Форум Рідного Міста

Кандидатури на пост Президента України

Юрій Сєров - 22-4-2009 у 21:11

Уже раніше про готовність бути кандидатом заявив Гриценко.
Яценюк "морозиться", хоча ніби все очевидно.

Сьогодні про бажання балотуватися заявив діючий президент - В.А. Ющенко.

Ярема П. - 22-4-2009 у 21:45

Я очікую, що Кучма теж буде балотуватися.

Андрій Пелещишин - 22-4-2009 у 21:48

Навіщо? І так його люди при владі

Галина Лев - 22-4-2009 у 22:39

Валентина Семенюк-Самсоненко теж наче збирається.

Тарас Задорожний - 23-4-2009 у 17:53

А хтось сумнівається щодо Тимошенко чи Януковича? Реально зараз більш-менш вимальовуються 3 претенденти. Яценюк і двоє вищеназваних. Ну і купа технічних і/або самодурів

Юрій Сєров - 23-4-2009 у 18:07

Симоненко певна річ, Мороз - швидше ні...
Тягнибок мабуть піде :)

Тарас Задорожний - 24-4-2009 у 11:37

Тягнибок точно піде :) Йому кожні вибори - то міні-перемога. Тому треба показувати свою присутність в політиці. Вітренко теж невдало в парламент давненько вже ходить. А на минулих виборах майже туди потрапила

Роман Голощук - 28-4-2009 у 08:49

Тігіпко також збирається "виринути" із політичного небуття і балотуватись. Навіть за свої гроші :) і спростовує інформацію про те, що він є технічним кандидатом Юлії Тимошенко :) - http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/27/93934.htm

Юрій Сєров - 7-6-2009 у 19:27

Юлія Тимошенко буде балотуватися на президентських виборах. Це було очевидно, але тепер вона це оголосила публічно.
http://www.pravda.com.ua/news/2009/6/7/96133.htm

Мабуть правильним було б на її місці подати у відставку з поста прем'єра, щоб не робити собі на цьому ПіаРу, хоча з теперішнім економічним становищем, це радше антипіар...

Андрій Зайдлер - 26-6-2009 у 23:24

Якось дивно. Я завжди цікавився і, в принципі, продовжую цікавитися всією нашою українською політичною кухнею. Приймав активну участь у подіях від студентської революції до Майдану.
І от попереду - перші вибори, до яких практично повна апатія.
Як на мене, з перешої трійки найрейтинговіших кандидатів, не хочеться вибирати нікого. Можливо, до Яценюка трошки менше відрази, але то тільки питання часу.
Більше того , не викликає позитивних міркувань ніхто навіть з другої обойми кандидатів.
Якщо вже вибирати чуть-чуть кращого з наявних, можливо проголосував би за Гриценка. Хоча, також беруть сумніви.

Юрій Сєров - 15-7-2009 у 21:39

Апатичність справді присутня.
Маємо 3 кандидати з більш-менш рівними шансами + Ющенко.
Хоча, до січня ще далеко...

Андрій Пелещишин - 15-7-2009 у 21:58

Тигіпка почали розкручувати. Тонко натякають, що з "технічного" він може перескочити в реального кандидата. Може бояться сценарію "Кучма-Симоненко", де в ролі Симоненка виявиться Янукович?

Юрій Сєров - 16-7-2009 у 17:30

Литвин йде в президенти
http://pravda.com.ua/news/2009/7/16/98400.htm

Іван Дівеєв - 16-7-2009 у 19:33

Литвин оголосив себе святим
http://pravda.com.ua/news/2009/7/16/98424.htm

... Я знаю свої помилки і прорахунки, але не їм мене судити. Бо, порівняно з ними, я – святий", - заявив Литвин. "Хай буде трибій. Але ж ви прекрасно розумієте, що сьогодні відбувається посилене зомбування людей: буде тільки так – і нічого іншого. Побачимо як буде. Це буде моя поразка, але це буде, насамперед, поразка для країни, бо я знайду, як далі жити і працювати", - додав він. ...

Тут не на вибори, тут дифдіагноз треба робити.

