Форум Рідного Міста

Водне поло

Володимир Возний - 13-2-2011 у 11:13

Хтось знає,що у Львові існує водне поло?....Львівська школа водного поло має давні традиції і головною командою Львова яка виступає у вищій лізі є "Динамо"
Кому подобається цей вид спорту і чому до нього такий малий інтерес адже гра доволі видовищна...

http://www.waterpolo.org.ua

Demyan - 14-2-2011 у 09:05

Ги ну я знаю :) я свого часу вився в Спортивному училищі виступаючи за Динамо львів.
Потужна була команда, памятаю як ходили вболівати на КВВС (аквапарк), коли зїжалися з всього союзу команди, всі трибуни були переповнені.
Ну що сказати...розпалася команда, до 90-их було дуже сильно поставлено у Львові, всі вікові категорії, змагання збори. Розпалося все це пілся 90-их, більшість гравців розбіглися, треба було ж жити, в тому числі і я. Лишилося пару гравців. Тому багато традицій просто "втопилося", як і більшість провідних гравців.
Зараз є команда але теж наскільки відомо без достатнього фінансування, тому і не дуже поширено, хоча аквапарк ніби сприяє щось робить.
Та й басейнів не так багато а ті які є дорого. Колись всі басейни були заняті ватерполістами. Тренувалися молоді на Галана, КВВС, Динамо на вітовського, а у відкритому Динамо - цілий басейн був наш, влітку звідти ми не вилазили, по два тренування + повноцінне харчування. Думаю що тепер того немає.
Ех..згадали молодість..чесно я б сам зараз пограв :)

Володимир Возний - 14-2-2011 у 15:47

НУ в аквапарку зараз тільки дитячі змагання приймають...Кажуть шо низькі стелі і дорослі турніри проводити неможна:rolleyes:Зараз Динамо тільки на Вітовського тренується і грати можна і плавати... але там 25 метрів.після 25м. приїжджаєш на вищу лігу в великий басейн і просто губишся...в малому басейні багато чого не награєш як на великій воді.Від цього і результат.
А в якого тренера ви тоді тренувались памятаєте?


Demyan - 14-2-2011 у 15:52

ТАк 25 метрів це не то.
Звісно памятаю всетаки майже 10 років разом були :). Основну нашу вікову групу тренував Наумчик - він зараз тренер збірної.
Окрім того підключалися Шилов (тренував на рік меншу групу), ну ще Бойко підключався іноді, Медвєдєв, але це було рідко.
А ви займалися чи займаєтеся?

Володимир Возний - 14-2-2011 у 16:05

Граю за Динамо.22 лютого їдем на другий тур чемпіонату в Харків)Не одне покоління муштрував Наумчик і Богданов:D Ну а Динамо раніше був Гайдаєнко головний тренер а тепер він другий,а першим тренером став Зінкевич..отак Вже 13 років віддав цьому спорту.Поки не збираюсь кидати)

Demyan - 14-2-2011 у 16:15

Довбушу Олегу - привіт від "Фунтіка" :)

Володимир Возний - 14-2-2011 у 16:35

ага)))Ок;)

Demyan - 14-2-2011 у 16:37

А яка зараз ситуація з Динамо взагалі? як виглядають організація, спонсорування? Чи все на "любительских" засадах чи всетаки професійно отримують гравці з/п, щоденне тренування, збори?

Володимир Возний - 14-2-2011 у 16:45

Тренування 6 днів на тиждень у воді по 2 з половиною години...Ше в зал ходим,але то для себе на Євроспорт...Спонсорів не було і не передбачається.З/П платять любительську)))Збори проводяться пару копійок ше за них дають...Ну поки вчишся в інфізі і маєш + стипендію то нормально...Хоча після інфізу в команді мало хто залишається через малу зарплату...Фінансується Динамо державою...Відповідно і становище не з кращих...