Форум Рідного Міста

Зимова Олімпіада-2010 у Ванкувері

Юрій Сєров - 12-2-2010 у 13:53

Загалом на XXI зимові Олімпійські ігри поїдуть 47 спортсмен (+ 6 резервістів), 34 тренери та персоналу (з них 3 резервістів), 9 лікарів (з них 1 резервіст)/

Біатлон
Чоловіки - Андрій Дериземля, Сергій Седнєв, Сергій Семенов, Олександр Біланенко та В'ячеслав Деркач
Жінки - Оксана Хвостенко, Лілія Вайгіна-Єфремова, Віта Семеренко, Валя Семеренко, Олена Підгрушна та Людмила
Писаренко

Фігурне катання
Спортивні пари: Тетяна Волосожар - Станіслав Морозов, Катерина Костенко - Роман Талан
Танцюристи: Анна Задорожнюк - Сергій Вербило
Одиночне катання: Антон Ковалевський

Лижні гонки
Жінки - Валентина Шевченко, Віта Якимчук, Марина Анцибор, Катерина Григоренко, Тетяна Завалій, Лада Нестеренко
Чоловіки: Роман Лейбюк та Олександр Пуцко

Стрибки з трампліну
Віталій Шумбарець, Володимир Бощук, Олександр Лазарович

Лижне двоборство
Володимир Трачук

Санний спорт
Одиночний: жінки - Наталія Якушенко, Лілія Лудан
Двійки: Андрій Кісь - Юрій Гайдук, Тарас Сеньків - Роман Захарків

Фристайл
Жінки - Ольга Волкова, Надія Діденко, Ольга Полюк
Чоловіки - Олександр Абраменко, Енвер Аблаєв, Станіслав Кравчук

Гірськолижний спорт
Жінки: Богдана Мацьоцька, Анастасія Скрябіна
Чоловіки: Ростислав Фещук

Сноубординг
Жінки: Аннамарі Чундак
Чоловіки: Йосип Пеняк

Олімпіада триватиме з 12 по 28 лютого.

Згідно з прогнозами, шанси на медалі маємо у біатлоні, санному спорті, лижних гонках, фігурному катанні, можливо у фрістайлі.

Будемо вболівати за наших!

Demyan - 12-2-2010 у 14:08

Мій прогноз нажаль - жодної медалі.

Юрій Сєров - 12-2-2010 у 14:30

Мій прогноз - буде! :)

Соломія Федушко - 12-2-2010 у 15:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Мій прогноз нажаль - жодної медалі.

Навіщо так песимістично!
Надіюсь, хоч одну, але привезуть! ;)

Tempika - 12-2-2010 у 16:11

у фігурному катанні - навряд.. максимум п*яте місце у спортивних парах :-((

Катерина Слобода - 12-2-2010 у 18:20

Дуже хочу золоту медаль для команди з біатлону. :saint: :cool:

Роман Голощук - 12-2-2010 у 21:33

Графік та розпис змагань ХХІ зимових Олімпійських ігор - http://www.noc-ukr.org/ua/vancouver/vanc.events.html

Юрій Сєров - 13-2-2010 у 15:45

У тому розписі який час, місцевий чи наш?

Юрій Сєров - 13-2-2010 у 15:45

З трагедії розпочалася олімпіада :(
На тренуванні розбився грузинський саночник, хлопцю було лише 21...

Hanor Narasson - 13-2-2010 у 19:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
У тому розписі який час, місцевий чи наш?

Очевидно, що місцевий.:cool:

Юрій Сєров - 13-2-2010 у 21:26

Наші звісно забули це вказати, і різницю в часі могли б підказати - +10 годин.

Катерина Слобода - 13-2-2010 у 23:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
З трагедії розпочалася олімпіада :(
На тренуванні розбився грузинський саночник, хлопцю було лише 21...

:( Тяжко судити чия то вина...
На цій трасі швидкість сан досягає 150 км/год. Ймовірно, що навіть долі секунди є вирішальними...на одному з поворотів його просто викинуло в залізну балку...:(:(:(

Captivitas - 14-2-2010 у 00:04

Цитата:

Стрибки з трампліну: Українці не змогли пробитися у фінал
Українські стрибуни не змогли потрапити в 30-ку найсильніших і продовжити змагатися на середньому трампліні.Володимир Бощук стрибнув на 87,5 метрів, а Віталій Шумбарец на 92 метри.

(c) http://ua.korrespondent.net/sport/1047075

Юрій Сєров - 14-2-2010 у 00:14

Цитата:
На цій трасі швидкість сан досягає 150 км/год. Ймовірно, що навіть долі секунди є вирішальними...на одному з поворотів його просто викинуло в залізну балку..

Те, що в ймовірній зоні вильоту залізна балка, а не якась сітка - це вже недолік у роботі організаторів.

У біатлоні Семеренкам забракло влучності, а Хвостено швидкості. Хвостенко - найкраща в нашій збірній, 11 місце. Будемо сподіватися на наступні гонки.

Hanor Narasson - 14-2-2010 у 14:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Наші звісно забули це вказати, і різницю в часі могли б підказати - +10 годин.


Це вина вебдизайнерів. В ексцелівській таблиці, яку пропонують звантажити це все вказано явно.

Катерина Слобода - 14-2-2010 у 19:10

Гарні фото http://www.guardian.co.uk/sport/gallery/2010/feb/13/winter-olympics...