Андрій Пелещишин - 16-7-2009 у 20:13

Литвин - святий, Яценюк - месія, Тимошенко - чи то саламандра чи то Данко, Тигипко - просто руйнівник....
Невже лише Янукович залишається адекватним?

Юрій Сєров - 19-7-2009 у 13:22

Учора Ющенко офіційно заявив про участь у майбутніх виборах Президента.
Чи то він щось знає, чого ми не знаємо чи то навпаки...
Шкода, що він так розгубив усю підтримку. Серед наявних претендентів він найпроукраїнськійший.
Слухаючи його виступ у Заросляку і на Говерлі навіть якусь ностальгію відчув...

Nazar - 20-7-2009 у 09:13

Та скандальна стаття в "Фокусі" тоді називала Ющенка технічним кандидатом Яценюка:)

Роман Голощук - 20-8-2009 у 16:33

Юлія Тимошенко виступає за висування єдиного кандидата від демократичних сил на виборах президента - http://zik.com.ua/ua/news/2009/08/20/193183

P.S. Це вона так на себе натякає?

Юрій Сєров - 21-8-2009 у 01:42

Думаю, Яценюк не погодиться...

Dmy - 21-8-2009 у 09:17

Щоб його висували єдиним?:o:lol:

Юрій Сєров - 22-8-2009 у 04:06

Рейтинг Юлі вищий, тому вона звісно натякає на себе. :)
Але висування єдиного кандидата для неї не особливо й потрібно, імхо. І так, швидше за все, вона вийде в другий тур з Януковичем і тоді більшість електорату Ющенка і Яценюка проголосує за неї.

dr.Trollin - 29-9-2009 у 19:04

1 жовтня (четвер) о 14:00 у актовому залі Політехніки
Анатолій Гриценко - "Національна Безпека України - Внутрішні та Зовнішні Загрози"--публічна лекція та відвідь на запитання.

------------------------

опріч того -- його у переддень знімкуватимуть на ТРК Україна у формат/передачу "Готовий відповідати".

Цікавинкою є заувага технічної організатОрки цієї забави від ТРК (http://inessa21.livejournal.com/1373.html) про первинну спробу/апробацію (виділення-мої):
"Старт дан. Первый эфир "Готовий відповідати" в Одессе показал - у украинцев много вопросов к политикам. А вот опыта общения с представителями украинской политической элиты - очень мало. Именно этот пробел и должно заполнить новое ток-шоу. То, к чему редакторская группа готовит зрителей - это настойчивость. Если уж есть вопрос к гостю - его обязательно нужно задать. И настоять на ответе. Политикам не привыкать отвечать на каверзные вопросы. И за трибуной они чувствуют себя очень уверенно. А вот многим гостям в зале не хватило уверенности довести спорные темы до конца, настоять на более конкретном ответе. Поэтому уже через 15 минут приглашенный в студию Арсений Яценюк уверенно управлял дискуссией. Были, однако, и исключения. ...<skip> Представители британского формата ток-шоу "Готовий відповідати" ("Question Time", BBC), которые тоже присутствовали в студии, с удовлетворением отметили после записи: "Украинцы любят поговорить. И любят спрашивать. Думаем, шоу простимулирует украинских избирателей быть более требовательными по отношению к отечественным политикам"."
так що хто вирветься - nаки приходьте і Настирливо задавайте свої запитання.

як противник - спробуйте політкорректно протистояти.
-(може передумаєте у вислід диспуту)
як симпатик - апробуйте, чи не роз-очаруєтеся згодом
-(може передумаєте у вислід диспуту)

Юрій Сєров - 29-9-2009 у 20:09

У першому чи головному?

Гриценко мені подобається. Мабуть він кращий з тих, хто балотується. Але, нажаль, шансів у нього немає.

Андрій Пелещишин - 29-9-2009 у 21:26

"перший непрохідний" :)

dr.Trollin - 30-9-2009 у 08:46

-1- у Актовому залі Головного корпусу
-2- прохІдний, не-прохІдний...
-ну то треба подивитись.
мо' ні.
а мо' й так.

принаймні екс-керівник Центру Разумкова пені більш внятний, ніж.

Андрій Пелещишин - 30-9-2009 у 09:04

Так то ж не я сказав, так Гриценко сам в себе на плакатах пише.

