Форум Рідного Міста

Нацбанк працює. Обмеження на використання зарплатних карток

Андрій Пелещишин - 14-2-2017 у 12:47

Інтернет обійшла новина, що відтепер жодні грошові переводи на карткові зарплатні рахунки окрім власне зарплати не дозволяються.
Не знаю, де тут перемога, але для багатьох людей різних професій це додаткові клопоти і, що цікаво, напевно додатковий приробіток для банків. Думаю, що це банкіри і пролобіювали.
Адже до цього часу одна людина іншій могла перевести гроші на зарплатну карту, з тим що їх потім знімлять без втрат в банкоматі. Тепер це складніше, зазвичай інші картки мають якийсь відсоток відрахувань за зняття готівки.
Першоджерело новини тут: http://news.finance.ua/ua/news/-/335446/ukrayintsyam-zaboronyly-vil...

Рост - 14-2-2017 у 13:24

Таку відсутність контролю за безготівковими розрахунками використовували для ведення неофіційної підприємницької діяльності, продаючи товари на olx і отримуючи виручку за це на картку. Ніяких податків, недобросовісна конкуренція.
Держава рано чи пізно мусіла це припинити.
Інша справа сім'я. Отримання коштів, наприклад, жінкою від чоловіка, не є прибутком, тому було б логічним, якби операції між такими сімейними рахунками були безвідсотковими. Ну але ця реалізація впирається вже в можливості програмного забезпечення банків і в їх добру волю. Але якщо якийсь банк таке запропонує, він притягне більше клієнтів.

Юрій Марків - 14-2-2017 у 21:11

Цитата:

Отримання коштів, наприклад, жінкою від чоловіка, не є прибутком, тому було б логічним, якби операції між такими сімейними рахунками були безвідсотковими.


Як варіант, відкривається додаткова картка на ім’я дружини, котра прив’язана до того ж карткового рахунку (перевірено).