Форум Рідного Міста

Почитайте та порадійте за ВЯ

Користувач Олесь - 22-7-2004 у 09:51

Як пише слово "прем'єр-міністр" Віктор Янукович:

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=27548

Користувач Олесь - 23-7-2004 у 10:02

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=27620

...працівників держустанов Одеси та області масово примушували підписувати листи на підтримку Януковича, погрожуючи звільненням із роботи.

Vitalik - 23-7-2004 у 16:26

Пан Черновецький з фракції "Наша Україна" теж іде в президенти.:D
Кому невідомо - то пан Черновецький є почесним директором банку Правекс-Банка.
Так от до чого я веду, в неділю за вказівкою начальства відбудеться мітинг на підтримку пана Черновецького, участь в якому будуть брати працівники тогож банку. При відмові їхати в Київ, заява на звільнення.

Хотілося почути ваші враження.

saLAVado - 26-7-2004 у 07:33

Усі вовки однаково голодні...

Vitalik - 26-7-2004 у 09:13

Але я собі уявитит неможу, що ж тоді може зробити янукович, коли під порядкуванням у держави заводи, фабрики, школи, лікарні і т.д.:mad:

Олексій Мачехін - 26-7-2004 у 10:23

Хіба студентів виганяти він може. І то не в Києві :)

А якщо б весь офіс банку не приїхав, кого б він вигнав?

Я б не пішов, їй богу - треба ж гордість хоч якусь мати.

Vitalik - 26-7-2004 у 10:36

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Я б не пішов, їй богу - треба ж гордість хоч якусь мати.


Гордість, гордістю, але жити хочеться.
Легко говорити, а от зробити то важче.

Тай шо говорити про банківського працівника, який боїться за свою роботу, якщо вчителі і лікарі, які отримують набагато менше, теж бояться втратити роботу, і ставлять підписи за Януковича.

Asmera - 26-7-2004 у 11:13

Панове....починаємо зживатися з думкою, що Янукович - наступний президент.Мої ставки :5% на Якуковича, 30% на Ющенка, 5% - на когось іншого

Vitalik - 26-7-2004 у 11:25

Я б поставив на Ющенка всі 100%, якщо би це допомогло виграти вибори.

Але нажаль зараз така ситуація, що рейтинг Янукович підвищується, і я думаю що буде підвищуватися дальше, особливо в вересні, коли піднімуться стипендія, пенсії і тому подібне. Я думаю що на таку наживу клюне багато.

Хоча коли дивишся на Януковича, то просто верне від його пики, справжній бандит, його б ще постригти налисо, або волося зачасати назад, як от в Суркіса, короче кажучи ПАХАН:baddevil:. І це ПАХАН рветься до влади.:baddevil:

Я неможу зрозуміти одного, як на Сході можуть його підтримувати?

Користувач Олесь - 26-7-2004 у 12:18

Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
Хоча коли дивишся на Януковича, то просто верне від його пики, справжній бандит, його б ще постригти налисо, або волося зачасати назад, як от в Суркіса, короче кажучи ПАХАН:baddevil:. І це ПАХАН рветься до влади.:baddevil:

Я не можу зрозуміти одного, як на Сході можуть його підтримувати?


А це якраз дуже для багатьох імідж "свого парня". А европейський імідж Ющенка навпаки багатьох відлякує. В свідомості гомо совєтікусів міцно вкорінився чітко негативний образ "заходу". Додамо до цього ще американську дружину, підтримку на Заході України і з боку розвинутих країн - це для людей, вихованих в кращих традиціях радянського режиму, те саме, що для нас бандитський габітус ВЯ. Не забувайте, що так само багато людей бояться будь-якої відкритості України для Заходу ("іноземці все в нас викуплять", "будемо рабами на заводі власника-іноземця", "натівський чобіт топтатиме українську землю";).

Vitalik - 26-7-2004 у 12:53

Повністю підтримую сказане, але на сході є люди які би хотіли бачити Україну незалежною і багатою (читав висловлювання людей зі сходу на інших форумах), але в той же час підтримують Януковича. Парадокс, бо мені здається що з Я. нам нічого не світить.

Андрій Пелещишин - 26-7-2004 у 13:16

А в чому парадокс? Хіба Янукович проти незалежності України? Сильно сумніваюся. Інше діло, що він її бачить можливо інакше ніж пересічний львівянин, але можливо його бачення якраз близьке баченню значної кількості населення Сходу України.

Користувач Олесь - 26-7-2004 у 13:41

Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
Повністю підтримую сказане, але на сході є люди які би хотіли бачити Україну незалежною і багатою (читав висловлювання людей зі сходу на інших форумах), але в той же час підтримують Януковича. Парадокс, бо мені здається що з Я. нам нічого не світить.


Так в тому то й справа, як я і писав - в їх розумінні незалежна і багата Україна - це подалі від Заходу. Зрештою, почитайте тему "Куди інтегруватися", там є багато дописів від людей, які проти інтеграції з Росією, але в той сам час проти допущення в Україну західного капіталу. Багато людей вірить наприклад в незалежну Україну, яка має головним своїм партнером Росію - бо це традиційні встановлені економічні зв'язки тощо, а в країнах Заходу бачать загрозу.

freewill - 26-7-2004 у 13:50

Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Я б не пішов, їй богу - треба ж гордість хоч якусь мати.


Гордість, гордістю, але жити хочеться.
Легко говорити, а от зробити то важче.

Тай шо говорити про банківського працівника, який боїться за свою роботу, якщо вчителі і лікарі, які отримують набагато менше, теж бояться втратити роботу, і ставлять підписи за Януковича.


Є законні можливості захистити свою позицію. Відмова від участі у мітингу не дає ніяких підстав для звільнення з роботи. Заяву - і в суд! Якщо ти хороший працівник, то роботу собі знайдеш, у крайньому випадку. Зате самоповага до себе значно виросте. Але, якщо поганий... то... краще йти на мітинг, звичайно :)

Vitalik - 26-7-2004 у 13:53

Але скільки потрібно таких бензинових криз, щоб зрозуміти, що з Росією потрібно бути обережним.

І взагалі Росія то не Європа. Мій знайомий приїхав з Казахстану, так от він говорить що в Україні він побачив, шо таке справжня Європа, тут набагато все цивілізованіше.

Vitalik - 26-7-2004 у 13:59

Цитата:

Є законні можливості захистити свою позицію. Відмова від участі у мітингу не дає ніяких підстав для звільнення з роботи. Заяву - і в суд!


В суд який давно куплений.:yawn:

Цитата:

Якщо ти хороший працівник, то роботу собі знайдеш, у крайньому випадку. Зате самоповага до себе значно виросте. Але, якщо поганий... то... краще йти на мітинг, звичайно :)


Де знайдеш? Якщо ти живеш в містечку, в якому наприклад одна лікарня на цілий район, то де інакше можна знайти роботу.

Юрій Миргородський - 26-7-2004 у 14:02

Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
Але я собі уявитит неможу, що ж тоді може зробити янукович, коли під порядкуванням у держави заводи, фабрики, школи, лікарні і т.д.:mad:


Не можете уявити? Є такий гарний французький фільм "Іграшка". Так там під кінець фільму президент компанії суворо (з криком) наказує своєму підлеглому роздягтись і пройтись голим по коридору. Підлеглий починає роздягатись... Президент його зупиняє, не маючи змоги повірити, що той справді збирався це зробити і запитує підлеглого:
"Хто ж з нас більший мерзотник - я, що наказую вам зробити таку дурню, чи ви, який цю дурню погоджується виконувати".

Vitalik - 26-7-2004 у 14:21

Так, воно то так, але є люди яким свобода дорогша за життя і мені здається такі люди є ще в Україні.:sing:

Dmy - 26-7-2004 у 16:19

Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
рейтинг Януковича підвищується, і я думаю, що буде підвищуватися дальше

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
Панове… починаємо зживатися з думкою, що Янукович - наступний президент

Як казав винничуковський двірник Ціпура: «Які маєте докази?» Тобто, хто таке сказав? Соціологи? Тоді ясно.
Хід відомий. Спочатку народ наполегливо переконують, що «світова практика свідчить – ті, хто не визначився, часто голосують за лідера рейтинґів. Паралельно не менш наполегливо народу демонструють стрімкий зріст рейтинґу потрібного кандидата з обіцянками (у формі проґнозів) подальшого не менш стрімкого зросту. Вже проходили. Хто може долучитися до архівів, хай подивиться історію «рейтинґу» ЗаЄдУ в лютому-березні 2002. Десь за 30% зашкалювало. Тобто, що боротьба буде ще та – зрозуміло, надто багато на карту поставлено, але «не треба нас маленьких лякати наперед, поки не стемніло».
Цитата:
Першим відправив користувач Vitalik
коли дивишся на Януковича, то просто верне від його пики, справжній бандит, … короче кажучи ПАХАН. І це ПАХАН рветься до влади

Одне застереження: та який він пахан?! :lol: ВЯ – типова, просто хрестоматійна «шістка», яку за допомоги певного «даху» випхали нагору (на роль пахана до певної міри міг претендувати Лазаренко, але аж ніяк не Янукович). І до влади рветься не він (хоча, може сам так і думає), а ті, хто ним прикривається. А ось там і пахани є, і багато ще кого цікавого.
Цитата:
Але скільки потрібно таких бензинових криз, щоб зрозуміти, що з Росією потрібно бути обережним

Мені цікаво: скільки потрібно бензинових криз, хлібних криз, інших криз, загублення і віднайдення бюджетних мільярдів, відновлення заборгованостей по зарплаті, жиби зрозуміти – подобається кому писок Януковича чи ні, подобається кому його кримінальне минуле чи ні, подобається чи ні, як він трускає трускавки – це все можна винести за дужки. Ніхто не каже (і Опозиція в голос чомусь також), що він – нульовий топ-менеджер (десь на рівні Пустовойтенка). Тобто яка різниця, якою буде у країни політика, якщо вона має ТАКУ реалізацію.
Цитата:
Мій знайомий приїхав з Казахстану, так от він говорить що в Україні він побачив, шо таке справжня Європа, тут набагато все цивілізованіше

Дивно, дуже дивно! (удавано) Користувач Олесь згадував про «Куди інтеґруватися», так там один, як не дивно, зовсім не східняк, а правдивий галиціяка переконував, жи саме в Казахстані чи не рай земний. У порівнянні Україною, принаймні. Ледь не повірили.