Юрій Сєров - 1-10-2009 у 11:03

Прощання Ющенка на галявині: пам'ятайте, що ви українці
Не знаю чому, але у мене подібні емоції, що й у журналістки. Мені здається, що те, що робив Ющенко, ми оцінимо лише з часом...

Андрій Пелещишин - 1-10-2009 у 12:01

Цитата:
Не знаю чому, але у мене подібні емоції, що й у журналістки. Мені здається, що те, що робив Ющенко, ми оцінимо лише з часом...

Те стосується не лише президентів, але і будь-якої людини.
А так - типові емоції з приводу відходу ще одного політика.

А журналістці я би радив розібратися коли жили трипільці, а коли скіфи. Просто для того, щоби при наступній спробі поіронізувати з Ющенка журналістка не ганьбила себе протиставленням одних і других.

Юрій Сєров - 2-10-2009 у 22:14

Дивлюся Шустера і не розумію.
Шуфрич говорить українською, а "кролєг" російською. Не пойняв...

Юрій Сєров - 2-10-2009 у 22:31

ЦВК ВИДАЛА КАЛЕНДАР ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА

сумна - 3-10-2009 у 15:51

Вчора проїжджаю маршруткою біля Шувару - на центровому місці чіпляють білборд Януковича. Під'їжджаємо до центру - Янукович на білбордах як не справа, то зліва. Виїжджаємо на проспект Чорновола - вишикувався цілий ряд сітілайтів з тією ж креатурою.
5 років тому він з тутешнім електоратом був обережніший.

Юрій Сєров - 3-10-2009 у 17:00

Цитата:
Вчора проїжджаю маршруткою біля Шувару - на центровому місці чіпляють білборд Януковича. Під'їжджаємо до центру - Янукович на білбордах як не справа, то зліва. Виїжджаємо на проспект Чорновола - вишикувався цілий ряд сітілайтів з тією ж креатурою.
5 років тому він з тутешнім електоратом був обережніший.

Це свідчить лише про те, що люди на місцях як дерибанили його гроші у 2004, так роблять це й досі :)
Пригадую мегаефективне розміщення цілого ряду бігбордів від перехрестя Любінська-Виговського до летовища. Кількість мабуть показали, а де розміщені - тихенько промовчали :)

Але це добре. Вибори це єдиний час, коли "багаті поділяться з бідними" :)

Юрій Сєров - 16-10-2009 у 12:09

Гриценко назбирав 2,5 мільйони – "бєзвозмездно"
Молодець. І ті, хто дали гроші - молодці.
Очевидно, що на цих виборах він без шансів. А от на наступних парламентських...
Можливо, це й на краще :rolleyes:

Ірина Роздольська - 18-10-2009 у 20:18

Що цікаво, з ким не розмовляю, заходить мова за вибори, кандидатів, і всі мої співрозмовники говорять приблизно таке: так, той кандидат такий, той сякий, але голосувати буду за Ющенка, бо більше нема за кого і він принаймні щось робив. Якось смішно стало, Ющенко і поганий, і не такий, але може виявитися, що за нього і проголосують

Юрій Сєров - 19-10-2009 у 11:44

До Ірини Роздольської.
Та так і є... :(
У першому турі для мене буде вибір Ющенко vs Гриценко.
А у другому, очевидно, Тимошенко vs "Проти всіх".

Роман Голощук - 21-10-2009 у 13:16

З’їзд Народної партії висунув лідера цієї політичної сили, голову Верховної Ради України Володимира ЛИТВИНА кандидатом у президенти України - http://www.unian.net/ukr/news/news-342394.html

P.S. Україні все ще потрібен Литвин? :)

Юрій Сєров - 21-10-2009 у 16:06

бідненький аж розплакався... :)

Катерина Слобода - 21-10-2009 у 16:53

...скільки ж то для повного щастя треба... :)

Юрій Сєров - 22-10-2009 у 13:14

Тягнибока висунуто кандидатом у президенти

Не можу я його до кінця зрозуміти... Чи то технічний кандидат Тимошенко/Януковича чи дійсно за себе... Ніколи йому не довіряв.

