Форум Рідного Міста

АТО.ru як "випалювання розхідного террор-матеріалу"

dr.Trollin - 19-8-2014 у 03:53

АТО.ru як "випалювання розхідного террор-матеріалу"
цікавило мене давно _для чого ще може бути_ оттаке "випалювання" російськоорієнтованих проплатних бойовиків (мнєєє... "landsбидлоknechte") може бути вчинено (ну окрім "загальнокорисної поліційної зачистки"...)

цікавою є думка
(НЕ висловлена в'яв у відеодописі, але присутня де-факто)
щодо (російсько-центрованої)
ліквідації оцього "розхідного террор-матеріалу"
зпричиненного (зокрема) террористичним перед-застрахуванням
(ну опріч того такі ще є "вкусные плюшки"(тм) як мілітаризовано-базоване об'єднання членів рос-ґромади, окозамилення/нефіксації виведення шалених сум коштів з Держави e.t.s. )

див.:
aspav2. Угроза террористической войны. (В гостях у "Философского штурма")
https://www.youtube.com/watch?v=ZvFcPTKOYb8&list=UUMVjKzcBKOseiz...


(Published on May 29, 2014
"Философский штурм" (http://www.youtube.com/user/philosoph... , http://philosophystorm.org/ )пригласил меня для обсуждения возможных угроз для России и мер по их предотвращению.
Результат перед вами.)

"Отличное описание того, что делается Путиным на Донбассе - тут и наемники из Чечни/Сербии/Приднестровья, тут и раздача оружия и денег местным маргиналам. "(с)Дмитрий Кривонос

Андрій Пелещишин - 19-8-2014 у 18:46

Ну це очевидно... Усіх своїх маргіналів сюди в Донбас. І державі користь і суспільству спокій..
Чомусь згадався опис останньої ненаписаної книжки Стругацьких. "Біла імперія" чи щось подібне. Там така держава описувалася - на кордонах набрід і злочинці пресують сусідів, у провінції стандартне "населення", а в столиці - прямо рай земний і люди, переповнені мудрості і благодаті.

Рост - 19-8-2014 у 20:01

На мій погляд, це слушна для розумної, миролюбної людини точка зору, але насправді вона хибна.
Більше того, цілком можливо запущена кимось з тих, хто має доступ до піраміди.
Таке собі створення образу путіна_що_дбає_про_свій_народ.
Насправді мотиви там зовсім інші і куди неприємніші.

Max Yuzhakov - 19-8-2014 у 20:32

Напрошується аналогія з лікуванням головного болю сокирою.
Бо процес непередбачуваний.
Ну і принцип Оккама пригадується.

Андрій Пелещишин - 21-8-2014 у 21:17

З другого боку "демонізація" Путіна також є зайвою. Чоловіка з доволі специфічною освітою, досвідом, життєвим шляхом доля викинула на саму гору. Звісно що він дбає за себе. З другого боку, я думаю, що він свої дії оцінює і як корисні для держави.
Зрештою, кожен керівник (якщо він не психічно хворий і не ворожий агент) вважає, що він дбає за свою ділянку.
А формальні показники (оцінювані по традиційних для Росії впродовж багатьох сотень років) зараз хороші. От Путін і є добрим керівником для СВОГО народу (саме для тих людей, які вважають що країна має бути найбільша, танки найшвидші і балет найгарніший. Ну такий він є, російський народ). Саме для цього народу, яким він керує (зрештою рейтинги свідчать на його користь).

Петро Гончар - 22-8-2014 у 14:45

Цитата: Початково розміщене учасником dr.Trollin  
АТО.ru як "випалювання розхідного террор-матеріалу"
цікавило мене давно...

Ви так не жартуйте! :baddevil:
Ato.ru - спеціалізований російський інформаційний ресурс "Авиатранспортное обозрение. Информационно-аналитический ресурс по воздушному транспорту".
А то я вже, було, подумав, що то росіяни вирішили зробити в інформаційному просторі чорний піар на наше АТО. :baddevil: