Форум Рідного Міста

Метан. Стероїди

Юрій Штефан - 12-11-2017 у 20:47

Метан - метандіенон він же данабол, відноситься до класу анаболічних стероїдів. Призначений для швидкого росту м`язів. Можу вас запевнити, що абсолютно всі атлети, які застосовують фармакологію, використовували метан. Данабол є початковим стероїдів для набору маси і силових показників, на відміну від ін`єкційних препаратів він вживається у вигляді таблеток.
:cool:
Багато хто вважає, що ін`єкції негативно впливають на розум людини, вселяючи йому наркологічну залежність, від якої важко відмовитися. Насправді це величезна помилка, все анаболічні стероїди працюють за одним і тим же принципом, різниться тільки спосіб застосування. У нинішній час метан - найпоширеніший анаболічний стероїд. Практично всі досвідчені атлети, культуристи порадять для початкового курсу застосовувати саме метан. До всього цього хочу додати, що щодо інших стероїдів, метан має найменш дорогу вартість.



Рост - 13-11-2017 у 00:24

Є спорт високих досягнень, і здорове повсякденне життя.
В сучасному спорті робити без хімії нічого, як колишній спртсмен стверджую.
Але великий спорт не має нічого спільного зі здоров'ям. Будь-яке приймання хімії активно вичерпує ресурси, відпущені вам природою. Внаслідок чого прискорене старіння і проблеми зі здоров'ям. Якщо ви стали олімпійським чемпіоном, заробили на цьому купу грошей, можливо це оправдана ціна, хто я такий, щоб судити?
Але якщо приймати хімію, просто ходячи в качалку, по суді, для понтів, щоб на когось справити враження - це безглуздя. Набрати вагу, розкачавши м'язи, чи просто наївши живіт - для вашого серця однаково, йому прийдеться робити більше роботи, щоб наповнити кров'ю увесь цей об'єм. Від цього прискорений знос серцевого м'язу, а з часом і на 9 поверх вийти стане важко, тягнучи за собою усі ці кілограми.
Розвивайте свій організм пропорційно і природньо. Можна бути сильним, і худим при цьому.
І в першу чергу розвивайте мізки.