Андрій Пелещишин - 22-10-2009 у 16:05

Тут якраз усе зрозуміло - Тягнибок працює на парламентські вибори. А якщо Тимошенко, Янукович, Яценюк чи ще хтось дасть йому гроші, він певно і не відмовиться :)

dr.Trollin - 22-10-2009 у 21:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
буде вибір Ющенко vs Гриценко.

(задумливо) ну другий, принаймні не запізнюється :)
(і ще задумливіше) та й без охорони дозволює собі шастати...

так що...

Юрій Сєров - 22-10-2009 у 21:55

Перший також без охорони шастав, на свої очі бачив з відстані 3 метрів у 1 н.к. Політехніки...
Та й на Говерлі, охорона хоч і була, але то радше, щоб не затоптали :)

Але хіба це показник на сьогодні? :rolleyes:

Юлю офіційно будуть висовувати у Києві, о 18:00 - реклама по всіх каналах.

Цікаво, що придумають для Ющенка? З'їзд партії, майдан, самовисуванння?

Лінда Коваль - 23-10-2009 у 14:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
У першому турі для мене буде вибір Ющенко vs Гриценко.
А у другому, очевидно, Тимошенко vs "Проти всіх".

В першому турі голосуватиму за Ющенка - без варіантів...
А в другому, мабуть, проти всіх... тобто проти обох. Не гріють мене ані Віктор Фєдьоровіч ВасПочуюВсєхПорєшаю, ані Працьовита Юля :mad:

Dmy - 23-10-2009 у 16:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від dr.Trollin
Цитата:
буде вибір Ющенко vs Гриценко

(задумливо) ну другий, принаймні не запізнюється :)
Натомість, перший голиться!:rolleyes:

Роман Голощук - 25-10-2009 у 08:29

Українська народна партія висунула кандидатом на посаду Президента України лідера партії Юрія КОСТЕНКА - http://www.unian.net/ukr/news/news-342991.html

P.S. Ще одний "непрохідний" :)

Юрій Сєров - 25-10-2009 у 12:22

Цитата:
Українська народна партія висунула кандидатом на посаду Президента України лідера партії Юрія КОСТЕНКА

Він не лише непрохідний, а ще й неадекватний. Каже, що його підтримує 40% виборців.

Вчора також нарешті висунули Тимошенко і Януковича. Обох з'їзди партій, але Юля собі ще замутила "майдан".

Юрій Сєров - 25-10-2009 у 14:09

Соціалісти не змогли нормально провести висування свого кандидата.
Під час засідання помер секретар політради Михайло Мельничук http://www.pravda.com.ua/news/2009/10/25/103970.htm

Юрій Сєров - 28-10-2009 у 15:50

Новоспечені кандидати оприлюднили свої доходи: http://pravda.com.ua/news/2009/10/27/104095.htm

Яценюк натягнув Casio за 600 гривень і взяв більш ніж 40 тисяч матеріальної допомоги, хоча завжди казав, що він людина не бідна...
Політик нового покоління, блін....

Соломія Федушко - 28-10-2009 у 16:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Новоспечені кандидати оприлюднили свої доходи: http://pravda.com.ua/news/2009/10/27/104095.htm

Яценюк натягнув Casio за 600 гривень і взяв більш ніж 40 тисяч матеріальної допомоги, хоча завжди казав, що він людина не бідна...
Політик нового покоління, блін....


Думаю, що мова не може йти про бідність при наявності будинку - 298,3 кв. м., квартири – 342,9 кв. м., земельного наділу - 3012 кв. м. і дачі - 114,5 кв м. Дивно, навіщо йому матеріальна допомога ?

сумна - 28-10-2009 у 16:27

Фірми виплачують керівному складу бонуси і називають їх "матеріальною допомогою", щоб не оподатковувати.

Юрій Сєров - 28-10-2009 у 22:10

Щойно по новинах.
Литвин подарував телевізор сліпому ветерану війни. :lol:

Катерина Слобода - 28-10-2009 у 22:39

Ну то вже просто знущання...

Соломія Федушко - 29-10-2009 у 12:33

Не здається Вам занадто самовпевненою заява Януковича, що він переможе бідність?
Ці цей *піар на ветеранах* просто обурливий!