Олексій Мачехін - 27-7-2004 у 10:21

http://www.politikan.com.ua/web/1.php?rej=1&idm=1366&idr1=1...

Dmy, ви в Донецьку зараз. Що, правда там люди можуть таке співати????

Vitalik - 27-7-2004 у 11:13

Дійсно, чи могли б Ви розказати що робиться зараз в Донецьку.

Dmy - 27-7-2004 у 18:33

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Dmy, ви в Донецьку зараз. Що, правда там люди можуть таке співати????

Якщо їм налити та ще й грошима "на закусь", то чом би і ні? Щоправда, я такої музики ще не чув - виявляється, замало надрукувати нетлєнку в інтернеті, треба її ще і в маси донести, баяніста ось найняти, якогось. Одного Яна Табачника на всіх не вистачить - він лише на "Жінок" працює.
А так, що робиться, що робиться... Те, що всюди. Вдень за 30, зараз посвіжишало, дощу нема. Мітингів на проїзжий частині - також. Тобто на роботу і з роботи добираюсь без пригод. Політичні пріорітети: комусь щось не ясно? Бу-м сподіватися на Пєтю Симоненка - раптом щось відтяпає, хоча, зважаючи, скільки ортимала ЗаЄдУ (чит. Регіони) в 2002, віриться із трудом. Ходять по квартирах, принаймні, в Центрі - збирають підписи на користь ВЯ. Цікаво, навіщо. Явно "доровольці", такі ж, які ходили чергувати в ДНД в СССР. 2 рази всунули газету (громко сказано) "ТАК". Якщо це дацзибао - то завелике, якщо газета - досить слабенька. Все ж таки НУ також працювати не вміє. Пригадую, 3,5 роки тому я вдруге в житті (і востаннє, різноманітних голосувань не рахую) зробив свідомий політичний вчинок: мене зустріли якісь хлопчики - назвалися з Донецького відділення ПРП - і запропонували підписатися проти відставки Ющенка. Підписався. Натомість подарували аркушік (теж газета?) про партію. Я все там знайшов про те, які вони хороші. Все, окрім адреси, телефона, мейлу тощо. Ну, якби хотів - знайшов, але пересічна людина без надмірної тяги до "правильних" політичних сил, вона що, полізе в інтернетрі?

А так, на мою думку, зарано ще говорити, про "що робиться" - спекотно робиться, під душ хочеться, холодний. От осені дочекаємось, тоді всім буде "пороблено".

Користувач Олесь - 30-7-2004 у 10:08

Нова помилка Януковича

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=27997

Користувач Олесь - 30-7-2004 у 10:10

Горбатого могила виправить

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=28001

Цитата:
...можливо, все було б добре, якби не дві помилки, що їх прем'єр знову примудрився зробити в одному слові. У тексті "Вас не підведу! З любов'ю, В. Янукович", слово "любов'ю" він написав без апострофа, з м'яким знаком, тож вийшло: "З лювовью В. Янукович".

Vitalik - 30-7-2004 у 10:20

Бачив сьогодні агітаційні плакати "Тому що" і рожа Януковича.

Олексій Мачехін - 30-7-2004 у 10:24

На мою думку ЦВК не мала право його реєструвати через незнання мови...

Користувач Олесь - 30-7-2004 у 10:30

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
На мою думку ЦВК не мала право його реєструвати через незнання мови...


Мені оце сподобалося:

Цитата:
“В “Русской правде” прем’єр, вочевидь, намагався продемонструвати вільне володіння двома мовами тому перше речення свого побажання написав українською, а друге – російською. При цьому в слові “любовью” Янукович переплутав літери. Отож, і російська для прем’єра є занадто важким тягарем, – зазначив Микола Томенко. – Це створює певні проблеми, тому що для багатьох громадян східних областей російська є мовою повсякденного спілкування, і Янукович, як представник Донбасу, мав би вільно володіти цією мовою. :lol: Безграмотна людина на посаді глави держави, яка не володіє в достатній мірі жодною мовою, – це проблема для всієї країни”.

Він порадив газеті “Русская правда”, яка заявила на своїх шпальтах, що “русские за Януковича”, взяти шефство над чинним прем’єром і “підтягнути” його російську граматику.


http://www.gazeta.lviv.ua/2004/07/30/NewspaperArticle.2004-07-29.23...

Андрій Пелещишин - 30-7-2004 у 10:41

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
На мою думку ЦВК не мала право його реєструвати через незнання мови...


Ага, особливо коли пан Ківалов є головою партії яка ввійша до блоку підтримки Януковича.
Вони і так зробили що могли, тихенько прийнявши документи. А могли ж зразу підказати ВЯ що він помилку зробив. Він би на місці переписав і все було би тіп-топ. А так, помогли чоловіку самореалізуватися в ролі блазня на громадських засадах.
Ну і як з такими помічниками виграєш вибори? То один за використання адмінресурсу вибачится, то друга всім розкаже пікантні сторінки біографії, то третій не подивиться, як заповнена анкета..

Олексій Мачехін - 30-7-2004 у 10:44

Я припускаю, що той, хто приймав документи, мови не знав так само...
До речі сьогодні одному кандидату відмовили в реєстрації через заповнення документів російською.

А можна докладніше, чи бодай посилання про помічників? Тих, що згадані першими (адмінресурс і пікантні сторінки)?

Андрій Пелещишин - 30-7-2004 у 10:53

Тигипко (начщтабу) та Герман (прес-секретар)

Андрій Пелещишин - 30-7-2004 у 10:54

Тигипко - про 100-тисячний мітинг у Харкові, Герман (трохи раніше) - про судимості. Шуму тоді вистарчало..

Олексій Мачехін - 30-7-2004 у 10:55

А Тигипко вибачався за адмінресурс???

До речі, щось про Герман після того вояжу більше не чуть. Щось сталося? Чи вона вже свою функцію виконала?

Андрій Пелещишин - 30-7-2004 у 11:24

Вибачався.. У мене взагалі враження, що він на себе працює.. Нема чого брати представника конкуруючої політичної сили на начальника штабу

Олексій Мачехін - 30-7-2004 у 15:53

http://obozrevatel.com.ua/?r=news&id=144650
Ще одне одкровення: в штабі ВЯ не знають як виглядає український прапор.

Але найбільше я сміявся з "довідки" джерела:

Справка "Обозревателя": Государственный флаг Украины имеет два цвета - голубой и желтый. Принят в 1918 г., вновь принят 21. 01. 1992. - горизонтальный биколор (вверху - голубая полоса, внизу - желтая). Такой же флаг был принят независимой Украиной в январе 1918 г. Голубой цвет означает небо, а жёлтый - пшеницу - основную сельскохозяйственную культуру Украины.

Довідка для Абарзєватєля:

Державний Прапор України - стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів.

Grabchuk - 30-7-2004 у 16:37

Цікаво, як ці всі проколи відобразятся на настроях виборців?

Олексій Мачехін - 30-7-2004 у 16:45

В Черкасах - ні на йоту, думаю :)

Vitalik - 30-7-2004 у 16:51

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
В Черкасах - ні на йоту, думаю :)


Звітки така впевненість.

Олексій Мачехін - 30-7-2004 у 16:52

Буваю там. Дуже зрусифіковане місто :(

Vitalik - 30-7-2004 у 17:00

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Буваю там. Дуже зрусифіковане місто :(


Але я недумаю, що якщо вони зрусифіковані то будуть голосувати за Януковича.

Покрайній мірі не всі. (Я надіюся)

Олексій Мачехін - 30-7-2004 у 22:06

Я маю на увазі, що його помилки в українській переважній кількості черкащан до одного місця.
Хотілось би помилитись.

Олександр Ганущин - 31-7-2004 у 16:06

Так, все вірно на рахунок Черкас, але гадаю, що кожен регіон свого кандидата бачить по свому. Чи бачить Януковича - не знаю, бо ... Там і за Мороза голосувамуть, а до того ж ще і які комуністи є. А ще страх/несприйняття місцевих еліт Януковича..

