Форум Рідного Міста

Альтернативна енергетика в Україні. Корупція чи благо

Андрій Пелещишин - 9-5-2020 у 22:04

Прикиньте. Ми платимо за зеленим тарифом найбільше у Європі, а цього року буде виплачено 46 мільярдів дотації виробникам.
Ми щось там кілька мільярдів доларів слізно просимо в МВФ, а тут просто віддаємо Ахметову півтора мільярди.
І так буде щороку, як мінімум, до 2030. А потім Ахметов буде кульочки з пайками роздавати в ДНР

Раджу почитати великий аналітичний матеріал на сайті "Радіо Свобода" https://www.radiosvoboda.org/a/30599869.html

Рост - 10-5-2020 у 08:16

Це той герус, який пробив купівлю електроенергії в москаля для коломойського (про що там ні слова не згадується, до речі)?
Вважаю, стаття написана в контексті боротьби бєні з ахметовим. Перш, ніж валити все на зелену енергетику, треба відрізати дроти від москаля, повноцінно приєднатися до європейської системи (що і було в найближчих планах до зеленої навали і що, як і всі інші плани розвитку, було понищено недоумками).
А тоді і зрозуміємо, що з зеленим тарифом робити. Бо як можна судити при повній відсутності прозорості.

Андрій Пелещишин - 10-5-2020 у 16:27

Мені байдуже, якого кольору лайно. Те, що це лайно, сумніву в мене не має. І, до речі, не Зеленський ще був при владі, коли все почалось

Тарас Сокальський - 10-5-2020 у 18:37

Коли б "зелений тариф" приймали як стимул для дійсно поступового переходу на ВДЕ, а не як кормушку для всіляких клюєвих, то врахували би, що разом з сектором ВДЕ в енергоринку повинен пропорційно розвиватися сектор балансувальних послуг. Маєш СЕС чи ВЕС -- будь добрий, віддавай енергію в межах узгодженого з диспетчером графіку. Як саме це робити, вирішуй сам -- став акуми, укладай договори на компенсацію і викуп надлишку з ГЕС, ТЕС, ГАЕС, тими ж зарядно-обмінними станціями для електромобілів, про які шановний Рост чути не хоче))), іншими великим споживачами, здатними спрямувати енергію на відкладену роботу.

Рост - 12-5-2020 у 09:29

До прокуратури надіслали підтверджуючі документи щодо співпраці нардепа Геруса зі спецслужбами РФ

https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/do-prokuratury-nadislaly...