Юрій Сєров - 29-10-2009 у 13:16

Мабуть йдеться про державну допомогу.

Лінда Коваль - 29-10-2009 у 17:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Не здається Вам занадто самовпевненою заява Януковича, що він переможе бідність?

Та чого ж - у новинах сказали, що, згідно декларації про доходи, поданої Янукофіччєм, за п’ять років він став у сто разів багатшим. Так що свою бідність він уже переміг... сто разів.
Пацани нє гонят порожняк :baddevil:

Андрій Зайдлер - 30-10-2009 у 16:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
До Ірини Роздольської.
Та так і є... :(
У першому турі для мене буде вибір Ющенко vs Гриценко.
А у другому, очевидно, Тимошенко vs "Проти всіх".


Юріє!. Наші думки і щодо першого і щодо другого туру на 100% збігаються.
При чому, складніше зробити вибір по другому туру. Найпевніше, все таки, заставлю себе проголосувати за Т, хоча нікому з друзів про це не признаюся.

Юрій Сєров - 2-11-2009 у 01:28

Кандидати Ющенко та Тимошенко: мільйонер із запорожцем і Попелюшка haute couture

Ющенко пробує намалювати щось більш-менш реальне.
Тимошенко навіть не пробує :)

Ольга Косовська - 2-11-2009 у 15:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Паславський
Найчесніший кандидат в Президенти.

І сміх і гріх...


Але саме такий кандидат мені подобається, головне що не обманює, і це вже добре :D



Роман Голощук - 3-11-2009 у 14:03

Станом на 3 листопада ЦВК офіційно зареєструвала чотирнадцятьох кандидатів у Президенти - http://www.unian.net/ukr/news/news-344739.html

P.S. і ще буде... ;)

Роман Голощук - 4-11-2009 у 11:23

Новий кандат з прізвищем ПРОТИВСІХ

В.ПРОТИВСІХ подав до ЦВК документи на реєстрацію кандидатом у президенти України.
В.ПРОТИВСІХ - житель Івано-Франківської області, самовисуванець і до зміни паспорту 2 жовтня 2009 року мав прізвище ГУМЕНЮК.
В.ПРОТИВСІХ є президентом Івано-Франківської торгово-промислової палати.

Джерело: http://www.unian.net/ukr/news/news-344925.html

P.S. І навіть отой ПРОТИВСІХ вніс до Центральної виборчої комісії грошову заставу у розмірі 2,5 млн. грн. для участі у виборах Президента України!
Цікаво, хто є спонсором цього проекту?

Андрій Зайдлер - 11-11-2009 у 17:08

2010 рік. Оприлюдення результатів виборів Президента.
Реакції кандидатів:
Вона — сцукі, я так работала… всьо прапало…
Пасічник — пля, любі друзі підіср@ли…
Проффесор — абщак прос…л на кампанію, лучше би міня тахда йайцом убілі(((
Кролик Сєня — я ціню підтлимку тих, ласово плавильних гломадян, що за мене голосували, наступного лазу ми пелеможемо, такі да!
…інші в теж в цьому стилі…
Противсіх:
Жінка будить — Василю, вставай, тебе обрали!
Василь — та й ну тебе в кібену тещу, дай поспати, не перше квітня!
Жінка — Василю, біг ме, ти — Президент України!!!
Василь — дємон, уйди, хватить стібатися, тупа курко, не сип сіль на рану і так в боргах через ті вибори!!!
Жінка (тицяє в небрит морду газету «Голос України») — видиш?
Василь — Ноги мені в гузно, я ж тільки потролити хтів!!!!О_О

Андрій Пелещишин - 11-11-2009 у 18:07

Вульгарно.

Ольга Косовська - 11-11-2009 у 21:33

мене цікавить один дуже важливий момент. Янукович у одній із своїх реклам сказав, що я зроблю щоб на наступний рік нас вже було 50 мільйонів.

