Форум Рідного Міста

Терміново потрібна інформація

Василь Яворський - 3-7-2008 у 19:10

Панове форумчани, прошу вас уклінно надати якомога швидше інформацію де тече вода у підвалах, внутрішньобудинкові водопостачальні та водовідвідні мережі у жахливому стані і тп., та які ЖЕКи за ці будинки відповідають. Важливо, щоб до місць де ці неподобства видно (зокрема підвали) був доступ або була можливість забезпечити доступ знімальній групі. Грошової винагороди не обіцяю, бо не можу, оскільки проект є не комерційний. Якби була людина, котра на камеру зможе розповісти про такі факи в її будинку було б просто супер.

Андрій Пелещишин - 3-7-2008 у 22:03

На вулиці Миколайчука (кінець, як ідти до цвинтара, після кінцевої 94 маршрутки) функціонує чудова рукотворна ріка шириною 1-2 метри.
Щоправда, я не зовсім твердо впевнений, хто тут винуватий. Можливо, не комунальники, а автомийка.

Василь Яворський - 3-7-2008 у 23:32

Щиро дякую...
Зрештою не конче щоб були ріки і потопи (це звичайно підійшло б як найкраще), в багатьох будинках є труби котрі не течуть, однок в поганому стані, через це підвали будинків і навіть стіни сиріють.
Коротко поясню для чого це. Є у Львові славний, проте не дуже відомий телеканал ТБМ, на цьому каналі виходить програма "Будні великого міста", проект цілком незалежний ні від комерційних, ні від владних структур тому ми маємо можливість освітлювати питання міської господарки так, як воно є насправді а не прикрашено як це робить "Люкс" (кантора Садового) 12-ЛТБ (підопічні Кмiтя) чи НТА. Програму створюють лише двоє людей: журналіст Юрій Галик та я, тому навіть відслідкувати всі події нам надзвичайно важко, некажучи вже про несправності в будинках. Відтак змушені просити про інформаційну допомогу. Зрештою нас цікавить інформація про будь-який безлад у місті, пишіть на адресу budni@i.ua

Юрій Сєров - 4-7-2008 у 05:25

Княгині Ольги 5а, кутовий під'їзд.
Відносно недавно в стіні прорвало трубу, яку потім залатали, але перші 2 поверхи мокрі і в грибку.
Обслуговує БУ-3 КЕЧ.

Марія Вибранівська - 4-7-2008 у 08:12

Винники, вул. Франка, 4.

Будинок 3- поверховий, австрійський, добротний (з товстими цегляними стінами), а перекриття деревяні. Дах - в становищі, гіршому за жахливий. протікає. Якщо прогниють перекриття - самі уявляєте, що буде. Каналізація теж в стані, близькому до катастрофи. А стовп, який тримає електричні дроти, що підходять до будинку (як і місце введення їх в сам будинок) взагалі тримається бог зна як. Досить потужнішого вітру - і впаде. (добре що недавня буря Винники обминула). До речі, нарахунок товстих стін в старих будинках. Багато мешканців бездумно і головне безконтрольно довбають в них ніші, отвори і т.п. Як це впливає на міцність? - Ото ж бо...

Hanor Narasson - 4-7-2008 у 08:29

Філатова 18 - в підвалі котрий рік тече каналізація.

Василь Яворський - 4-7-2008 у 09:46

Дуже дякую, а чи можливо домовитися про доступ до об"єктів?

dr.Trollin - 4-7-2008 у 10:30

Антоновича 68а.
обслуговує (мммм... вірніш/радше "обслуговує") Львівський Ліхтар

збіса часу відсутній відвід дощової води
(з свого боку будинку - то я зробив відвід у стічний люк...
знявши зо 30см грунту, котрий на нього "насипався випадково")

-опріч того корелятивно зв'язано з порушенням стабільності зливної каналізації
і (або і) із надбудовою, паскедно виконаною.
(на стільки паскедно, що навіть Місто було змушене зняти її з експлуатації, подати до суду про відпіну права власності, і затіяти службове розслідування)

доступ гарно можливий.
додатковий матеріал наявний.

Василь Яворський - 4-7-2008 у 11:39

Файно, якби ми могли з Вами там на місці здибатися аби все відзняти і записати ще Ваш коментар тому всьому... ЛКП ми вже потім самі штурманемо :) ми це любимо, правда вони не дуже ;)

dr.Trollin - 4-7-2008 у 14:18

зараз дощ,- то можна і зараз.
(я у лабораторії за 15 хв. ходу від дому,
контактні наміри пішли мейлом ще перед 12-тою)