Юрій Сєров - 14-2-2010 у 22:31

А як не пощастило Дериземлі... :(
Точніше пощастило з місцем в стартовому списку і не пощастило у першій стрільбі.
Промахнувся хоча б на 1 раз менше і мали б першу медаль.
Будемо сподіватися на гонку переслідування.

p.s. Це треба було з такими складнощами купувати трансляцію Олімпіади, щоб потім витягнути з нафталіну Савелія і посадити його за коментаторський мікрофон.

Соломія Федушко - 15-2-2010 у 08:35

Ось вже здобутки спортсменів, на жаль, українська команда, поки в "лузерах" :(
http://www.nbcolympics.com/medals/2010-standings/index.html


Катерина Слобода - 15-2-2010 у 08:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А як не пощастило Дериземлі... :(
Точніше пощастило з місцем в стартовому списку і не пощастило у першій стрільбі.
Промахнувся хоча б на 1 раз менше і мали б першу медаль.

а й яй...:( 27 секунд забракло...

Demyan - 15-2-2010 у 10:14

А якби от влучив а той не влучив і вітер в нашу сторону і ще якби то би :) - це нажаль укрїнський спорт так зараз виглядає

Юрій Сєров - 15-2-2010 у 13:37

Цитата:
А якби от влучив а той не влучив і вітер в нашу сторону і ще якби то би :) - це нажаль укрїнський спорт так зараз виглядає

Мабуть Ви просто не бачили гонки. На п'єдесталі, окрім одного - випадкові люди.
Ви ще скажіть, що Бйорндален поганий біатлоніст.

Demyan - 15-2-2010 у 14:03

ВІн хороший але і старий вже :). Мова не про нього і випадкові люди а про те що в нас спорт йде в нікуди і одна надія - це от якщо повезе і ми випадково попадемо на пєдестал якийсь.
А спорт це не "Випадок", спорт це тренування, це хороші умови, цехороші тренери і все це має відбуватися з юнацьких років.
Той запас тренерів що в нас був ще за союзу закінчується, молодих немає і не видно - бо немає умов для спорту професійного. І нічого в тому напрямку не робиться. Робиться для любительского відпочинку активного - але це не спорт - це для власників бізнес а для громадян - відпочинок- це добре але тут не пахне професійним спортом.
Тому залишається надіятися що десь хтось спіткнеться, хто промаже, хто захворіє і ми вискочимо.

Юрій Сєров - 15-2-2010 у 15:09

Я дивлюся на все це оптимістичніше. Надворі 2010 рік, тобто спортсмени виховані вже в незалежній Україні. Так, ми традиційно не зимова країна, так з спортбазами погано, але потроху все розвивається. Свого часу читав статтю, що діти зі Львова і області їздять в Івано-Франківськ на тренування. Виїжджають серед ночі. Фанати є, були і будуть. Фармакологія наша звісно також відстає.
Цитата:
Тому залишається надіятися що десь хтось спіткнеться, хто промаже, хто захворіє і ми вискочимо.

Так це і є спорт! :) У цьому його краса!

Demyan - 15-2-2010 у 15:42

Якщо спорт і випадок це для тебе краса, то видно відразу що ти ніколи не був проф спортсменом, не гриз зубами граніт спорту. Звісно що спорт є спорт і всі ми люди може втратити форму або що - але для дійнсих спортсменів це буває рідко, скажімо так як для нас успіх у спорті.
Назви мені відомих спортсменів які дійсно показують результат в світомоу спорті, стабільний результат, і які виховані були в українському спорті і не тренерами старої закалки.

Captivitas - 15-2-2010 у 18:03

Сьогодні довільна програма з парного фігурного катання (17-00 за Ванкуверським часом)

Обидві наші пари після короткої програми потрапили у першу 20-ку та, відповідно, 2-й етап змагань:

Волосожар-Морозов - 9 результат (62.14 балів)
Костенко-Талан - 19 результат (39.54 балів)

http://www.vancouver2010.com/olympic-figure-skating/schedule-and-re...

Юрій Сєров - 15-2-2010 у 19:11

Цитата:
Назви мені відомих спортсменів які дійсно показують результат в світомоу спорті, стабільний результат, і які виховані були в українському спорті і не тренерами старої закалки.

Складне запитання :)
Тренеру мало б бути зараз максимум років 30 :) і який вже має вихованця. Звісно, що такого не може бути в природі.

Відносно спортсменів вихованих в Україні - та немало їх є: і в легкій атлетиці, і в художній гімнастиці, і в плаванні (Клочкова Вам підходить?) і у різних видах єдиноборств. А виступ на останінй літній олімпіаді?
Що Ви намагаєтеся довести? Що наші спортсмени - нездари?
Я не погоджуюся, тому можна далі не сперечатися.

Юрій Сєров - 15-2-2010 у 21:24

Валентина Шевчено 9-а у гонці на 10 км. Непогано!

vovka - 16-2-2010 у 02:05

Підтримую Демяна.
Нажаль зі спортом в нас плачевно. Дуже поганого розкручується і як на мене якось неправильно організований. Можливо не весь спорт, я про командні види спорту. футбол, хокей, баскетбол і т.п.