Як на вашу думку, що він збирається робити ??????:rolleyes:


Ярема П. - 11-11-2009 у 21:37

Це дійсно таке було??? :lol:

Ольга Косовська - 11-11-2009 у 21:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Це дійсно таке було??? :lol:


звісно що було, це була реклама по телевізору, от тільки не памятаю по якому каналі. Просто так я б того не писала. Я не є сильний політик, але таке питання навіть мене зацікавило


Андрій Пелещишин - 11-11-2009 у 21:48

Цитата:

Як на вашу думку, що він збирається робити ??????:rolleyes:

Легко. Достатньо почати надавати громадянство нелегальним мігрантам.

Юрій Сєров - 11-11-2009 у 22:28

або дозволити подвійне...

Юрій Сєров - 13-11-2009 у 20:34

Кандидати в президенти борються з грипом: http://obkom.net.ua/articles/2009-11/13.1643.shtml

Соломія Федушко - 17-11-2009 у 00:49

Безглуздість політичних білбордів: http://www.zaxid.net/article/52672/

Юрій Сєров - 17-11-2009 у 20:18

Онаній убив Арсенія

"Західна Україна вже програла президентські вибори-2010. Програла безповоротно."

Навіть не знаю. Доля правди в цій тезі є. Реальні кандидати справді не є українцями, імхо. Але це не вперше....
Коли у нас буде як в Штатах: програв вибори - більше не балотуєшся?


Ярема П. - 17-11-2009 у 20:44

Не погоджуюся з автором статті. Судження досить поверхневі. Мені навпаки заімпонувала реклама Яценюка. Це реклама, повз яку не пройдеш непомітивши, і помітивши задумаєшся :) - що тим хотів він сказати? І в цьому полягав рекламний трюк. Ось тимошенківська реклама вже порядно надоїла, а слогани нагадали вивіски в школі типу "бути піонером - це почесно" етс., і читалися з нудьги, і то тільки тому що очі на них зупинилися.

Катерина Слобода - 17-11-2009 у 21:02

Не знаю чим реклама Яценюка Вам сподобалася...як на мене, то вона абсолютно не продумана. Та й при її розробці взагалі не враховували вплив кольору на відчуття потенційних виборців :) Коли дивишся на лозунг, здається, якщо не помиляюсь, "Боєздатна армія" і бачиш поєднання кольору-хакі з кроваво-червоним, і справді мимоволі задумуєшся:"І що то має означати?".
Або "характерний для здоров"я "- синій колір ... і то означає "Здорова нація"???:baddevil: :o
НМД, в наших умовах в жодному випадку не можна застосовувати піар-технології, які ефективні в США...

Ярема П. - 17-11-2009 у 21:37

А хто сказав що в штатах саме оці технології застосовувалися, Катерино?



І взагалі, хто б то не робив, в них була свою концепція. І впровадження цієї концепції постійно моніторується, якщо щось не так, то відповідно щось коригується. Ті плакати Яценюка висіли досить тривалий час, причому не змінюючись. Значить, все йшло по плану. Я думаю, головним було заставити людей заговорити про плакати, Яценюка, як він мається до армії, до здорової нації і т.д., і головне, щоб то не було ординарним. Крім того, враховано вплив кольору на психологію людини. Думаю, мету досягнуто, інакше ми б з Вами тут не сперечалися про такого-сякого Яценюка з його білбордами, ще й кандидатом в президенти, і чи не єдиним нормальним представником західноукраїнського соціуму, причому молодим представником (яий має ще принципи), крім того етнічним українцем, причому ще з неабиякою головою на плечах, і на разі ще не скомпроментований скандалами, і т.д. Можна продовжити. Це не означає, що я за нього агітую, це просто моє враження, яке склалося під час мого відслідковування політичної клоаки України.

Катерина Слобода - 17-11-2009 у 23:01

Щасливий Ви, хоч знаєте за кого будете голосувати. Бо я вже третій місяць мучуся, а вибрати не можу :)

Ярема П. - 17-11-2009 у 23:13

???? Коли це і кому я казав, що я буду голосувати за Яценюка?

Катерина Слобода - 17-11-2009 у 23:19

То просто в мене таке враження склалося після того як прочитала допис...вибачайте!

