Форум Рідного Міста

А ви вірите у нову російську супер-зброю?

Андрій Пелещишин - 7-3-2018 у 20:58

Путін презентував кілька видів супер-зброї, яка повинна заставити усіх "почути Росію"
Огляд того всього є тут
https://lenta.ru/brief/2018/03/01/01032018/

Звісно, що такі речі мимо вух пропускати не можна. Занадто глобальна проблема, пахне третьою світовою.

З другого боку, імовірність блефу зашкалює, в принципі це реально. Налякати опонентів, заставити витрачати кошти. Колись США так з СОІ зробили, налякали пізній СРСР.

Але як так тема для роздумів цікава.

Путін презентував ніби вкрай високотехнологічні проекти, несподівані для актуального стану. Які думки, що можливе, що ні?

Я точно впевнений, що крилата ракета з ядерним двигуном - це марення сутінкового генія. Я мовчу за технології, і по ціні воно неймовірне і смислу нема.


А от та ядерна субмарина-торпеда виглядає більш реально. Притому дикість її концепції знищення цілий приморських міст цілком вписується в російський мілітарний стиль "роботи по площам".

Рост - 7-3-2018 у 22:12

Блеф гопника з пітерської підворотні.

Я маю звичку судити не за словами, а за ділами. А діла говорять про відсутність в роїсі хоча б чогось технологічного доведеного до робочого стану.

А ще американці дуже гарно нещодавно показали, що буде, якщо москаль хоча б спробує рипнутись.

Юрій Сєров - 9-3-2018 у 16:39

Сумнівно.
Але, навіть з старими "Сатанами" вони є смертельно небезпечними для світу. Інша річ, що застосовувати їх ніхто не буде.
Будуть далі давити економічно, і при наявних темпах, при усуненні з енергетичних ринків, років за 30-40, а може трохи більше, усе існуюче озброєння прийде в занепад і його Штати обміняють на продукти.

Андрій Пелещишин - 12-3-2018 у 15:21

Показали якесь сумнівне відео запуску гіперзвукової ракети.

Андрій Пелещишин - 21-3-2018 у 20:56

Російський огляд "вундервафлів"

https://varlamov.ru/2835806.html

Висновки на загал раціональні, схожі до моїх.

Андрій Пелещишин - 31-1-2019 у 19:51

Я помітив, що зараз російські ЗМІ і блогери почали активно обговорювати наслідки можливої ядерної війни.
Притому, що цікаво, що обговорюється не в такому руслі, як це було в часи холодної війни, коли все-таки чітко формулювалося, ядерна війна - це все, кінець людства.
Тепер, ні, навпаки. Навіть цілком адекватні блогери типу Варламова, розказують що ні, не все так погано. Он у Хіросимі стіни храму встояли, радіація від вибуху ядерної бомби порівняно з Чорнобилем взагалі дрібничка і тп. Варламов дописався, що ну від сили загинуть всі в радіусі 7-10 км від центру вибуху (фігня яка!) і половина трохи далі. А "Воронежу и Твери" взагалі нема чого остерігатися (це дослівно!).
Вони там остаточно з дуба впали на всю голову? Я так розумію, що поступила команда пояснювати ріст витрат на армію та ядерну зброю, плюс виправдати варварські ідеї термоядерних торпед проти прибережних міст, але все-таки...
Про те, що після обміну ядерними ударами сучасні держави з малим відсотком сільського населення і складною енергетичною інфраструктурою "поламаються", і той самий Воронеж все одно вимре, якщо не від радіації то від голоду і хворіб, ці інтелектуали навіть не згадують, як і про те, що і АЕС в такій ситуації теж, імовірно, будуть знищені з відповідними наслідками.

Юрій Сєров - 5-2-2019 у 16:38

"Русскій мір" головного мозку, що тут поробиш. Інфікує навіть найадекватніших.

Поки нормальні країни думають як вилікувати рак, покрити WiFi всю планету, запускати людей на Марс, безпілотно водити автівки, еРеФія "озабочена" лише одним - зброєю.
І мене непокоїть, що таки можуть піти на якісь такі кроки. У їхньої верхівки і так вже стільки бабла, що фізично нереально витратити за життя 5-10 поколінь їх родин, і його вистачає на підкуп і фінансування усіляких деструктивних сил по всьому світу. Їм вже нецікаво вести бізнес, робити гроші. Їм нецікаво грати в Ріал-Тайм стратегію, бо вони б розбудовували свою "необ'ятну". Вони хочуть крові... :(

p.s. До речі, свого часу натикався на статтю Алли Князєвої (http://www.ofeliya.com.ua/archives/1954), що деякі олігархи скуповують алмазні шахти, як варіант, для ядерних сховків.
Може й брєд, а може...

Андрій Пелещишин - 5-2-2019 у 19:06

Та чого брєд... Інша справа, що маючи такі ресурнси логічніше просто перебратися десь в Нову Зеландію.

Юрій Сєров - 11-2-2019 у 14:52

По Новій Зеландії також можуть пульнути...

Андрій Пелещишин - 11-2-2019 у 18:55

Ракет шкода на неї тратити, та й всю не накриють. І не ясно звідки по ній стріляти.
Фішка Нової Зеландії, що вона самодостатня в енергетичному плані і в плані їжі. Плюс потоку мігрантів ніде взятися, що застерігає від гуманітарної катастофи. А клімат такий, що навіть якщо щось піде не так, люди не замерзнуть.