Форум Рідного Міста

Євромайдан

Петро Гонсалес - 26-11-2013 у 16:18

Зустріч "у верхах": самодержець Російської імперії зустрівся з главою Західної Католицької Церкви. Неординарна подія, погодьтеся! Це направду топ-подія під завісу року. Навіть не смикання туди-сюди держави "України". Бо майбутнє України вирішує не Янукович... Доля України давно вже вирішена між Путіним і основними гравцями Заходу. А у Ватикан Путін навідався з офіційним візитом власне до свого візаві - глави держави Ватикан, і, подейкують, що - вирішувати долю свого давнього друга Берлусконі, якого не випускають з-за меж Італії. Саме дипломатичний паспорт представника Росії (!) у Ватикані запоможе біді Сильвіо бути невиїзним і літати на старості літ на свої маєтки на Карибах у компанії малолітніх подруг. :saint:

Можна також припустити, що не тільки "питання Берлусконі" вирішуватимуть у Ватикані, а питання... УГКЦ в Україні, яка цьогоріч дуже посилила свої позиції через відкриття у столиці України Патріаршого собору.

Петро Гонсалес - 2-12-2013 у 17:12

Здається мені, це - постановочна вистава, спеціально для західних мас-медіа: і жовтий ескаватор з ковшем, і "тітушко", що хвацько розмахує бойовим ланцюгом часів Середньовіччя, й інші "тітушки" з жовто-блакитним стягом, що гордо майоріє над їхніми головами, і які зухвало "викликають вогонь на себе", як би дрочаться з "беркутівцями".
Такий собі кривавий спектакль... з бутафорною кров'ю, бутафорними пораненими та їхніми бутафорськими каліцтвами, акторськими медсестрами, які дають писані за сценарієм інтерв'ю.
Взято з американської такої ж вистави 11 вересня...

Подейкують, що Замовник цього вуличного дійства - Фірташ-Льовочкін: щоб показати перед Заходом, як український народ не згоден з рішенням Президента не підписувати угоду про Асоціацію, як хоче до спільного європейського дому... Насправді студенти вирішили мирно помітингувати, потусуватися, набратися драйву, бо й так нудно жити, і вже мали от-от розходитися по своїх місцях навчання... Е-ет ні, шоу має тривати, вирішили панове-олігархи, вседержителі держави "Україна"... Виходить, даремно Фірташ вбухав стільки грошей на "Дні України" в Лондоні нещодавно, щоб прорекламувати Україну з якнайкращого боку для європейського співтовариства.
___new_291010.jpg - 38kB

Юрій Сєров - 2-12-2013 у 18:28

Виглядало на те, що з бульдозером справді були провокатори. Бо звідки взявся бульдозер? Незачинений? З ключами запалення? І людиною, яка вміє його водити.
Переодягнений беркут бився з непереодягненим.

Dmy - 2-12-2013 у 20:26

А ось як усе розпочиналося
Міліція, так би сказати, з народом.

Dmy - 2-12-2013 у 23:27

І ще трішки

Юрій Сєров - 3-12-2013 у 15:11

Це було очевидно одразу, як тільки появився цей бульдозер.

Відставку провалили :(.
А от що далі - величезне питання... :(

Андрій Пелещишин - 3-12-2013 у 19:43

http://www.pravda.com.ua/columns/2013/12/3/7004639/
Жорстока критика "лідерів" опозиції (в лапках, лідер за означенням має кудись вести, а ці якісь хороводи по Києву водять).

Петро Гонсалес - 4-12-2013 у 00:06

Вони - "лідери" т.зв. "опозиції" - самі просто були заскочені тим, що натовпи населення розпочали якусь хаотичну ворушню: якісь захоплення адмінбудівель, стояти до кінця - допоки Янукович у владі, розігнати уряд, скинути злочинну владу - все це припахає тихою шизофренією. Ну, студенти, фактично діти - ще б куди не йшло, а то цілком дорослі полишають працю, гурмуються "їхати на Київ", там злитися воєдино з натовпом на центральній площі і "відстоювати свої права"... То шо, якась дитяча гра в дитячому садку?
Сьогоднішній реваншистський виступ Тягнибока у Раді - це якраз і розрахований на отаких "дітей", недозрілих дорослих: "дітей" закликають встати на прю з владою? Якісь "страшні і потворні" "діти кукурудзи" Стівена Кінґа, захопили світ дорослих і тероризують їх там у ньому собі на радість, що врешті вдасться поквитатися з тими осоружними дорослими, які ну зовсім не розуміють їх, дітей...

Це просто вражає, наскільки суспільство ще незріле, молоде, свіже, майже дитяче! ювенальне! Чим не гребує користуватися влада... З таким населенням вона - непереможна! Їй не страшні "санкції" ані Заходу, ані Росії в особі Путіна. Вона володіє колосальним ресурсом - несформованою іще в повноцінне громадянське суспільство біомасою, яку може місити обома руками як завгодно і ліпити з неї чудернацькі фігурки собі на догоду, а біомасі на радість того, що вона комусь потрібна.

Просто вражає!.. :o

P.S. "Східняки", мабуть, дивляться на то всьо і думають собі, хитаючи головою: эти "западенцы" с ума сходят, что-ли? Может, и вправду отгородиться от этих дикарей?

Рост - 4-12-2013 у 01:52

От наш Пєтя і розкрив своє личко.
І запашком таким неприємним потягнуло одразу...

Андрій Пелещишин - 4-12-2013 у 10:40

Наше суспільство молоде, це факт. ледве 20 років має.
Але ще більше дитячі звичайно в нас діючі керівники держави. Такі дитячі, що навіть легенди про те, як Олександр Македонський заповів себе поховати, не знають.

Юрій Сєров - 4-12-2013 у 13:15

Твереза думка: http://blogs.pravda.com.ua/authors/savanevsky/529ef5bc94143/
Але чи знайде вона підтримку в суспільстві...

Андрій Пелещишин - 4-12-2013 у 21:39

Цікаву думку сьогодні почув від знайомого. Ніби в стилі Януковича - десь поїхати і сказати: як я повернуся, щоби все вже тихо було.
Чи то так, скоро відчуємо.

Андрій Пелещишин - 6-12-2013 у 22:46

Те що зараз відбувається, є справді чимось новим в історії України. Вже очевидно, що політики так і не змогли очолити протест і в кращому разі стали модераторами процесу, але не лідерами.
У той же час доволі багато людей засвітилося, почало формувати власні структури. Думаю, що з таким суспільством владі вже не справитися.
Питання ще правда в тому, як далеко зайде боротьба, і хто з нових лідерів стане легітимним. Підозрюю, що відсоток негідників серед них далеко не нульовий, і чим жорсткіший буде опір влади, тим цей відсоток зростатиме.
І ще цікаво, чи зможуть парламентські партії стати собі на горло і "втягнути" в себе цих нових політичних персонажів. Наявні керівники середньої ланки в партіях будуть чинити опір, але та партія яка втягне в себе найбільше героїв останніх днів і стане домінуючою.
До речі, у мене дивне відчуття, що Свобода "здулася" геть чисто. Люди часто за неї голосували саме з огляду на те, що "якщо щось" то вона очолить вуличний протест. Але зараз вона не виглядає на таку, що виправдала такі сподівання.
Але це все деталі. Зараз головне, щоби конфлікт розв'язався чим швидше і в правильний бік.

Андрій Пелещишин - 6-12-2013 у 23:51

Як вдалося згуртувати народ владі https://www.youtube.com/watch?v=izsAWgG7I_8#t=35
Не здивуюся, якщо хтось з "нинішніх" ще поставить собі це у заслугу і премію випише.

Юрій Сєров - 7-12-2013 у 14:28

Справді цікавим видається цей зрив. Якщо у 2004 співаки і інші неполітичні діячі були лише підтанцьовкою, то тепер ті ж Руслана і Сашко Положинський виглядають на рівні, а то й вище ніж опозиційні лідери.
Також вкотре здивувала позиція Порошенка. Цього разу в позитивному сенсі.

Цікаво, яка погода в Києві, бо на такому вітрі як у Львові - ой як непросто стояти :(

Андрій Пелещишин - 7-12-2013 у 17:55

Це типу повернення на 25 років назад. Маса опозиційних організацій, якіі координують свою діяльність, але діють автономно. І "діячі культури" замість політиків. Політиків, наскільки я пригадую, це спочатку хіба смішило і дратувало. Але колосальна махіна партійно-радянської влади лягла за два роки.
Зараз історичний контекст зовсім інший, але перезавантаження політикуму абсолютно очевидне. І в цьому процесі ПР виглядає уже архаїчним утворенням. Опозиціонери або зміняться самі, або їх переформатує народ. А ці залишаться поза контекстом.
Результат: або персональна диктатура Януковича (версія Лукашенко) або суттєве переформатування країни. Варіанту м'якої диктатури в стилі Путіна уже не залишається. Як, напевно, уже не залишається шансу в Януковича тихо відійти в бік. Ще тиждень тому він міг передати владу під соусом утворення нової більшості в парламенті трійці опозиціонерів плюс пару "своїх вірних зрадників" (типу Порошенка, Богословської чи Льовочкіна), але зараз це вже неможливо. Бог (чи Кучма?) вберіг його від клінчу з суспільством в 2004 році, але зараз Кучма на пенсії, а божі промисли невідомі.

Юрій Сєров - 8-12-2013 у 14:06

Те, що на Банковій були провокатори, сумнівів не було вже в жодної тверезомислячої людини.
А тепер з'являються факти, які наводять на думки, що провокатори були з Росії:
http://v-n-zb.livejournal.com/6424298.html
Ланцюжок Путін-Медведчук-Корчинський вимальовується дуже очевидно.

Андрій Пелещишин - 8-12-2013 у 20:43

Корчинський завжди світився там, де Росії потрібне було українське гарматне м'ясо. Придністров'я, Абхазія і т.п.

Андрій Пелещишин - 8-12-2013 у 21:07

Озвався
http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/8/7005485/

Андрій Пелещишин - 8-12-2013 у 22:25

Розвалили пам'ятник Леніну.. Ніби і правильно, але ніби як вкрали. Чому би це обставити рішенням якоїсь громадської комісії, слухань і т.п.
Свобода як завжди, думає як виділитися з решти і опозиції, і при нагоді виконати якесь дрібне замовлення влади.
Як класно вийшло: статус Євромайдану легенько понижено до рівня масового бешкетування, показано що опозиція далеко не моноліт, створено гарну картинку "потрібним" каналам, показано відсутність внутрішнього порядку серед мітингарів, а заодно і виконано замовлення з демонтажу, про яке напевно давно мріяла київська влада, але не знала як його зробити.
А ще, при черговій спробі щось протягнути антиурядове через ВРУ опозицією, комуністи матимуть аргумент, чому хоч вони "за", але голосують "проти" (як було з відставкою уряду).
Молодці! Собі очок інабрали, партнерам нагадили!

Dmy - 8-12-2013 у 23:11

Може, не все так смурно.
1. Якби київська влада мріяла - Леніна давно вже не стояло. Бо було кілька спроб, які присікали мєнти з компартією. Що ті, що інші - люди цілком контрольовані, їх цілком можна було і прибрати. Але для чогось тримали.
2. Комуністам - аргументом більше, аргументом менше - геть фіолетово. Все одно вони голосують так, як скаже спонсор, а потрібний аргумент завжди знайдеться, було би бажання. А не знайдеться - проголосують і без аргументів.
3. Свобода, звичайно, випендрюється, але
а) горбатого могила виправить, і про цей ґандж зазначеної опозиційної політсили вже знають не лише в нас, а й у Європі в ракурсі "в сім'ї не без урода"; до того ж до Європи Свобода серед усієї опозиції прагне чи не найменше;
б) найшвидше, решту про акцію було повідомлено заздалегідь і продумано, як їх відмазати: Свобода все взяла на себе, бо, по-перше, це - її імідж, останнім часом дещо зіпсутий, по-друге, див. п. а), а УДАР і ОО миттєво (що на них геть не схоже, бо зазвичай дуже довго думають) відреагували Барто-Сімпсоновим: "Це не я!" Як знали ;)

Відтак, якщо найближчим часом інших хуліганств не буде, то
статус Євромайдану, як і 2 політсил дуже швидко повернеться назад (якщо він взагалі понижувався - я поки цього не відчув);
Свобода повернула собі кілька втрачених балів;
а Леніну - таки гаплик, і це знайшло дуже позитивний відгук в інтернеті, причому, судячи зі стилю та контексту - далеко не в маргиналів.

Андрій Пелещишин - 8-12-2013 у 23:30

Якщо таке не повториться, то осад справді скоро зникне. Лишень би зараз з ентузіазмом за щось інше не взялися.
Зрештою на їхнє виправдання є факти нищення далеко не одного пам'ятника діячам ОУН та УПА за останній рік на Західній Україні і розбиття дошки Шевельова в Харкові.
Головне - вчасно зупинитися.
На виправдання Свободи - таке враження, що в тих ситуаціях, коли депутати "літали" по судах/прокуратурах, найчастіше згадували саме свободівських депутатів.
Взагалі уявлення про зцементованість і єдність Свободи дуже далекі від істини, і там дуже високий відсоток справжніх патріотів, достатньо і інтелектуалів. Але вистачає і провокаторів і гопоти. І явно уявлення про подальшу діяльність партії в них різняться (притому напевно і на самій горі). Не виключаю і суттєву регіональну розбіжність. Тому не виключаю, що і з цього приводу всередині партії нема єдності і буде дискусія.
Зрештою, саме Свобода на мажоритарних виборах задала тон боротьби в столиці, і те, що зараз відбувається є в значній мірі наслідком протистоянь громади з владою в столиці на виборах у ВРУ.

Юрій Сєров - 9-12-2013 у 00:01

Можливо за формою і не зовсім правильно, але за змістом цілком.
Стосовно комуняк, то вони і так не проголосували під якимсь недолугим приводом, а європейці справді будуть неприємно здивовані... що виявляється цей пам'ятник досі стояв. :)
Майдану потрібні невеличкі перемоги.
В майбутньому потрібно через новообрану Київську міську раду юридично все провести, щоб не було нових кримінальних справ...
До речі, чому пункт обрання мера Києва і міської ради так мало озвучується опозицією?

Андрій Пелещишин - 10-12-2013 у 21:58

Пройшло 48 годин з моменту озвучення чи то Луценком чи Яценюком ультиматуму Януковичу.
Ніхто навіть не згадує про це. А погроз вистачало.. Ультиматум був проголошений перед (як звучить в ЗМІ) самим людним мітингом в історії України. Я дивуюся, ну невже не можна формулювати і планувати заходи так, щоби потім не виглядати лузером і пустословом в очах мільйонів людей?
Як можна такий колосальний, небачений ресурс випускати в повітря? Уся Європа визнає, що по масовості недільний мітинг це найбільший в історії захід з підтримки євроінтеграції.
Я проти розчарування в Євромайдані, але направду, захоплення і повагу викликають "рядові учасники", а не ці "вожді".


До речі, настільки нудного мітингу, як був у неділю, ще треба пошукати. Мирослав Попович в ролі публічного оратора.. Ну вибачте... Ну старший чоловік, і дикція і зір уже не той, читати важко, та й досвіду нема.. (відчутно було, що Любомир Гузар багато раз виступав перед масою людей, тут вже високий рівень ораторства).
Не пам'ятаю, хто сказав з великих політиків 20 століття (можливо Черчіль?), але точно пам'ятаю, що була фраза, що перед великим натовпом треба виступати як перед 5-річною дитиною.
Зрештою, там же ж тільки тексти читали, чому не запросити професійного актора, який би поставленим голосом і з драматизмом зачитав "звернення ініціативної групи", так щоби мороз по шкірі... І чи треба було його усього читати, а не конспект зробити? (ОФФТОП: я, як член спецради з захисту дисертацій, знаю, як не люблять навіть професори нудного читання розумного тексту. Текст треба поширювати в паперовому виді, а не читати. А озвучувати саму сіль, короткими, доступними, цікавими реченнями.)
А ще була сопілка.. Ну зібрати 200 тисяч, щоби послухати сопілку.. Направду, якщо збирати таку масу людей, то єдиною музикою можуть бути бойові барабани :)
Чесно, у мене склалося враження, що нема поваги до людей, що зібралися. Знову ж, як людина, приречена хоч раз на два тижні слухати, як тобі доповідають, скажу таке. Є люди, які думають про слухачів і розуміють, що вони для слухача. А є люди, які думають, що слухач для нього, найрозумнішого та найдорожчого. То в неділю другі переважали.

Якщо суспільний рух Євромайдану переможе, це буде заслуга народу. Якщо програє - це буде провина політиків, які призначили себе на посади вождів.

Андрій Пелещишин - 11-12-2013 у 19:56

Це шедевр, влада захотіла пригнати 200 тисяч військових на мітинг, але тут виявилося, що:
Цитата:
Джерело в РНБО назвало поставлене перед Міноборони завдання нездійсненним в повному обсязі, оскільки заявлене число в 200 тисяч демонстрантів майже вдвічі перевищує чисельність всіх Збройних сил України.

Не думаю, що це добра ідея, але хай збирають. Не дальше ніж позавчора спілкувався з кадровими офіцерами, настрої у них ще ті. Їм є що сказати "в підтримку". У них багато і соціальних і професійних питань.

Андрій Пелещишин - 13-12-2013 у 22:55

http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/13/7006809/
Цитата:
"Найближчим часом три високопосадовця отримають відповідні процесуальні документи та відповідний процесуальний статус, звинувачуватимуться у скоєнні цього злочину", - заявила Лукаш, не уточнивши ні імена, ні посади цих осіб.

Вони (високопосадовці) там зараз як, в пляшечку грають, чи в підкидного? Чи просто соломинки тягнуть?
Швидше за все - аукціон проводять :)

Андрій Пелещишин - 15-12-2013 у 11:58

Жертв знайшли і урочисто представили громаді.
Але мене більше хвилює, чи відстануть від тих кількох десятків активістів, проти яких відкрито провадження. Якщо Майдан стихне (а це можливо), а ці люди постраждають, суспільство отримає прививку від ініціативи та бунтарства.

Юрій Сєров - 15-12-2013 у 20:56

Цитата:
Але мене більше хвилює, чи відстануть від тих кількох десятків активістів, проти яких відкрито провадження. Якщо Майдан стихне (а це можливо), а ці люди постраждають, суспільство отримає прививку від ініціативи та бунтарства.

Власне це найбільше хвилює. Заручників відпустили на волю, але в них на ногах "електронні браслети". За першої ж нагоди їх знову запроторять за ґрати :(

Щодо жертв, то вони не такі прості. Можуть не захотіти ставати жертвами.

Андрій Пелещишин - 16-12-2013 у 10:50

Янукович хоче звільнити з посади Кожару і ще кількох міністрів які готували угоду про Асоціацію. За те, що "попередили про ризики". Читай - за те, що лобіювали Асоціацію.
Поганий знак.

Петро Гонсалес - 17-12-2013 у 09:29

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Поганий знак.

Поганий знак у сенсі того, що Янукович міг запродати Україну Євросоюзу, а Кожара з міністрами "попередили про ризики" підписання Україною Асоціації?

Здається мені, це наперід поставлена за сценарієм кремлівських імперців вистава для європейців, а xoxlu її мали просто зіграти: спочатку в України єврозапал, а потім, коли порадившись з Путіним у Сочі, в Москві, той натиснув на Януковича, і останній різко змінив свою думку.
Взагалі в Кремлі не раз висловдювалися, ще з 90-их років, що все, що відбувається у політиці, у т.зв. "політиці" на Україні, особливо у Верховній Раді, нагадує оперетковий спектакль.

Андрій Пелещишин - 17-12-2013 у 12:16

Поганий знак у тому, звільнятимуть міністрів, які напевно підштовхували в бік євроінтеграції.

Андрій Пелещишин - 18-12-2013 у 20:54

Попідписував Янукович всякої фігні в Москві, тепер, підозрюю, тональність ЗМІ різко зміниться, адже плюшки заробили саме олігархи - Ахметов, Фірташ, Пінчук. Таке враження, що "старі олігархи" використали Євромайдан щоби вправити Президенту мізки і довести свою незамінимість. Гра ризикована і їм ще це відгукнеться.
А зараз напевно новин про Євромайдан на ТВ поменшає, у них будуть ставитися інші акценти, або розважально-іронічні, або аналітично-песимістичні.

Юрій Сєров - 19-12-2013 у 14:28

1+1 Коломойського, тому може повністю блокада не утвориться.

Петро Гонсалес - 19-12-2013 у 16:53

Цікава стаття "Два мира, два майдана".

Або, іншими словами, "с чего начинался Майдан".





Андрій Пелещишин - 19-12-2013 у 20:37

Сайт "элита Евразии", російською мовою, google PageRank головної сторінки = 3, у конктактах - один імайл, студія дизайна - noname ...
Пане Петре, скільки вам за такі лінки платять?

Петро Гонсалес - 20-12-2013 у 10:57

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Сайт "элита Евразии", російською мовою, google PageRank головної сторінки = 3, у конктактах - один імайл, студія дизайна - noname ...
Пане Петре, скільки вам за такі лінки платять?

Ображаєте, пане Андрію, ніхто не платить. Ця стаття з посиланням на першоджерело вперше з'явилася на from-ua, а цей ресурс заслуговує на довіру, принаймні, для мене.

Андрій Пелещишин - 20-12-2013 у 12:33

Прочитав новину http://ua.korrespondent.net/lifestyle/travel/3278336-u-kyievi-inoze...
Цитата:
Опинитися безкоштовно в самісінькому центрі історичної події - нова послуга для іноземців в Україні. Подивитися, як виглядає київський Майдан ізсередини, а не з екрану телевізорів, вирушає перша група з 15 осіб, пише російське видання Вести.


"Хочу дізнатися більше про Євромайдан. Як тут все працює, про волонтерів..." - кажуть туристи.

«Гід - з активних прихильників євроінтеграції - проводить не тільки екскурсію, а й агітацію. За півгодини туристи можуть зануритися в побут і життя мітингувальників. В обов'язковій програмі і знайомство з політінформацією, тим більше тут вона всюди. Розтяжки з гаслами висять як на наметах, так і на головній ялинці країни, яка більше нагадує міську рекламну конструкцію», - пише кореспондент Вести.ру Катерина Капустян.

Після загального екскурсу - узвар-пауза. Прохолодний напій із сухих фруктів і ягід тут розливають теж безкоштовно. "Схоже на сік. Дуже смачно", - визнають заїжджі гості. При цьому, як стверджує екскурсовод, гроші на їжу для величезної армії мітингувальників йдуть виключно з пожертвувань. Однак на прихований бік Майдану іноземців не водять - де і в яких умовах готують їжу, екскурсантам не показують, зазначає видання.


Згадалося з Шеклі "Паломництво на Землю"

Цитата:
Я знаю твою мету, — продовжив коротун. — Ти хочеш узяти участь у війні, яка врятує світ. Ти прибув саме туди, куди треба. У нас постійно тривають шість основних воєн, і кожний може в будь-який момент зіграти важливу роль в одній із них.
— Вибачте, але…
— Саме у цю мить, — проникливо сказав коротун, — пригноблені робітники Перу ведуть запеклу боротьбу з корумпованою і прогнилою монархією. Участь однієї людини може схилити шальки терезів на їхню користь!
Ти, друже, можеш стати цією людиною! Ти можеш бути запорукою перемоги соціалізму!
Побачивши вираз обличчя Саймона, коротун швидко виправився:
— Але можна навести чимало аргументів на користь освіченої аристократії. Мудрий старий король Перу (король-філософ у найглибшому платонівському розумінні цього слова) теж відчуває гостру потребу у твоїй допомозі. Його найближче оточення — науковці, гуманісти, національна гвардія, дворянство та лояльні селяни — потерпають від жахливих утисків соціалістичних заколотників, підтримуваних з-за кордону. Одна людина…


Сумно, коли з чужої боротьби хто влаштовує собі атракцію. Але насправді, це вже типово для нашого світу.

А потім згадав, що писав тут два дні тому, щодо висвітлення Майдану у ЗМІ
Цитата:
А зараз напевно новин про Євромайдан на ТВ поменшає, у них будуть ставитися інші акценти, або розважально-іронічні, або аналітично-песимістичні.


Таки вгадав!

Петро Гонсалес - 20-12-2013 у 14:03

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  

Сумно, коли з чужої боротьби хто влаштовує собі атракцію. Але насправді, це вже типово для нашого світу.

А потім згадав, що писав тут два дні тому, щодо висвітлення Майдану у ЗМІ
Цитата:
А зараз напевно новин про Євромайдан на ТВ поменшає, у них будуть ставитися інші акценти, або розважально-іронічні, або аналітично-песимістичні.

Таки вгадав!

Майдан починають переводити у ранг ґротескних явищ. А те, що там уже стали його огороджувати сіткою з колючим дротом по периметру, свідчить про те, що з нього хочуть зробити таке собі ґето, резервацію кріпаків у тоталітарній державі, котрі прагнуть втрапити в Європу, у Рай. І постійно показуватимуть картинку по ТБ про те, як, чим живе сьогодні Майдан; показуватимуть усміхнених, задоволених людей, які мають українську мрію - скинути злочинну владу і потрапити до Європи. Зробили таку собі «коробку», в яку загнали людей, котрі хочуть якоїсь свободи, і хай там собі мітингують, веселяться, скачуть, хоч цапки стають. Одне слово, мирно протестують проти злочинної влади… Майдан живе своїм життям. А влада своїм.

Andreas - 20-12-2013 у 22:21

Людоньки добрі, поясніть невігласу, що то таке - "Євромайдан"? Який в нього статус в правовому середовищі України? То є партія? Громадська організація? Чи просто юрба людей, які чогось хочуть, при чому, бажання не у всіх однакові?
Я навіть планшет купив, через Torrent Stream Controller телебачення українське на кухні собі включив - ніц не можу зрозуміти. Ну зібрались люди разом, вимагають чогось від уряду, від президента. Підписання чогось там, чи хоча б відставки... Ну, нехай тих людей там 100000... нехай 200000... А в президента - десятки мільйонів виборців, що за нього проголосовали. Він - легітімний. І уряд, відповідно, легітимний. І всі вони можуть (і повинні) приймати рішення від імені держави.
А ніякі євромайдани такого права не мають. І не повинні мати. Бо то є олхократія, найбільше зло політики.

Про себе.
Харі Януковича і Азарова викликають в мене нудоту. Якщо Україна зненацька якимось чином стане членом ЄС та Шенгеньської спілки - я буду просто щасливий, тож не тре буде ніяких "запрошень" друзям висилати, вони ж просто так сядуть в потяг-літак-автобус, та приїдуть.

Рост - 21-12-2013 у 01:07

Майдан - це древня українська традиція. Ще в сиву давнину козаки збирались і вибирали собі кошового, чи гетьмана. І далі його слухали, за ним ішли, а він дбав усіма силами своїми за козаків.
Якщо вибраний отаман вчиняв якийсь злочин перед козацтвом, козаки збирались раніше визначеного терміну, і могли такого отамана скинути, навіть убити, якщо злочин його був значний.
Майдан - це така козацька рада.
Народ України дістали по саме не можу злочини нинішнього отамана, скеровані проти народу. І терпець увірвався.
А Євросоюз... Приєднання таке, чи сяке, до Євросоюзу розглядається позитивним в контексті боротьби з нечуваних розмірів корупцією.
За часи правління Януковича, він переписав конституцію і законодавство так, що у людей було відібрано будь-які законні методи відкликання діючого президента, нову процедуру імпічменту пройти просто не реально. Крім того створена абсолютна вертикаль влади з повним підпорядкування всього і вся діючому президенту. Це не влаштовує людей, той Майдан, який стоїть зараз в Києві, в більшості міст України, навіть, нечувано, на батьківщині президента збираються багатотисячні майдани. І це не сто, чи двісті тисяч, в Києві збирається уже мільйон, і це тільки тих, що змогли приїхати. Підрахунки різні, хто казав, що було мільйон двісті, хто - вісімсот тисяч, суті це не міняє. Якщо така маса людей незадоволена діями президента, а він робить вигляд, що нічого не відбувається, то це напевно щось не так з ним?
А Майдан... Майдан - це вищий орган волевиявлення народу України.
Не хочете зі своїм, принаймні, колись, народом новий рік на Майдані зустріти? Запрошуємо!

Петро Гонсалес - 21-12-2013 у 01:27

Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Майдан - це древня українська традиція. Ще в сиву давнину козаки збирались і вибирали собі кошового, чи гетьмана. І далі його слухали, за ним ішли, а він дбав усіма силами своїми за козаків.
Якщо вибраний отаман вчиняв якийсь злочин перед козацтвом, козаки збирались раніше визначеного терміну, і могли такого отамана скинути, навіть убити, якщо злочин його був значний.
Майдан - це вищий орган волевиявлення народу України.

Ви нас запрошуєте у 16-17 сторіччя?
Здається - все до того йде! - що з часом у нас з'явиться цілком український матюк: та пішов ти на Майдан! Он Кличко вже першим почав... А натовп любить за лідерами повторювати... :o

Андрій Пелещишин - 21-12-2013 у 11:15

Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
Людоньки добрі, поясніть невігласу, що то таке - "Євромайдан"? Який в нього статус в правовому середовищі України? То є партія? Громадська організація? Чи просто юрба людей, які чогось хочуть, при чому, бажання не у всіх однакові?
Я навіть планшет купив, через Torrent Stream Controller телебачення українське на кухні собі включив - ніц не можу зрозуміти. Ну зібрались люди разом, вимагають чогось від уряду, від президента. Підписання чогось там, чи хоча б відставки... Ну, нехай тих людей там 100000... нехай 200000... А в президента - десятки мільйонів виборців, що за нього проголосовали. Він - легітімний. І уряд, відповідно, легітимний. І всі вони можуть (і повинні) приймати рішення від імені держави.
А ніякі євромайдани такого права не мають. І не повинні мати. Бо то є олхократія, найбільше зло політики.

Про себе.
Харі Януковича і Азарова викликають в мене нудоту. Якщо Україна зненацька якимось чином стане членом ЄС та Шенгеньської спілки - я буду просто щасливий, тож не тре буде ніяких "запрошень" друзям висилати, вони ж просто так сядуть в потяг-літак-автобус, та приїдуть.


Є таке явище як узурпація влади. І тоді вже ніякі вибори не допоможуть змістити узурпаторів, тому що вони застосовують силу і порушують закони, включно з виборчими. Тому і зібрався Майдан після 1 грудня - для громадського опору узурпації влади. Якби не зібралися, ми би вже мали Білорусію №2. А враховуючи стрімкий підйом і збагачення дітей голови держави - може і щось гірше.

Андрій Пелещишин - 21-12-2013 у 11:23

Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  

Сумно, коли з чужої боротьби хто влаштовує собі атракцію. Але насправді, це вже типово для нашого світу.

А потім згадав, що писав тут два дні тому, щодо висвітлення Майдану у ЗМІ
Цитата:
А зараз напевно новин про Євромайдан на ТВ поменшає, у них будуть ставитися інші акценти, або розважально-іронічні, або аналітично-песимістичні.

Таки вгадав!

Майдан починають переводити у ранг ґротескних явищ. А те, що там уже стали його огороджувати сіткою з колючим дротом по периметру, свідчить про те, що з нього хочуть зробити таке собі ґето, резервацію кріпаків у тоталітарній державі, котрі прагнуть втрапити в Європу, у Рай. І постійно показуватимуть картинку по ТБ про те, як, чим живе сьогодні Майдан; показуватимуть усміхнених, задоволених людей, які мають українську мрію - скинути злочинну владу і потрапити до Європи. Зробили таку собі «коробку», в яку загнали людей, котрі хочуть якоїсь свободи, і хай там собі мітингують, веселяться, скачуть, хоч цапки стають. Одне слово, мирно протестують проти злочинної влади… Майдан живе своїм життям. А влада своїм.


Пан Петро вірний своєму завданню!
Вихапує з мого тексту цитату, і чомусь ніби в розвиток додає свій, абсолютно протилежний за змістом текст, типу записуючи мене в однодумці.
А я написав, що у ЗМІ формуватиметься іронічний образ Майдану. Не Майдан ставатиме карикатурним, а саме в ЗМІ формуватиметься. Думаю, важко не відчути цю різницю, правда ж?
А допис про "колючий дріт" шикарно лягає в окреслену мною тенденцію. Пан Петро казав, що працює безплатно, це несправедливо! За таке мають платити, вам "добрі люди" заборгували або навіть списали на вас кошти (а ви про те ні сном ні духом..). Я припускаю, що такий обман з боку провладних є достатньою причиною для участі у акціях спротиву.
Вірно, що на Майдані зовсім різні люди. У кожного своя власна війна проти режиму, за свою власну образу. І це нормально, так і повинно бути, це насправді дуже добре.

P.S. А колючий дріт і барикади - це захист від брутального насилля. І більше нічого. Зрештою саме вони зіграли ключову роль 11 грудня, коли фактично влада єдиний раз програла, і програла настільки болюче, що змушена нарешті зробити невеликий камбек як в зовнішній політиці так і в питаннях репресій щодо громадян.

Рост - 21-12-2013 у 13:43

Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гонсалес  

Ви нас запрошуєте у 16-17 сторіччя?

Насправді, примітивне запитання. Ні, я запрошую раціональне з 16-17 сторіччя в сьогодення. Ви ж користуєтесь колесами, яким уже 6, чи 7 тисяч років, і не говорите "як, ви нас запрошуєте в 5 тисячоліття до н.е.?"
Ну що зробиш, якщо українці ще тоді побудували прогресивне за використаною формою правління суспільство. Ніякої бюрократії, все чесно, відкрито і прозоро. Керівник - це той, хто ділами своїми виділився посеред людей. Вибраний іншими, без помпезних церемоній, він користувався величезним авторитетом і його всі слухали. А усі його зусилля були скеровані на покращення життя підвладних йому людей. Причиною дочасних перевиборів могла стати тільки суттєво антинародна поведінка керівника.
Для українця президент не є недоторканною особою, він така сама людина, як усі інші, поставлена на цей пост дбати про добробут українського суспільства. Даний президент не лише почав дбати проти себе більше, ніж про інших, він пішов проти народу, що його вибрав. Президент, який не може вільно вийти на центральну площу до людей, тому що боїться за своє благополуччя, уже не президент, це вже тиран і узурпатор.
Бачили, що вчора в Києві творилося, коли ця людина їздила "молитися"? Ці перекриті беркутом вулиці, це хамство сосунків у формі, наділених владою? Мені соромно за людей, яких влаштовує така влада.

Андрій Пелещишин - 21-12-2013 у 14:44

Ми живемо зараз як у Франції 18 століття. Для окреслення такого суспільства є навіть термін "старий порядок". Влада замість модернізації суспільства насильно проводить консервацію цього "старого порядку". Так що в минуле нас кличе не майдан, а влада. Думаю
А чим закінчився старий порядок для Франції у 18 столітті, я би радив нагадати фахівцям з консервації.
Вже перші барикади є, суспільство рухається до наступного витка.

Андрій Пелещишин - 21-12-2013 у 15:20

Про "Старий порядок" з Вікіпедії
Цитата:
Найважливіше з них полягало в системі продажу державних посад (paulette), що охоплювала весь державний апарат як у Парижі, так і в провінціях. Практика продажу державних посад з'явилася у Франції ще на початку XVI ст. при Людовіку XII, але в остаточному вигляді склалася на початку XVII ст. при Генріха IV, коли ця система стала всеохоплюючою, довічною і спадковою, і проіснувала до 1789 р. Вартість вищих державних посад в останні десятиліття перед Великою французькою революцією досягала 200-300 тис. ліврів (фунтів) і більше, що було еквівалентно вартості розкішного готелю з повною обстановкою [7]. Разом з купівлею посади чиновник отримував право на довічну «ренту», яка, як правило, дозволяла багаторазово окупити зроблені витрати. За словами А. Токвіля, система продажу посад поступово стала чимось таким дивним, чого ніколи раніше не було бачено у світі [8].

Зазначена практика була однією з важливих причин неефективності і крайнього бюрократизму французької державної машини, які зберігалися до самої революції 1789 р. Як пише Р. Мандру, введення системи продажу посад у Франції на початку XVII ст. призвело до безконтрольності чиновників і чиновницькому свавіллю: чиновники вважали, що купуючи посаду, та ще довічну і з правом успадкування, вони отримують повну незалежність у своїх діях від центральної влади [9]. А. Токвіль вказував, що в результаті існування даної системи у Франції з'явилося «неймовірна кількість абсолютно непотрібних, а то й шкідливих, посад ... Таким чином спорудили собі таку величезну, хитромудру, громіздку і непродуктивну адміністративну машину, що довелося залишити її деяким чином працювати вхолосту , а за її межами виготовити для себе простий і зручний в обігу інструмент управління, за допомогою якого і зробити по-справжньому те, що всі ці чиновники робили для вигляду» [10].
...

Система купівлі та довічного володіння державними посадами була постійним джерелом корупції. Придбавши посаду, кожен чиновник прагнув окупити зроблені витрати, використовуючи при цьому своє службове становище. Істориками наводяться приклади великих статків, акумульованих чиновниками за роки своєї служби, в той час як у момент початку своєї кар'єри деякі з них були бідні [12].

Нічого не нагадує? І це майдан загнав країну в минуле? Чи може ті, хто в 21 столітті відновив не найкращий досвід європейської країни 17-18 століть?
Це Майдан продає посади інспекторів ДАІ та податкових інспекторів? Це Майдан придумав найбільше в світі (!) число податків і зборів?
А може то люди на Майдані поставили начальником митниці в головному аеропорту країни (!) 22 річну доньку впливого чиновника?

Юрій Сєров - 21-12-2013 у 19:39

Боюся, що й методи зміщення "Старого порядку" будуть аналогічні франццузьким. У рамках правового політичного поля це буде вкрай важко.
Хіба що олігархи вирішать "злити" у 2015 ВФЯ і поставлять, наприклад, на боксера. І чи вийде у них його "злити"...

Andreas - 21-12-2013 у 20:11

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  

І це майдан загнав країну в минуле? Чи може ті, хто в 21 столітті відновив не найкращий досвід європейської країни 17-18 століть?
Це Майдан продає посади інспекторів ДАІ та податкових інспекторів? Це Майдан придумав найбільше в світі (!) число податків і зборів?
А може то люди на Майдані поставили начальником митниці в головному аеропорту країни (!) 22 річну доньку впливого чиновника?


При чому тут Майдан взагалі? Майдан нікого нікуди призначити не може, хоч би і хтів. Явище стихійне, некероване, що з нього взяти...
А президент, рада, уряд легітимні і законнообрані. Нам вони не подобаються, призначають там кого не треба і куди не треба... Ну, так на наступних виборах ми їх нафік виженемо, оберемо найкращих і тоді заживемоооооо!!!!

Щодо т.з. "Козацької ради", де отамана як свиню зарізати можна. Мені таке не подобається. І не тільки мені. Не дивно, що такий державний устрій проіснував так недовго (в історичних вимірах часу).

Повторюю, олхократія в сто разів гірша від самого найхреновішого президента типу Януковича

Андрій Пелещишин - 21-12-2013 у 21:03

Ключовим у моєму дописі було "узурпація влади".
Виборів (саме як виборів а не ритуального ходіння до урни) вже не буде.
Теза про охлократію надумана. Де ви зараз бачили, що майданівці чимось керують? Це просто форма громадського опору процесам становлення диктатури

Юрій Сєров - 21-12-2013 у 21:21

Цитата:
Ну, так на наступних виборах ми їх нафік виженемо, оберемо найкращих і тоді заживемоооооо!!!!

Ми то може оберемо, але голоси то вони порахують...

Max Yuzhakov - 22-12-2013 у 04:11

мій батько помер у 1991 році, хоча зараз він мабуть мені наказав би їхати у Київ...

Max Yuzhakov - 22-12-2013 у 04:38

не можу совок переносити зі школи ще...
я був файним піонером, все як положено...
але це огидно...

Max Yuzhakov - 22-12-2013 у 04:57

Дякую, панове, хоч за якийсь зміст.
Читаю останніми тижнями що публікують.
У Дніпрі, звідки я родом, гуманітаріям не виплачують зарплатню...
сказалли що то така тенденція... ругательное слово...
жінка взагалі у Трускавець зібралась...
хімхлам з дніпра оплатив подорож...

Андрій Пелещишин - 23-12-2013 у 11:43

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
1+1 Коломойського, тому може повністю блокада не утвориться.

http://www.epravda.com.ua/publications/2013/12/21/410988/
Цитата:


Запорожский и Стахановский ферросплавные заводы были участниками меморандума в 2013 году. Они в полной мере пользовались льготами, не особенно тщательно соблюдая условия, выставленные правительством.

В 2014 году их компанию дополнит еще один участник - подконтрольный Игорю Коломойскому Никопольский завод ферросплавов.

Все три предприятия, по данным Forbes Украина, подчинены трем акционерам.

Они составляют юридически не оформленный ферросплавный холдинг, 50 % которого принадлежат группе "Приват", 25 % - Виктору Пинчуку, еще 25 % - Михаилу Спектору. Четвертый льготник - Побужский ферроникелевый комбинат - по данным ИА "Интерфакс", принадлежит Solway Group.


Max Yuzhakov - 23-12-2013 у 12:31

Телебачення мало дивлюсь, у інеті новини читаю.
тиждень тому ТСН ще здавався "нормальним" в плані новин.
Ще туди якраз Святослав Вакарчук приходив увечорі.

А перший канал мрачний. І це так останні роки було.
Коли зміниться зміст цього каналу, можна буде казати,
що щось змінилось.

Петро Гонсалес - 23-12-2013 у 15:49

Коротше, опозиція помаленьку "зливає" Майдан, а люди вже починають називати Євромайданом своїх дітей! ;)
Свято наближається: Новий Рік, Різдво - як їх не зустріти у колі родини! :saint:
Ну, можливо, хтось собі знайшов родину на Майдані - на те його воля і повне його право. :yawn:

Max Yuzhakov - 23-12-2013 у 16:13

Пане, Петро, ця влада довела країну до скрутного становища,
і вона не хоче визнавати своєї провини...

Max Yuzhakov - 24-12-2013 у 15:54

Хто об'єднає країну?
Здається це може буути Арсеній...
Інших вариантов не бачу...

Max Yuzhakov - 24-12-2013 у 15:56

я голосував за сободівців
але їм пока не вистача порозуміння...
тому здається такий вариант буде діяти...

Юрій Сєров - 24-12-2013 у 16:21

Вже те, що Азаров у кінці третього року управління сказанув, що ми були за крок від банкротства заставляє задуматися про діяльність "ефективних менеджерів" і "крєпкіх хазяйствєнніків". І це все не на фоні кризи, яка була в 2008 році, а за сприятливіших умов. На "папєрєдніків" вже не зіпреш.
Вже б якусь іншу причину необхідності взяти кредит придумали б.
Тому з суто економічних причин цей уряд мав би піти у відставку. А що ми маємо натомість?

Ми мусимо таки змінити систему, а не прізвище і повернутися до виконання конституційної реформи 2004 року і мати парламентсько-президентську республіку. Інакше раз в 10 років будемо скидати узурпаторів.
Арсеній міг би бути, імхо, непоганим прем'єром. А президентом поставити розумну авторитетну людину, яка не надто пов'язана з бізнесом і олігархами. З кандидатурою наразі складно.

Max Yuzhakov - 24-12-2013 у 17:36

ну да, а хто прислухається до поміркованого розсудку?
коли студенти виходили на майдан, я казав що мені байдуже...
мені це здавалось маніпуляціями свідомості... але коли сталося лихо...
хто за це лихо відповів? пока ніхто... і діло ведуть до новорічних свят...

Max Yuzhakov - 24-12-2013 у 17:38

я дякую Богу, що він послав теплу погоду... я за це молився...

Юрко Юринець - 26-12-2013 у 03:23

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

Ми мусимо таки змінити систему, а не прізвище і повернутися до виконання конституційної реформи 2004 року і мати парламентсько-президентську республіку. Інакше раз в 10 років будемо скидати узурпаторів.

парламент може бути таким самим узурпатором як і окремо взята людина.Може бути ще гірший варіант - повний безлад - коли 450 дрібних царьків., а відповідно 450 варіантів одного і того ж закону.
Виходом може бути унітарна - диктаторська національна влада. Янукович ніколи диктатором не стане - бо не дано. Диктатори на початках найбільші демократи, а потім стають диктаторами. Вивести державу у передові за короткий проміжок часу можливо тільки при максимальній концентрації влади у однієї людини..... корупцію швидко знищити теж можна тільки при такій умові

Андрій Пелещишин - 28-12-2013 у 20:56

Найгірше, що стається в результаті тривалого Майдану - починається гризня між різними організаторами.
Гризня виникає неминуче, але одне, коли вона виникає після перемоги. А зовсім інше - коли до перемоги ще далеко.
Ну але в будь-якому разі політикам тепер уже значно менш комфортно, число людей, які впливають на суспільні процеси також виросло.

Андрій Пелещишин - 30-12-2013 у 18:27

Цікавий огляд стану справ у країнах, що пережили "арабську весну"
http://lenta.ru/articles/2013/12/27/revolts/
Напрошується висновок, що нічого доброго революції країнам не принесли. Але враховуючи факт їхньої неминучості, приходиш до іншого висновку. Диктатори та лідери, які мають почуття відповідальності за свій народ і країну, зрозуміли, що краще за крісло не триматися. Там де влада змінилася мирно, там і країни мають перспективи подальшого розвитку.

Ярема П. - 30-12-2013 у 20:28

Ми і мали за пришестя Ющенка. І виглядає, що мирно якось не дуже світить..

Андрій Пелещишин - 1-1-2014 у 23:48

Результати домовленостей з Росією і олігархами: посилення цензури на ТВ. До теми, що я підняв чуть вище. Іронічність і скепсис звучатимуть при кожній нагоді.
http://gordonua.com/news/maidan/Inter-rasskazal-o-Novom-gode-na-May...
Цитата:
1 января 2014 года новостная программа "Подробности" на телеканале "Интер" выпустила в эфир сюжет о праздновании Нового года в центре Киева. Репортаж длился больше двух минут, но в кадр не попали ни флаги Евросоюза, ни политическая символика оппозиционных партий. Более того, корреспондент "Интера" ни разу не упомянул слово Евромайдан.

"Праздник в сердце столицы минувшей ночью начался около девяти вечера. Здесь провожали год уходящий и встречали новый с песнями. А в полночь на Майдане Незалежности зазвучал гимн", – сообщили в "Подробностях".

После журналист сказал, что в новогоднюю ночь украинцы хотели побить рекорд по одновременному исполнению национального гимна, но не удалось.

"Они хотели вписать имя Украины в Книгу рекордов Гиннесса и побить индийский рекорд – у них одновременно пели почти 122 тысячи человек. Но в Киеве с первого раза не получилось", – объяснили на "Интере".

Андрій Пелещишин - 4-1-2014 у 14:52

Усі новинні сайти починають наповнюватися новинами про "дрібний" террор про активістів Майдану. Одних побили, до других дайці прийшли, третім понищили автівки..
Одні кажуть, що це терор влади, другі - що це самопіар і провокація.. Враховуючи людські якості представників однієї з сил, що зараз дуже активна, я би не відкидав елемент провокації. Але і діяюча влада до того теж причетна.
Таке відчуття, що конфікт виходить на новий рівень, і з київських площ він переходить на мікрорівень. Що буде далі? Імовірно, формування загонів самооборони та якихось український "хунвейбінів".. Сумно, що конфікт не був вирішений одним махом, і винуватих у цьому не так багато, і це точно не ті "прості люди", які сформували протест. Але відповідати доведеться усьому суспільству без винятку.
Сподіваюся, що цей виток буде останнім. Про наступний уже зовсім не хочеться думати.

Андрій Пелещишин - 10-1-2014 у 23:34

На тлі подій сьогоднішнього дня мало поміченою пройшла дуже важлива новина
Цитата:
Три активісти Майдану Олег Бровко, Інна Григорян та Анатолій Шинкарук зникли безвісти. Така інформація міститься у відповіді МВС на депутатський запит Геннадія Москаля про безвісти зниклих людей на київському Майдані в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.
Про це повідомляє АіФ із посиланням на газету Сегодня.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.115 Кримінального кодексу - умисне вбивство.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/events/3283918-u-mvs-pidtverdyl...

Це вперше офіційно прозвучала інформація, в яку здається навіть опоненти влади не хотіли вірити і вона була на рівні ОБС. Цілком імовірно, що в ту ніч на Майдані обірвалося життя трьох людей. Це вже не побої, які би вони не страшні не були.

Андрій Пелещишин - 11-1-2014 у 11:40

Якими ідіотами треба бути, щоби бити колишнього міністра внутрішніх справ...

Max Yuzhakov - 11-1-2014 у 12:45

Акценти в новинах на сайті korespondent.net
також мабуть змінились останнім часом:

"18 і 19 листопада стало відомо, що з українського тижневика
"Корреспондент" звільняються головний редактор Віталій Сич
і двоє журналістів - Крістіна Бердинських і Анастасія Береза.

Цей крок пов'язують зі зміною власника: медіа холдинг UMH
group, до якого входить і "Корреспондент", купила група
компаній ВЕТЕК, яка належить бізнесмену Сергію Курченку."

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/2013/11/131118_korespondent_dis...

Тарас Сокальський - 13-1-2014 у 16:17

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Якими ідіотами треба бути...
Думаю, це в них основний критерій добору кадрів...

Андрій Пелещишин - 14-1-2014 у 21:32

Ну вони взагалі з Луценком заплуталися. То вони його не били, то потім били і правильно робили.. Забрехалися.. А тепер він вже і випивший був, виявляється. Отже, раз ти випив, то вісім разів в лоб палкою вважається нормою...
Хоча насправді так і є. Таки вважається. Сам був минулого року свідком сцени як для ППС-ники в моєму районі збили з ніг чоловіка, який був під мухою і йшов невпевнено, похитуючись. А потім забрали мобільний і пішли далі.
Якщо чесно, я розгубився. Соромно, що ніяк не вплинув на ситуацію, але справді для мене це стало шоком. Та й то було трохи на віддалі, метрів 50 від мене. Але таки справді розгубився. Хтось мені потім казав, чому я не викликав міліцію? А в той момент це виглядало безглуздо. На відео не записав, облич не бачив (вони були спиною, в шапках і потім швидко пішли), дядько навряд чи міг би потім за себе постояти в суді чи на слідстві...

Андрій Пелещишин - 14-1-2014 у 21:38

А тепер про інше. Багато сайтів (особливо на УП) подають євромайдан як студенську і молодіжну революцію. Мовляв, виросло нове покоління, яке стало боротися.. те .. се..
Виправте, якщо помиляюся. Але у мене таке відчуття, що коли питання після 1 грудня стало в площині не карнавалу з ланцюгами єдання, а чогось жорсткішого, це вже стала революція людей трохи іншого віку, а саме молодь студентського віку десь розчинилася.
Я тут натрапив на якусь статтю пана Соскіна (для мене він не авторитет, але не в цьому справа), де є така фраза, яка власне підштовхнула написати цей допис:
Цитата:
Молодь повинна негайно виходити на вулиці. Студенти, чому ви сидите вдома?

http://vgolos.com.ua/news/treba_braty_pid_kontrol_derzhsporudy_i_pa...

Max Yuzhakov - 14-1-2014 у 22:46

Зараз мабуть усі категорії населення
якось присутні у протестному русі.

Андрій Пелещишин - 19-1-2014 у 13:47

"Опозиція" сьогодні себе поховала :)
Поки вони ще мали якусь вагу в парламенті, народ ще міг терпіти їхній вождизм і лінь. Тепер, коли ПР показала, що вони в принципі ніякого впливу на ситуацію в країні не мають, думаю, що цим людям пора буде йти на відпочинок.
Який "страшний" ультиматимум укотре прозвучав :) Це ж остаточно добили Януковича і Азарова, розсмішили так, що ті бідаки, певно до тями прийти не можуть.

Ну тут таке.. Не можуть одні, зможуть інші. Усе дуже просто.

Max Yuzhakov - 19-1-2014 у 15:31

Вчора підписав "Звернення до лідерів парламентської опозиції"

http://www.petitions247.net/69956

Схоже що єдиного лідера не видно.

А ще у фейсбуці бачив голосування,
там два перших місця як гіпотетичні
лідери зайняли Луценко та Гриценко.

Андрій Пелещишин - 21-1-2014 у 19:48

Яка різниця, все рівно ситуація виведе когось зараз мало відомого. Або Клічка.
У політиків "другого ешелону", які всім намозолили очі, шансів на очолення процесу з боку суспільної опозиції немає.

До речі, я був правий, коли десь тиждень тому написав, що прогнозую, що зараз почнеться формування загонів самооборони.

Юрій Сєров - 22-1-2014 у 20:46

Тепер вже немає значення, кого виведе ситуація наверх. Загинули люди. Це треба припинити.
Сюжет з Харкова на ТСН, типу антимайдан. У Києві загинули люди, а харків'яни танцюють на концерті. Що тут скажеш: Схід і Захід - разом...

Андрій Пелещишин - 27-1-2014 у 17:18

Поки ми всі дружно готуємося до введення в країні надзвичайного стану, натрапив на такий журналістсько-соціологічний шедевр:
Цитата:
Українці нервують через проблеми на роботі і знімають стрес їжею і переглядом ТБ - опитування
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/ukrayinci-nervuyut-cherez-problemi-na-roboti...

:D А я все думав, як то найкраще стрес зняти! Точно, саме сьогоднішні свіжі новини найкраще знімають стрес!!

Юрій Сєров - 28-1-2014 у 13:04

Скасували ніби закони і Азаров у відставку пішов (правда її ще не підтвердили). Але ж Верховна Рада та сама. І навіть якщо повернуться до Конституції 2004 року, то вже за місяць Азаров знову може стати прем'єром.
Необхідна фіксація результатів. А цього без перевиборів Парламенту і Президента не буде.

Юрій Сєров - 28-1-2014 у 16:39

Янукович підписав відставку.
Тепер важливо опозиціонерм не вляпатися в новий уряд, а настоювати на його формуванні виключно з неполітичних фахівців. Разом з тим важко придумати, хто б міг стати прем'єром.

Андрій Пелещишин - 28-1-2014 у 18:44

Доволі жовтий, але все таки не неправдивий погляд на лідерів парламентської опозиції. Хоча можливо з огляду на сьогоднішній успіх у парламенті, і застарівший
http://www.youtube.com/watch?v=f3WqjrM-kVM
Але усвідомлювати те, що партійна опозиція і народ це далеко не одне і те саме, таки потрібно. Матеріал програми "Гроші" саме про те.

Андрій Пелещишин - 29-1-2014 у 12:21

Як на мене, це тягне на цитату дня
Цитата:
1) Готовы ли богачи и правители за деньги и власть лишать здоровья и забирать жизни других людей? Протест показал – да, готовы.

2) Готовы ли люди за свою свободу и в частности за свободу геополитического выбора и свободу от тирании жертвовать своим здоровьем и своей жизнью. Протест на Грушевского показал – да, готовы.

3) Готовы ли богачи и правители за деньги и власть жертвовать своим здоровьем и своей жизнью. Как только был поставлен такой вопрос – сразу начались переговоры оппозиции и власти.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/datsuk/52e8d1af5e1da/

Андрій Пелещишин - 29-1-2014 у 22:35

А якби рівно три місяці тому не здригнулася рука президента поставити підпис у ВІльнюсі, ми би мали зовсім іншу, альтернативну, історію.
Уявляєте, теплий прийом ВФЯ в Давосі, перші кроки з відкриття кордонів... На Майдані святкова ялинка, євросалюти на новий рік. Микола Азаров на Кабміні роздає тумаків міністрам які недостатньо активно впроваджують євроінтеграцію, гривня драматично падає до 8.25 за долар (а може і до 8.30!). Ахметов і компанія біля закордонних особняків приймають вітання від земляків-заробітчан а Кияни далі не знають де подіти старі шини...
Трохи є іронії в тому, що я написав, але насправді, спроможися тоді президент на підпис, і ці три місяці і напевно решту життя міг би спати спокійно.

Юрій Сєров - 30-1-2014 у 00:33

Ми втратили ініціативу, а опозиція вкотре облажалася в парламенті :(
Думаю, тепер дуже багато залежить від Сходу. Чесно кажучи наступні позитивні кроки не читаються...

Юрій Сєров - 30-1-2014 у 13:13

Закон про амністію торкнеться лише тих, кого визнають "мирним"
http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/30/7011987/

Це лише в мене виникло питання, навіщо амністувати "мирних" протестувальників і чому взагалі вони були заарештовані?!?!?
Це не крок на зустріч - це "разводи для катят".

Андрій Пелещишин - 30-1-2014 у 22:46

Булатов два тижні тому


і тепер:




Цитата:
Як розповів сам Булатов, невідомі били його, катували, відрізали йому вухо та навіть розпинали - він має проколи на руках, передає кореспондент ТСН.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/bulatova-rozip-yali-ta-vidrizali-vuho-vikrad...

Юрій Сєров - 30-1-2014 у 22:50

"Булатова розіп'яли та відрізали вухо викрадачі з російським акцентом"

Щастя, що живий. Такі люди мають стати народними лідерами!

Андрій Пелещишин - 2-2-2014 у 20:44

Парадокс - регіонала на сцену Майдана пускають. А "Правий сектор" не пускають. Взагалі, поява цього чоловіка на недільному віче це неповага до людей, які в мороз, можливо з інших міст, щоби послухати чоловіка, який взагалі невідомо що і для кого "віщав". А зараз чим же займається на Громадському ТВ.

А щодо Правого Сектора вони неправі. Неправі у тому сенсі, що коли людям не давати трибуну, ці люди рано чи пізно зроблять власну, і вже там на них ніхто на них стримуючого впливу не матиме.

Юрій Сєров - 2-2-2014 у 23:09

Нє, ну сама ідея показати, що ПР валиться - непогана. А от те, що Правий сектор не пускають - неправильно.

Андрій Пелещишин - 2-2-2014 у 23:21

Та не валиться. Той пан потім довго на Громадському стібався з журналістів, що вони собі таке уявили, ніби він іде з ПР. Це взагалі щось таке... сюр якийсь..

Юрій Сєров - 3-2-2014 у 00:05

Сам Правий сектор наразі не надто переймається мікрофоном:
"Друзі! Нам і в ФБ, і в ВК часто пишуть "Ну коли коли ви захопите сцену?!" Чесно кажучи, був такий варіант, ми серйозно про це думали. Але за великим рахунком, звідти зараз озвучують наші темі. Отож, спокуха, вразі чого ми візьмемо скажемо своє слово..."

З Грушевським щось незрозуміле вийшло. Як з Азаровим у 2004.

Андрій Пелещишин - 31-5-2014 у 22:40

Євромайдан дійшов до чергового, можливо самого сумного, етапу свого існування.
Він почав заваджати тим, кого привів до влади і успіху.
Це болючий етап у кожній революції, драматичний і цинічний. Але він завжди настає.
Сумно. Але...
З одного боку Майдан ніби функцію виконав. Зло переможене, добро при владі.
З другого - жодні ідеали Майдану ще в життя не втілені. Нова влада ще не змінила уклад життя в Україні і не факт, що планує це робити.
Майдан заважає Місту. Це очевидно. Але болюче розуміти, що на площі через півроку замість Майдану буде балаган. Огидний, столично-безкультурний балаган.
На Майдані купа дивних людей. Є мабуть багато сумнівних особистостей. Але там є люди, які не бачать для себе можливості піти, поки справа не закінчена. Хто скаже що вони не праві?
Люди потребують щонайменше соціальної реабілітації. Це також факт. Як військові з фронту, а може і більшої.
Майдан є причиною для тролінгу України, як табір у серці країни. Але його примусова ліквідація стане це кращим об'єктом антиукраїнської пропаганди.
Є маса питань. Фактично це тупик

Я бачу тільки один вихід: комплекс заходів, термінових (бо чим далі тим буде усе гірше з багатьох причин).
Залучення до розмови з людьми тих моральних авторитетів, які скликали людей на Майдан а зараз не в політиці (Лижичко, Вакарчук, представники церков та інші);
Створення певної соціокультурної зони "вільної думки" якомога ближче до Майдану. Відкритої для людей з прозорою системою функціонування. Можливо у будинку профспілок, якщо це реально.
Максимально відкритого суспільного діалогу в інформаційному просторі, створення Електронного Майдану, як справді суспільного явища.
Запуск програми реальної соціальної реабілітації з одночасним строгим контролем за усякими відзнаками. (Помаранчевий Майдан програв у той день, коли почали роздавати посвідчення учасника Помаранчевої революції).
Прийняття мораторію на проведення на Майдані будь-яких розважальних заходів.


Якось так може і можна гарно закінчити цей етап революції. Інакше він може стати початком нової.

Юрій Сєров - 31-5-2014 у 23:19

Підтримую.
Тримати на постійній основі майдан в центрі міста в такому стані як він є зараз, це все ж недоречно. Хоча б у пам'ять про Небесну сотню. Пам'ятник очевидно, що буде встановлено, проте наразі не зрозуміло де саме.
ГО Майдан власне мав би зайнятися коректним розруленням ситуації.
І Народний дім цілком міг би стати соціокультурним центром, а спільнота мала б комунікувати в Мережі. Під час Майдану кіберсотня напрацювала багато цікавих ідей, які варто було б впроваджувати. А тримати майдан до повної реалізації всії ідей нереально.
Разом з тим щотижневі (щомісячні) віча, з допуском громадян до мікрофона - цілком реальна ідея. Періодична участь президента, прем'єра, мністрів, депутатів обов'язкова.

Андрій Пелещишин - 15-8-2014 у 22:57

Я все розумію, "алкомайдан", те-се... Все вірно, ідея палаток у центрі столиці на сьогодні неактуальна.
Але це відео http://www.youtube.com/watch?v=Na8ZglhiTQU&feature=youtu.be&... викликає надто однозначні почуття.. хлопці як клоновані з тих, кого ми тоді називали "тітушками". А може і ці самі, з тих самих спортклубів, з тими ж самими життєвими цінностями, пріоритетами та подобовою оплатою.
Гидко. Революція - невдячна справа.