Форум Рідного Міста

Стипендії студентам

Андрій Пелещишин - 2-9-2016 у 21:34

Ніби на голому місці почалася дискусія про необхідність виплат стипендії студентам (до речі, справді цікаво, звідки починаються подібні суспільні дискусії? Ніби все тихо, тихо, а тут бац, і виявляється, що саме це питання є вже самим актуальним, невідомо коли і ким обговореним і готовим до впровадження).

Я особисто не маю тут чіткої думки, хоча багато років працюю на адміністративних посадах. Звісно, неприємно що економлять на освіті, але з другого боку, направду я рідко відчуваю, що студенти її цінують (у сенсі, що не марнують на пиво).
Єдине, що я справді не розумію логіки, що стипендію виплачують обов'язково лише бюджетним студентам і коли чудовий "комерційник" не отримує стипедію, а її отримує посередній бюджетник. Вважаю таку ситуацію ненонормальною, несправедливою і успадкованою з ранніх 90-х, коли комерційні студенти були рідкістю і майже завжди абсолютно слабими.


Ще одне мене лякає. Боюся, що за стипендією студентською візьмуться і за аспірантську. Якщо так буде, то це буде фініш для науки. Уже зараз знайти талановитого бажаючого в аспірантуру (вчитися і працювати, а не тікати від армії) це велика удача і предмет для заздрощів з боку колег.

Ирина Сокова - 26-5-2017 у 13:15

Дякую заа інформацію