Олексій Мачехін - 31-7-2004 у 20:06

На травневі спостерігав майоріння в Черкасах прапору СДПУ(ого) на якійсь гарматі-пам`ятнику.

Святослав - 1-8-2004 у 18:16

Учора дивився новини по УТ-1... Ціла купа матеріалів з мітингів на підтримку Януковича. Себто така собі нахабна аґітація з державного каналу - пряме порушення закону. У зв'язку з цим мені цікаво - чи хтось із опозиції допре подати до суду і влаштувати шкандаль?

Лучишин Роман - 2-8-2004 у 16:56

Вся ця тема мені дуже нагадує один вислів офіцера на воєнці: "в слове ...... ". :mad:

Лучишин Роман - 2-8-2004 у 18:51

І в догонку: http://www.pravda.com.ua/archive/2004/august/2/3.shtml
Ну я вже насміявся. :D :D :D

Користувач Олесь - 3-8-2004 у 10:37

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=28162

Ще дві помилки для Януковича

Цитата:
...невідомі прихильники прем'єра в Центрвиборчкомі намагались ліквідувати дві помилки, допущені ним під час заповнення документа. Але халепа, виправляючи ляпсуси Януковича, "доброзичливці" самі допустились двох помилок.

Якщо раніше у декларації кандидата від влади було написано "прємьєр-міністр", то тепер там пише "премьер-міністр".

Лучишин Роман - 3-8-2004 у 12:34

Ага, слідуючий раз буде "прэмъэр-міністр". :D

Vitalik - 3-8-2004 у 16:05

Дуже цікава стаття
http://news.bigmir.net/index/30/456988/

Dmy - 3-8-2004 у 17:10

Головне - смішна. Прикро, що без підпису. Власне, агітка такою і мусить бути:

"американские покровители Виктора Ющенко не пожалеют ни сил, ни денег для того, чтобы сделать из полностью подконтрольной им Украины новый центр притяжения на территории бывшего СССР"

"в политике внутренней Украина превратится в нечто подобное Латвии с ее политикой массовой дерусификации, вытеснением русского языка из общественной и культурной жизни и из образования"

(ой, людино-аноніме, твоїми би вустами...)

"Для самой же Украины победа Ющенко может означать разрыв вековых связей с Россией, связей, сложившихся органически...Но это американцев не особо интересует, потому как в своих политических комбинациях они заботятся о своих интересах... Но прокормить огромную Украину за свой счет даже Америке будет накладно, все-таки не Грузия"

(попри демонстративну спрощеність стилю останнє речення я не зрозумів: якщо вдасться запобігти намаганням гамериканців прогодувати Україну чи це означатиме, що нас за власний кошт годуватиме Росія (і їй це буде зробите значно легше за США, хоч ми і не Грузія, але ж і не Китай), а чи то, що ми помремо з голоду?)

Що слід відзначити в позитивному плані.
1. Згадування (з ретельним переліком, але без назви):
"страны СНГ (Грузия, Азербайджан, Молдавия" - ще не ГУУАМ, але вже ГУАМ - країн, які об'єднаються навколо України, щойно вона позбудеться левової частки "проросійськості". Ось чого гаспада маскалі бояться - вухи самі вилазять.
2. Неодноразові натяки-порівняння Україна - Грузія (таки Саакашвілі їх добряче наполохав). Висновок: якщо вибори виграє Ющенко, готуйтеся, панове, наступним літом не в Крим, а на Кіпр - в Криму робитимуть Південну Осетію.
Дякуємо за попередження.
В цілому, окрім дацзибао стаття нагадує студентський реферат на тему: "Как нам обустроить окраинскую губернію?"
Натяки на "студенство" можна знайти хоча б ув очевидних розрахункових помилках і недоробках:

1. Виявляється, вибори в Штатах відбудуться на місяць пізніше за українськи, тому останні можуть мати суттєвий вплив на заокеанськи результати. Як не приємно відчувати себе впливовим геополітичним чинником, але доведеться визнати, жи цей чинник не спрацює в будь-якому випадку. Трохи забув, чи то гамериканці роблять свій вибір у перший вівторок, ачи у вівторок після першої неділі (це - скоріше) листопада. Тобто максимум через 9 днів після нашого 1 туру, отже - за 5 днів до туру другого. Хто на кого впливатиме?
2. Судячи з патосу, ми мали вжахнутися марнотратству команди Ющенка: за кілька останніх років вони витратили на розкрутку свого кандидата не один десяток мільйонів". Альтернативний кандидат" лише за півроку і лише в держбюджеті то втрачав, то знаходив, то знову ховав десяток мільярдів.

Донецькі народні казки

Користувач Олесь - 6-8-2004 у 13:16

Частина 1.
http://www.grani.kiev.ua/2004/21/Matyushenko35L_ukr.htm

Частина 2. Крутий поворот
http://www.grani.kiev.ua/2004/22/Matyushenko36L_ukr.htm

Ганна Герман-Сте...лз

Dmy - 10-8-2004 у 17:35

"що там з Герман? Я вже десь ставив те питання - щось про неї нечуть"

Справедливе занепокоєння викликає у всієї свідомої громадськості ФоРуМу нагле зникнення без додаткої об'яви з етерів, газетних полос, регулярно оновлюваних веб-сторінок й інших цікавих місць навіть згадки про пресового секретаря все ще чинного премьер-міністра Ганни Герман.
Таке враження, жи вона поїхала до Беніну і не повернулася :( На моїй пам'яті пані ГеГа востаннє щось промуркотіла тижні 3 тому. Потім за кілька днів на секунду "людина-невидимка" промайнула на екрані, коли Янукович їздив у Красний Ліман "рятувати" шахтарів (здається, то була вона, але можу і помилятися).

Є така думка. Прем'єр збирається з п'ятниці у Грецію дні на 4 - певно Клочкову із медалькою хоче привітати перед телекамерами (найвирогідніше наше "золото" ). Невже сам один поїде без досвідченої журналістки, знайомої із закордонами, Польщею і навіть Афрікою? Варто придивитись.

Єдине питання, що залишилося нерозв'язаним: за кого із них у цій ситуації слід порадіти?

Олексій Мачехін - 16-8-2004 у 11:10

Вчора вкинули агітлистівку від ВЯ. Відкрив для себе багато цікавого.

1. У першому рядку листівки наводиться відверта брехня про те, що п. ВЯ є першим прем`єром від більшості. Це, власне, характеризує і весь наступний зміст.

2. Зона для нашого персонажа це "важке випробування", ну розумієте - життя так склалося, юнацький максималізьм....

3. Кандидат ВЯ неукраїнського походження. Його мати з-під Орла а батько із західної Білорусі з селища Януки. От сиджу тепер і думаю чий він патріот?

Dmy - 16-8-2004 у 17:53

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Кандидат ВЯ неукраїнського походження. Його мати з-під Орла а батько із західної Білорусі з селища Януки. От сиджу тепер і думаю чий він патріот?

Чий, чий, "татарський", звісно (хоча і не "кримсько-", а "донецько-" ).

Доречі, на Олімпіяді спливла пані Ганна Г. (всім, хто хвилювався за її нелегку долю, пропонується перевести подих). Коли в перший день поповзли чутки, що нашого боксера зняли лікарі (а деякі канали навіть почали лякати допінгом), пані секретарка пресова сміливо грудями стала на захист хлопця і сказала туманно, що склад нашої збірної як був у 243 багнети, так у 243 і залишається. Наступного дня постраждалий мусив сам пояснювати, що таки зняли, бо травма, а здоров'я дорожче.

Я ніяк не зрозумію: Ганна Герман є прес-секретарем
прем'єр-міністра;
кандидата в Президенти (там, начебто, Тигипко секретутствує регулярно);
голови НОК України
чи
особистим секретарем особисто громадянина В.Ф.Я. (типу "сімейний лікар" )?
Які її функціональні обов'язки, і куди, відповідно Протоколу, її зобов'язані, а куди не зобов'язані пускатим?

Афінський "Титанік" ВЯ

Користувач Олесь - 17-8-2004 у 11:38

http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/august/17/1.shtml

Dmy - 30-8-2004 у 17:28

Хто би що не казав, а пан "премьер" не байдужий до мистецтва :lol: - вчора на концерті, присвяченому Дню шахтаря, знову заспівав! Наразі - з Кобзоном.
Словами передати не можу, бо не чув - переповідали (є слабка надія, що може якось по телевізору повторять).
Але байдуже - відтепер я за нього спокійний: якщо не оберуть у Президенти, відтак, попруть із прем'єрів - цілком зможе податися в шоу-бізнес. Та й справді, чим він гірший за Поплавського?

ТОМУ ЩО... неграмотний

Користувач Олесь - 3-9-2004 у 09:17

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=29771

Цитата:
...можливо, колись в Україні знайдеться свій Фонвізін, який, не побоявшись гніву Віктора Федоровича, увіковічнить його у сучасній версії "Недоука". З огляду на дедалі нові факти про грамотність члена Академії економічних наук України, члена президії Національної академії наук України, члена Каліфорнійської міжнародної академії наук, освіти, індустрії та мистецтв Віктора Януковича, Митрофанушка з нього вийшов би славний. Очевидно, він ніяк і нічим не поступився би безсмертному герою фонвізінського твору.