Нещодавно почав глибше цікавитися спортом в США.
Наприклад візьмемо найпопулярніший - американський футбол.
Приймати участь студентові в університетській команді велика честь, слава і престиж :) І якщо гравець хороший то має шанс бути вибраний на драфті в професійну лігу (за дуже хорошими гравцями професійні клуби ведуть справжнє полювання ще задовго до закінчення університету). а там вже і грошей порядно і ще більше слави. всі до того прагнуть.
Матчі університетських команд збирають повні стадіони глядачів. Я дивився пару матчів в прямій трансляції в першому дивізіоні (переважно там найбільші університети, от як політех :)) ) - був шокований. по 50-60 тисяч людей на стадіоні. центральні телеканали і сайти висвітлюють це все. Це і престиж для універу дуже непоганий.

аналогічно з баскетболом, бейсболом і т.п.

спорт треба розвивати на рівні шкіл і університетів. і популяризувати. щоб людям було престижно виступати за команду університету або школи.
я от нерозумію чому в школах не проводиться ніяких чемпіонатів (коли я вчився 90-2000рр то були якісь намьоки на чемпіонат по футболу, але дуже слабенько і взагалі не розкручено і помоєму всього один раз такий чемп був.. але всім було цікаво приймати в тому участь, замість того щоб безтолково всім класом круги на фізкультурі на кожному уроці намотувати від яких всі старалися ухилитися). у львові ж помоєму добра сотня шкіл. можна чемпіонати по тому ж футболу проводити, баскетболу, і т.п. популяризувати, розкрутити на рівні міста.. і учням це буде цікаво і престижно, і спорт буде розвиватися, тренерам професійних команд буде легше знайти таланти :) по грошах це не є аж так напряжно.

США взагалі дуже спортивна нація. Це і прекрасно видно по результатах на кожній Олімпіаді :)

Demyan - 16-2-2010 у 10:54

Вова дуже - гарно сказано.
Я не довожу що в нас спортсменів нема, я довожу те що спорт в нас в плачевному стані, а отже вимагати від спортсменів чогось не варто. ті хто має результати - це дійсно вийнятки, фанати своєї справи - але це не є рівень спорту.
За СРСР спорт був на високому рівні, нас всім забезпечували, давали житло, були всі умови, хороше харчування, медичні огляди, хороші зали, майданчики, платили гроші і це все починалося з ДЮСШ - я відчув це вже будучу в 5 класі. За таких умов хочеться тренуватися, хочеться досягати більшого і показувати стабільні результати.
А якщо спорт - це сісти перед телевізором і дивитися повезе чи не повезе - це не спорт! Це фортуна, везіння і т.д.
Клочкова - тренер - заслужений тренер СРСР - вам підоходить? ;) Тепер таких нема і не буде, а коли всі ті хто мав успіх в СРСР вже повмирають - коли вийде що в нас будуть дійсно українські тернер - результат буде ще гіршим. Назвіть зараз таких спортсменів як Клочкова або подібні їй? На чому наш спорт тримається - тільки Кличко і вже відійшов в минуле Шевченко. Все нема і в перспективі нема і найближі 10 років беще ще гірше, доки не почнуть з самих низів

Hanor Narasson - 16-2-2010 у 11:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Підтримую Демяна.
Нажаль зі спортом в нас плачевно. Дуже поганого розкручується і як на мене якось неправильно організований. Можливо не весь спорт, я про командні види спорту. футбол, хокей, баскетбол і т.п.

Нещодавно почав глибше цікавитися спортом в США.
Наприклад візьмемо найпопулярніший - американський футбол.
Приймати участь студентові в університетській команді велика честь, слава і престиж :) І якщо гравець хороший то має шанс бути вибраний на драфті в професійну лігу (за дуже хорошими гравцями професійні клуби ведуть справжнє полювання ще задовго до закінчення університету). а там вже і грошей порядно і ще більше слави. всі до того прагнуть.
Матчі університетських команд збирають повні стадіони глядачів. Я дивився пару матчів в прямій трансляції в першому дивізіоні (переважно там найбільші університети, от як політех :)) ) - був шокований. по 50-60 тисяч людей на стадіоні. центральні телеканали і сайти висвітлюють це все. Це і престиж для універу дуже непоганий.

аналогічно з баскетболом, бейсболом і т.п.

спорт треба розвивати на рівні шкіл і університетів. і популяризувати. щоб людям було престижно виступати за команду університету або школи.
я от нерозумію чому в школах не проводиться ніяких чемпіонатів (коли я вчився 90-2000рр то були якісь намьоки на чемпіонат по футболу, але дуже слабенько і взагалі не розкручено і помоєму всього один раз такий чемп був.. але всім було цікаво приймати в тому участь, замість того щоб безтолково всім класом круги на фізкультурі на кожному уроці намотувати від яких всі старалися ухилитися). у львові ж помоєму добра сотня шкіл. можна чемпіонати по тому ж футболу проводити, баскетболу, і т.п. популяризувати, розкрутити на рівні міста.. і учням це буде цікаво і престижно, і спорт буде розвиватися, тренерам професійних команд буде легше знайти таланти :) по грошах це не є аж так напряжно.

США взагалі дуже спортивна нація. Це і прекрасно видно по результатах на кожній Олімпіаді :)



Постараюся трохи абстраґуватися від свого "особисто-професійного" :P відношення до футболу, хоча ІМНО з футболом в Україні ще не найгірше.

