Форум Рідного Міста

Непогана стаття про хід реформ в освіті

Андрій Пелещишин - 7-5-2016 у 19:46


Стаття про росіян і для росіян, але я наразі не відчув різниці з нами

http://politikus.ru/articles/62406-kak-razvalit-sistemu-obrazovaniy...

Цитата:
Конкретные действия. Во-первых, в СМИ необходимо создавать непрерывный информационный шум о модернизации, инновации, «болонизации» и т.п. Для этого можно успехи отдельных личностей (победы на олимпиадах, конкурсах и т.п.) выдавать за успехи системы в целом. Во-вторых, необходимо отвлекать внимание общественности на второстепенные вопросы. Для этого периодически следует затевать бессмысленные реформы: менять 5-бальную систему оценок на 10- или 20-бальную, менять количество лет обучение то с 4 на 5, то с 5 на 4; сначала вводить, а потом отменять бакалавриат, магистратуру, профильное обучение и т.п.; предлагать сокращать или удлинять (недовольные в любом случае найдутся) летние каникулы и т.п. Пусть в борьбе против второстепенных нововведений активная часть педагогов утилизирует и распыляет свою протестную энергию.

Источник: http://politikus.ru/articles/62406-kak-razvalit-sistemu-obrazovaniy...
Politikus.ru

Юрій Сєров - 9-5-2016 у 21:35

Класна статття. Давно не отримував стільки позитивних емоцій! :sing:
Позитивних, в тому сенсі, що нарешті мої підозри підтверджуються думками інших людей.

Питання - хто ж керує цим процесом?

Юрій Сєров - 9-5-2016 у 21:42

По приколу глянув на работа.уа - є вакансії прибиральників, максимальна пропозиція - 3500 грн. Це ще не більше за професора, але... :)

Андрій Пелещишин - 10-5-2016 у 20:09

Колего!!
Мені перед останньою вченою радою добрі люди дали рекламку від 1-ї приватної "Вантажник - 6 тисяч, Експедитор - 8 тисяч". Так що все нормально.

Андрій Пелещишин - 17-5-2016 у 23:44

Оголосили про ще 11%-ве зменшення держзамовлення. Отже, як завжди, усі реформи зводяться просто до скорочень. Реформатори....

Ще цікаво, що як завжди, оголошення супроводжувалося плювком в бік "гуманітаріїв". Я в принципі логіку розумію, але є одне але.. Я не вірю в реальність якісної підготовки "прикладного фізика" чи "енергетика", якщо при існуючих обсягах держзамовлення на ці спеціальності поступають діти на бюджет з суттєво нижчими оцінками з математики, ніж до нас (на ніби гуманітарний напрям) на комерцію. Діти які не здатні освоїти нормально шкільний курс фізики чи математики і держбюджет на технічні напрямки - це абсурд.

dr.Trollin - 19-5-2016 у 21:59

це абсурд.
sic! :(