Погулянці і води у нас деколи взагалі не має:( Напір шалено слабий:( Не знаю куди звертатися?:mad:

Лєна Дадукевич - 25-9-2008 у 10:45

а я, щоб не уявляти що у нас в нирках, купляю в магазині питтєву воду в бутлях:saint:

Лєна Дадукевич - 25-9-2008 у 10:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Я живу на Погулянці і води у нас деколи взагалі не має:( Напір шалено слабий:( Не знаю куди звертатися?:mad:

от і у нас то саме :(

Іван Дівеєв - 20-11-2009 у 21:43

Якщо десь почуєте чи прочитаєте, що весь Залізничний район має цілодобове водопостачання, то знайте, що це брехня. На Бортнянського все так само як і 10 років тому - вода з шостої до десятої... Вулиця до речі і далі роздовбана і в планах на ремонт не числиться.

vovka - 20-11-2009 у 23:49

Живу в Залізничному районі, вулиця Патона, вода фактично цілодобово, пару разів попадав що десь між 2 і 4 ночі не було.. а так є.
ще за останні 3 місяці було 2 дні що небуло по півдня.

Ярема П. - 21-11-2009 у 13:24

Аналогічно про Левандівку.

Іван Дівеєв - 21-11-2009 у 17:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Живу в Залізничному районі, вулиця Патона, вода фактично цілодобово, пару разів попадав що десь між 2 і 4 ночі не було.. а так є.
ще за останні 3 місяці було 2 дні що небуло по півдня.


значить в мене інша насосна станція ніж у вас. бісить коли читаю в пресі, що весь залізничний район має воду цілодобово. :mad:

Юрій Сєров - 9-2-2010 у 19:19

У Львові втрати води сягають 46,4%
Води стало також більше втікати.
Якісь просто шалені втрати, крім того розмиваються дороги.
Платимо за це все звісно ми. :mad:

Іван Дівеєв - 9-2-2010 у 19:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Живу в Залізничному районі, вулиця Патона, вода фактично цілодобово, пару разів попадав що десь між 2 і 4 ночі не було.. а так є.
ще за останні 3 місяці було 2 дні що небуло по півдня.


значить в мене інша насосна станція ніж у вас. бісить коли читаю в пресі, що весь залізничний район має воду цілодобово. :mad:


UPD: з Нового Року вода в мене цілодобово, тьху-тьху :sing:

Соломія Федушко - 9-2-2010 у 19:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
UPD: з Нового Року вода в мене цілодобово, тьху-тьху :sing:

Та в мене теж цілодобово, але що толку з того. Гаряча вода якось хвилями тече, то гаряча, то холодна :mad: Коли напускаю вану, включала був кип'яток, через 5 хв зимнюща! І це нормально?

Іван Дівеєв - 9-2-2010 у 19:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
UPD: з Нового Року вода в мене цілодобово, тьху-тьху :sing:

Та в мене теж цілодобово, але що толку з того. Гаряча вода якось хвилями тече, то гаряча, то холодна :mad: Коли напускаю вану, включала був кип'яток, через 5 хв зимнюща! І це нормально?


у мене колонка :sing:

Соломія Федушко - 9-2-2010 у 19:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
UPD: з Нового Року вода в мене цілодобово, тьху-тьху :sing:

Та в мене теж цілодобово, але що толку з того. Гаряча вода якось хвилями тече, то гаряча, то холодна :mad: Коли напускаю вану, включала був кип'яток, через 5 хв зимнюща! І це нормально?

у мене колонка :sing:


та у мене теж є бойлер, дійшла до розуму, тепер його юзаю :)

Demyan - 10-2-2010 у 09:59

в мене теж цілодобова гаряча і холодна але блін з тою водою почалися пробелми - десь в стіні почало підтікати, витікає вже в коридор на сходи під електрощиток :(.
В сусідів ніби все добре...буду викликати сантехніка але вже готуюся до пробелм - бошвидше за все це стояк причому десь поверхами вище...:o

Юрій Сєров - 25-2-2010 у 00:59

Львів може залишитися без води
Вернуть водопостачання на графік?

сумна - 25-3-2010 у 22:48

Маємо сьогодні "перший пристріл" вимикання води через те, що одні комунальники заборгували іншим.
Вимкнення прийшло несподівано, як і будь-яка подібна "приємна" акція, і застало із запасом в об'ємі півлітри води у чайнику.

Взагалі цікава ситуація. Коли суб'єкт господарювання хоче стягнути заборговану суму з іншого суб'єкту, він має для того єдиний законний шлях - пройти відповідну процедуру в господарському суді. А наші комунальники мають свій оригінальний спосіб розв'язання проблеми - вимкнути водопостачання десяткам тисяч людей, в тому числі й тим, хто справно сплачує. Розумію, що це, так би мовити, побічний ефект їхніх дій, але ж вони не діти і цілком можуть спрогнозувати, по кому зрештою вдарять!

Та ще й скромно попереджують, що можемо і на Великдень залишитися без води... Повертається ера вічнонаповнених ванн і баняків з водою по кутах.



Іван Андрєєв - 25-3-2010 у 23:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Та ще й скромно попереджують, що можемо і на Великдень залишитися без води...


Це ж як тоді обливний понеділок буде проходить? В режимі економ? :(

сумна - 25-3-2010 у 23:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв

Це ж як тоді обливний понеділок буде проходить? В режимі економ? :(


Повернеться стара традиція - обливання парфумами. :-)

Юрій Сєров - 25-3-2010 у 23:33

Цитата:
Вимкнення прийшло несподівано, як і будь-яка подібна "приємна" акція, і застало із запасом в об'ємі півлітри води у чайнику.

Ідентична ситуація. І включили вони явно не о 18:00.

Vlad sirotenko - 18-10-2010 у 10:45

A я живу в Сиховы. Ледь не через день несподыванно выдключаэться вода. Найчастыше пысля 10-ъ ранку. Подаэться, як Бог скаже. Та пысля цьогог треба спустити кубометр-два бруду, выд якого не те що бойлер, злив унытазу псуэться. Ы за всы цы злиты куби ми повинны платити!

Юрій Сєров - 28-1-2011 у 23:47

Сьогодні чув у новинах, що через здорожчання електрики, борги і інші проблеми водоканал цілком ймовірно повернеться на погодинне постачання води.

Андрій Прокопюк - 5-4-2017 у 08:09

З того часу як вставновили в себе вдома і в батьків лічильники води, нас більше не бентежать перебої з водопостачанням, ані захмарні платіжки. Самостійно регулюємо витрати і не переймаємось, що за той час поки виїхали на роботу закордон доведеться також платити за невикористані послуги. Нещодавно були у Львові, то водопостачання цілодобове й вартість одного кубометра доволі прийнятна, до прикладу в знайомих у Трускавці 1 куб вартує майже 20 грн., в той час як в місті Лева близько 10.