Я не дуже уявляю, яким чином можна простимулювати вчителів фізкультури в школах, щоб вони зайнялися чимось більше, ніж проведенням самих уроків. Вчитель у школі зараз є настільки малооплачуваний, що його тяжко примусити дотримуватися навіть елементарної трудової дисципліни.:mad: Яка ж мова може бути про якусь "позакласну роботу"?:rolleyes:
В часи СССР зарплати педагогів були більш-менш, і при "вхожості у високі кабінети":saint: можна було "парєшать вапроси" і спрямувати адмінресурс на розвиток якогось навіть не особливо популярного виду спорту.:lol:

Є ще й інша проблема. Свого часу було прийняте рішення розвивати за рахунок бюджету тільки ті види, в яких "буде високий результат". А не виходить... :baddevil: Розвивати треба все.:cool: Інакше й ті "привілейовані" види також "загнуться". Ні, звісно, розвивати академічне веслування "в степах України" безумовно безглуздо. Але обмежуватися футболом/легкою атлетикою/східними єдиноборствами - це шлях в нікуди.:(

Demyan - 16-2-2010 у 12:07

Чому якраз розвинути щось одне і бути майстром в тій справі - це буде добре. А наприклад для чого нам вкладати гроші в хокей? ітак вже не буде результату. А якщо розвинути якісь напрямки і дійсно вкласти гроші то будем мати сильних спортсменів в конкретних видах. А як це стабілізується можна й далі йти.
Безліч країн які славляться конкретними видами спорту і є професіоналами в цих видах спорту і мають високі традиції і досягнення.

Катерина Слобода - 17-2-2010 у 09:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Будемо сподіватися на гонку переслідування.


Серед трьох українських біатлоністів, які вийшли на старт гонки переслідування в Олімпійському парку Вістлера, найкращим став Сергій Сєднєв, який замкнув чільну десятку фіналістів. Про це повідомляє офіційний сайт НОК України. http://zik.com.ua/ua/news/2010/02/17/217198
Гонка переслідування, 12.5 км

1. Бьорн Феррі (Швеція) - 33:38.4 (0+0+0+1)

2. Крістоф Зуманн (Австрія) - +16.5 (0+0+1+1)

3. Венсан Жей (Франція) - +28.2 (0+0+1+1)

4. Сімон Едер (Австрія) - +31.0 (0+0+2+1)

5. Міхаель Грайс (Німеччина) - +51.2 (0+0+0+1)

6. Іван Черєзов (Росія) - +51.2 (1+0+1+0)

7. Уле-Айнар Бьорндален (Норвегія) - +51.4 (0+0+0+2)

8. Еміль Свендсен (Норвегія) - +52.0 (0+1+2+1)

9. Клемен Бауер (Словенія) - +55.4 (1+0+2+2)

10. Сергій Седнєв (Україна) - +1:11.6 (0+0+0+0)

...26. Андрій Дериземля (Україна) - +2:10.3 (1+0+3+2)

Але і то добре!:)

Юрій Сєров - 17-2-2010 у 18:40

Яке там добре, Дериземля мав за золото боротися...

Demyan - 18-2-2010 у 10:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Яке там добре, Дериземля мав за золото боротися...

Просто не повзело вітер не в ту сторону, лижі не тим змазали а так золото б було. ;)

Юрій Сєров - 19-2-2010 у 03:28

Цитата:
Просто не повзело вітер не в ту сторону, лижі не тим змазали а так золото б було. ;)

Оцінив Ваш сарказм, але в цьому випадку Дериземлі забракло влучності, бігає він досить пристойно. У Сєднєва навпаки - стріляє незле, бігає гірше. Але знову ж таки, якщо подивитеся на п'єдестал, то побачите не зовсім очікувані прізвища (це стосувалося гонки переслідування). Все ж таки, скільки спортсмени не гризуть граніт, біатлон дуже непрогнозований вид спорту. ;)


Відносно розвитку спорту в Україні загалом (аж тепер повідомлення Вовки побачив) . Не може бути в бідній країні високий рівень спорту. Ніхто й не сперечався, що спорт у нас в плачевному стані. За великим рахунком - що у нас в не плачевному стані? Тому треба набратися терпіння і продовжувати уболівати за наших, вони зірок з неба не хапають, але добрі спортсмени таки є!

У СРСР з спортом було трохи інакше. Він розглядався як політика і тому його фінансували досить нормально. Хоча і це не завжди допомагало. Наприклад зараз та ж Росія з її ресурсом скромно має 3 медалі.

Не згідний з Дем'яном, що потрібно фінансувати лише "перспективні" напрямки спорту, а хокей непотрібно. Я вважаю, що за державні гроші треба фінансувати у першу чергу масові і популярні види спорту, той же хокей наприклад. Щоб залучати якомога більшу кількість дітей, і не стільки заради високих результатів, скільки для того, щоб відволікти їх від дурниць. А буде масовість - прийде й результат. Крім того, це зробити доволі просто - побудувати льодові майданчики. Крім хокею там могли б тренуватися і фігуристи, а льодові майданчики могли б заробляти на любителях. З санно-бобслейними трасами, трамплінами чи гірськими спусками - значно складніше. Хоча, думаю, з часом і курорти типу Буковеля почнуть приносити користь не лише в плані відпочинку, а й в плані спорту.

Продовжуємо уболівати за наших, а глоріхантерам раджу уболівати за американців. :)

Demyan - 19-2-2010 у 10:22

Бідна деражав і все відразу - суперечить одне одному.
Якра вчора в дока моїх слів показували те що спустили воду в басейні пригунам - чемпіонам, львівські ватерполісти не мають де тренуватися - була супер команда тепер стала сердняком і то на грані закритя.
Так от тому я і кажу що аніж виділяти гроші на хокейний майданчик чи не краще вже вкласти в басейн де вже є і спортсемни і тренери і школи.
Чи краще Юра зробимо хокейний майданчик, майдан для гольфу бейзболу- так щоб усе відразу в спорті... а басейн нехай буде порожнім? Все відразу неможливо - зараз основна задача не втратити те що маємо а ми втрачаємо і це....