Олексій Мачехін - 3-9-2004 у 13:53

Ярмаркові свині – за Януковича?

Під час виборчої кампанії в серпні спостерігачі Комітету виборців України (КВУ) зареєстрували кілька кумедних випадків. Зокрема під час сільськогосподарського ярмарку в Луганській області над вантажівкою зі свинями майоріло гасло “Ми – за Януковича!”, на жаль, людей біля автомобіля не було
http://ukr.proua.com/news/2004/09/03/141302.html

Dmy - 3-9-2004 у 15:06

Воно вже, начебто, і не вражає, навіть "монета гривна" з видатним портретом: пише - як співає.
Але заради правди слід визначи, жи "перерахування коштів" - це не вигадка штабу премьера.

("Державне казначейство здійснює перерахування коштів від надходжень за наявності механізмів перерахування", -- чорним по білому написано у цих документах" (Поступ))

Мені нещодавно прийшло запрошення на конференцію (офіційне) із Львівської політехніки (чув, на ФоРуМі є окремі люди звідти :D), в якому кажуть, що от, мовляв, давайте, але треба перерахувати певну суму. Тепер лежу і гадаю, якщо справді ретельно перерахую (чом би і ні - гроші-то мої), але переказувати не буду (шкода - гроші-то мої), то чи дозволять мені взяти участь у тамтому заході чи, можливо, лише прийняти?

А монетка, боюся, незабаром, особливо після виборів раритетом стане (як ще не стала)

Наталка - 3-9-2004 у 20:22

А це - цікаві обсервації від Юзя. Особливо мені сподобався момент про Зорьку.
http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=29676

Що тут сказати? Процитую класиків - сподіваюся, за це ще не судять?
"Кому й кобила - наречена". (с) Ільф та Петров, "12 стільців".

Captivitas - 10-9-2004 у 14:02

http://5tv.com.ua/newsline/119//1034
"Сенсаційні кадри дня, які має ексклюзивно 5 канал. Те, що потребувало свого доказу, а саме - антиконституційна та антизаконна практика збору підписів за кандидата від влади Януковича, застосування адміністративного ресурсу. Відео відзняте сьогодні, в обід в Ірпіні у Державній податковій академії. Підписи з підписних листів за кандидата Януковича переносяться на підписні листи за кандидата Збітнєва. Називається це все "карусель"."
Можна завантажити відео процесу

Андрій Пелещишин - 22-9-2004 у 15:38

Вже як радіти, то радіти
http://pravda.com.ua/archive/2004/september/22/1.shtml

rost - 22-9-2004 у 18:04

- Чули, Янукович знову сяде...
- Чому?
- Тому що послiдовний...

- Чули, Янукович не хоче бути президентом...
- Чому?
- Тому що патрiот...

Grabchuk - 11-11-2004 у 18:35

Опа.
УНІАН: "Прем'єр-міністр України Віктор Янукович привітав співвітчизників з Днем української писемності і мови".

:)

Наталка - 11-11-2004 у 18:40

http://w1.obkom.net.ua/articles/2004-11/09.1402.shtml

:)

Користувач Олесь - 11-11-2004 у 18:55

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
http://w1.obkom.net.ua/articles/2004-11/09.1402.shtml

:)


Я плакав. Особливо зі "скромних інків".:lol:

Grabchuk - 12-11-2004 у 19:15

Представник Януковича у ЦВК Степан Гавриш обіцяє, що Янукович не буде більше називати українців "козлами", оскільки виніс урок з цієї ситуації.
Про це він заявив у п’ятницю на прес-конференції у штабі кандидата.
:):)

Наталка - 12-11-2004 у 21:24

Знаєте, як в українському інтернеті називають Гавриша? Я вже не раз із цим стикаюся, і вважаю, доволі влучно - "Стьопа - шарікоподшипнік".
До чого б це? :D

Користувач Олесь - 15-11-2004 у 14:57

І знову тішить мій улюблений часопис ukr.ru

На цей раз вони задокументували хроніку візиту ВЯ до Дніпропетровська. Коментувати не буду. Самих цитат досить, щоб сплакатися:

Цитата:
...премьер Виктор Янукович посетил Днепропетровск, где в его поддержку дали гудок десятки промышленных предприятий Восточной Украины.

Накануне его поездки директора 50 крупнейших заводов подписали заявление, в котором призвали не допустить прихода к власти Ющенко. Янукович пообещал в случае победы выполнить обещанные :D :D социальные программы, а также оказать поддержку восточным регионам, которые несут убытки от несправедливого перераспределения доходов...


http://www.ukr.ru/smi/71022093?user_session=7b5234ee7f202a4480d85a7...

Ентузіязм в хлопаків і дівчаток явно впав. А може менше платити стали. З нетерпінням чекаєм на нові перли!

Олексій Мачехін - 15-11-2004 у 15:56

Мені особливо сподобався Чорновіл в ефірі 5-го, коли на згадку про те, як Я. назвав Гулака Артемовського Гулаком Артьомовським, вичавив із себе приблизно наступне: Ця людина прогресує - вчора він не знав української, тепер її вивчив. Завтра він знатиме хто такий Гулак Артемовський. :)

Наталка - 15-11-2004 у 16:32

Таки прогресує - багато психічних хвороб дуже швидко прогресують... :mad:

сумна - 15-11-2004 у 16:51

З останніх “перлів”, над якими не міг стримати сміху навіть завжди стриманий ведучий 5-го каналу Роман Скрипін, був виступ якогось пана з організації ветеранів та інвалідів, чи якоїсь подібної – забула... Процитую з пам’яті: “За годы его губернаторства Донецкий край совершенно изменился. А село – оно ж было конченое… А теперь все меняется. За эти годы мы все ощутили его … (а далі – довга пауза, як у кінці речення, аж слухачі встигають подумати – як то вони єго ощутілі?! І після нишпорення поглядом в паперах –) хозяйственность. И считаем, что президентом он будет… вобще!”

Юрій Сєров - 15-11-2004 у 17:01

Можливо мені причулося, але перед тим як він сказав " хозяйственность" йому хтось прошепотів-підзказав це слово.

Grabchuk - 15-11-2004 у 18:27

Не причулось. Я також чув.:)

