Форум Рідного Міста

Навчання за кордоном

Наталя Кубська - 26-12-2014 у 17:18

В Україні відбудеться презентація польської освіти

Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща та провідні польські вищі навчальні заклади запрошують українських абітурієнтів на виставку "Освіта за кордоном", в ході якої будуть презентовані можливості здобуття освіти для українців у сусідній державі. Виставка розпочне свою роботу 13 листопада у столичному Українському домі.

Польщу, як країну для здобуття вищої освіти та продовження кар’єри щороку обирає все більша кількість українських абітурієнтів. Упродовж останніх років саме українські студенти є найбільшою освітньою діаспорою в сусідній країні.

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном" павільйон польської освіти презентуватимуть Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польщі, навчальні заклади та польські освітні агентства, діяльність яких спрямована на розвиток академічного обміну та освітніх зв’язків між країнами.

Варто зазначити, що користуючись широкою університетською автономією, польські навчальні заклади самостійно визначають умови прийому та інші особливості навчального процесу. Для вступу до польських вищих навчальних закладів українським абітурієнтам необхідно мати атестат про повну загальну середню освіту.

Організатори виставки запрошують українських абітурієнтів відвідати павільйон польської освіти та скористатися можливістю отримати актуальну інформацію про можливості навчання у Польщі від представників навчальних закладів цієї країни.

Марина Новакова - 25-4-2017 у 18:33

Актуальну інформацію про можливості навчання у Польщі пропонує освінтя програма MojaEdukacja https://mojaedukacja.com. Це офіційно офрмлена в Польщі компанія, яка має представництво в Україні і контакує з більш ніж 500 різних вузів: Головна Школа Торгівлі (SGH), Ягеллонський Університет (UJ), Варшавський Університет (UW), Вища Школа Економіки і Інновацій (WSEI), Вища Школа Інформатики та Мистецтв (WSIU) та ін.

Ирина Сокова - 26-5-2017 у 13:14

Дуже хотілось в свій час