Форум Рідного Міста

Цікаве про кліматичні зміни

Рост - 25-9-2019 у 18:18

По слідах публікації в "The Economist".

Відомо, що викиди вуглекислого газу, нашого парникового газу, з року в рік зростають, і то значно. Але. Від початку цього століття відзначають, при отому зростанні, суттєвє сповільнення зростання вмісту вуглекислого газу в повітрі.
Ще раз: викиди газу зростають, а вміст газу в повітрі майже ні.

Зростання вмісту вуглекислого газу викликало потепління клімату, що викликало розростання рослин, які, як відомо, поглинають вуглекислий газ, що викликало зменшення вмісту газу в повітрі. Саморегуляція планетарного масштабу. Творець природи геній.

Андрій Пелещишин - 27-9-2019 у 13:06

Проблема в тому, що ця саморегуляція може відбуватися в геологічно значимих проміжках часу. Для планети мить, для нас ціле життя. Аналогічно і інші показники. Для планети саморегуляція в районі 5-7 градусів температури то таке, дрібнички. Для нас це взагалі, чуть не кінець нашого світу.
І взагалі, вимирання людини - це теж форма саморегуляції планети.

Андрій Пелещишин - 27-9-2019 у 13:09

Але псіхоз - це зайве. Ця дурепа в ООН - це жах. Це компроментація усіх ідей, пов'язаних з екологією і захистом довкілля.
А ще просто ідіотизм. Щоби вона могла переплисти океан під парусом не спалюючи пальне літака (одне літакомісце), десять чоловік змушені були перетнути Антлантику на літаку... Господи, який абсурд