Катерина Слобода - 19-2-2010 у 11:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
треба фінансувати у першу чергу масові і популярні види спорту, той же хокей наприклад. Щоб залучати якомога більшу кількість дітей, і не стільки заради високих результатів, скільки для того, щоб відволікти їх від дурниць. А буде масовість - прийде й результат. Крім того, це зробити доволі просто - побудувати льодові майданчики. Крім хокею там могли б тренуватися і фігуристи, а льодові майданчики могли б заробляти на любителях.

Власне, недавно в якійсь гілці обговорювали відкриття "Льодової арени" в Новояворівську. Там за таким принципом і зроблено. Крім того, що тренуються дитячі хокейні команди, люди можуть собі відпочити і покататися на ковзанах. Причому то не за державні гроші зроблено.
Тому мені здається, що наразі багато залежить не від держави, а від людей, які мають змогу дати гроші на створення подібних комплексів. І потрібно придумати яким чином зацікавити таких людей до подібних проектів.

Юрій Сєров - 19-2-2010 у 17:27

Цитата:
Чи краще Юра зробимо хокейний майданчик, майдан для гольфу бейзболу- так щоб усе відразу в спорті... а басейн нехай буде порожнім?

На городі бузина, а в Києві дядько.
Я про те, що потрібно підтримувати масові види спорту: хокей, футбол, плавання також туди можна віднести, а Ви мені про бейсбол і гольф.
У тому басейні ковзанку залили, чи що? :) Звісно це погано, що закрили, але хіба за рахунок того, що десь будують ковзанку???
Повторюю, з зимових видів спорту ковзанку якраз досить нескладно збудувати і утримувати.
У Новояворівську ковзанка - приватна ініціатива, у нас Аквапарк, у якому секції займаються - також приватна ініціатива.
У нас міська влада погано працює у напрямку підтримки спорту. Вгробили і ватерпольне Динамо і гандбольну Галичанку, які грали в єврокубках. Зате будуємо стадіон до Євро за мільярд гривень, який було зовсім необов'язково будувати і тим більше не за бюджетні гроші.

Катерина Слобода - 20-2-2010 у 09:33

Найвищим результатом чоловічої збірної України з біатлону, здобутим на трасі Олімпійського парку Вістлера в індивідуальній гонці на 20 км, стало 22-ге місце Олександра Біланенка, який з одним штрафом пробіг дистанцію за 52:00.3 хвилини. На п’ять позицій нижче у заліковій таблиці розташувався Андрій Дериземля. Українці Сергій Семенов та Сергій Седнєв посіли сьогодні відповідно 52-ге та 68-ме місця. http://www.zaxid.net/newsua/2010/2/19/93242/
Шось я того не розумію.:(

Катерина Слобода - 20-2-2010 у 09:36

Українська біатлоністка Оксана Хвостенко посіла в індивідуальній жіночій гонці 8 місце. Стартувавши третьою та без промахів відстрілявшись на усіх чотирьох рубежах індивідуальної жіночої гонки на 15 км, українська біатлоністка Оксана Хвостенко посіла в ній 8 місце. http://www.zaxid.net/newsua/2010/2/19/95220/
Може хоч в естафеті щось отримаємо? :rolleyes:

Юрій Сєров - 23-2-2010 у 22:39

Сестри Семеренки виявилися слабкою ланкою нашої жіночої естафети і поховали, мабуть, останню надію на медаль на цій олімпіаді... :(

Юрій Сєров - 23-2-2010 у 23:03

p.s. Цікаво, що тепер скаже зацофаний президент федерації біатлону, який ще кілька днів тому у рагульському стилі тішив нас, що у росіян все ще гірше...:mad:

Катерина Слобода - 24-2-2010 у 09:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Сестри Семеренки виявилися слабкою ланкою нашої жіночої естафети і поховали, мабуть, останню надію на медаль на цій олімпіаді... :(

Зовсім не розумію що то сталося, вони ж на минулій олімпіаді дуже добре виступали. Чи то погана підготовка, чи несприятливі умови ...:(

Demyan - 24-2-2010 у 10:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Сестри Семеренки виявилися слабкою ланкою нашої жіночої естафети і поховали, мабуть, останню надію на медаль на цій олімпіаді... :(

Зовсім не розумію що то сталося, вони ж на минулій олімпіаді дуже добре виступали. Чи то погана підготовка, чи несприятливі умови ...:(


Про все це я писав - правда нажаль в одному - спорт в Україні занедбується з кожним днем...підтвердження моїх слів - результати...а з часом це буде ще гірше і ще гірше.

Юрій Сєров - 24-2-2010 у 18:47

Цитата:
Про все це я писав - правда нажаль в одному - спорт в Україні занедбується з кожним днем...підтвердження моїх слів - результати...а з часом це буде ще гірше і ще гірше.