на ім'я Віктора Януковича надійшов лист із того світу

Олексій Мачехін - 17-11-2004 у 12:24

Лист із потойбіччя

Як стало відомо з джерел у прес-службі прем'єр-міністра України, днями на ім 'я Віктора Януковича надійшов лист із того світу від "мешканця" одного з донецьких цвинтарів Юрія Бакуліна. Покійник порадував земляка успіхами його передвиборного штабу та попрохав замовити молебен за тих мертвих виборців, які проголосували на Донеччині за "єдиного кандидата". Нашому авторові Володимиру Бойку вдалося зняти копію з цього листа, який подається нижче. Редакція "Грані-плюс" доводить до відома Генеральної прокуратури, що ця публікація є офіційним повідомленням про вчинений злочин, й тому, відповідно до статей 94, 97 Кримінально-процесуального кодексу України, впродовж 10 днів ГПУ зобов'язана перевірити викладені в ній факти. Шановний Вікторе Федоровичу! Пише Вам колишній Ваш земляк Юрій Бакулін, який раніше мешкав у Ленінському районі міста Донецьку по вулиці Клінічна, будинок 7, квартира 2. Три місяці тому я помер. Зараз прописаний на ціинтарі біля заводу "Норд". У принципі, влаштувався непогано. Сусіди на ділянці хороші, не кривдять. Сестра Зоя приходила двічі - на 9-й день і на 40-й. Щоправда, огорожа поганенька, за три місяці фарба облізла, та квітів ніяких на могилі не посадили - не сезон. Але на Паску, думаю, все владнається. Зойка, може, і пам'ятник який поставить. Хоча Марія Василівна, що через могилу від мене лежить, вже другий рік без пам'ятника. Вчителькою вона була, українську мову і літературу викладала. Так от, другий рік, каже, без пам'ятника. Звикла, не скаржиться. А пишу я Вам цього листа, щоб запевнити, що всі ми, донецькі небіжчики, в першому турі президентських виборів одностайно голосували за Вас. Лише Колька з сусіднього захоронення, що того року на мотоциклі розбився, не хотів. Каже, брат у нього в міліції працює і тому голосувати за колишнього зека йому не годиться. Але потім і він проголосував. І Марія Василівна. Тільки в різних місцях. Особисто я голосував за Вас на виборчій дільниці ?10 виборчого округу ?45 у Ленінському районі Донецька. Спочатку проблема виникла. Ми, небіжчики, як ви знаєте, до третіх півнів маємо вже по могилах лежати. А виборчі дільниці відкриваються лише о 8 ранку. Але потім нам розповіли, що генеральний прокурор України Гєна Васильєв, який за законами наглядає, знається з нечистою силою, і про все домовився. Отже на восьму ранку я вже був на виборчій дільниці. Проголосував я, як належить - і в корінці розписався, і до кабінки зайшов, і хрестик напроти Вашого прізвища поставив, і в урну бюлетень укинув. Спочатку боявся бюлетень зіпсувати, але потім мене у виборчій комісії заспокоїли - у них таких бюлетенів для небіжчиків надруковано неміряно. Отже якщо якийсь зіпсую - новий можуть видати. Але все вийшло з першого разу. Зібрався я вже, було, йти, як у дверях зі своєю живою сестрою мало не зіткнувся. Зойка теж прийшла громадянський обов'язок віддати. Хоча краще б вона сусіду стольник повернула, який на мої похорони позичила. Я, щоб сестру не лякати, спочатку хотів у порожню кабінку заховатися, але звідти мене ввічливо попросили. Тоді я до спостерігачів прилаштувався, лицем до вікна відвернувся, а сам одним оком на Зойку дивлюся. Підійшла Зойка до столу, щоб у відомості розписатися, дивиться - а поряд з її прізвищем моє записано, і підпис мій стоїть. Ну, баби вони, Вікторе Федоровичу, самі знаєте, дурепи. Зойка як зойкне: "Що ж це ви, гаспіди, робите, брат мій вже три місяці як в могилі, я сама і в міліцію, і в ЖЕК ходила його виписувати", ну і таке інше. Її хотіли спочатку з дільниці виставити, щоб голосувати за Вас не заважала. А потім спостерігачі до неї підійшли і пояснили, що Ви, Вікторе Федоровичу, як людина релігійна, одержали від донецького митрополита Іларіона благословення на те, щоб підтримкою померлих співгромадян на виборах заручитися. А щоб зовсім Зойку заспокоїти, у виборчій комісії їй фотографію в старій газеті "Ракурс" показали, де Ви з Іларіоном в ресторан "Африка" разом заходите. Від фотографії Зойка і справді заспокоїлася, бо з будь-ким батюшка очі заливати, мабуть, не стане. Тож вона теж за Вас проголосувала. А Трохим Петрович, що праворуч від мене під таким чорним пам'ятником, так той навіть до Маріуполя на вибори мотався. Він майже все життя в Маріуполі прожив, а за рік до смерті син його до себе у Донецьк забрав. Тут він від інсульту і помер. Так Трохим Петрович розказував, що хотів за Вас у двох місцях проголосувати - там, де жив раніше, і за місцем колишньої своєї роботи на заводі "Азовбитмаш". Свідома людина, хоч і небіжчик. Проте вдруге проголосувати у нього не вийшло. Прийшов Петрович за завод, зайшов до адмінкорпусу, де виборчу дільницю організували, а там вже всі бюлетені геть чисто заповнені, і у всіх галочки за Вас стоять. Робочі, що приходили, повинні були узяти у члена комісії заповнений бюлетень і в урну кинути. Коли хто кидати не хотів, так за нього комісія сама кидала. Покрутився Трохим Петрович, розпитав. З'ясував, що заповненого бюлетеня з його прізвищем не було, а чистих виборцям на руки не давали. З тим назад і повернувся. Але настрій все одно добрий. Дорогий Вікторе Федоровичу! Ми, донецькі небіжчики, дуже вдячні Вам за те, що Ви нас не забуваєте. Тож не сумнівайтеся, що і в другому турі президентських виборів ми Вас підтримаємо і проголосуємо як треба. Генеральному прокуророві так і передайте. А оскільки зараз народ від нестачі їжі мре посиленими темпами, то й голосів за Вас напевно буде ще більше. Тому в останніх рядках свого листа передаю Вам прохання від усього нашого цвинтаря. Дуже просимо замовити митрополиту Іларіону молебень за Ваших мертвих виборців. Адже Вам це, як людині глибоко віруючій, не важко, а нам, небіжчикам, приємно. Виборець по виборчій дільниці ?10 територіального виборчого округу ?45 небіжчик Юрій Бакулін (за життя проживав за адресою: 83062, м. Донецьк, вул. Клінічна, б.7, квартира 2

Користувач Олесь - 17-11-2004 у 17:40

Файний анекдот з http://www.yanukovich.at

Цитата:
ЯНУКОВИЧ обозвал козлами братьев КЛИЧКО. Гражданская панихида состоится 21 ноября.


:lol::lol::lol:

Grabchuk - 17-11-2004 у 19:30

http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/november/17/news/2.shtml
Прем'єр Віктор Янукович, відкриваючи засідання Кабінету міністрів у Києві в середу, доручив членам уряду забезпечити всі необхідні умови для участі громадян країни в 2-ому турі президентських виборів, призначеному на 21 листопада.

"Завдання всі знають - у цей день забезпечити всі необхідні умови для громадян нашої держави, щоб люди мали можливість прийти на виборчі дільниці, проголосувати, повернутися додому. І там було тепло, була тепла вода", - сказав прем'єр.

Він особливо доручив забезпечити роботу всіх комунальних служб. "Там, де є необхідність підсилити цю роботу, розібратися в ці останні дні", - дав завдання Янукович.



В ці останні дні прем'єрства:) Янек вирішив на прощання залишити про себе гарні спогади:))))

сумна - 18-11-2004 у 08:58

Вчора мала щастя побачити на каналі Інтер янучарську рекламу про коричневого Криворучка, Ющенка і фашизм. І "кліп" Кобзона, де під завивання про громадянську війну втулили кадри з нашоукраїнцями під ЦВК, і в кожному - Ющенко.
Чи відповість хтось за цей маразм?!

Олексій Мачехін - 18-11-2004 у 11:02

Я бачив і раніше, але подібний бруд давно навчився фільтрувати. Що не кажи - дистанційне керування то вєсч :)

tysovska - 18-11-2004 у 13:28

А мені і дійсно цікаво, чи можна такі кліпи класифікувати за якою-небудь статтею кримінального кодексу.

Олексій Мачехін - 18-11-2004 у 13:36

Що малювали кандидати під час дебатів
http://www.ljplus.ru/img/imitator_ua/tele.jpg
:)

І ще:

Ющенко - це насправді зараз Янукович. Історію з отруєнням було навмисне вигадано Медведчуком (котрий насправді Суркіс) для того, щоб гумова маска Ющенко на обличчі Януковича не викликала великих питань (на хорошу маску коштів в бюджеті не вистачило, див. нижче). Янукович - це перевдягнений Марчук. Ющенко носить маску Кучми (на яку і пішли майже всі кошти), а сам Кучма вже давно під личиною Лазаренка відпочиває в Америці. Вітренко насправді - це перевдягнений Жириновський з цицьками (технологію продав Данилко), а Тимошенко - це біоробот, що його купив свого часу Лазаренко в Японії. Путін - теж робот, до того ж не дуже вдалої конструкції, що працює на салі, і ресурсу вистачає тільки на 2 тижні, тому Путін вимушений регулярно приїзджати в Україну за свіжою порцією салових (чи сальних) батареєк...

Grabchuk - 18-11-2004 у 18:54

http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/november/18/news/15.shtml
Лідер профспілок Олександр Стоян на мітингу на підтримку Віктора Януковича закликав голосувати за Віктора Ющенка.

Після того, як учасники мітингу Києва ухвалили звернення до профспілок підтримати Януковича, Стоян сказав: "Ми одноголосно підтримуємо Віктора Федоровича". Зробив паузу і голосно вигукнув: "Всі голосують за Ющенка!"

:)

Dmy - 18-11-2004 у 19:27

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Лідер профспілок Олександр Стоян на мітингу на підтримку Віктора Януковича закликав голосувати за Віктора Ющенка

Відомий боягуз! Завжди тримався Влади, восени 2001 раптом "прозрів" і увійшов в парлямент другим чи третім у списку НУ. Через пару місяців знову злякався і переповз у "більшість". Усю передвиборчу кампанію завзято агітував за Я, а тепер злякався втретє: а раптом :o Ю??! Як би так зробити, щоб і за тих, і за тих - головне при владі втриматися:
Цитата:
Після того, як учасники мітингу Києва ухвалили звернення до профспілок підтримати Януковича, Стоян сказав: "Ми одноголосно підтримуємо Віктора Федоровича". Зробив паузу і голосно вигукнув: "Всі голосують за Ющенка!" :)

Гнати його поганою метлою, щоб він там не волав! :mad:

Олексій Мачехін - 19-11-2004 у 10:21

http://maidan.org.ua/static/news/1100783098.html

Цитата:

В селі Плотича Козівський району Тернопільської області вирішили зробити зразково-показову дільницю за Януковича. За останні три місяці зробили дорогу, збудували нову школу і включили опалення в поліклініці. Все робилось від імені прємьєр-міністра, всім наголошувалось, що Янукович - це добробут треба за нього голосувати. Все село казало, що проголосує. Голова сільради бився перед начальством в груди, що його село дасть за Януковича безліч голосів, директор школи (за місцевими мірками друга людина в селі) рвав на собі костюм, що Янукович виграє вибори в першому турі (в селі).

Янучари вирішили зробити з села показуху і нагнали туди міжнародних спостерігачів, телебачення, й самі приїхали моральне задоволення одержувати.

Село проголосувало. Відкрили скриньки, порахували бюлетені. Серед всіх бюлетнів знайшовся тільки 1 (один) з хрестиком за Януковича, решта - за Ющенка. Голова сільради і директор школи на очах спостерігачів побилися! Коджен стверджував, що то саме його бюлетень.