Юрій Сєров - 27-11-2009 у 23:19

Якщо вірити соцопитуванню http://zik.com.ua/ua/news/2009/11/25/205979 то Тигіпко вже обходить Яценюка.
Оце реально провал! Також говорять про ріст рейтингу Януковича на фоні сварок між Ющенком і Тимошенко. Однак другий тур все одно буде. Цікаво кому підуть голоси Тигіпка в другому турі. Мені виглядає, що порівну Ю і Я.

Юрій Сєров - 1-12-2009 у 23:24

Ну Сєня що не ляпне, то бздуру... Скоро Януковича дожене.

"Ну не всем везет! Ну, украинец!", - сообщил Яценюк, комментируя многочисленные сообщения о том, что он по национальности еврей."

Розумію, що десь може з іронією сказано... Але так виходить, що він вважає себе якимсь неповноцінним через те, що є українцем.
Виваженіше треба підходити до таких делікатних питань...

Лінда Коваль - 3-12-2009 у 14:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ну Сєня що не ляпне, то бздуру... Скоро Януковича дожене.

Цілком з Вами згодна. Таке каже, що й на голову не натягнеш. Не пригадую, чи я писала вже то чи ні, але мене вразила фраза Яценюка "Воїни УПА захищали не Україну, а свою землю". Свою землю - це що, шість соток дачної ділянки, чи як? :mad: Я розумію, що Сєня хотів сказати цим, але ліпше би мовчав. Краще би жував, ніж говорити.

Андрій Пелещишин - 3-12-2009 у 18:17

Цитата:
Я розумію, що Сєня хотів сказати цим, але ліпше би мовчав. Краще би жував, ніж говорити.

Добре Вам, бо я так і не розумію :(

Serg Selev - 14-12-2009 у 04:01

Не знаю чи у західних областях ще залишилась нелюбов до Януковича, але мушу визнати що на його бігбордах написано конкретні дії, на відміну від інших кандидатів. Найбільш цікаві "5 років без податків для малого та середнього бізнесу" та "пенсії вищі за прожитковий мінімум".

Ярема П. - 14-12-2009 у 11:06

Та, конкретні, але яка реалізація?

Tempika - 14-12-2009 у 11:40

Найбільш цікаві "5 років без податків для малого та середнього бізнесу" та "пенсії вищі за прожитковий мінімум".

Слухайте, та ж і минулого разу писали таааакі гірні лозунги, - хтось щось виконав? Навіть смішно вибирати кондидата за якістю його обіцянок-цяцянок. Сама я вважаю патріотом України тільки того, хто голосуватиме *проти всіх*.

Юрій Сєров - 14-12-2009 у 15:07

Вчора від водія почув класну фразу. От якби ми були як ворони, по 300 років жили, тоді можна одного кандидата вибрати (Я, Ю, Т), потім іншого... :)

Лінда Коваль - 14-12-2009 у 19:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
Не знаю чи у західних областях ще залишилась нелюбов до Януковича, але мушу визнати що на його бігбордах написано конкретні дії, на відміну від інших кандидатів. Найбільш цікаві "5 років без податків для малого та середнього бізнесу" та "пенсії вищі за прожитковий мінімум".

Конкретні дії - можна було б вдіяти :rolleyes: - і за часів свого прем’єрства, і за депутатську каденцію (до речі, найбільша фракція у ВР, якщо я не помиляюся? Чи, принаймні, була такою). А нині конкретики у цих гаслах не більше, аніж в Сєніних "Йду на війну з корупцією". (імхо):saint:

Serg Selev - 15-12-2009 у 11:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лінда Коваль
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
Не знаю чи у західних областях ще залишилась нелюбов до Януковича, але мушу визнати що на його бігбордах написано конкретні дії, на відміну від інших кандидатів. Найбільш цікаві "5 років без податків для малого та середнього бізнесу" та "пенсії вищі за прожитковий мінімум".

Конкретні дії - можна було б вдіяти :rolleyes: - і за часів свого прем’єрства, і за депутатську каденцію (до речі, найбільша фракція у ВР, якщо я не помиляюся? Чи, принаймні, була такою). А нині конкретики у цих гаслах не більше, аніж в Сєніних "Йду на війну з корупцією". (імхо):saint:


Я все прекрасно розумію, що це брехня. Бюджет ітак зараз не виконується, а тут ще підприємців хочуть податків позбавити.


Viktor Tkachenko - 15-12-2009 у 11:53

Не люблю брати участь у таких обговореннях, проте захотілось висловити думку.

Так вже повелося, що багато кандидатів багато чого обіцяють у передвиборчих програмах, та мало що роблять "отримавши руль". І в цьому ми пересвідчуємось постійно. Країною повинна керувати людина, яка крім обіцянок робить дії на покращення життя сьогодні, а не обіцяє "От коли я буду президентом, я буду...".

Юрій Сєров - 17-12-2009 у 17:32

Ющенко, імхо, ще може суттєво добрати, бо по-перше, багато хто соромиться озвучувати своє рішення, а по-друге, багато хто за інерцією проголосує за нього. Думаю, третім мав би стати саме він, хоча всяке буває...

Марія Вибранівська - 18-12-2009 у 13:32

Щоб держава розвивалася, податки повинні платити всі. І не в податках проблема, і навіть не в їх розмірах, а тих сумах хабарів, які всі змушені платити.
Хочеш договір з Міськрадою - 25% відкату, (аналогічно з Залізницею, газовими службами, енерго і т.п., всюди, де вимагається "тіпа" тендер).
Прийшли перевіряти податківці - 10% штрафу від річного обороту (навіть якщо ти ако янгел чистий) + внесок в конверті. Не хочеш - судися, може і виграєш, але кровці попють і часу заберуть, сам не будеш радий.
Аналогічно всякі "тіпа" заключення санстанції, охорони праці і т.п. Чому "тіпа" - бо всі ці заключення і аналізи робляться по аналогу проходження ТО в ДАІ, - певна сума туди - відповідний папірець з печаткою сюди.
Оце істинна проблема. І що найжахливіше, вже багато хто (особливо молодих, які пробували платити навіть за курсові чи лаби) вважать це нормальним.

Андрій Зайдлер - 20-12-2009 у 14:49

Видається цікавою ідея голосувати за кандидатуру, яка має найбільше шансів отримати 3-тє місце при сьогоднішніх розкладах.
Не із-за того, що хтось з них подобається. Просто, при Я чи Т навіть шансу на якусь позитивну динаміку розвитку у нашої країни не має.

Dmy - 20-12-2009 у 21:07

Це такий завуальований промоушн Віктора Андрійовича?;)

Юрій Сєров - 21-12-2009 у 12:52

Ці вибори справді запам'ятаються боротьбою за 3 місце. Багато претендентів: ВАЮ, Тигіпко, Яценюк, Гриценко. Якщо для першого це буде поразка, до для інших серйозна перемога в світлі гіпотетичних майбутніх парламентських виборів.

Соломія Федушко - 21-12-2009 у 19:17

Щось число *3* стало культовим для виборів президента в Україні. У 2004 році був третій тур, а в 2010 році боротьба за третє місце.
Хм... цікаво чи буде цих виборів третій тур?

Serg Selev - 3-1-2010 у 23:16

Трошки гумору - серіал "Недоторкані"... :)

Тут є посилання для скачування:
http://lekt.net.ua/main/serials/4045-neprikosnovennye-nedotorkani-v...



Роман Голощук - 3-1-2010 у 23:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
Трошки гумору - серіал "Недоторкані"... :)

Тут є посилання для скачування:
http://lekt.net.ua/main/serials/4045-neprikosnovennye-nedotorkani-v...




"...Снято по заказу ТРК-Украина..." - щось мені здається, що не усіх політиків там висміюють :)

Андрій Зайдлер - 4-1-2010 у 23:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Це такий завуальований промоушн Віктора Андрійовича?;)

Не зовсім. Я готовий голосувати навіть за ... Тигипка. Щоб він переміг в 2 турі.
Хоча, для мене особисто, Ющенко найбільш прийнятний варіант серед претендентів на бронзу.

vovka - 5-1-2010 у 02:05

Я спробую за Юща в першому турі :)
По старій дружбі так сказати :D

а далі побачим.. одне скажу точно що за Тимошенко не проголосую.

Андрій Зайдлер - 8-1-2010 у 18:29

Це все одно, що сказати, краще вже Янек.
Можливо, це і правильно.