Ви як той оптиміст з анекдоту. "Гірше вже не може бути" - "Може, може" :)
Ми не були і не є і ще не скоро будемо "зимовою" країною. Цього року ми виступили найгірше порівняно з попередніми разами, але "в межах похибки", імхо. Ми ніколи не мали купу медалей.
А відносно "з часом буде гірше" - олімпійські цикли такі, що вже через 8 років можуть вирости нові спортсмени, діти яки зараз по 12 років вже можуть нас тішити результатами. Якщо олімпійські компітети перестануть возити жінок високопосадовців на олімпіади і почнуть будувати бази і спорткомплекси.
Поживемо - побачимо.

Цитата:
Зовсім не розумію що то сталося, вони ж на минулій олімпіаді дуже добре виступали. Чи то погана підготовка, чи несприятливі умови ...:(

Дуже добре? 2 бронзи? Не така велика різниця з нинішньою. Очевидним є провал у підготовці біатлоністів. Власне наші завжди здобували непоганих результатів за рахунок якісної стрільби, чого ми цього разу не бачимо.

І ще про "найгірший" виступ. Він ще може стати ненайгіршим, є ще маленька надія, то ж не будемо поспішати, бо Надія вмирає останньою :)

Dmy - 24-2-2010 у 22:41

Цитата:
Про все це я писав - правда нажаль в одному - спорт в Україні занедбується з кожним днем...підтвердження моїх слів - результати...а з часом це буде ще гірше і ще гірше
Цікаво, на що тільки людина не йде, аби зайвий раз розповісти, що за Совдепі у нього все було в шоколаді, а зараз клята держава все порозвалювала наф: не холить, не цьомає і не облизує.
І все це на прикладі біатлону.
Я категорично не згоден, що на цій Олімпіаді наші біатлонисти виступили гірше, ніж на попередніх. Парадокс: тоді були медалі, а зараз - ні. Але це як раз і є яскравим прикладом ролі фарту в спорті. Раніше в цілому виступали досить кепсько, але в одній гонці комусь вдавалося вистрілити (у прямому розумінні також:)), погодою скористатися тоді, коли світові лідери не вгадали з мастилом або у них чомусь руки затрусилися. А цього разу - все навпаки: наши здебільшого виступили кучно, а от до медалей то там, то тут трішки не вистачало, часто - в останній момент. Буває. Тим, хто скаже, що щастить сильнішому, можу навести живі приклади з біографії цих сильніших. Сам був свідком, як на етапах Кубка світу знаменита Магдалена Нойнер, лідируючи перед останнім рубежем, мазала 5 із 5! Великий, просто величезний Бйорндален, якого в біатлоні можна порівняти з Бубкою в стрибках із жердиною, нічого не може виграти другу Олімпіаду поспіль, хоча між Олімпійскими іграми регулярно возить і відстрілює всіх.
Коротше, попри відсутність медалей, загальний клас наших біатлонистів (особливо чоловіків) суттєво виріс, що, по-перше, не може не радувати; по-друге, спростовує теорію про "все гірше і гірше".

Юрій Сєров - 24-2-2010 у 23:33

З песимістичними прогнозами Дем'яна я також не згідний, але з "кращим" виступом погодитися також важко без детальніших "розгорток".
Отже:
Жінки

7,5 спринт
11 - Хвостенко
18 - Підгрушна
23 - Валя
34 - Віта

Наздоганялка:
21 - Підгрушна
22 - Хвостенко
23 - Валя
42 - Віта

Всі, крім Валі погіршили

15 км індивідуалка
8 - Хвостенко
13 - Валя
22 - Віта
32 - Підгрушна

12.5 Масс-старт
12- Підгрушна
19 - Валя
29 - Хвостенко

Естафета - шосте місце. Якби сестри не "застрілилися", були б вище.

Чоловіки

10км Спринт
5 - Дериземля
22 - Сєднєв
33 - Семенов
77 - Деркач

Наздоганялка:
10 - Сєднєв
26 - Дериземля
39 - Семенов

Індивідуалка:
22 - Біланенко
27 - Дериземля
52 - Семенов
68 - Сєднєв

Мас-старт
21 - Сєднєв
26 - Дериземля

------------------------------------------------------------------------------------
2006 - Турин
7,5 спринт
3 - Єфремова
44 - Петрова
49 - Хвостенко
50 - Лемеш

Наздоганялка
8 - Єфремова
41 - Лемеш

Індивідуалка
20 - Хвостенко
29 - Петрова
36 - Єфремова
46 - Валя

Мас-старт
17 - Єфремова

Естафета - 11-е місце


Чоловіки:
10км Спринт
29 - Дериземля
36 - Біланенко
46 - Лисенко
74 - Деркач

Наздоганялка
33 - Дериземля
43 - Лисенко

У мас-старті наші не бігли

Індивідуалка
18 - Лисенко
39 - Дериземля
49 - Біланенко
54 - Коробейников

Естафета - 7-мі


Юрій Сєров - 24-2-2010 у 23:57

Якщо закрити рукою 3-місце Єфремової в Турині (не пригадаю наскільки закономірно вона його виборола) і досить випадкове 5 місце Дериземлі у Ванкувері, то думаю можна говорити, що і чоловіча і жіночі команди "виросли".
А якщо ще врахувати, що в жіночій команді і Підгрушна і сестри Семеренко - нові, то про "гірше і гірше" говорити ще важче.
Прогрес у чоловічій команді є, але, як на мене, у жінок він очевидніший. Правда невідомо хто продовжить виступати.

З простої уболівальницької точки зору ми таки виступили гірше, бо раніше завжди була хоч одна медаль (найчастіше це було саме в біатлоні), то тепер маємо нуль.

Dmy - 25-2-2010 у 01:17

В принципі, можна говорити, що чоловіки виступили на тому же рівні (мабуть, на мене справили враження їхні успіхи в Кубку світу - он, Сєднєв етап виграв - коли таке було?) . Так ось у них-то команда, практично, та сама, що і в Турині: Семенов - молодий і Сєднєв - ще не старий, а лідерам - 32-33.
А ось дівчата (мінус Хвостенко та Вайгіна) - всі молоді (Семеренки - 86-го, Підгрушна - 87-го - яка до біса Совдепія?!:mad: ), майже всі - дебютантки. Тобто, їм ще рости і рости, і вони ж зростають!
У біатлоні у нас інша проблема - майже все тримається на Бринзаку: і спорядження, і доплати, навіть квартири купує і дарує, як бонус за вдалі виступи. Закінчаться в нього кошти - і кірдик! Хоч би хто ще плече підставив.

Demyan - 25-2-2010 у 10:45

Я не за совдепія я за спорт - так як бувши професійний спортсмеін і "варився" ві тій кухні і вистпува за юніорську збірну України...тому бачу що було і що є.
В підтвердження моїх думок про один вид спорту - візьміть Корею, 10 нагород з них 5 золота в одному виді спорту....
Я констатую факти і результати а ви ваші думки, які не підтвердужються ні фактами ні результатами.
Професійний спорт в Україні пропадає, любительський стає на вищому рівні - це факт. Для його росту не робиться абсолютно нічого, окірм того що не робиться ще й закривається те що існує (продаються землі під інші види діяльності, басейни/зали/ стадіони віддаються під бізнес для любительського спорту, не створюються дитячий спорт, не запрошуються кваліфіковані спеціалісти-тренери....)
Для професійного спротсмена - місце без нагороди - це поразка. Мета спортсмена - показати кращий результат від всіх, можна займати тільки 4 місця але для спортсмена це поразка.
Є в нас біатлон покищо - чому не надати уваги йому і не створити умови? В мене купа знайомих тренес - майстри спорту заслужені і т.д. - які працюють в наприклад в німеччині і їхні підопічні показують там результати, причина - тут нема умов і перспектив, а працювати в холодних залах ніхто не хоче...

Dmy - 25-2-2010 у 20:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Я не за совдепія я за спорт - так як бувши професійний спортсмеін і "варився" ві тій кухні і вистпува за юніорську збірну України...тому бачу що було і що є
Та всі бачать що було і що є. Для того, щоб визначити, протухло м'ясо чи ні, не обов'язково бути кухарем.
А щоб держава грошенят підкинула, так того всі хочуть, не лише спортсмени. Я, от, теж не проти, щоби мені зарплату підняли разів у кілька (скажімо, на європейський чи штатівський рівень), але "где деньги, Зин?" У нас і зараз на все не вистачає, в бюджеті діри нелатані, а якщо ще збільшувати фінансування...:o

Цитата:
Я констатую факти і результати а ви ваші думки, які не підтвердужються ні фактами ні результатами
Та прям:). Ось, буквально, 2-3 постами вище порахували виступи біатлоністів (факти і результати, нічого більше), і з'ясувалося, що жіноча збірна, більш як наполовину складена з дівчат, які не те що тренуватися почали - у школу пішли вже за незалежності, поступово результати покращує. А чоловіча, де бігають дядьки постарше - топчеться на місці. Чим не аргумент, що не все так зле (хоча, безперечно, зле), що все хороше для спортсменів залишилося в СССРії, а тепер буде гірше і гірше?

Про "4 місце - для профі не місце" не коментуватиму, бо це пафос, мітинг і, головне, неправда (точніше, не вся правда).
Цитата:
В мене купа знайомих тренес - майстри спорту заслужені і т.д. - які працюють в наприклад в німеччині і їхні підопічні показують там результати
Цікаво було би дізнатися, хто в Німеччині створює сприятливі умови для спортсменів? Невже, держава? В усіх видах спорту?!

Юрій Сєров - 27-2-2010 у 05:28

Цього разу чоловіки в естафеті - 8-і. Не здивували. :(
А от канадські хокеїсти потішили! :)

Юрій Сєров - 1-3-2010 у 11:22

Завершилася олімпіада.
Вразили канадійці, встановивши рекорд по кількості золотих медалів на зимових олімпіадах.
Мій прогноз не справдився - Україна залишилася без медалів. :(
Слід зробити висновки і йти далі. І робити все, про що ми говорили вище: будувати, розвивати, залучати...

Юрій Сєров - 1-3-2010 у 11:25

Результати українців на Олімпійських Іграх-2010 у Ванкувері:

5 місце

Біатлон. Спринт 10 км. Андрій Дериземля

6 місце

Біатлон. Естафета 4х6км. Україна (Підгрушна, Валя Семеренко, Хвостенко, Віта Семеренко)

8 місце

Біатлон. Індивідуальна гонка 15 км. Оксана Хвостенко

Фігурне катання. Пари. Волосожар / Морозов

Біатлон. Естафета 4х7, 5 км. Україна (Біланенко, Дериземля, Деркач, Седнєв)