Користувач Олесь - 19-11-2004 у 11:39

Цитата:
Как сообщают российские средства массовой информации, донецкая группировка напечатала в одной из республик Северного Кавказа и ввезла в Украину фальшивие деньги, чтобы платить членам участковых избирательных комиссии за фальсификацию итогов голосования, а агитаторам - за распространение материалов в поддержку В. Януковича.

Всего напечатано 500 миллионов гривен - купюрами по 200, 100, 50 (нового образца). Донецкая группировка была вынуждена пойти на такой шаг, поскольку деньги на проведение избирательной кампании Януковича у них закончились. А невыплаченные долги перед агитаторами и членами избиркомов нарастают.

...Требуйте свои 30 сребреников долларами или купюрами по 20, 10 и 5 гривен. Поймите, что денег у них нет и их ничего уже не спасет.


http://www.ham.com.ua
http://www.ham.com.ua/index.php?action=one&y=2004&d=19&...

Grabchuk - 19-11-2004 у 18:22

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Цитата:
Стоян сказав: "Ми одноголосно підтримуємо Віктора Федоровича". Зробив паузу і голосно вигукнув: "Всі голосують за Ющенка!" :)

Гнати його поганою метлою, щоб він там не волав! :mad:

Гнати мітлою його звичайно що треба. Тут сумнівів нема.
Але як всі голосують - тут він правду каже:))))

Grabchuk - 10-12-2004 у 19:10

http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/december/10/news/26.shtml Від Януковича полетіла "птаха-свобода". Герман вже не його прес-секретар.

А хто залишився?

Captivitas - 23-2-2005 у 12:08

Все-таки щось він собі зміг залишити:

"Віктор Янукович залишився на посаді керівника Національного олімпійського відомства. Делегати планового засідання 17 Генеральної асамблеї НОКу вирішили не ініціювати дострокове припинення його повноважень і визнали роботу всього комітету задовільною."

Dmy - 23-9-2005 у 20:06

"Проффесора" Януковича пішли в "апозицию"
Докладніше тут і ще тут трошки

Вимагаю графологічної експертизи! В Голландії!
(а поки пошукаю ті документики, з яких усе почалось: про проффесора і прємьер-міністра та й порівняю кустарненько)

Captivitas - 17-11-2005 у 17:08

"А мы пойдем на Север, а мы пойдем на Север" (с) мультикі
Виступ перед студентами в Упсалі

http://www.livejournal.com/users/antidracula/205784.html

Роман Ромашка - 25-11-2005 у 19:06

Незнаю наскільки доречно, але всети google класно жартує:

Жарт від google

Ще про проффесора...

Роман Голощук - 11-7-2007 у 10:06

Другу книгу Прем’єр-міністра України «…І рік при владі» перевидаватимуть ще до її офіційного виходу у світ. Річ у тім, що перші сто сигнальних примірників видання надрукували зі значною помилкою – національний прапор України на обкладинці книги перевернули догори ногами: жовтий колір згори, синій – знизу. Як йдеться у повідомленні, примірників книги Прем’єр ще не бачив, позаяк зараз перебуває у Барселоні. Тому книгу планують перевидати ще до його приїзду.
Повідомляє сьогодні, 11 липня, «Обозреватель».

P.S. Та й саму книжку, кажуть, Ганця Герман писали...

Dmy - 25-12-2009 у 22:50

Середнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області зареєструвала новонародженого на ім'я Бережанський ЯНУКОВИЧ Іванович.
Ім'я хлопчикові дала 25-річна мати Олена Бережанська, що проживає у селищі Іванівка. Хто є батьком малюка у сільраді не знають.
У матері Януковича ще двоє малолітніх дітей. Виховує їх сама.
Правда (з посиланням на Gazeta.ua)

Юрій Сєров - 26-12-2009 у 01:56

То вже тре лікувати таких матерів. Як тому хлопчику усе життя з таким ім'ям жити???

Viktor Tkachenko - 26-12-2009 у 13:20

Жах, що твориться.

Андрій Пелещишин - 26-12-2009 у 13:45

Нічого страшного не трапиться. Всі його називатимуть Янеком, а потім колись перепишеться.

Тарас Сокальський - 27-12-2009 у 12:30

Ідея не оригінальна -- 5 років тому точно так само племінники моєї дружини назвали новонародженого бичка:D Щоправда, до наступних виборів він, бідолаха, не дожив:baddevil:

Dmy - 27-12-2009 у 14:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Ідея не оригінальна -- 5 років тому точно так само племінники моєї дружини назвали новонародженого бичка:D Щоправда, до наступних виборів він, бідолаха, не дожив:baddevil:
Так ось у кого ідею слямзили!:rolleyes:
Між іншим, за повідомленням "Сегодня", цей Янукович - не просто так. Батько-то його громадськості невідомий, а от дядько - місцевий циганський барон.

Богдана Курилюк - 3-1-2010 у 20:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Бережанський ЯНУКОВИЧ Іванович.
Ім'я хлопчикові дала 25-річна мати Олена Бережанська,


Чесно сказати, раніше тому не вірила. Думала то просто такий собі жарт.
Тепер шокована :o

Юрій Сєров - 7-1-2010 у 23:29

Цитата:
А цеї неділі наш Дон побував у Василькові під Києвом. Народ зібрався на головній площі. Дон штовхнув промову і відійшов набік, а нарід лишився, бо думав, може, який концерт буде «З Україною в кишені». А Дон подумав, що мікрофон вимкнули, та й каже: «Чьо еті дебіли нє расходятся?»

Було б дуже смішно, якби не було так сумно...

Юрій Сєров - 3-2-2010 у 00:40

Віктор Янукович розповідає анекдот: http://www.youtube.com/watch?v=lpXezXO_3a8&feature=player_embed...


Юрій Сєров - 1-3-2010 у 19:33

Тепер почалися конфузи вже в ролі президента. Косово, Осетія, Чорногорія - яка різниця?
http://pravda.com.ua/articles/2010/03/1/4821508/

Dmy - 1-3-2010 у 22:20

От я зловив себе на думці: раніше - щойно дизнався - відразу кинувся би викладати: нехай інші теж порадіють. А цього разу прочитав, послухав: ну і шо? Чим здивувати хотіли? Єдине, що мене подвигнуло стягнути авдіо - те що, почт переполохався і сльозно просив журналіста монтувати без "чорногорій". Тобто завтра, коли вони скажуть: "а нічого не було, це все - домисли, наклепи та вороги", - я матиму доказ.

Але ж треба таке: навіть нам уже байдуже, а їм, з якогось дива - ні:o

Юрій Сєров - 11-3-2010 у 16:10

Приколи продовжуються:
http://www.pravda.com.ua/news/2010/03/11/4853122/

"ПропозІції ПрезиденИта" :)

Формально є підстава перевірити його знання української і зняти його, якщо він її не знає (згідно з Конституцією)

сумна - 11-3-2010 у 16:44

Існує й ще один привід порадіти за ВЯ. Наша полум'яна інтелігенція, судячи зі всього, і не думає щось там боронити і за щось там свій голос подавати.
От яскравий приклад. Юрій Винничук в своїх обсерваціях на ЗІКу вже як тільки не повправлявся у плюванні вслід Ющенку, вже яких тільки епітетів йому не вліпив! Якби писане слово мало матеріальну силу, то Ющенко мав би вже на тій пательні зішкварчати.
Аж ось в обсерваціях настала пауза... Поміж тим Янукович в Москві дуже плідно поспілкувався на різні небайдужі нам теми, та й повернувшись додому різне вичворяв... Читаю сьогодні свіжі обсервації -- хоча б словом було про це згадано! Кілька звичних плювків у бік Ганці Герман, кілька копняків Фаріон, а позатим - нічичирк. От що значить лояльність! Браво.
А ще ж зовсім недавно Дон незле фігурував у Винничуковій сатирі.

http://zik.com.ua/ua/news/2010/03/10/219949

Лінда Коваль - 12-3-2010 у 01:31

А мене оце поперло нереально :baddevil:
http://obkom.net.ua/news/2010-03-10/1633.shtml
Це, мабуть, добре, коли такий еластичний анус в людей... мабуть... :(

Горват Корнелія - 12-3-2010 у 20:18

Про "плани" на перші 100 днів: http://korrespondent.net/opinions/1053466

Юрій Сєров - 9-5-2010 у 15:56

Відчуйте різницю.
Чомусь Лукашенко причепив собі кокарду в кольорах прапору своєї країни. А Янукович - гєоргієвскую лєнту.


41d2f95822c75a8a51fc.jpeg - 72kB

Іван Андрєєв - 9-5-2010 у 16:12

Так, дійсно, це сумно… Багато людей зараз начіпляють на себе Георгієвську стрічку, навіть не замислюючись над тим, що вона означає.
Цитата:
Георгиевская лента — это многовековой символ, олицетворяющий подвиг русского воина на полях сражений, в кровавых рукопашных мясорубках. Это элемент награды, выдававшейся за подвиги.

«Георгиевская ленточка», благодаря неспособности организаторов правильно растолковать истинный смысл акции, превратилась в безвкусный китч, не отражающий в глазах некоторых участников этой акции никаких эмоций, кроме как пассивного желания нацепить на себя «модную штучку».

Кому цікаво, завітайте до сайту:


http://www.za-lentu.ru/

Андрій Пелещишин - 9-5-2010 у 16:37

Просто в російського керівництва в нинішній ситуації нема можливості вчепити на 9 травня державну символіку, от вони і викручуються. А враховуючи цінності нашого Президента, думаю він зробив це з тих же міркувань.

Іван Андрєєв - 9-5-2010 у 17:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Просто в російського керівництва в нинішній ситуації нема можливості вчепити на 9 травня державну символіку, от вони і викручуються. А враховуючи цінності нашого Президента, думаю він зробив це з тих же міркувань.

Не згоден. Росія має право використовувати державну символіку, адже вона офіційно є правонаступницею СРСР. Тому, гадаю, це не пояснює те, що в Мєдвєдєва та в Януковича на лацканах не було своїх національних стрічок. Питання в іншому, навіщо взагалі ті стрічки? Данина моді?
А для тих, хто супротивник того, що на параді в Москві гордо крокували українці (75 курсантів і офіцерів академії Сухопутних військ Збройних сил України зі Львова. Доречи, йшли під українським прапором), то знайте, що по Червоній площі також пройшлися білоруси, вірмени, казахи, киргизи, таджики, туркмени, поляки, американці, британці та французи - себто всі, хто воював проти Гітлера.

Андрій Пелещишин - 9-5-2010 у 18:56

Цитата:
Не згоден. Росія має право використовувати державну символіку, адже вона офіційно є правонаступницею СРСР.

Наскільки я знаю, проблема в тому, що під прапорами, які є тепер офіційним прапором РФ, в СВІІ воювали "власівці". Це створює для росіян певний дискомфорт у питання використання триколору в св'яткуваннях 9 травня.

Hanor Narasson - 9-5-2010 у 19:40

А давайте порахуєм:
1. РФ (вона ж РСФСР)
2 Україна (вона ж УРСР)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв

по Червоній площі також пройшлися (3)білоруси, (4)вірмени, (5)казахи, (6)киргизи, (7)таджики, (8)туркмени, поляки, американці, британці та французи - себто всі, хто воював проти Гітлера.
всі, хто воював проти Гітлера

Станом на 9 травня 1945 року в складі СССР було 16 (шістнадцять) союзних республік.
Ну гаразд, Карело-фінську не рахуємо, будемо вважати РФ наступницею і РСФСР і Карело-Фінської РСР. Залишається 15 (п'ятнадцять).
Де представники ще семи країн?:baddevil:

Іван Андрєєв - 9-5-2010 у 21:00

to Андрій Пелещишин: Як на мене, позиція сучасної Росії мала б дещо змінитися, щодо власівців. Щож до прапору… Звісно, власівці могли використовувати триколор Російської імперії, щоб підкреслити свою національність, але основним символом РОА був Андріївський прапор. Доречи, знайшов фотографію братської могили солдат РОА на Празькому цвинтарі. На пам’ятнику добре видно емблему РОА - Андріївський прапор, облямований червоною смугою.

to Hanor Narasson: Вибачте, забув вставити слово МАЙЖЕ. :) Добре, були МАЙЖЕ всі, хто воював проти Гітлера. Не було Грузинів, бо вони після Абхазького конфлікту тепер до Росії не їздять, Литви, Латвії, та Естонії (посоромились, вони ж тепер в НАТО, але не знали, мабуть, що представники головних натівських країн там будуть), Узбекистану, Азербайджану та Молдови (а ті й так всі в Росії на будівництві). Можливо ті країни хотіли тим самим висловити Росії своє "фє", проте назвати розумним такий крок я особисто не наважуся. Це ж парад був як торжество перемоги над фашизмом - кривавої ідеології. Були війська союзників. Навіть німка Ангела Меркель приїхала.

Лінда Коваль - 10-5-2010 у 17:57

Гадаю, що в країн Балтики були геть інші мотиви не брати участі в параді, аніж те, що вони посоромилися, бо в НАТО. Наскільки мені відомо, правонаступниця СРСР Росія для них також окупант, та й не факт, що їх узагалі хтось туди запрошував.
Що ж до решти... я зараз, мабуть, скажу крамольну думку, тому сприймайте, як глибоке ІМХО, але 90% тих, хто стояв на високій трибуні, глибоко начхати на війну, на перемогу, на ветеранів і взагалі, на все на світі, окрім своїх дорогоцінних персон та безсоромної показухи. Саме свято з 1947 року було робочим днем, неробочим стало лише 1965, і святкували його геть не з таким пафосом, як нині. І це не тому, що "большое видится на растояньи" - люди дуже добре пам’ятали, якою ціною далася ця перемога, саме їм, а не вождям. Як у Галича "Что города берутся к датам, а потому - любой ценой" (с). Мій дідусь воював, двічі був у німецькому полоні, вперше втік, і вдруге його відправили в Дахау. Коли концтабір звільнили, дід повернувся додому, де й отримав десять років за "зраду Батьківщині". Я ще пам’ятаю, як він святкував 9-те травня – прокидався, снідав, йшов в парк Слави до Вічного Вогню, клав квіти, дуже коротко спілкувався (та й то не щороку) з іншими ветеранами, повертався, випивав 50 грамів, і надвечір йшов гуляти. Він терпіти не міг усі ці помпезності, називав це “свинячим шиком”, і геть не тому, що відсидів за те, що потрапив у полон. А тепер я дивлюся на ці пики, що не постидалися начіпляти на лацкани георгієвські стрічки, на нашого двічі несудимого головнокомандуючого, на тих, хто, “радіючи” перемозі над фашизмом, впритул “не бачить” (якщо не свідомо плекає) неофашистів в своїй країні – і таки радію. Не за В.Я. – за себе. За те, що в мене інші уявлення про свято Перемоги, аніж помпезні паради та свіжезняті “великі фільми про велику війну” типу “Предстояніє: покажи сіські” Міхалкова. І за те, що я (хай і роблю дуже мало) – але згадую про ветеранів не раз на рік.
Отаке надумалося... Вибачте, якщо когось образила. Як я вже казала, усе – імхо.


Hanor Narasson - 10-5-2010 у 18:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
to Hanor Narasson: Вибачте, забув вставити слово МАЙЖЕ. :) Добре, були МАЙЖЕ всі, хто воював проти Гітлера. Не було Грузинів, бо вони після Абхазького конфлікту тепер до Росії не їздять, Литви, Латвії, та Естонії (посоромились, вони ж тепер в НАТО, але не знали, мабуть, що представники головних натівських країн там будуть), Узбекистану, Азербайджану та Молдови (а ті й так всі в Росії на будівництві). Можливо ті країни хотіли тим самим висловити Росії своє "фє", проте назвати розумним такий крок я особисто не наважуся. Це ж парад був як торжество перемоги над фашизмом - кривавої ідеології. Були війська союзників. Навіть німка Ангела Меркель приїхала.


Якщо вже рахувати саме так, то більш доречним словом буде не "МАЙЖЕ", а "ДЕЯКІ".

До антигітлерівської коаліції станом на кінець квітня 1945-го входили, крім перерахованих:
Китайська Республіка
Норвегія
Австралія
Югославія (зараз це щонайменше 5 окремих держав, бо з Хорватією питання дражливе)
Данія
Греція
Канада
Нова Зеландія
Чехословаччина (Чехія і Словаччина)
Монголія
Південно-Африканський Союз (також на даний момент там більше, ніж одна держава)
Бразилія
Мексика
Ефіопія (тепер також 2 держави)
Румунія
Болгарія
Італія
Фінляндія
Угорщина
Ірак.
Ну гаразд, з останньою шестіркою - то таке. Перекинчики вони.
Це реально, хто воював. А ще в стані війни з Німеччиною було понад два десятки країн.
Я, щоправда, не певен, чи воювали в Європі Монголія, Китай Ефіопія і іже з ними, але щонайменше з десяток країн, які вели реальну війну на Європейському ТВД на параді не було.:baddevil:

UPD. Ну, будемо вважати, що РФ представляла ще й Туву, яка приєдналася до Антигiтлерiвської коаліції в червні 1941-го (і була в 1944 анексована СССРом):baddevil:

Іван Андрєєв - 10-5-2010 у 22:57

to Лінда Коваль: Я багато в чому з вами згоден. Проте, вважаю, що ігнорувати ці ювілейні паради нашій країні не варто. Зараз пішла мода переписувати історію на свій лад, тому як зникнемо з очей англо-американо-французсько-російського істеблішменту - відразу ж забудуть всі наші надбання, які ми - Українці вклали у перемогу над фашизмом, та запишуть нас, як казав Стус, в "націю сержантів".

to Hanor Narasson: З вашим переліком країн антигітлерівської коаліції, звісно, я не можу не погодитись, хоча він теж не повний. Наприклад, там немає Аргентини, яка проголосила війну Германії та Японії аж наприкінці березня 1945 року :) та ще багатьох (наскільки пам’ятаю, навесні 1945 р. країн антигітлерівської коаліції набралося більше п’ятдесяти). Проте коаліція - то все де-юре.
А де-факто внески тих країн у боротьбу з фашизмом були дуже непропорційні (дехто допомагав лише постачанням техніки або ж продуктів харчування, а деякі держави взагалі брали участь у війні формально). Можна б було розвинути цю тему й глибше, але не хочеться зараз принижувати чий-небудь внесок у велику перемогу. Подякуємо всім і за то.