9 місце

Лижі. 10 км. Вільний стиль. Валентина Шевченко

10 місце

Біатлон. Гонка переслідування 12,5 км. Сергій Седнєв

11 місце

Біатлон. Спринт 7,5 км. Оксана Хвостенко

Сани. Наталя Якушенко

12 місце

Біатлон. Мас-старт. 12,5 км. Олена Підгрушна

13 місце

Біатлон. Індивідуальна гонка 15 км. Валя Семеренко

Фрістайл. Акробатика. Надія Діденко

14 місце

Лижний спорт. Дуатлон. Валентина Шевченко

Фрістайл. Акробатика. Ольга Волкова

Лижі. Естафета 4х5 км. Україна (Завалій, Григоренко, Анцібор, Шевченко)

15 місце

Лижі. Командний спринт. Україна (Катерина Григоренко, Марина Анцібор)

16 місце

Сноуборд. Паралельний гігантський слалом. Аннамарі Чундак

Фігурне катання. Спортивні танці на льоду. Анна Задорожнюк / Сергій Вербилло

Сани. Двійки. Андрій Кіш / Юрій Гайдук

18 місце

Біатлон. Спринт 7,5 км. Олена Підгрушна

19 місце

Сани. Лілія Лудан

Біатлон. Мас-старт. 12,5 км. Валя Семеренко

Сани. Двійки. Роман Захарків / Тарас Сенків

Фрістайл. Акробатика. Станіслав Кравчук

20 місце

Фрістайл. Акробатика. Ольга Полюк

Фігурне катання. Пари. Костенко / Талан

21 місце

Біатлон. Гонка переслідування 10 км. Олена Підгрушна

Біатлон. Мас-старт. 15 км. Сергій Седнєв

22 місце

Лижі. Мас-старт. 30 км. Тетяна Завалій

Біатлон. Спринт 10 км. Сергій Седнєв

Біатлон. Індивідуальна гонка 15 км. Віта Семеренко

Біатлон. Індивідуальна гонка 20 км. Олександр Біланенко

Біатлон. Гонка переслідування 10 км. Оксана Хвостенко

Сноуборд. Паралельний гігантський слалом. Йосип Пеняк

Фрістайл. Акробатика. Енвер Аблаєв

23 місце

Біатлон. Спринт 7,5 км. Валя Семеренко

Біатлон. Гонка переслідування 10 км. Валя Семеренко

24 місце

Фігурне катання. Чоловіки. Антон Ковалевський

Фрістайл. Акробатика. Олександр Абраменко

26 місце

Біатлон. Гонка переслідування 12,5 км. Андрій Дериземля

Біатлон. Мас-старт. 15 км. Андрій Дериземля

27 місце

Лижі. Мас-старт. 30 км. Катерина Григоренко

Біатлон. Індивідуальна гонка 20 км. Андрій Дериземля

29 місце

Біатлон. Мас-старт. 12,5 км. Оксана Хвостенко

31 місце

Лижний спорт. Дуатлон. Тетяна Завалій

32 місце

Біатлон. Індивідуальна гонка 15 км. Олена Підгрушна

33 місце

Біатлон. Спринт 10 км. Сергій Семенов

34 місце

Біатлон. Спринт 7,5 км. Віта Семеренко

Гірські лижі. Супергіганту. Анастасія Скрябіна

37 місце

Гірські лижі. Слалом. Богдана Мацецька

Лижі. 10 км. Вільний стиль. Марина Анцібор

39 місце

Гірські лижі. Слалом. Ростислав Фещук

Біатлон. Гонка переслідування 12,5 км. Сергій Семенов

41 місце

Лижний спорт. Дуатлон. Роман Лейбюк

Лижне двоборство. Володимир Трачук

42 місце

Біатлон. Гонка переслідування 10 км. Віта Семеренко

Лижне двоборство. Володимир Трачук

44 місце

Лижі. Мас-старт. 30 км. Лада Нестеренко

Гірські лижі. Гігантський слалом. Богдана Мацецька

45 місце

Трамплін К90. Віталій Шумбарець

46 місце

Лижний спорт. Дуатлон. Віта Якимчук

Лижі. 10 км. Вільний стиль. Катерина Григоренко

50 місце

Трамплін К90. Володимир Бощук

52 місце

Біатлон. Індивідуальна гонка 20 км. Сергій Семенов

Лижний спорт. Дуатлон. Олександр Пуцко

53 місце

Трамплін К120. Олександр Лазарович

57 місце

Лижі. 10 км. Вільний стиль. Лада Нестеренко

Трамплін К120. Володимир Бощук

60 місце

Трамплін К120. Віталій Шумбарець

61 місце

Лижі. 15 км. Вільний стиль. Роман Лейбюк

62 місце

Лижі. 15 км. Вільний стиль. Олександр Пуцко

68 місце

Гірські лижі. Гігантський слалом. Ростислав Фещук

Біатлон. Індивідуальна гонка 20 км. Сергій Седнєв

77 місце

Біатлон. Спринт 10 км. В'ячеслав Деркач

Не фінішували

Гірські лижі. Слалом. Анастасія Скрябіна

Лижний спорт. Дуатлон. Марина Анцібор

Лижі. Мас-старт. 30 км. Валентина Шевченко

Дискваліфікація

Гірські лижі. Гігантський слалом. Анастасія Скрябіна

Катерина Слобода - 18-4-2010 у 14:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
З трагедії розпочалася олімпіада :(
На тренуванні розбився грузинський саночник, хлопцю було лише 21...

Сім’я грузинського саночника Кумаріташвілі, який загинув на ХХІ зимовій Олімпіаді, отримала 10 тисяч доларів від Ванкувера...:( Ціна життя...:(:(:(
http://zik.com.ua/ua/news/2010/04/18/225238