Dmy - 11-5-2010 у 02:23

Наофтопили. До чого у цій темі війна? Янукович - він що, ветеран?

Особисто я теж радий за Віктора Федоровича - у нього тепер є новий бантик, буде із чим побавитися. У людини в дитинстві було так мало іграшок !:(

Юрій Сєров - 17-5-2010 у 16:48

Нова оказія з Януковичем і силами природи.
Януковича вдарив вінок, який він покладав:
http://www.pravda.com.ua/news/2010/05/17/5047496/

Адміністрація президента ніби то заборонила поширювати відео з цим інцидентом.

Юрій Сєров - 17-5-2010 у 17:25

Але мабуть вже пізно забороняти. Відео вже є на Ютюбі: http://www.youtube.com/watch?v=oowdk2Xqhbg

Hanor Narasson - 17-5-2010 у 20:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Наофтопили. До чого у цій темі війна? Янукович - він що, ветеран?

Особисто я теж радий за Віктора Федоровича - у нього тепер є новий бантик, буде із чим побавитися. У людини в дитинстві було так мало іграшок !:(


Він сам як іграшка - Вінні Пух!:lol: А Медвєдєв, пачє чаяній, - як Пацик:

:baddevil:

Hanor Narasson - 19-5-2010 у 11:32

Внаслідок чергової зустрічі президентів України та РФ досягнута домовленість про фінансування РФ будівництва в Україні заводу для виробництва нанокріплень для вінків!:lol:

Горват Корнелія - 20-5-2010 у 18:11

Цитата "Люся Янукович стала справжньою інтелігенткою". Стаття тут: http://tabloid.pravda.com.ua/focus/4bf545c42cedd/

Dmy - 20-5-2010 у 20:02

Виявляється, і на таблоїді можна почерпнути багато цікавого:rolleyes:
Наприклад, намалювався якийсь "Донецький державний університет". Розжаловали у зв'язку з перемогою на виборах? Гадав, якась інша, не знайома мені контора, ач ні - дивлюся: Шевченко за "інтелігенткою" марширує. Та й назвали його згодом ректором "національного". А головне - я Пісарева не впізнав без гриму. Ось цей огрядний чолов'яга із 3 підборіддями - колишній (нещодавній) танцор світового рівня??!:o Боже мій, і що з людьмі робить керування інтелігентністю?:mad::lol:

Юрій Сєров - 2-6-2010 у 18:06

Лайзер, Майзер, Райзер... :)
http://obkom.net.ua/news/2010-06-02/1631.shtml

Горват Корнелія - 29-6-2010 у 22:00

Річниця народження чи річниця смерті - яка різниця?...
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/4039516/

сумна - 8-7-2010 у 13:32

Мене мучила думка - що ж буде зображено на картині, яку губернатори колективно подарують Януковичу? Це ж має бути неабияке полотно, щоб і з ціною вгодити/вгадати. Якийсь видатний історичний момент, а може пейзаж чи щось із замахом на візіонерство, як постаті з глибини віків у Глазунова, чи щось циклопічне, як в Церетелі...
Все виявилося значно простіше. Портрет! Дійсно, тут попали в десятку: ювіляру не може не сподобатися. Тим більше, що художниця набила руку, портретуючи Ахмєтова і футболістів "Шахтаря". (Яка пікантна подробиця - Ахмєтов позичив свого придворного живописця :-))

Класичний комуністичний заповідник часів застою. Привітання голові обкому партії від партактиву. :-)

Десь би ще на той портрет глянути... Ох, попаде він в інтернет - будуть жабити нещадно. :-))

http://zik.com.ua/ua/news/2010/07/08/236274

Роман Голощук - 7-9-2011 у 10:10

За фразу "Спасибо жителям Донбасса" на футболках УБОЗ розгромив офіс компанії Джерело - http://gazeta.ua/articles/np/_za-frazu-spasibo-zhitelyam-donbassa-n...

Андрій Пелещишин - 22-9-2011 у 22:02

Ліон Фейхтвангер. "Лже-Нерон":

Цитата:
Требон мог запретить пересуды о событиях пятнадцатого мая, он мог жестоко расправляться с людьми за всякие словесные поношения императора, но не мог же он запретить, например, эту крохотную, нахальную паузу перед «штучкой» или помешать тому, чтобы песня эта меньше чем в две недели завоевала всю страну. Все, и говорившие и не говорившие по-арамейски, знали слова этой песенки. Стоило лишь промурлыкать два-три такта, и каждый уже знал, что хочет сказать собеседник, злобно, жестоко ухмылялся и думал свою думу.
Популярность этой песенки объяснялась тем, что положение в Междуречье и в той части Сирии, которая управлялась Нероном, становилось все хуже. Ночь на пятнадцатое мая укрепила, правда, престиж существовавшего режима, но хозяйственного положения страны она не улучшила. Хлеба стало меньше, а сладости и вовсе исчезли. Вдобавок росло озлобление, вызываемое произволом ставленников Нерона, насилиями Требона, Кнопса и их помощников, милостями, которыми осыпал император небольшую клику приближенных за счет всего населения. Песня о горшечнике нашла отклик в ушах и сердцах всего народа. Ее пели на улицах больших городов: Самосаты, Эдессы, Пальмиры, Апамеи, Лариссы. Пели ее лодочники, бороздившие реки Евфрат и Тигр, пели крестьяне и рабы, которые пахали, сеяли и снимали урожай, пели ремесленники и те, кто работал на мануфактурах у предпринимателей, прачки у колодцев и играющие на улицах дети, пели бедуины в пустыне и те, которые подстерегали эти караваны, чтобы напасть на них и разграбить.
Это была маленькая песенка, песенка о горшечнике, но что-то в ней было такое, что она не на шутку подтачивала устои нероновского царствования. Правда, императора восторженно встречали, где бы он ни появлялся. Но кто внимательно прислушивался, тот мог уловить сквозь возгласы: «О ты, наш добрый, наш великий император Нерон», – нахальные стишки:
......


Шедевр!!!

сумна - 23-5-2012 у 17:18

Вийшов новий епохальний твір під назвою Yanukopedia (досить двозначно, нє?). Контент, судячи зі всього, просто рве шаблон. За ціле своє життя він, виходить, мав до чинєня тільки зі співаками і футболістами. Шо то значить гуманітарій.

http://litakcent.com/2012/05/22/pobachyla-svit-encyklopedija-pro-ja...

Горват Корнелія - 25-5-2012 у 14:27

...і знову: http://www.pravda.com.ua/news/2012/05/25/6965318/ Переплутав слова "небезпечно" та "безпечно"

Горват Корнелія - 28-5-2012 у 08:34

A few days ago, President of Ukraine Victor Yanucovich was given some Basic English conversation training before he visits Washington and meets president Barack Obama... The instructor told Victor Yanucovich, when you shake hand with President Obama, please say 'how r u'. Then Mr. Obama would say, 'I am fine, and you?' Now, you should say 'me too'. Afterwards we, translators, will do the work for you.'
It looks quite simple, but the truth is...When Victor met Obama, he mistakenly said 'who r u?' (Instead of 'How r u?'.)
Mr. Obama was a bit shocked but still managed to react with humor: 'Well, I'm Michelle's husband, ha-ha...'
Then Victor Yanucovich replied 'me too, ha-ha....’

Горват Корнелія - 21-6-2012 у 09:12

Янукович забыл имя Ющенко на заседании Конституционной ассамблеи
http://ukranews.com/ru/news/curious/2012/06/21/73165

Андрій Пелещишин - 13-7-2012 у 17:46

Інша причина радіти з нашого Президента
Сусід так поспішав до нього, що після запізнення на 4 години не зразу полетів на зустріч, а пішов в бар до байкерів
http://www.pravda.com.ua/news/2012/07/12/6968708/
Це абзац

Тарас Сокальський - 7-12-2020 у 01:05

Цитата: Початково розміщене учасником Горват Корнелія  
A few days ago, President of Ukraine Victor Yanucovich was given some Basic English conversation training before he visits Washington and meets president Barack Obama... The instructor told Victor Yanucovich, when you shake hand with President Obama, please say 'how r u'. Then Mr. Obama would say, 'I am fine, and you?' Now, you should say 'me too'. Afterwards we, translators, will do the work for you.'
It looks quite simple, but the truth is...When Victor met Obama, he mistakenly said 'who r u?' (Instead of 'How r u?'.)
Mr. Obama was a bit shocked but still managed to react with humor: 'Well, I'm Michelle's husband, ha-ha...'
Then Victor Yanucovich replied 'me too, ha-ha....’

Здається, лінгвістичні здібності Проффесора таки переоцінили)))
https://www.snopes.com/fact-check/who-are-you/

Тарас Сокальський - 7-12-2020 у 01:12

Зате тут слова дотримав.
https://www.youtube.com/watch?v=Rkx1h3kHsAE